تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 90 از 91 اولاول ... 4080868788899091 آخرآخر
نمايش نتايج 891 به 900 از 901

نام تاپيک: های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام..
    بلنگوی های دست ساز بزرگ سه راهه است با درایوهای ۱۰ اینچی...
    مثلا چه بلندگو هایی؟؟من خودم از بلندگوهای بزرگ و t_line اسپیکر خیلی خوشم می اید..

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود. نمیدونم، شما شنیدی صدایش خوبه؟ ساخته آقای نجفیه؟ دو دل هستم با این گرونی سفارش ساخت یه جفت ایستاده به ایشون میتونه خشنود کننده باشه یا نه؟
    من صدای میشن، فوکال 714 و تنوی روولوشن ایکس تی 8 اف شنیدم. هر سه برای من خوشایند بود ولی گران!

4. این کاربر از chaharnazm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام...
    نه ساخت اقای نجفی نیست..یکی از دوستان توی قزوین است..اگر خواستید توی خصوصی پیام بدهید...درایو ش هم توی سایت معرف part expers هم است به نام تیتان وففر ۱۰ اینچی..
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هزینه این بلندگو چند دراومد؟ صداش چگونه ارزیابی میکنی؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

هزینه این بلندگو چند دراومد؟ صداش چگونه ارزیابی میکنی؟
    سلام..
    ببخشید دیر جواب دادم..مسافرت بودم...اسپیکرها و باکس ودستمزد و.... حدود 1.2 ملیون...
    حقیقتا من تا حالا صدایی هیچ باند اسپیکری گوش ندادم تا مقایسه کنم..ولی فکرکنم جنسی که توی سایت بالا معرفی کردم که سایت معتبری هم هست..چیز بدی باشه....باید مرحله بریک بگذره تا نظر بدهم...اما با توجه به قیمت دلار و قیمت برندها فکر کنم خوب باشه با این قیمت...//چون متاسفانه سایتهای مثل راستین واکوستیک قیمت توی سایتشان نزدن وباید تلفن زنگ بزنی یا حضورا بری صدا را بشنوی که ما شهرستانها فرصت رفتن به تهران را نداریم

8. این کاربر از poloton7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

چه ترکیب ه خوبی . فقط تلویزیونت رو باید عوض کنی که نهایت ه لذت رو از تماشای فیلم ببری. البته اگه مثل ه من اهل فیلم باشی . فقط سوال ، باند ها واسه موزیک هم خوب جواب میده ؟ من هم یه همچین چیزی دارم ( حالا با برند متفاوت) واقعا موقع موزیک گوش دادن احساس میکنم جا داره که دو تا باند دیگه اضافه کنم و فقط نمیدونم چی ! البته اینم بگم از نظر خودم کاملا استاندارده ، ولی خوب خانمم مخصوصا وقتایی که با دوستاش دورهمی میگیرن هر قر میزنه که صداش خوب نیست . همسایه پایینی مون ضبط سونی داره (از اینایی که قطاری باند داره پشت هم که وقتی میچینی بغل هم مثل ه قطار بار بری میشه کوپه کوپه بغل هم) بعد خیلی هم موزیک زیاد گوش میدن کلا خوشن. ولی خوب وقتی موزیک گوش میدن 4 طبقه ساختمون به ارتفاع 2 سانتیمتر بالا پایین میره . نمیدونم چه منطقیه که فکر میکنن هر چی بیس بیشتر بکوبه رو مغز به معنی ه کیفیت ه بهتره . فکر کنید سره این من کل کل دارم . هی سعی میکنم ثابت کنم که سیستمی که خودم دارم واقعا قابل مقایسه نیست ولی خوب دیگه .. خانما همینن.
    و خیلی دلم میخواد یه سنتر اضافه کنم . ولی نمیدونم با امپلی فایری که دارم منطقیه یا نه . چون آمپلیم دو تا خروجی داره واسه باند،
    و یه سوال قیمت ه این باند ها الان چند ه حدودا ؟

داره خودمونی میشه vaheava's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

یلندگو سنتر در صورتی که آمپ شما سیتمایی و 5.1 کاناله باشه میتونی نصب کنی به آمپ.
    اگر فقط چپ و راست داره نمیتونی بزاری . سیستم پنج و یک کاناله بیشتر برای فیلم هستش تا موزیک

11. این کاربر از vaheava بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام. دوستان با توجه به این گرونی ها الان قیمت سیستم استریو شیک سونی ( حالا هر مدلیش) حدودا چند هست ؟ الان یک پخش قدیمی Sony GR7J دارم برای 22 ساله پیشه که تو اتاق ازش استفاده میکنم و به کامپیوتر وصله هم برای موسیقی و فیلم عالیه!! ولی یک سینما خانگی سامسونگ HT-E3530 دارم که تو حال و پذیرایی ازش استفاده میکنم ولی صداش به لعنت خدا هم نمیارزه! اصلا تنظیمات اکولایزری هم نداره! و فقط تنها حسنش اینه که بلوری هم میخونه! یعنی اون سونی قدیمیه کیفیتش برای مهمونی اینا بهتره!
    حالا میخواستم ببینم الان این مدلهای سونی شیک چنده و اصلا کدومش از همه ارزونتره؟

مرسی
    Last edited by noisymind; 04-04-2019 at 15:55.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام بر دوستان عزیز
    من دنبال یه سیستم های فای متعادل یعنی اینکه کیفیت و قدرتو با هم داشته باشه، هستم. هم بیس نرمی داشته باشه هم های رینج خوب. دیتیل خوبی داشته باشه ولی تیز غیر قابل کنترل نباشه در واقع. تو محدوده 1 تومن تا نهایت 1500 و 1600 چی میشه گیر آورد به نظرتون؟ من خودم به چند تا گزینه رسیدم. ممنون میشم راهنماییم کنین و اگرم پیشنهاد و گزینه بهتری هست که چه عالی.
    1- Technics sc-dv290
    2- Pioneer xv-ev61
    3- sony mhc-s9d
    4- panasonic vk760

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •