تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 174

نام تاپيک: مبارزه در خليج عدن

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

آقا حامدم اوومد پست منو پاک کرد ...مگه فقط من بودم !؟؟

2. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

آقا حامدم اوومد پست منو پاک کرد ...مگه فقط من بودم !؟؟
    اینجا اینجوریه توی هرتاپیک فقط به یه نفر گیر میدن!

4. 2 کاربر از afshin-434 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

من که حتما این بازی رو میگیرم به نظر بازی قشنگی میاد

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

پروفشنال hadi h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    فک کنم بهش می گفتن طهران

پيش فرض

بله دوستان بنده برای تست بازی تقریبا هر جمعه می رم شرکت !
    میشه گفت یکی از بهترین بازی های ایرانی هست .
    تا حدی که در بعضی از قسمت های گیم پلی (حالت های خاص گیم پلی) از بازی COD 4 هم بهتر کار شده .
    البته می دونم بازی cod 4 یکم قدیمی هست ولی شما حساب نوپا بودن این صنعت توی ایران رو هم در نظر بگیرید.

ارزش بازی رو داره

7. 8 کاربر از hadi h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

ب نظر من این بازی لیاقته حمایت شدن داره ...

9. 7 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hadi h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    فک کنم بهش می گفتن طهران

پيش فرض تست بازی

سلام
    دوستان دیروز رفتم برای تست بازی .

این دفعه که رفتم تقریبا می شه گفت مرحله ی دمو نهایی شده بود !
    به این سری دمیج برای دشمنان رو هم اضافه کردن
    و اینکه چند انیمیشن برای ضربه خوردن نیز اضافه شده بود .
    طوری که شما اگه به پا می زدی موقع راه دفتن لنگ می زد و بعد رام می رفت یا مثلا تو سینه می زدی کمی مکث می کرد !
    البته این نوع انیمیشن ها رو هم برای یاران هم اضافه کرده بودن که بد نبود .
    بنده که رفتم تقریبا می شه گفت یک ورقه A4 نظرات و پیشنهادات و اصلاحات روی این مرحله رو ارائه دادم بهشون !
    که قول دادن رسیدگی بشه !
    نکته ی جالبی که نظر منو جلب کرد گفتن کلمه ی یا علی بود ! البته طوری نیست که هی الکی بگن و حال ادمو بگیرن (آخه اگه این نوع کلمات مقدس بی خود استفاده بشن کمی مضحک میشه !) البته اقای شاهین حقیقی گفتن کلماتی مانند الله اکبر و .. هم داخل بازی تعریف شده.

البته هنوز یک باگ بزرگ داره اونم اینه که موقعی که خودی ها دارن تیر اندازی می کنن و می خواهند کاور بگیرن دست رو از روی ماشه بر نمی دارن و همین جوری شلیک می کنن که کمی زننده س ! الته قول دادن که درستش کنن ! ولی گفتن یکی از باگ های موتور بازی س که تا الان نتونستیم کاریش کنیم .
    نکته ی دیگه هم که توی دموی بازی مشخصه فرو رفتن پای یاران خودی در زمن هست . که بنده این موضوع رو تذکر دادم ولی با دلیل قانعم کردن که چرا این جوری میشه !
    ایشون گفتن جاهایی که زمین صاف تعریف شده (مانند اون کلبه که بهش ار پی جی می خوره !) این مشکل وجود نداره !
    ولی جاهای دیگه به دلیل داشتن شیب این حالت پیش می یاد !
    بنده گفتم خوب براش تعریف کنید که شیب رو هم پیدا کنه ! ولی ایشون باز هم جواب خوبی دادن و گفتن این امکان هست ولی خیلی پردازش لازم داره تا بتونه هر لحظه این کار رو انجام بده در نتیجه روی سیستم ها ضیعف بازی به شدت افت فریم پیدا می کنه ! که از نظر من قابل قبوله !
    نکته ی دیگه این که این بازی هم دارای 4 سطح سختی می باشد . در واقع Very easy , easy , normal , hard هست که سطح سختی ها هم قابل قبول بود (البته کمی تغییرات لازم داشت که قرار شد اعمال کنن)
    نکته ی دیگه قسمت تنظیمات گرافیکیش بود که خیلی دست کاربر رو باز گذاشته ! جوری که وقتی تمام حالات رو روی پایین ترین سطح می زاری خیلی از تکسچر ها و سایه محو تر و بی کیفیت تر میشه که باعث این میشه که روی سیستم های پایین تر راحت تر اجرا بشه !
    نکته ی دیگه استفاده ی به موقع دیالوگ هایی مانند پناه بگیر ، منو پوشش بده ، ار پی جی زن رو بزن ، تیر بار چی رو بزن و ... در بازی است که خیلی خوب و به موقع گفته میشه !

در کل تا اینجا پیشرفت خیلی خوب و می شه گفت عالی بوده ! (بنده هم اون دمویی که اولا دادن بیرون رو بازی کردم هم این آخری و هم اینی که دیروز رفتم بازی کردم ! می شه گفت هر بار که رفتم خیلی امکانات اضافه کردن ! و بازی پیشرفت محسوسی داشت)

امیدوارم دوستان با حمایتشون از این بازی دل این بنده خدا ها رو گرم کنن !
    چون این بنده خدا ها دارن از جیب خودشون بازی رو می سازن !
      محتوای مخفی: گفتن نداره 
    گفتن نداره ولی ارتش قول داده به این بنده خدا ها پول بنده ! (همش 40 میلیون) که تا حالا تنها 12 میلیون داده !
    Last edited by hadi h; 19-12-2011 at 20:51.

11. 10 کاربر از hadi h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا زحمتهایی که برای ساخت این بازی کشیده شده برام روشن شد واقعا خسته نباشید میگم..
    اینم میکینگ اف از مراحل ساخت انیمیشن بازی که دستی صورت گرفته و واقعا زحمت کشیدن :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13. 7 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

بنده گفتم خوب براش تعریف کنید که شیب رو هم پیدا کنه ! ولی ایشون باز هم جواب خوبی دادن و گفتن این امکان هست ولی خیلی پردازش لازم داره تا بتونه هر لحظه این کار رو انجام بده در نتیجه روی سیستم ها ضیعف بازی به شدت افت فریم پیدا می کنه ! که از نظر من قابل قبوله !
    متاسفانه اینا از موتور Unity3D استفاده میکنن.
    نمیگم موتور بدیه ولی مشکل Optimize زیاد داره
    به هر حال کاملا واضحه که این یه باگه، کسی که بازی میکنه کار نداره این بازی با چه انجینی ساخته شده و چه محدودیت هایی داره. مطمئنن بین گیمرها همین ضعف باعث سرکوب زدن به بازی میشه !

گفتن نداره ولی ارتش قول داده به این بنده خدا ها پول بنده ! (همش 40 میلیون) که تا حالا تنها 12 میلیون داده !
    خدا بده برکت.
    40 میلیون بهشون میده کلا مگه چند نفرن ؟ فک نکنم از ده نفر بیشتر باشن.
    خوبه دیگه
    البته بستگی داره پروژه شون چند ماهه باشه

15. 4 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hadi h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    فک کنم بهش می گفتن طهران

پيش فرض

واقعا زحمتهایی که برای ساخت این بازی کشیده شده برام روشن شد واقعا خسته نباشید میگم..
    اینم میکینگ اف از مراحل ساخت انیمیشن بازی که دستی صورت گرفته و واقعا زحمت کشیدن :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ای نامردا !!
    قرار نبود این دمو رو به این زودی بذاره !!!!
    قرار شد 1 هفته دیگه بذاره رو سایت !!!
    ولی به هر حال می تونید ببینید که تمام انیمیشن ها رو به صورت دستی کار کردن که خیلی سخته !

متاسفانه اینا از موتور Unity3D استفاده میکنن.
    نمیگم موتور بدیه ولی مشکل Optimize زیاد داره
    به هر حال کاملا واضحه که این یه باگه، کسی که بازی میکنه کار نداره این بازی با چه انجینی ساخته شده و چه محدودیت هایی داره. مطمئنن بین گیمرها همین ضعف باعث سرکوب زدن به بازی میشه !

خدا بده برکت.
    40 میلیون بهشون میده کلا مگه چند نفرن ؟ فک نکنم از ده نفر بیشتر باشن.
    خوبه دیگه
    البته بستگی داره پروژه شون چند ماهه باشه
    بله خب ایشالله برای نسخه بعدی از موتور خوب استفاده می کنن !
    ولی اقای شاهیت حقیقی به بنده گفتن همه چیز یک موتور خوب نیست !!! بلکه نحوه ی ساخت یه بازیه !
    و همچنین ذکر کردن که قول می دن یکی از ابتیمایز ترین بازیهای ایران باشه !!!
    باگ که نه ولی به خاطر سبک شدن بازی مجبور بودن که این کارو انجام بدن !!! البته گفت همین الان هم می تونیم درستش کنیم ولی نه زمانشو داریم و نه بودجه ! و اینکه با این کار اپتیمایر بازی کلی کاهش پیدا می کنه !!! که خوب نیست !

نه خوب اگه می داد که خوب بود !! ایشون به من گفتم نمی ده ! بلاخره هر چند تا باشن باز هم حقوق می خوان !

پروژه الان زیر یه سال سن داره !

17. 6 کاربر از hadi h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

باگ که نه ولی به خاطر سبک شدن بازی مجبور بودن که این کارو انجام بدن !!! البته گفت همین الان هم می تونیم درستش کنیم ولی نه زمانشو داریم و نه بودجه ! و اینکه با این کار اپتیمایر بازی کلی کاهش پیدا می کنه !!! که خوب نیست !

نه خوب اگه می داد که خوب بود !! ایشون به من گفتم نمی ده ! بلاخره هر چند تا باشن باز هم حقوق می خوان !
    آخه من موندم بخوان یه کاری کنن کاراکتر شیب زمین رو تشخیص بده و نره تو زمین مگه چقد زمان و بودجه میخوان ؟
    فک کنم حرف قبلیش درست تر بود : "مشکل از انجینه و ما فعلا نتونستیم کاری براش بکنیم"
    چون همچین چیزی واقعا یه ضعف حساب میشه و اونا واسه بهتر شدن بازی خودشونم شده مجبورن اینو درست کنن و کاری به پول ندارن. این همه کار دارن میکنن خب اینم روش. هر چی باشه این بازی باعث میشه آمیتیس شناخته بشه. اگه اولین کارشون خوب در بیاد تا آخر کاراشون فروش بالایی میکنه.
    بله متاسفانه هنوز اونجور که باید به این صنعت بهایی داده نمیشه

19. 5 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •