تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: تار شدن ویدئو بعد از رندر

اگه نباشه جاش خالی می مونه nitro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

از تنظیمات موقع خروجی گرفتن یه عکس بگیر بذار

بعدشم مشخصات فایل ورودی و خروجی رو هم بگو (فرمت، سایز، فریم ریت...)

داره خودمونی میشه samiei_m_j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

از تنظیمات موقع خروجی گرفتن یه عکس بگیر بذار

بعدشم مشخصات فایل ورودی و خروجی رو هم بگو (فرمت، سایز، فریم ریت...)
    از همون تنظیمات پیش فرض استفاده کن که خروجی avi میده
    برای بالا بردن کیفیت تصویر باید بتونی به خوبی تصحیح رنگ و کلابه اصطلاح شارپ کردن تصویر رو انجام بدی که این کار اتوماتیک داره و دستی که دستی میتونه خیلی دقیق نر و زیباتر باشه
    یکی از دلایلی که در پست قبلی گفتم کاربران پریمیر حرفه ای تر از کاربران ادیوس هستند همین تصحیح رنگ هست که باید بتونن روش به خوبی کار کنن

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سایز فیلم های خروجی به طور پیش فرض 720*576 با فرمت avi هست که تقریبا هر ساعتش حدود 14 گیگ حجم میگیره
    Last edited by samiei_m_j; 03-12-2011 at 23:55.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mnh40's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    در مورد کیفیت رندر باید بگم شاید بلد نیستی که چطوری کیفیت رو تنظیم کنی چون الان اکثر تصویر های صدا سیما با پریمایر خروجی گرفته میشه
    در مورد خروجی های بیش از 2 ساعت هم خوبه من چند تا تا حالا گرفته باشم؟ هیچ وقت هم نشده هنگ کنه مخصوصا با سیستم نسبتا پایینی که من دارم
    در مورد سوال کردنم باید به مثال بزنم که فرض کن برای گوشی نوکیا بیشتر سوال می پرسن تا گوشی های apple چون گوشی نوکیا بیشتر در اختیار مردم هست تا اپل ولی این هیچ توجیهی برای بهتر بودن نوکیا نیست
    کار با ادیوس برا مبتدیا راحت تره پس بیشتر استفاده میشه ولی دلیلی بر برتری نسبت به پریمایر نیست
    موفق باشی
    باتشکر از راهنمایی های شما :
    بهتره چند نکته رو بدونید برای حرفه ای شدن
    1: انتقاد پذیر باشید (( یکی از راههای حرفه ای شدن انتقاد پذیریست ))
    2:اگه نمیدونستید بدونید اکثر کارهای صدا و سیما با اوید و فینال پرو کات انجام میشه نه پریمیر
    3» درو غ که تیر آهن نیست :::: یکی از ایرادات پریمیر یا به قول شما پریمایر اینه که رو پروژه های بیشتر از دو ساعت نمیشه رو ش حساب باز کرد چون جواب نمیده > بهتره یه سرچی تو اینترنت بکنید و بعد جواب بدید.

4: شما اگه حرفه ای هستید هنوز نمیتونید پریمیر رو درست بنویسید و تلفظ کنید میگید (( پریمایر؟؟؟؟))

5 : اینجا یه فروم هست برای اینکه دوستان بیان اینجا سوالاتشون رو مطرح کنن تا سریع به نتیجه برسن نه اینکه بگن پریمیر بهتره یا ادیوس و من هم گفتم با ادیوس خروجی بگیر که هم بهتره هم راحتتر .

6 : من خودم الان بیشتر از چهار ساله که دارم با پریمیر و ادیوس کار میکنم تمام عیب و ایرادات این دوتا برنامه رو میدونم , و از رو هوا حرف نمیزنم ,(( اکثر کاربران پریمیر با خروجی گرفتن از پریمیر مشکل دارن و نمی تونن به نتیجه دلخواه برسن )) الان همین آقایی که این سوال رو از شما کرده فکر کنم گرخید و دیگه هم اینجا نمیاد ((شاید)) وقتی که میشه یه راه ساده تر بهش پیشنهاد داد چرا باید اینهمه بپیچونیدش ؟؟؟؟ تو ادیوس با یه کلیک میشه بهترین خروجی رو گرفت . اینو خود شما هم میدونید .

7 : برای من وقت خیلی مهمه که تو ادیوس خیلی سریعتر میشه خیلی از کارها رو کرد تا پریمیر.
    8 : پریمیر یا ادیوس مهم نیست مهم اینه که بتونی یه کار خوب بزنی : یکی میاد با پریمیر یه کلیپ میزنه افتضاح میکنه ولی میاد و با سونی ویجس همون کار رو میزنه بهترین جواب رو میده .

9 از کی تا حالا میان برنامه های میکس و مونتاژ رو با گوشی های نوکیا و اپل مقایسه میکنن (( که این نشون میده هنوز شما اول راهید و مبتدی ))
    امیدوارم در آینده بتونید حرفه ای باشید و موفق,

10 موفق و موید باشید و انتقاد پذیر

در آخر این هم بهتون بگم که بهترین نرم افزار میکس و مونتاژ نرم افزاری هست که هم راحت باشه هم سریع (( که هم بتونه نیاز مبتدی هارو برطرف کنه و هم حرفه ای ها رو ))
    و اینکه اگه میخوای حرفه ای باشی باید با چند نرم افزار کار کنی نه اینکه فقط به پریمیر بسنده کنی (( اینو از رو تجربه میگم ))

تو میکس و مونتاژ هم اگه مشکلی داشتی بیا من در خدمتم تا جایی که بتونم کمکت میکنم
    Last edited by mnh40; 04-12-2011 at 12:42.

5. این کاربر از mnh40 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام و ممنون از نظراتی که دادی
    در مورد صدا سیما باید بگم من الان حدود 6 تا دفتر سینمایی کار کردم و دیدم که همه با پریمایر یا به قول شما که البته دقیق نمیدونم کدوم درسته و برام هم زیاد مهم نیست پریمیر کار میکنن، حالا این که شما میگید تو صدا سیما کمتر از پریمیر استفاده میشه نمیدونم دلیلشو شایدم چون من با پریمیر کار میکردم فقط دفتر های سینمایی ای بهم خورده که از این نرم افزار استفاده میکنن

در مورد جواب دادن یا ندادن در پروژه های سنگین من تجربه چند ساله خودمو گفتم که تا حالا حتی یه پروژه رو هم برام کم نذاشته حتی پروژه هایی که تا 10 ساعت هم بوده

در مورد عدم لزوم این بحث : شاید یکی اول راهش باشه و یکی از سوالاتش هم میتونه این باشه که کدوم نرم افزار رو روش سرمایه وقتشو بذاره و بیشتر کار کنه

در مورد خروجی با کیفیت به راحت ترین شکل : این آقا داره با نرم افزار های چند سال قبل کار میکنه که چه ادیوس باشه چه پریمیر تو کیفیت کم داره اگه می خواست از اون ورژن استفاده کنه و کیفیت خوب تحویل بگیره مجبور بود اون کارا رو بکنه

در مورد سرعت و کیفیت : ولی برا من کیفیت کار خیلی مهم تر از سرعته چون همه بعد از اتمام کار کیفیت رو نگاه میکنن تا سرعت ، که البته برا سرعت هم من معمولا رندر ها رو شب تا صبح میذارم که وقتم هم زیاد گرفته نشه و برای export از دو هارد استفاده میکنم که اینطوری سرعت این کار شاید بیشتر از 3 هم برابر بشه

برای مثاله بی جا : بعضی وقتا برای درک مطلب باید دست به هر کاری زد ، مهم نیست چه مثالی میزنی مهم اینه که بتونی با مثالت مطلب رو کامل به طرف مقابل برسونی ( البته این نظر شخصیمه )

برای کیفیت و راحت تر بودن : ولی به نظرم راحت بودن مهم نیست کیفیت کار مهمه

و اما در مورد کار با چند نرم افزار : از یه نظرایی قبول دارم که باید با چند تا نرم افزار کار کرد ولی یه عقیده ای که دارم اینه که تا یه نرم افزار به طور کامل و حرفه ای یاد نگرفتم سراغ نرم افزارهای دیگه نرم که خوب برا این عقیدم هم دلایل مختلفی دارم که اینجا جاش نیست

خیلی خیلی ممنون بابت انتقادهات امیدوارم بتونیم یه روزی دوست و همکار درجه 1 باشیم ...
    بازم ممنون و موفق باشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من وقتی رندر می گیرم خروجی ام انگار یه کم فریم می اندازه !
    پروژه ام بیشتر اسلاید شو هست ! مشکل فریمه یا چیز دیگه ؟
    با چندتا فرمت مختلف هم تست کردم باز هم همینطوری میشه !

داره خودمونی میشه Soheil_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    ﻻهيجان

پيش فرض

سلام
    در مورد کیفیت رندر باید بگم شاید بلد نیستی که چطوری کیفیت رو تنظیم کنی چون الان اکثر تصویر های صدا سیما با پریمایر خروجی گرفته میشه
    در مورد خروجی های بیش از 2 ساعت هم خوبه من چند تا تا حالا گرفته باشم؟ هیچ وقت هم نشده هنگ کنه مخصوصا با سیستم نسبتا پایینی که من دارم
    در مورد سوال کردنم باید به مثال بزنم که فرض کن برای گوشی نوکیا بیشتر سوال می پرسن تا گوشی های apple چون گوشی نوکیا بیشتر در اختیار مردم هست تا اپل ولی این هیچ توجیهی برای بهتر بودن نوکیا نیست
    کار با ادیوس برا مبتدیا راحت تره پس بیشتر استفاده میشه ولی دلیلی بر برتری نسبت به پریمایر نیست
    موفق باشی
    دوستان تجربه عملی ندارید لطفا بی خودی بقیه رو گمراه نکنین تو صدا سیما تقریبا 90% از ادیوس اونم به خاطر ریل تایم بودنش استفاده میکنن

اگه مسیرتون به صدا سیما خورده باشه میفهمید من چی میگم

دلال های واسطه رو ولش کنین کارس که واقعا داره برای ما پخش میشه عموما با ادیوس هست اونم به دلیل سیع و راحت بودنش

و نه تنها ت ایران بلکه خیلی جا ها استفاده میشه

در ضمن من یه چیزیم بگم

نرم افزار ادیت فرق نداره حتی قدیمی ها میدونن میشه با VCD Cutter هم تدوین زد چه برسه با پریمایر و ادیوس و اوید (که اصلا قبولش ندارم ) و فاینال کات

ادیت یعنی کات زدن سینک کردن خیلی چیزه پیچید هایی نیست انگاری شما یه فقط یه صفحه سفید بخوای بعد بگی نه الا للا باید از فتوشاپ خروجی بگیرم در حالی که Paint هم همونو بهت میده

من و شما که این برنامه ها رو نساختیم ما فقط مصرف کننده ایم

و ادویس سریع هست بعد از پایان کار کیفیتش هم بالاس اما ساپورتش به لحاظ پلاگینی به نسبت پریمایر 60 70 % هست تنها موردش همینه
    Last edited by Soheil_203; 15-10-2012 at 11:09.

داره خودمونی میشه adame_haji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

...
    4: شما اگه حرفه ای هستید هنوز نمیتونید پریمیر رو درست بنویسید و تلفظ کنید میگید (( پریمایر؟؟؟؟))
    ...
    8 : ... یکی میاد با پریمیر یه کلیپ میزنه افتضاح میکنه ولی میاد و با سونی ویجس همون کار رو میزنه بهترین جواب رو میده .
    ...
    شما درست فرمودید پریمیر تلفظ درستش هست
    ولی برادر جان سونی ویجس رو از کجا اینشکلی تلفظ کردی ؟
    سونی وگاس درستشه sony vegas

بقول بچه ها گفتنی این به اون در

اما در مورد مبحث باید بگم همه جوره Edius بهتره
    ولی خداییش رابطه بین خانواده adobe هم یه چیز دیگست !!!

10. این کاربر از adame_haji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان تجربه عملی ندارید لطفا بی خودی بقیه رو گمراه نکنین تو صدا سیما تقریبا 90% از ادیوس اونم به خاطر ریل تایم بودنش استفاده میکنن

اگه مسیرتون به صدا سیما خورده باشه میفهمید من چی میگم

دلال های واسطه رو ولش کنین کارس که واقعا داره برای ما پخش میشه عموما با ادیوس هست اونم به دلیل سیع و راحت بودنش

و نه تنها ت ایران بلکه خیلی جا ها استفاده میشه

در ضمن من یه چیزیم بگم

نرم افزار ادیت فرق نداره حتی قدیمی ها میدونن میشه با VCD Cutter هم تدوین زد چه برسه با پریمایر و ادیوس و اوید (که اصلا قبولش ندارم ) و فاینال کات

ادیت یعنی کات زدن سینک کردن خیلی چیزه پیچید هایی نیست انگاری شما یه فقط یه صفحه سفید بخوای بعد بگی نه الا للا باید از فتوشاپ خروجی بگیرم در حالی که Paint هم همونو بهت میده

من و شما که این برنامه ها رو نساختیم ما فقط مصرف کننده ایم

و ادویس سریع هست بعد از پایان کار کیفیتش هم بالاس اما ساپورتش به لحاظ پلاگینی به نسبت پریمایر 60 70 % هست تنها موردش همینه

نمیدونم شما صدا سیما چه شهری رو میگی ولی تو شهری که من هستم ( اصفهان ) اکثرا از پریمیر استفاده میکنن .
    نمیدونم چرا کسایی که 4 بار رفتن تو صدا سیما اینقدر غرور پیدا می کنن که میان و اینطوری مینویسن که اگه مسیرتون خورد میفهمید و ... مگه چیه آخه صداسیما که غرور میگیرتتون ؟ والا ما هم میریم و خبر زیادی اون تو نیست.
    امیدوارم بهتون بر نخورده باشه حرف هام ولی بهتره خودمون رو اصلاح کنیم و اما در مورد برنامه ها فقط 1 خواصیت می گم که ادیوس رو نمیتونی بگه داره و اونم رابطه فوقولاده بین نرم افزارهای adobe هست ، همین 1 خواصیت خیلی از حرفه ای ها که قابلیت های 1 نرم افزار کفایت کارشون رو نمیکنه رو به سمت پریمیر می کشونه.
    موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

اینقد دعوا کردی بابا حرفه ایا
    جواب سوال و بدید اگ بلدید
    تنظیمات وردودی پروژه و تننظیمات موقع خروجی گرفتن نهایی رو بگید تو پریمیر ccتا کیفیت عالی و کم حجم بده
    تموم
    این ک دعوا نداره
    نمیخایدم بگید ک هیچی
    پ اینقدر ادعا نکنید
    اع

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •