تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 48 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 474

نام تاپيک: کلوپ Asus N55sf

آخر فروم باز 2raj_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کیبورد لپ تاپ بنده سالمه تنها عیبی که میتونم ازش بگیرم همون صدایی هست که موقع گوش دادن اهنگ داره!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من يه N55 گرفتم ولي اصلا رازي نيستم.بازي GTA6 روش ران نميشه و يه هارد EXTERNAL 500 WD USB3 رو وقتي به USB3 ميزني تقريبا 3 دقيقه طول ميكشه تا بشناسه البته روي USB2 اينجوري نيست و خوبه در حاليكه همين هارد رو به USB3 يه لپ تاپ ACER زدم سريع شناسايي ميكنه . در ضمن در مقايسه به اين كه CORi7 هستش سرعتش واقعا پايينه(در ضمن چند نرم افزار ديگه هم نصب كردم مثل VMware و... واقعا اعصابم از سرعت پايينش خورده).
    حسابي كلافه ام .بايد اين سيستم رو با يه سيستم ديگه با همين مشخصات و حتي كمي پايين تر چك كني تا ببيني كه چه كلاهي سرت رفته .
    انگار هاردويرش درست با درايورا مچ نيست يا اينكه ريماركه .خدا ميدونه
    دوستان اگه ميتونيد اين موارد رو چك كنيد ومنو راهنمايي كنيد.

با تشكر
    Last edited by abed_rezvani; 07-12-2011 at 18:00.

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز اصلا این چیزایی که شما میگی با لپ تاپ من صدق نمیکنه!و کاملا ازش راضیم!
    احتمالا شما مشکل درایور داری که بازی رو نمیتونه اجرا کنه!

4. 2 کاربر از 2raj_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

کیبورد لپ تاپ بنده سالمه تنها عیبی که میتونم ازش بگیرم همون صدایی هست که موقع گوش دادن اهنگ داره!
    این صدا با وجوود ساب ووفر اذیت کننده هست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نه به هیچ وجه من خیلی حساس شدم!خیلی از دوستانی که با لپ تاپ کار کردن متوجه صداش نشدن تا این که خودم گفتم اینجوریه!دقت کردن دیدن اره این صدا میاد!ولی تا الان هیچ لپتاپی رو ندیدم که اینقدر صداش بلند باشه با همه اونایی که داشتن یه اهنگ اجرا کردم برای تست در حقیقت هیچ حرفی برای گفتن نداشتن!

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

دوستان کسی تونسته تو تنظیمات setting بازی pes گرافیک جی فرس رو بشناسونه؟میخوام روی بهترین گرافیک اجراش کنم اما نمیشه!با کلیک راست میرم روی جی فرس اما بالاترین گرافیک نمیاد!

7. این کاربر از 2raj_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

نه به هیچ وجه من خیلی حساس شدم!خیلی از دوستانی که با لپ تاپ کار کردن متوجه صداش نشدن تا این که خودم گفتم اینجوریه!دقت کردن دیدن اره این صدا میاد!ولی تا الان هیچ لپتاپی رو ندیدم که اینقدر صداش بلند باشه با همه اونایی که داشتن یه اهنگ اجرا کردم برای تست در حقیقت هیچ حرفی برای گفتن نداشتن!

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

دوستان کسی تونسته تو تنظیمات setting بازی pes گرافیک جی فرس رو بشناسونه؟میخوام روی بهترین گرافیک اجراش کنم اما نمیشه!با کلیک راست میرم روی جی فرس اما بالاترین گرافیک نمیاد!
    نظر شما بین این و سونی f215 سه بعدی چیه؟ سونی lcd و کیبورد بهتری داره و ایسوس صدا و گرافیک بهتر.
    شما کودومو پیشنهاد می دید چون شنیدم سونی هم بازیاهای جدید تو تنظیمات بالا جواب می ده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

در مورد USB3 مال من وقتی فلش وصل میکنم و کپی میشه مدام قطع و وصل میشه ولی با USB2 این جور نیست.
    لطفا تست کنید مال شما هم اینجوریه

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نظر شما بین این و سونی f215 سه بعدی چیه؟ سونی lcd و کیبورد بهتری داره و ایسوس صدا و گرافیک بهتر.
    شما کودومو پیشنهاد می دید چون شنیدم سونی هم بازیاهای جدید تو تنظیمات بالا جواب می ده
    خوب کلا روی 3d لپ تاپ حساب باز نکن!من تجربه نداشتم ولی شنیدم که زیاد خوب نیست!
    این مدل ایسوز هم من کاملا ازش راضیم سونی رو باید قبول کرد یه مقدار پول اسمش رو میگیره!ولی با توجه به کانفینگ من ایسوس پیشنهاد میدم حداقل تا 2 سال اینده میتونه پاسخ گو باشه!
    در مورد USB3 مال من وقتی فلش وصل میکنم و کپی میشه مدام قطع و وصل میشه ولی با USB2 این جور نیست.
    لطفا تست کنید مال شما هم اینجوریه
    از usb3 زیاد استفاده میکنم تا الان هیچ وقت قطع نشده!اتفاقا سرعتش خیلی بیشتره از 2!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز اصلا این چیزایی که شما میگی با لپ تاپ من صدق نمیکنه!و کاملا ازش راضیم!
    احتمالا شما مشکل درایور داری که بازی رو نمیتونه اجرا کنه!
    سلام
    آیا شما بازی GTA6 رو روی این لپ تاپ نصب کردید؟
    تو setting گرافیک، گرافیک از 600*800 بیشتر نمیشه چطوری میشه این مشکل رو حل کرد درضمن تو nivida کارت Gforce 555 رو برای این بازی فعال کردم ولی کار نمیده.
    اگه از دوستان میتونن به من کمک کنن ممنون میشم.

آخر فروم باز armin_goooodboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

واسه تنظیم کردن pes باید از Nvidia Settings و از قسمت Global Settings باید روی High-Performance بذاری
    یعنی همه برنامه ها روی های بره تا توی ستینگ بتونی کارت گرافیک اصلی رو ببینی

عکس از سیستم من:

Last edited by armin_goooodboy; 08-12-2011 at 17:40.

13. این کاربر از armin_goooodboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •