تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 32

نام تاپيک: مقایسه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن با سایز گیرنده های دیجیتال، مزایا و معایب

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

14 مقایسه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن با سایز گیرنده های دیجیتال، مزایا و معایب

به عنوان اولین نفر مزایا و معایب ایکس ویژن و مقایسه کلی آن را با سایر برند ها اینطور دیدم:

مزایا:
    در کل اغلب گیرنده های دیجیتال سرعت نسبتا کمی دارند. ولی ایکس ویژن نسبت به این مدل ها خصوصا دنای، سریع تر است.
    زمان تعویض کانال ها در شبکه های هم فرکانس نسبت به سایر گیرنده ها خوبه (حدود 2تا3 ثانیه و اگر قدرت آنتن ضعیف باشه 3-4 ثانیه). ولی زمان تعویض کانال های غیر هم فرکانس متاسفانه بین 5تا7 ثانیه است. و متاسفانه همه مدل ها تقریبا این مشکل رو دارند
    ظاهر دستگاه ها خوبه و گنده و زشت نیست.
    با آنتن بوستر دار من، قدر آنتن 95% درصد و همه شبکه ها خوب میگیرد
    قابلیت زمان بندی ضبط دستگاه خوب عمل می کند (البته بقیه دستگاه ها هم زمان بندی دارند و خوب عمل می کند)
    خدمات پس از فروشش مشکلاتی که پیش میاد رو سریع با آپدیت درست می کنه
    فایل های mkv را پشتیبانی می کند و hdmi داره و تا کیفیت 1080i را از usb پخش می کند
    پشتیبانی از زیرنویس SRT

معایب:
    ریموت دستگاه سبک و به نظر خیلی جذاب نیست و گاهی هم از زاویه نمی گیره
    زمان بوت شدن دستگاه زیاده (نسبت به سایر دستگاه ها البته بهتره ولی بازم زیاده)
    فیلم با رزولوشن 1080p را پخش نمی کند(1080i پخش می کنه). دستگاه هایی هم که پخش می کنند معمولا خیلی داغ می کنند
    اگر قدرت سیگنال کم باشه ممکنه دستگاه هنگ کنه و برای همین باید آتنن را باید دقیق تنظیم کنید
    فونت تلتکست مدل های 333 و 131 گاهی نا خوانا می شه و هنوز براش آپدیت جدیدی ندادند ولی مدل های 111 و 121 فونت تلتکستش چند روز پیش با آپدیت درست شد

حالا شما مزایا و معایب دستگاه ها را بگیرد تا با هم مقایسشون کنیم

2. 8 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اگه فرصت کردی برو یک لومکسی 1007 بگیر و تست کن، بعد خودت مزایا و معایبش را بنویس!
    1080P بدون داغ کردن زیادی
    کیفیت بالای دستگاه
    کیفیت خوب کنترل
    فونت تله تکست معمولی
    سرعت دستگاه هم خودت تست کن و بنویس!
    ساپورت هارد اکسترنال پاسپورتی یا به عبارت دیگه بدون آداپتور (که ایکس ویژن با آداپتور می خونه)
    (MKV,XVID,DIVX,FLV,MPG,MJPEG,TS,M2TS,TRP,RM, RMVB,VOB,MOV,DAT,MP4,AVI, … )
    کابل HDMI خوب
    قیمت کمتر از 333
    فرمت ضبط دستگاه MTS
    فعلاً فاقد آپدیت! و فاقد ایراد نرم افزاری که نیاز به آپدیت روزانه داشته باشد!!!
    تا حالا هم حداقل میتونم بگم من هنگ کردنش را ندیدم.
    قدرت سیگنالش با آنتن شما که ایکس ویژن 95% گرفته ، اگه زیر 100% بود یک دستگاه بهت هدیه میدم دوست عزیز

معایب
    نداشتن تبلیغات در حد ......
    بقیه اش هم لطفا شما بعد از تست بنویس

4. 3 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    این lumexy گارانتی چه شرکتی هست؟
    تو پخش MKV با زیر نویس فارسی و انگلیسی SRT مشکل نداره؟
    اندازه فونت ورنگ Subtitle قالل تغییر هست؟
    ایا سایت رسمی هم داره؟
    کلا آیا مدیاپلیر قوی داره؟
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اصفهان شاپ جان.
    برای همین زدم مقایسه که شما تست کنی دستگاهی که میشناسی رو و بگی دیگه . حالا چرا دعوا داری مگه محصول خودته و داری میفروشیش که دعوا می کنی . میخوایم یه مقایسه بکنیم همه روشن بشن.
    من این دستگاه 333 ایکس ویژن را تست کردم و خداییش راضی بودم. البته از زمان تعویض کانال ها ناراضی بودم که اونم با تحقیق متوجه شدم باید کیفیت بالای 85 درصد باشه. وقتی به 85 میرسه دیگه هیچ ایرادی نداره و زمان تعویض کانال هاش 2 تا 3 ثانیه است
    در مورد سرعت بوت شدنش هم: خدایی زمان بوت شدن 333 زیاده ولی زمان بوت شدن کل دستگاه ها بالاست. تنها دستگاهی که زمان بوت شدنش یکم کم تره دنای ، با توجه به بررسی من،که اونم کلا خود دستگاه دنای کنده. ولی زمان بوت شدنش کمتره از ایکس ویژن
    لومکس و چند برند غیر معروف را چک نکردم. شما زحمتشو بکش

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اصفهان شاپ جان.
    برای همین زدم مقایسه که شما تست کنی دستگاهی که میشناسی رو و بگی دیگه . حالا چرا دعوا داری مگه محصول خودته و داری میفروشیش که دعوا می کنی . میخوایم یه مقایسه بکنیم همه روشن بشن.
    من این دستگاه 333 ایکس ویژن را تست کردم و خداییش راضی بودم. البته از زمان تعویض کانال ها ناراضی بودم که اونم با تحقیق متوجه شدم باید کیفیت بالای 85 درصد باشه. وقتی به 85 میرسه دیگه هیچ ایرادی نداره و زمان تعویض کانال هاش 2 تا 3 ثانیه است
    در مورد سرعت بوت شدنش هم: خدایی زمان بوت شدن 333 زیاده ولی زمان بوت شدن کل دستگاه ها بالاست. تنها دستگاهی که زمان بوت شدنش یکم کم تره دنای ، با توجه به بررسی من،که اونم کلا خود دستگاه دنای کنده. ولی زمان بوت شدنش کمتره از ایکس ویژن
    لومکس و چند برند غیر معروف را چک نکردم. شما زحمتشو بکش
    برات نوشتم اگه این چیزایی که نوشتم را توش ندیدی یک دستگاه هم بهت هدیه می دم! این کجاش دعوا است؟ معمولاً هدیه را به بهترین دوستشون می دهند!
    من زحمت ایکس ویژن 121-131-333 ، لومکسی 1000 - 1005-1007 - 3601 - 3605 ، بلوسنس T14 - T14+ - T16 ، شاتل 2500-2600 ، کال یوز 810 - 820 ، ویونا 6110، الکومکس MV100 - MV200 ، تکنوسات TS100 ، مارشال 884-885-7023-7024-5019-5020-5021 ، تکویژن 110 و 120 ، دی ویژن و استارست
    را کشیدم! هم نرم افزار ، ظاهر ، داخل دستگاه ، متعلقات و ...
    شما زحمت چندتا دستگاه را کشیدی که اینقدر میگی ایکس ویژن خوبه!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این قضیه آپدیت دو روز یک بار هم من متوجه نشدم!
    کاملاً قبول دارم که خدمات پس از فروش خوب از خود دستگاه مهمتر است، پس شما بیا اصفهان و خودت خدمات مادیران را نگاه بکن ببین خوبه؟
    اگه دو روز یک بار این دستگاه ها به آپدیت نیاز داره، چرا بقیه اش اینطوری نیست؟
    اکثر دستگاه ها تا حالا آپدیت هاشون مال رفع مشکلات نرم افزاری خودشون بوده و حرفی از تغییرات صدا و سیما توش نبوده (به جز مارشال که 16 تا شبکه پیدا می کنه و 8 تا نشون می ده و شرکت میگه مال تغییرات صدا و سیما است و با آپدیت حل میشه (با کارت گارانتی رایگان و بدون کارت 6000 تومان)

دستگاه 131 را از مشتری گرفته بودند و بهش 333 دست دوم داده بودند! با احتساب اختلاف قیمتش که حدود 84 یا 85 است و توی بازار 80 تومان می فروشند ازش 84 تومان گرفته بودند!
    اگه شماره تلفن صاحب اون دستگاه را هم خواستی بگو تا برات پیداش کنم و پ.خ کنم ، ببین نظر اون هم با شما یکی است!

من منکر تغییرات فوق العاده زیاد توی صدا و سیما نیستم و خودم هم می دونم توی بازارش چه خبره (الان اکثر برندها توی گمرک گیر کرده و دستگاه هاش توی بازار نیست ولی دلیلش تغییرات صدا و سیما نیست! ، علتش جیب بعضی از ادارات دولتی است که جلوی ترخیص گرفته شده است.
    (اینجا مسئله قابلیت شکافتن بیشتر نداره)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کسی نیست مارو راهنمایی کنه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

کسی نیست مارو راهنمایی کنه؟
    جواب کامل پ.خ شد
    امیدوارم کافی باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

همیشه همین طوره , کلی صفحه تو وب می خونیم , آخر نمی فهمیم چی بخریم !
    آقا من اس تی 30 پلاسما پاناسونیک دارم که دیجیتال داخلی نداره , بلوری هم دارم پس نیازی به دی وی دی پلیر ندارم

میشه به من بگید بهترین مارک + مدل ----t چی بخرم ؟

11. این کاربر از makhan p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

همیشه همین طوره , کلی صفحه تو وب می خونیم , آخر نمی فهمیم چی بخریم !
    آقا من اس تی 30 پلاسما پاناسونیک دارم که دیجیتال داخلی نداره , بلوری هم دارم پس نیازی به دی وی دی پلیر ندارم

میشه به من بگید بهترین مارک + مدل ----t چی بخرم ؟
    با توجه به چیزهایی که توی این چند وقته از گیرنده فهمیدم و مطالبی که توی این سایت خوندم و انواع گیرنده که دوستان و آشنایان خریده بودند، فکر کنم روی این ترتیب تحقیق بکنی بد نباشه
    لومکسی 1007 1080P
    بلوسنی تی 14+ 1080P
    کال یوز (با 2 USB) بقیه اش 1080i
    برایت (مدلش را نمی دونم)
    MV200
    333

من نمی گم اینها را بخری و فردا اگه خوب نبود ، بد بیراهش را به من بگی !
    برو تحقیق کن، من فکر می کنم اینها کیفیت بهتری داره.

13. این کاربر از moohamaad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال boy_kochak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Tehranpars

پيش فرض

میگما این لومکسی چه مدلشی خروجی RF داره و به تلویزیون های قدیمی بخوره؟؟؟ وآیا مدلی هست که بشه --- -s هم علاوه بر --- - t داشته باشه که بشه با یه دیش هم ما - هوا - ره رو دریافت کرد و هم دیجیتال رو ... قیمت های هرکدوم رو هم میگید چنده ؟

15. این کاربر از boy_kochak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •