تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 89 از 91 اولاول ... 397985868788899091 آخرآخر
نمايش نتايج 881 به 890 از 901

نام تاپيک: های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هفته پیش آمپلی فایر دنون 720 و بلندگوهای کف سری کیو 700 خریداری شد. اگه سوالی بود در خدمتم.
    درود.خجسته باد. یک بررسی درست از هر دو دستگاه بگذار

داره خودمونی میشه habib mahvare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

اولش باید بگم که من قبلا سیستم تودوروکی پایونییر داشتم ولی نتو نستم باهاش ارتباط برقرار کنم.یعنی عملا اون همه دم و تشکیلات از قبیل ورودی و خروجی های مختلف و ساب و سوراند و سنتر و... اون صدایی که من میخواستم رو بهم نمیداد.لذا اقدام به فروشش کردم و رو آوردم به ست استریو به جای ست سینمایی.با بودجه ای که من در نظر گرفته بودم یعنی پنج میلیون تومن میشد همین امپ و بلند گوی میشن سری ایکس 3 رو خرید ولی با گوش دادن به این مدل کف تفاوت رو احساس کردم و دو میلیون تومن گذاشتم روی بودجه و مدل کیو 700 کف رو خریدم.همه چی این ست ساده است و با یه کابل دو به دو به دی وی دی پلیر قدیمی من وصله .سورس پخش شده هام هم فایلهای تبدیل شده FLAC به ام پی تری 320 کیلو بایت هستش چون این پلیرم قابلیت اجرای فرمت FLAC رو نداره.صدایی با باس قوی و نرم و عمق زیاد و همچنین تفکیک عالی و دلنشین هدیه این ست زیبا و دوست داشتنی به منه.کیفیت ساخت بلند گوها واقعا خیره کننده اس.مهندسی شده و طراحی در انگلستان ولی ساخته شده در چینه.خلاصه احساس میکنم به اون چه نیاز داشتم رسیدم.از اقای محمد پور(مدیریت فروشگاه اکوستیک) هم بابت راهنمایی و برخورد خوب و تخفیفاتشون ممنونم.اینم لینک ویدئوی تست صدا در یوتیوب: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by habib mahvare; 25-02-2018 at 21:31.

3. 3 کاربر از habib mahvare بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اولش باید بگم که من قبلا سیستم تودوروکی پایونییر داشتم ولی نتو نستم باهاش ارتباط برقرار کنم.یعنی عملا اون همه دم و تشکیلات از قبیل ورودی و خروجی های مختلف و ساب و سوراند و سنتر و... اون صدایی که من میخواستم رو بهم نمیداد.لذا اقدام به فروشش کردم و رو آوردم به ست استریو به جای ست سینمایی.با بودجه ای که من در نظر گرفته بودم یعنی پنج میلیون تومن میشد همین امپ و بلند گوی میشن سری ایکس 3 رو خرید ولی با گوش دادن به این مدل کف تفاوت رو احساس کردم و دو میلیون تومن گذاشتم روی بودجه و مدل کیو 700 کف رو خریدم.همه چی این ست ساده است و با یه کابل دو به دو به دی وی دی پلیر قدیمی من وصله .سورس پخش شده هام هم فایلهای تبدیل شده FLAC به ام پی تری 320 کیلو بایت هستش چون این پلیرم قابلیت اجرای فرمت FLAC رو نداره.صدایی با باس قوی و نرم و عمق زیاد و همچنین تفکیک عالی و دلنشین هدیه این ست زیبا و دوست داشتنی به منه.کیفیت ساخت بلند گوها واقعا خیره کننده اس.مهندسی شده و طراحی در انگلستان ولی ساخته شده در چینه.خلاصه احساس میکنم به اون چه نیاز داشتم رسیدم.از اقای محمد پور(مدیریت فروشگاه اکوستیک) هم بابت راهنمایی و برخورد خوب و تخفیفاتشون ممنونم.
    براستی که زیبا هستند. من هم تودوروکی پایونیر دارم و بسیار پشیمانم که چرا برای خواسته موزیک این دستگاه را خریدم. جالبتر اینکه بلوری BDP 450 پایونیر را هم خریده ام که جز دیدن بلوری جشن عروسی ام و چند فیلم از روی فلش کار دیگه ای با آن نکردم. امیدوارم بتونم با این نابسامانی ارز روزی یک دست استریو یاماها، مرنتز یا دنون با یلندگوهای میشن mx6 یا بی ان دبلیو سری 600 یا 700 یا کلیپش یا همین کف شما بخرم.
    Last edited by chaharnazm; 31-07-2018 at 15:07.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

براستی که زیبا هستند. من هم تودوروکی پایونیر دارم و بسیار پشیمانم که چرا برای خواسته موزیک این دستگاه را خریدم. جالبتر اینکه بلوری BDP 450 پایونیر را هم خریده ام که جز دیدن بلوری جشن عروسی ام و چند فیلم از روی فلش کار دیگه ای با آن نکردم. امیدوارم بتونم با این وضع نابسامان ارز روزی یک ست استریو یاماها، مرنتز یا دنون با یلندگوهای میشن mx6 یا بی ان دبلیو سری 600 یا 700 یا کلیپش یا همین کف شما بخرم.
    ممنون از لطف شما.البته قابل شما رو هم نداره.
    ان شاالله شما هم روزی بتونید سیستم مورد علاقه تون رو بخرید.بلوری شما هم اگه قابلیت پخش flacداره در اینده به دردتون خواهد خورد.

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از لطف شما.البته قابل شما رو هم نداره.
    ان شاالله شما هم روزی بتونید سیستم مورد علاقه تون رو بخرید.بلوری شما هم اگه قابلیت پخش flacداره در اینده به دردتون خواهد خورد.
    آیا شما با داشتن این بلندگوها نیاز به داشتن ساب ووفر را احساس می کنید؟
    صدای زیر، بم و میانی این بلندگو چگونه ارزیابی میکنید؟

7. این کاربر از chaharnazm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

[QUOTE=chaharnazm;9045542]آیا شما با داشتن این بلندگوها نیاز به داشتن ساب ووفر را احساس می کنید؟
    صدای زیر، بم و میانی این بلندگو چگونه ارزیابی میکنید
    اصلا وابدا نیاز به هیچ گونه ساب ووفر نداره.حتی من پیچ تنظیم باس رو آمپ رو نه تنها روی وسط نزاشتم بلکه تا حدودی هم متمایل به نقطه صفر کردم . از نظر صدا فوق العاده شفاف و عالیه.احساس میکنم بعضی از قسمتهای موزیکهای روتینی که تو این چند سال گوش میدادم رو تازه دارم میشنوم.در ولوم پایین هم کماکان باس عمیق و نرمی داره.جالبه این بلند گو در هیچ جاش سوراخی برای خروجی هوای باس نداره و تولید صدای بم رو از طریق ووفر پایین انجام میده که اصطلاحا باس رفلکس نامیده میشه.پیشنهاد میکنم حتما در فروشگاه اکوستیک صدای این باندها رو که به صورت دمو هستن رو حتما بشنوید.سعی کنید موزیکی که واسه گوشتون آشناست رو به همراه داشته باشید تا تفاوت رو کاملا متوجه بشید.

9. 2 کاربر از habib mahvare بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من بالاخره بعد سال ها دل به دریا زدم سیستم 7.1 خریدم اما از اونجایی که فرانت dynaudio emit m10 خریدم اینجا گفتم 1 توضیحی بدم همون طوری که می دونید این سری emit 10 با emit 20 برنده ی بهترین بوکشلف سال 2016 شدن اما تا زمانی صداشون گوش نکردم باورم نمی شد همچین صدایی داشته باشن به قول سایت whathifi باورتون نمی شه که با 500 پوند دارید همچین صدایی می گیرید. باید بگم صداشون برای هر تایپ اهنگی یا فیلم یا بازی عالی هست انگار صداشون از بهشت داره میاد من حتی رده های بالاترم گوش دادم اما حقیقتا این سری هیچ چیزی از اونا کم نداره صدا بسیار ریتمیک یا تامینگ عالی داره اسکیل صدا بی نظیر هست صدا بسیار شفاف هست در عین حالی که بیس عمیق و دقیقی هم داره کیفیت ساخت در بالاترین حد ممکن هست made in denmark هم تاییدی برای کیفیت بی نظیرش هست چیزی که تقریبا هیچ برندی نداره و همه در چین ساخته می شن. یکی از نکات برجسته اون هم صدای انرژیکش هست که در میزان صدایی حتی خیلی هم کاملا حس می شه تازه من امپی که استفاده می کنم 494 onkyo هست که با اینکه خوش صدا هست خیلی هم از کیفیت صداش تعریف شده اما قطعا با 1 امپ حرفه ای استریو صدای بهتری می شه ازشون گرفت فارق از اینکه دنبال چه نوع صدایی می گردید یا به نظرتون گرون میان emit m10 یا m20 بهترین گزینه ی شما در این رنج قیمتی می تونه باشه فقط دقت کنید emit m20 4ohm هست که هر امپی از پسش برنمیاد و بهش فشار زیادی وارد می شه 150w rms هست.

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بالاخره بعد سال ها دل به دریا زدم سیستم 7.1 خریدم اما از اونجایی که فرانت dynaudio emit m10 خریدم اینجا گفتم 1 توضیحی بدم همون طوری که می دونید این سری emit 10 با emit 20 برنده ی بهترین بوکشلف سال 2016 شدن اما تا زمانی صداشون گوش نکردم باورم نمی شد همچین صدایی داشته باشن به قول سایت whathifi باورتون نمی شه که با 500 پوند دارید همچین صدایی می گیرید. باید بگم صداشون برای هر تایپ اهنگی یا فیلم یا بازی عالی هست انگار صداشون از بهشت داره میاد من حتی رده های بالاترم گوش دادم اما حقیقتا این سری هیچ چیزی از اونا کم نداره صدا بسیار ریتمیک یا تامینگ عالی داره اسکیل صدا بی نظیر هست صدا بسیار شفاف هست در عین حالی که بیس عمیق و دقیقی هم داره کیفیت ساخت در بالاترین حد ممکن هست made in denmark هم تاییدی برای کیفیت بی نظیرش هست چیزی که تقریبا هیچ برندی نداره و همه در چین ساخته می شن. یکی از نکات برجسته اون هم صدای انرژیکش هست که در میزان صدایی حتی خیلی هم کاملا حس می شه تازه من امپی که استفاده می کنم 494 onkyo هست که با اینکه خوش صدا هست خیلی هم از کیفیت صداش تعریف شده اما قطعا با 1 امپ حرفه ای استریو صدای بهتری می شه ازشون گرفت فارق از اینکه دنبال چه نوع صدایی می گردید یا به نظرتون گرون میان emit m10 یا m20 بهترین گزینه ی شما در این رنج قیمتی می تونه باشه فقط دقت کنید emit m20 4ohm هست که هر امپی از پسش برنمیاد و بهش فشار زیادی وارد می شه 150w rms هست.
    درود. این بلندگو را چند واز کجا خریدید؟

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام..
    من هم این اشتباه را کردم وامپ سینمایی پایونر 923 با 7.2 کانال خریدم.کاش یک امپ استریو یا ماها ویا مرتز یا دنون می خریدم که خروجی ساب ووفر داشته که اگر نیاز بود بعدا برای حالت سینمای یک ساب به اون وصل کنم یعنی یک سیستم2.1..متاسفانه با وضعیت بازار -ودلار جبرانش خیلی سخته...

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام..
    من هم این اشتباه را کردم وامپ سینمایی پایونر 923 با 7.2 کانال خریدم.کاش یک امپ استریو یا ماها ویا مرتز یا دنون می خریدم که خروجی ساب ووفر داشته که اگر نیاز بود بعدا برای حالت سینمای یک ساب به اون وصل کنم یعنی یک سیستم2.1..متاسفانه با وضعیت بازار -ودلار جبرانش خیلی سخته...
    باز 923 آمپ خوبی برای آغاز است. نمیدونم بلندگوهات چیه ولی با یه جفت بلندگوی خوب گمان کنم صدای خوبی داشته باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •