تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 91 اولاول ... 71314151617181920212767 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 901

نام تاپيک: های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان .من تازه واردم البته مدتهاست این تاپیکو دنبال میکنم
    من هیچ تخصص و مهارت و شناختی از سیستمهای حرفه ای ندارم .اما دنبال یه صدای بسیار شفاف و گرم و گیرا و عمیق هستم....اما تا الان نتونستم بهش برسم (البته با هزینه کم) تا با شما ها و متد بسیار تحسین بر انگیرتان اشنا شدم
    بعد از خرید و فروش 3 4 تا سینمای سونی و فیلیپس و پایونیر و .... تازه فهمیدم استریو به دردم میخوره چون من فقط
    طرفدار موسیقیم (سنتی و دهه 50 ) حالا برای شروع چند تا سوال از دوستان اینکاره دارم
    1 ایا یک جفت باند با هزینه بسیار کم(حدودا 300.000 تومان) حتی با طراحی علمی و مهندسی نوع چیدمان و ساخت کابینت انها میتواند با برند های معروف بازار رقابت کند(به گفته KLIPCSH) ?
    2 ایا تفا وت خاصی بین امپلی های حرفه ای ترانزیستوری موجود در بازار با امپلی های ترانزیستوری قدیمی که در پاساژ مرکزی موجوده هست ؟ (به جز ورودی خروحی ها)؟
    3 به نظر شما امپلی حرفه ای قدیمی بهتر ه و کیفیت بهتری میده ؟ یا اینکه از 2 عدد امپلی ماشین استفاده بشه . که یکیشون از فرکانسهای پایین تا مید ( به ووفر ها وصل میشه) و دیگری از مید تا فرکانسهای بالا( به مید و تیوتر وصل میشه)بده و احتیا جی به کراس اوور نباشه؟
    4سوال زیاد دارم ولی دیگه خیلی زیاد میشه بعدا میپرسم
    5 اگه کسی کمکی در مورد ساخت باکس(کابینت) خواست تا اونحاییکه ازم بر بیاد کمکش میکنم .....(من کارم نجاریه MDF
    هستش
    ایا از امپلی های قدیمی حرفه ای هم میتونیم استفاده کنیم ؟(به جای AV -----)
    ایا از 2 عدد امپلی ماشین میشه استفاده کرد؟ یکی برای ووفر یکی برای مید و تیوتر
    اگه بشه منم 4 تا ووفر میخوام
    سلام
    دوست گرامی شما اگه میخواید یه سیستم مناسب داشته باشید، با قیمت منطقی، همین عکسی که در بالا گذاشتم نمونه اون سیستمه... از اونجایی که کارتون MDF هست میتونید با حداقل هزینه اینکارو انجام بدین. ولی به هیچ عنوان نمیشه یه سیستم های فای رو به آمپلی فایر خودرو وصل کرد! اصلا از فکر آمپ خودرو بیا بیرون. آمپلی فایرهای قدیمی و جدید هم همه دارای مشخصات خاصی هستند از نظر قدرت خروجی، میزان بهره گیری از فیدبک منفی، نرخ سیگنال به نویز و هارمونیک دیستورشن. در بین آمپ های جدید و قدیمی هم دستگاه های خوب هست هم بد. نمیشه گفت جدید بهتره یا قدیمی بدتره... ولی عموما دستگاه های جدید بهتر هستند ولی برخی مدلهای قدیمی هستند که نمونه های جدیدش با اون صدا و کیفیت ساخت قیمت بسیار بالایی دارند.
    شما اصلا دنبال آمپ ماشین نرو. اگه میخواید هزینه رو به حداقل برسونید، آمپلی فایر ترانزیستوری آقای عارف رو بسازید که فکر میکنم قیمت تمام شده نه چندان زیادی داشته باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با تشکر از توضیحاتتون
    اما مشکلی که هست اینکه گفتم فکر نمیکنم بتونم خودم امپ بسازم و از محاسبانش سر در نمیارم
    اینکه گفتم امپ خودرو بذارم این پیشنهاد یه نفر بود که اطلاعاتش بدک نبود ....البته تغذیش هم باید درست بشه
    اما میتونم بپرسم دلیله اینکه گفتید امپ ماشین نه چیه؟
    و اینکه این ساخته های شما واقعا با سیستمهای حرفه ای رقابت میکنه؟
    و قیمت امپ اقا عارف چفدر در اومد؟ و کسیو سراغ دارید بتونه امپ برام بسازه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با تشکر از توضیحاتتون
    اما مشکلی که هست اینکه گفتم فکر نمیکنم بتونم خودم امپ بسازم و از محاسبانش سر در نمیارم
    اینکه گفتم امپ خودرو بذارم این پیشنهاد یه نفر بود که اطلاعاتش بدک نبود ....البته تغذیش هم باید درست بشه
    و اینکه این ساخته های شما واقعا با سیستمهای حرفه ای رقابت میکنه؟
    و قیمت امپ اقا عارف چفدر در اومد؟ و کسیو سراغ دارید بتونه امپ برام بسازه؟
    آقای عارف میتونن براتون بسازن آمپ رو... به وبلاگشون مراجعه کنید و کامنت بزارید و بپرسید

نکته روز: هیچ چیز اون طوری نیست که از ظاهرش پیداست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوستان

شرمنده من فردا قرار cnc دارم مجبور شدم سفارش بدم حجازی برام بفرسته.از شروعش تا پایانش براتون عکس میزارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان

شرمنده من فردا قرار cnc دارم مجبور شدم سفارش بدم حجازی برام بفرسته.از شروعش تا پایانش براتون عکس میزارم ...
    ووفرها رو چند با شما حساب کرد؟

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

لطف میکنید از نمای پشت و کنار ووفر هم یه عکس بذارید؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان

شرمنده من فردا قرار cnc دارم مجبور شدم سفارش بدم حجازی برام بفرسته.از شروعش تا پایانش براتون عکس میزارم
    به سلامتی... ببخشید من تماس نگرفتم باهاتون به جهت نبود نقدینگی بود وگرنه میرفتیم و میگرفتیم... ولی ای کاش برای ساخت باکس یه کم تامل میکردید. با یه کم فکر و اندازه گیری و محاسبه دقیق اقدام به ساخت میکردید . در ضمن من اگه جای شما بودم با MDF روکشدار نمی ساختم.

ووفرها رو چند با شما حساب کرد؟

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

لطف میکنید از نمای پشت و کنار ووفر هم یه عکس بذارید؟
    دوست عزیز اگه تمایل داشتید با هم ووفر بخریم یه اطلاعات تماس برای من پ.خ کنید تا هماهنگ کنیم بریم بگیریم یا من بگیرم براتون بفرستم یا هرجور که مناسب باشه... ضمنا پیشنهاد میکنم شما که داری خرج میکنی، یه مقدار بیشتر هزینه کن بجای بوکشلف یه فلور استندینگ بساز ووفرهای دوبل...

7. این کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بسیار خوب انشاالله برای هفته آینده هماهنگ میکنیم. راستی یه دوست دیگه‌مون هم مثل اینکه چهارتا میخواست ...
    --------------------
    والا در حال حاضر امکان ساخت فلور استندینگ رو ندارم. هم از نظر جا و هم اینکه امپ مناسب ندارم
    این بوکشلف ها رو میخوام به عنوان مانیتور روی میزم داشته باشم.
    Last edited by BraveKnight; 06-02-2012 at 23:19. دليل: اشتباه تایپی

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

یه سوال برام پیش اومده؛
    استفاده از چهار ووفر در هر باکس نوعی اغراق در ناحیه low رو باعث نمیشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

روی هم 510 تومن

ووفرا دونه ای 42 تومن برام افتاد

نجفی جان طرحش رو از روی فوکال 836 برداشتم .حالا اگه نظری داری بگو.مرسی

این سری ام دی اف خام 25 میل تایلندی استفاده میکنم
    Last edited by harmankardon; 06-02-2012 at 22:42. دليل: افزون

11. این کاربر از harmankardon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با تشکر از توضیحاتتون
    صدای امپ ماشین بم تره برای جلوگیری از جیغی صدا, چون محیط ماشین کوچیک هست و به ووفر نزدیک هستین, انگار تریبل امپ خونگی رو روی حداقل گذاشتین(اینو تست کردم) .این مورد در اسپیکر های ماشین هم کم و بیش صادقه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •