تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 91 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 901

نام تاپيک: های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

cambridge audio dacقیمتی حول و حوش4500دلارداره درسته؟یک سوال برای انتخاب تراکها چطور میشه عمل کرد روی WDTVمانیتور داره یا نه

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:40 PM ----------

قیمتی حول و حوش450دلارداره درسته؟یک سوال برای انتخاب تراکها چطور میشه عمل کرد روی WDTVمانیتور داره یا نه

بله 450 دلاره... اون موقع که دلار ارزون بود (1150) آقای پور سرخ 550 تومن یک هفته ای تحویل میدادن... الان نمیدونم
    شنلینگ هم من از آقای امیدوار گرفتم 20 روزه تحویل دادن حتی زودتر از موعدی که قرارداد بسته بودیم... کار ایشون هم به شدت تایید میشه فکر میکنم به عنوان کسی که از ایشون محصولی خریداری کرده حق این اظهار نظر رو داشته باشم

وسترن دیجیتال مانیتور که نداره باید به یه چیزی وصلش کنید که بتونید navigation کنید...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

یک جمعبندی شما سورس نظرتون رو شلینگخ حدود قیمت؟اگه بخوام یک سورس cd کنارش داشته باشم نظر روی چه انتخابیه؟نحوه اتصال بینdacوWDوآمپلی چگونه است؟ببخشید سوالهام زیاد شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

جمعبندی آخر شنلینگ حدودن چنده؟راستی cdپلیر چی فراموش شد؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

امروز ایمیلی برام اومد که بهم هشدار میداد که شخصی معلوم الحال (حتی اکراه دارم اسمش رو به زبان بیارم) داره درباره شما در وبلاگش مطالب مغرضانه و هدفدار درج میکنه وبلاگی که مدعی ساخت آمپلی فایر لامپیه... منم ایمیل زدم و جوابش رو اینجوری دادم:

متن ایمیل:

عاقلان دانند... از تقابل خوب و بد است که مکاتب اعتقادی بوجود میاد... اگه نامردی نباشه نمیشه مردهارو شناخت... اگه آدم آماتور و ناشی نباشه نمیشه افراد کاردان رو شناخت و باهاشون کار کرد... اگه آمپلی فایر دست ساز بد صدا نباشه نمیشه اونایی که خوش صدا هستند رو تعریف و تمجید کرد... اگر حیوان هایی مثل این شخص نباشن، نمیشه از نظر جامعه شناسی "انسان" رو تعریف کرد و عملا اومانیسم میره زیر سوال. من هیچ مشکلی نداره که یه فرد نادان درباره من باب سخن بده و تفکرات متعفن ذهن بیمارش رو بریزه بیرون ... من اونقدر مبادی آداب و اخلاق هستم که در نبود شخصی (چه بصورت فیزیکی چه غیر فیزیکی در فضای سایبری) اقدام به نقد و بررسی و سخنرانی دربارش نکنم... مخاطب هم شعور داره خودش درک میکنه که شخصی داره در نبود شخص دیگر هر آنچه عقده ها گره های کودک درونش است را به بیرون ترشح میکنه... در واقع نفی خودشه... من اگه با همچین آدمی بخوام دهان به دهان بشم در واقع خودم رو سبک کردم... همیشه معتقدم "نادان جهالت و دنایت و پستی خویش آشکار نکند مگر به گشودن سیاهچاله دهان و برکشیدن تیغ زبان" ... باز هم مصداق داره در مورد این شخص...
    شما هم نگران من نباش من نه دارم در این جامعه کوچک های-فای کاسبی میکنم، نه چیزی برای فروش و عرضه کردن دارم که با انتقادهای ناشیانه شخصی آشفته روان برام مشکلی پیش بیاد یا لطمه ای بخورم... هرآنچه که هست بیان تجربیات و نظراته و راهنمایی... هرچی هم ساخته شده یا ساخته بشه بصورت کاملا روشن هم محل خرید لوازم و قطعات ذکر میشه هم شماتیکی اگه در کار باشه و همه چیز روشنه... ما انبار لامپ هم نداریم که بفروشیم به ملت... من 4 تا EL84 مولارد دارم گذاشتم دکور نیازی هم ندارم لامپ خرید و فروش کنم. شغلم ازاده و درآمدم مکفی... گردش مالی یک ماه من شاید از گردش مالی 1 سال شخصی که برای گذران زندگی نیاز دارد سر دیگران را با کیت های لامپی معیوب و نامرغوب و پر از نویز و جرقه گول بزند، بیشتر باشد.

فکر کردم اینجا درج کنم شاید از دوستان اینجا کسی مخاطب وبلاگ این شخص معلوم الحال باشه یا شاید بصورت رندوم وارد وبلاگش بشه و از اونجایی که زبانی بس چرم دارد این شخص، نکند کسی در هربه اش گرفتار شود... ضمنا دوباره تکرار میکنم، من نه در این فروم نه در هیچ جای دیگه در اینترنت در دنیای واقعی هیچگونه فعالیت کسبی اعم از خرید و فروش هیچ محصولی مرتبط با های-فای نداشتم، ندارم و نخواهم داشت... اگه هر کاربری دید که من دارم چیزی میفروشم یا رفتار کاسب موابانه از من دید، خواهشمندم سریعا به مدیر بخش اطلاع بده و مدیر هم لطف کنه نام کاربری من رو "بن دائم" کنه... بسیار هم سپاسگذار میشم
    Last edited by klipsch; 16-12-2011 at 21:57.

5. این کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

متن ایمیل:
    [COLOR=Navy]
    [COLOR=Blue]من اونقدر مبادی آداب و اخلاق هستم که در نبود شخصی (چه بصورت فیزیکی چه غیر فیزیکی در فضای سایبری) اقدام به نقد و بررسی و سخنرانی دربارش نکنم...
    سلام من تحت تاثیر این متانت شما قرار گرفتم .درضمن اطلاعات بالایی دارید و این ممکنه باعث حسادت برخی بشه . قبل در مورد اطلاعات کامپیوتر و it با من هم چنین کردند .در ضمن من خواننده سایت hifi .ir هستم .شما انجا در مورد بلندگوی کلیپش اطلاعاتی به مدیر سایت دادید و لی مدیر برخورد کردند . پاسخ شما هم خواندیم .واضح بود که او جلوی بینی خودشان را بیشتر نمی دیدند .
    به نظر می اید عده ای دارند با موضوع شما مغرضانه برخورد می کنند .پیشنهاد شما برای فروش این ساخته خوب همرا در اینترنت دیدیم .چرا این افراد مخالف شماشدند؟فکر نمی کنید که نوعی رقابت در کار باشه ؟ صلاح نمی دونید پاسخ مناسبی به انها بدهید ؟

7. این کاربر از masoud*908 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

نجفی گفته...
    سلام آقای اکبری
    البته شما خودتون استادید ولی یه پیشنهادی براتون دارم… اینطور که متوجه شدم اخیرا بلندگوهای رفرنس خودتونو فروختید و قصد تهیه یه اسپیکر دیگه دارید… من مشغول DIY بلندگوهای Klipsch هستم… میشه تو ایران این بلندگوهارو ساخت و تمام قطعات (حتی کراس اوور) از امریکا خریداری میشه و فقط جعبه اینجا ساخته میشه… نتیجه خیلی عالی میشه…
    این مدلهارو میشه درست کرد در ایران که هر سه تاشو من تو ایران ساختم و همشون از بهترین بلندگوهای ساخته شده هستند:
    Klipsch Cornwall
    Klipsch Cornscala (نوع اپگرید شده ی قبلی)
    klipsch la’scala

آخرین بلندگویی که ساختم و فروختم Klipsch Scala بود که خریدار بعد از تست های بسیار به این نتیجه رسید که پرونده خرید اسپیکر را باید برای همیشه مسکوت کند چون این بلندگو تمام نیازهای یه audiophile رو پاسخ میده

آخرین پروژه Klipsch Cornwall هست با اپگرید هورن میدرنج و کراس اور طراحی جدید که تمام قطعات از امریکا خریداری شده…. تفکیک قابل انتظار 112 دسی بل و ماکسیمم SPL حداقل 130 دسی بل هست… قرار بعد از اتمام در استودیو آوین آوا تست بشه (از آقای امیدوارم بسیار ممنونم بابت مساعدت

.........
    این اعلام فروش از سوی شما بود .و به نظر من ایرادی نداره که به خاطر عده ای ان را کتمان کنیم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

12

9 Nov 2011 در 15:17
    نجفی گفته...
    شما اصولا سایز و متراژ و اندازتون در جامعه های-فای در ایران اونقدری نیست که خودتون رو متر و ملاک و متراژ و واحد سنجش و یکای اندازه گیری پدیده ای بدانید… شما صرفا یه شخص آماتور هستید با زبانی که گویا از بعد آناتومیک به بینی تان بیشتر شباهت دارد… اگه نیاز به نظر تخصصی داشته باشم اشخاصی هستند که اگه دانش صداشناسی آنها 20 و 25 و 30 باشید اعدایشان 7 و 8 و 10 است… افرادی مثل جناب امیدوار، جناب پورسرخ و دیگران… در مورد پیشنهادی هم که دادم قضیه “گر بینی کور هست و چاه هست اگر نگویی گناه است” گفتم نه بعنوان اینکه شما بخوای دربارش نظری بدی… ضمنا این فرمایشات گوهربار جنابعالی بعنوان بزرگ دلاور میزگردی های-فای در ایران اینگونه استنباط کردم که شما از جایی دیگر سخنانتان را خارج میکنید آنچنان که گویی مخرج اصوات شما جایی بغیر از دهانتان است
    باری…
    ---------------------
    اقای نجفی واقعا پاسخ خوبی به این فرد اماتور دادید .من لذت بردم حیفم امد مابقی نبینند .ما برای پیشرفت علم نیاز به شجاعت داریم .امیدوارم مدیر سایت اجازه دهد شما به این تاپیک های ارزنده ادامه بدهید .من و دوستان مطالب شما را دنبال می کنیم .پس از مدتها یک موضوع فنی بدرد بخور ما پیدا شد ......در ضمن شما این را هم در اخر نوشتید .این ثابت می کنه که نمی تونند به این کار ادامه بدهند
    -------------
    نجفی:
    باز هم تسلیت میگم… حداقل چیزی که دستگیرتون میشه اینه که همه دهن و زبون دارن برای جواب دادن… جواب های دندانشکن
    ضمنا کامنت اول و پاسخ شما و این پاسخ رو در نت پخش میکنم که همه با افرادی مثل شما آشناتر بشن
    -------------

من کار شما را راحت کردم ودوستان برای لذت بردن از غروب نادانی و طلوع دانایی به این بحث بروند :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خواهش می کنیم مطالب را ادامه بدهید . ما همیشه از این محدودیت ها رنج بردیم .حداقل یک جایی به افراد با استعداد میدان بدهد تا دیگران اموزش موارد جدید را ببینند .من تا نام شما را دیدم همه را دنبال کردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

6

من وبلاگی را در اینترنت دیدم که در مورد ان فرد مغرض لامپی هست .در این وبلاگ فردی او را شسته و کنار گذاشته .باید چنین اتفاقهایی بیافته تا همه حساب کارشان را بکنند .چرا در این موقعیت اقتصادی فردی اقدام به فروش وسایل قدیمی و تاریخ گذشته می کنه ؟ اینها خدمت نیست .در انجا نیز توضیح داده شده که این شخص اقدام به جمع اوری وسایل قدیمی می کنه و با نوشتن مطالبی خواننده را مجاب به خرید می کند .حتی اگهی داده که ما یک انبار لامپ داریم .چرا شما حقایق را نمی گویید ؟
    نظر شما راجب لامپ چیه ؟ ایا به درد می خوره اصلا ؟من فکر نمی کنم جواب بده . یک انبار لامپ برای چی جمع اوری شده ؟من شما را دوست دارم فکر می کنم زحمت می کشید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ارتباط مطالب بسیار جالب شده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

واقعا ذوق زده شدم از اینکه کسی را داریم که می تونه جواب سوالات را بده .لطف کن در مورد این جمله تان توضیح بیشتری دهید من عاشق کراس اورم .

نقل:سلام
    دوست عزیز بلندگو در حال ساخته... کراس اور هم بخش بسیار مهمی از ساختار هر اسپیکریه... اگه کراس اور اصولی و با در نظر گرفتن مشخصات بلندگوها ساخته نشه، یا در ساختش از قطعات نامرغوب استفاده بشه، نتیجه این میشه که محدوده کراس شدن جابجا میشه و توان اضافه (غالبا) از فرکانس های پایین به بلندگوی مید یا از مید به تویتر تحمیل میشه که نتیجه اش میشه Saturation در کراس اور به دلیل عدم پاسخگویی بلندگو و در نتیجه صدا دیستورت میشه ... از همین جهت کراس اورها رو داریم خیلی دقیق و با بهترین متریال میسازیم...
    -------------------------------------------------------------
    میشه نحوه محاسبه ان را شرح دهید ؟تصویری از مراحل مونتاژ دارید ؟قبلا من برای یک بلندگو ساختم ولی راضی نبودم .میشه راهنمایی کنید ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •