تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 48 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 474

نام تاپيک: کلوپ Asus N55sf

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من با اسپیکر 4 تیکه ای هم که دارم تست کردم صدا رو که خیلی زیاد میکنم حتی اون اسپیکر ها هم سمت چپ کمی خش خش می کنه و فکر کنم کاملا عادی چون صدا خیلی زیاده حالا نمی دونم
    ماله شما هم خش خش داره؟اسپیکر سمت چپ؟
    شما هم تست کردی همینجوره؟؟؟
    ===============
    چون بیس 99% آهنگ ها از باند سمت چپ پخش میشه (Left) فکر کنم کاملا عادی
    -----------------
    دوستان یک سوال هم داشتم من لبتاب رو از برق کشیدم شب بعد امروز ظهر اومدم زدم به برق روشن کردم دیدم باتری دستگاه 94% شده و داره شارژ میشه با این که من اصلا ازاش استفاده نکرده بودم الان هم شارژ شده و روی 99%
    چرا ایسوز اینجوری ؟ قبلا dell و acer هم داشتم اینجور نبودن

آخر فروم باز 2raj_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اره دوست عزیز اسپیکر سمت چپ بنده هم همین طوریه!تقریبا اولین کسی که به این مشکل خورد بنده بودم بردم گارانتی قراره اسپیکر برام عوض کنن گفتن خبر میدن که کی میاد تا ببرم عوضش کنن البته اگه سر کار نباشم!

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اره دوست عزیز اسپیکر سمت چپ بنده هم همین طوریه!تقریبا اولین کسی که به این مشکل خورد بنده بودم بردم گارانتی قراره اسپیکر برام عوض کنن گفتن خبر میدن که کی میاد تا ببرم عوضش کنن البته اگه سر کار نباشم!
    پس یعنی شکل سخت افزاری آره؟؟؟

آخه حیفه دستگاه نو و آکبندر رو آد بده باز کنن
    مال شما چطوره؟؟؟ توی ولم پایین هم این مشکل رو داره یا فقط صدای بلند؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    در مورد نویز لپ تاپ ماله منم همین صدا رو میده تو ولوم های بالا اولش من فکر میکردم که از اسپیکراست ولی یه موقعی که این صدا رو میده دستمو میزارم روی کیبورد طرف راست صدا قطع میشه. گفتم شاید مال شماها هم این طوری باشه لپتاپو ندین باز کنن

5. این کاربر از rohamt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

منم تست کردم وقتی صدا بالاست دستمو میزارم روی کلید های کیبورد صدای نویز کم میشه
    ------------
    فکر کنم بالا بودن صدا باعث میشه دکمه های کیبرود بلرزن و صدایی از خودشون ایجاد کنن

7. این کاربر از starn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

منم تست کردم وقتی صدا بالاست دستمو میزارم روی کلید های کیبورد صدای نویز کم میشه
    ------------
    فکر کنم بالا بودن صدا باعث میشه دکمه های کیبرود بلرزن و صدایی از خودشون ایجاد کنن
    فکر کنم به خاطره زیادی رون بودن کیبوردشه

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستانی که میخوان از سالم بودن اسپیکر اطلاع داشته باشند با روشی که میگم میتونید بفهمید مشکل از اسپیکر دستگاه یا دکمه هاس که میلرزن

یه کتاب بزرک تقریبا اندازه ی کیبرود دستگاه بردارید و اونو روی کیبورد دستگاه بزارید
    بعد آهنگ رو پلی کنید و صدا رو روی بالاترین حد بزارید 2 تا دستتونو روی کتابی که روی کیبورده بزارید یکمی فشار بیاد خیلی کم اگه صدای نویز قطع که خیلی خیلی کم شد یعنی مشکل از اسپیکر نیست و از دکمه هاست که اونم نمی شه اسمشو مشکل گذاشت پس خیالتون راحت باشه

موفق باشید

10. 3 کاربر از starn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستانی که این لبتاپ رو دارن چه نوع کول پدی رو استفاده میکنید ؟؟ من یدونه دارم ولی باتوجه به این که زیر دستگاه اصلا سوراخ نیست و فقص 2 تا دوراخ زیر تاج پد دستگاه هست اینه که کول پد فکر نکنم زیاد موثر باشه برا دستگاه فکر هم نکنم نیازی بهش داشته باشه چون ایسوز دستگاه رو خوب طراحی کرده و من NFS Run رو اجرا کردم بالاترین حد دما سی پی سو به 9 رسید که کاملا عادی

حالا دوستانی که برای دستگاه کول پد گداشتم به مقاب=یسهای بکنن ببینم دما ته چه حد می اد پایین

آخر فروم باز 2raj_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان یه سوال!
    من بازی pes رو نصب کردم ولی تو ستینگ بازی فقط گرافیک اینتل رو شناخته با درایور جدید تونستم با جی فرس بازی کنم ولی میخوام تو تنظیمات گرافیک جی فرس بشناسه میشه؟اگه میشه چیکارش کنم؟

---------- Post added at 08:20 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

راستی تو rating گیری هم که نمره میده چرا n videa رو نمیشناسه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    دوستان من تازه این لب تاب و خریدم اما کیبردش تو ذوقم زد کیبردش موج داره و دکمه هاش در یک سطح تراز نیستند و وسطش بالاتر از دو سمتش هست انگاری باد کرده باشه و کلیدهای تو یک ردیف نا مرتب و تو یک لیول نیست یا بعبارتی تو یک باد نیست و مثل سونی قرص و محکم نیست میخواستم بدونم دوستانی که دارند نظر بدن مال اونا هم اینجوریه یا شانس ما اینجوری در اومده و آیا گارنتیش تعویض میکنه
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •