تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 81 از 91 اولاول ... 3171777879808182838485 ... آخرآخر
نمايش نتايج 801 به 810 از 901

نام تاپيک: های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان
    یه نظر میخواستم ازتون
    برای اتاقم و گوش کردن موسیقی و وصل کردن به لپ تاپ و گوشی تو رنج 700 تومن بین این 2 تا گزینه موندم که یکیش اسپیکره و یکیش مینی های فای پایونیر
    اسپیکر z623 لاجیتک که تو نت و ... شدیدا ازش تعریف میکنن که bass اش و هم کیفیت صداش محشره ظاهرا و گواهی نامی THX هم داره و کلیپاش رو نگاه میکردم تو یو ... ب ظاهرا قدرت بالا و کیفیت ساخت خوبی هم داره قیمتش هم الان 680 تومنه و 200 rms هست که سابش 130 واته و اسپیکراش هر کدوم 35 وات
    گزینه بعدیم این مینی های فای پایونیره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    که قیمتش همون 680 تومنه ولی 310 rms هست و سابش 150 واته و 2 تا اسپیکراش 80 واته هر کدوم
    من کیفیت صدا برام مهمه همچنین بیس عمیق و نرم که ظاهرا لاجتیک از این نظرا خوبه ولی خب هیچ امکاناتی نداره و فقط اسپیکره ولی این پایونیره خب امکانات زیادی داره و مینی های فایه و روی کاغذ که از نظر قدرت برتری داره حالا موندم بین این 2 گزینه
    به نظر من z623 بهتره کیفیتش تضمین شده هست و در ساختش از قطعات های فای استفاده شده ضمن این که جاگزاریش راحت تره قیمت هم 620 راحت گیر میاد اگه خواستی بهت معرفی کنم گارانتی آوارژنگ بگیر
    برای یه اتاق خیلی عالی هست البته توجه داشته باشید لپ تاپ و گوشی کیفیت کیفیت خروجی خوبی ندارن
    به اعداد هم زیاد توجه نکنید چون اصلا به وات نیست همین 623 میتونم بگم سابش 50 وات هست و ست هاش هر کدوم 10 تا 12 وات ولی کیفیت بسیار خوبی دارن و صداشم میشه گفت بلند هست ولی هیولا نیست

2. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

ممنون
    منم چون از z623 خيلي تعريف ديدم دو دل شدم بين اون پايونير و اين
    صداي خيلي هيولا نميخوام ولي فكر كنم به حد كافي بلند باشه درسته؟كيفيت و تفكيك صداش و بيش خوب و نرم و عميق و اينكه صداش رو زياد كنم كيفيتش كم نشه واسم مهمه
    و اينكه گارانتي پانا بهتر هست يا آوارژنگ؟
    پس به نظرتون اين پايونير رو بيخيال شم!؟درسته به اعداد رو كاغذ نيست ولي خود اندازه اسپيكرهاي اين پايونيهم بزرگتره ولي از يه طرف قيمت نسبتا پايينش رو ميبينم ميگم شايد جزو كيفيت پاييناي پايونير باشه
    ولي لاجيتك ظاهرا از نظر هم كيفيت صدا هم ساخت عاليه
    راستي اين لاجيتك با توجه به اينكه اسپيكراش كوچيكن صداشون تو صداي ساب گم نميشه!؟منظورم اينه تناسب بينشون خوبه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ممنون
    منم چون از z623 خيلي تعريف ديدم دو دل شدم بين اون پايونير و اين
    صداي خيلي هيولا نميخوام ولي فكر كنم به حد كافي بلند باشه درسته؟كيفيت و تفكيك صداش و بيش خوب و نرم و عميق و اينكه صداش رو زياد كنم كيفيتش كم نشه واسم مهمه
    و اينكه گارانتي پانا بهتر هست يا آوارژنگ؟
    پس به نظرتون اين پايونير رو بيخيال شم!؟درسته به اعداد رو كاغذ نيست ولي خود اندازه اسپيكرهاي اين پايونيهم بزرگتره ولي از يه طرف قيمت نسبتا پايينش رو ميبينم ميگم شايد جزو كيفيت پاييناي پايونير باشه
    ولي لاجيتك ظاهرا از نظر هم كيفيت صدا هم ساخت عاليه
    راستي اين لاجيتك با توجه به اينكه اسپيكراش كوچيكن صداشون تو صداي ساب گم نميشه!؟منظورم اينه تناسب بينشون خوبه؟

بله به حد کافی بلند هست که یه اتاق رو پر کنه
    کیفیت و تفکیک که عالیه و بیس نرمی هم داره صداش رو هم تا 80 درصد هیچ دیستورشن نداره
    البته بگم توقعتون بالا نره بالاخره دارین یه اسپیکر 600 تومانی میخری که ستهای کوچکی داره توقع کیفیت مانیتور اودیو نداشته باشین در حد خودش عالیه
    گارانتی آواژنگ بهتره مخصوصا برای ما که شهرستانیم حالا تهران رو نمیدونم
    پایونیر رو من نمیدون چون نه دیدمش نه شنیدم اگه از دوستان کسی میدونه بگه
    از لحاظ مچ بودن کاملا با هم مچ هستن یه چیز دیگه که خیلی باید بهش اهمیت بدین کیفیت ورودی صدا هست که به اسپیکر باید بدین اگه اون ضعیف و بی کیفیت باشه نتیجه خوبی بدست نمیاد
    و در نهایت میتونم یه چند تا بررسی رو براتون بزارم تا بیشتر متوجه بشین

5. 2 کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

درسته منم منظورم تو همين رنج ٦٠٠ تومن بود كه تو اين رنج كيفيت خوبي داشته باشه
    والا تو تهران هرچي با گارانتي پانا هست ٦٨٠ تومنه
    كلا مثكه تو رنج ٦٠٠-٧٠٠ تومن تقريبا قويترين و با كيفيتترين اسپيكره موجود تو بازاره
    يه جورايي ستش چون كوچيكن غلط اندازن ولي ظاهرا فلفل نبين چه ريزست و صداشون بلند و با كيفيت و خوبه
    من صداي s730 رو اون زمان كه ٤٠٠ تومن بود شنيده بودم بيسش و كيفيتش خوب بود فكر كنم 623 يه لول از s730 پايينتر باشه
    پی نوشت:لینک اول مشکل داره ظاهرا
    بازم از راهنماییتون ممنونم

Last edited by dr_data_13; 26-01-2015 at 22:20.

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درسته منم منظورم تو همين رنج ٦٠٠ تومن بود كه تو اين رنج كيفيت خوبي داشته باشه
    والا تو تهران هرچي با گارانتي پانا هست ٦٨٠ تومنه
    كلا مثكه تو رنج ٦٠٠-٧٠٠ تومن تقريبا قويترين و با كيفيتترين اسپيكره موجود تو بازاره
    يه جورايي ستش چون كوچيكن غلط اندازن ولي ظاهرا فلفل نبين چه ريزست و صداشون بلند و با كيفيت و خوبه
    من صداي s730 رو اون زمان كه ٤٠٠ تومن بود شنيده بودم بيسش و كيفيتش خوب بود فكر كنم 623 يه لول از s730 پايينتر باشه
    پی نوشت:لینک اول مشکل داره ظاهرا
    بازم از راهنماییتون ممنونم

این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو میده 620 تومان با گارانتی آواژنگ خیلی جاهای دیگه هم میدن از همین سایت بگیر خوبه
    راستش من خودم هم s730 دارم هم z906 ولی 623 نهایت نصف اون s730 شاید صدا داشته باشه و این که 730 واقعا یه هیولاست صداش از z906 هم بلند تره

اون % بردار درست میشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان من قصد خرید بلندگو جامو 426 رو دارم میخواستم نظر بدید امپلی فایر و بلوری پلیر چی بگیرم

حدود هزینش رو هم بگید ممنون میشم و ایا حتما باید ساب هم بگیرم یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام دوست من میشه بگی این میدرنج وتیوتر رو از کجا تهیه کردی چون من هرچی میگیرم میسوزه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام دوستان من یک امپ لامپی قدیمی فیشر دارم میخواستم بدونم چه مدل اسپیکرایی
    باهاش مچ میشن؟
    model :the fisher x100a

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان یه خرید گروهی برای خرید از یه تولید کننده لهستانی اگه کسی تمایل داشت خوشحال میشیم خرید کنیم اطلاعات بیشتر: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام،
    در مورد اسپيكر active در حدود يك ميليون تومان راهنمايي ميخوام. بيشتر براي گوش دادن به موزيك از طريق گوشي. كيفيت صدا برام مهمه و نه بلندي صدا. الان در بازار ايران چه گزينه هايي موجود هست؟
    مثلا در سايتهاي فرنگي از audioengine A5 خيلي تعريف كردند، ولي فكر نكنم همچين برندي در ايران موجود باشه، ولي خب من اسپيكري تو اين مايه ها ميخوام ، عليرغم اينكه حرفه اي محسوب نميشه ولي كيفيت صداي خيلي خوبي براي يك شنونده عادي داره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •