تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: از من مهندس کامپیوتر به شما دوستان پی 30 ورلدی!!!

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

10 از من مهندس کامپیوتر به شما دوستان پی 30 ورلدی!!!

از من مهندس کامپیوتر که نزدیک یک ماه هم هست که آندروید داره به شما "حرفه ای ها" (فقط حرفه ای ها) نصیحت که:
    آندروید، همچین هم که میگن مالی نیست.
    این همه توی سایت های مختلف زدن آندروید، فقط تبلیغات.
    آندروید یک سیستم عامل برای غیر حرفه ای هاست.

2. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه لطفعلی خان قاجار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

والا یه مهندس کامپیوتر به ماگفت تو که از لینوکس و سیستم عامل باز چیزی سر در نمیاری ، گوشی اندروییدی نخر !!!!

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

منظورم خودمم ها

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

این سیستم عامل با کاربری بسیار راحت و ساده، طوری طراحی شده که عموم افراد به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند. جذابیت ها و جلوه های زیبای سیستم عامل خیلی عالی است. سرعت اجرا بالا می باشد. توانایی اجرای برنامه در آن بالاست و همچنین دسترسی به برنامه های خیلی زیاد برای این سیستم عامل به جذابیت آن می افزاید ولی ... .
    ولی در اولین تجربه من از این سیستم عامل، مرا به یاد Java انداخت! بخش تنظیمات ضعیف است. اجرا همزمان پردازشها به غیر از پخش موسیقی و رادیو، در بقیه موارد وجود ندارد. پایان دادن به برنامه ها فقط با ریست کردن امکان پذیر است و ... .

5. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

از من مهندس کامپیوتر که نزدیک یک ماه هم هست که آندروید داره به شما "حرفه ای ها" (فقط حرفه ای ها) نصیحت که:
    آندروید، همچین هم که میگن مالی نیست.
    این همه توی سایت های مختلف زدن آندروید، فقط تبلیغات.
    آندروید یک سیستم عامل برای غیر حرفه ای هاست.
    دلیل و مدرکی رو میکردی در مورد این گفته ات بد نبود دوست عزیز

7. 2 کاربر از max_3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض دست شما درد نکنه!

والا یه مهندس کامپیوتر به ماگفت تو که از لینوکس و سیستم عامل باز چیزی سر در نمیاری ، گوشی اندروییدی نخر !!!!

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

منظورم خودمم ها
    متشکرم.
    دوست من، من مدتهای زیادی با سیستم عاملهای متن باز کار کردم. از دوران هنرستان که "رد هت"، "مندریوا" و "دبیا" مود بود با اونا کار کردم و تا چند وقت پیش که با "ابونتو". تحقیقات زیادی در رابطه با امنیت اونها، سرورهای تحد شبکه و همچنین وب داشتم. پس ممکن که خیلی از لینوکس و سیستم عاملهای متن باز "سر در نیاورم" ولی حداقل آشنایی نسبی با اونها دارم.
    ضمن اینکه من توصیه ام به افراد حرفه ای از دید خودم است. در هر صورت نه "آندروید" و نه "ویندوز فون" و نه غیره، مال پدرم است و نه از تبلیغ و یا بد گفتن از اونها ضرر یا سود می کنم.

---------- Post added at 12:54 AM ---------- Previous post was at 12:52 AM ----------

دلیل و مدرکی رو میکردی در مورد این گفته ات بد نبود دوست عزیز
    خواستید می تونم بیشتر توضیح بدم. فعلا یه سری در پست 3 اضافه کردم. من این مطلب رو نسبت به مقایسه آندروید با ویندوز موبایل 6.5 کسل کنند گفتم.

---------- Post added at 12:56 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

منظورم خودمم ها
    انشااله که خودتون رو گفتید. ولی بنده بعید می دونم!

9. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

این سیستم عامل با کاربری بسیار راحت و ساده، طوری طراحی شده که عموم افراد به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند. جذابیت ها و جلوه های زیبای سیستم عامل خیلی عالی است. سرعت اجرا بالا می باشد. توانایی اجرای برنامه در آن بالاست و همچنین دسترسی به برنامه های خیلی زیاد برای این سیستم عامل به جذابیت آن می افزاید ولی ... .
    ولی در اولین تجربه من از این سیستم عامل، مرا به یاد Java انداخت! بخش تنظیمات ضعیف است. اجرا همزمان پردازشها به غیر از پخش موسیقی و رادیو، در بقیه موارد وجود ندارد. پایان دادن به برنامه ها فقط با ریست کردن امکان پذیر است و ... .
    سلام.

خوب شما از یک سیستم عامل دیگه چه چیزی میخوای؟
    تنظیمات توی چه زمینه ای به نظر شما ضعیفه؟اجرای همزمان چه طور وجود نداره؟ مثلا" کدوم برنامه ها همزمان اجرا نمیشن؟در مورد برنامه هایی که بسته نمیشن مثال بزنید.ضمن اینکه شما یکسری از برنامه هاشو با ریست هم نمیتونی ببندی (مثل همون برنامه های ویندوز که توی استارت آپ هستن عمل میکنه).اما شما میتونی با نصب برنامه و ادیت استارت آپ اونارو حذف کنی.
    در آخر این موضوعی که شما مطرح کردید رو بنده ربطش رو به مهندسی کامپیوتر متوجه نشدم.

11. 4 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

11 در هر صورت از ما به شما گفتن و از شما ... .

در هر صورت از ما به شما گفتن و از شما ... .
    بهتره قبل از انتخاب سیستم عامل هرطور شده به صورت عملی سیستم عالهای مختلف را بررسی کنید. من فکر میکنم ویندوز فون با توجه به تجربه شرکت ماکروسافت بهتر باشه. ویندوز موبایل که به نظرم خیلی خیلی قوی تر از آندروید.

13. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

10 صد در صد!

سلام.

خوب شما از یک سیستم عامل دیگه چه چیزی میخوای؟
    تنظیمات توی چه زمینه ای به نظر شما ضعیفه؟اجرای همزمان چه طور وجود نداره؟ مثلا" کدوم برنامه ها همزمان اجرا نمیشن؟در مورد برنامه هایی که بسته نمیشن مثال بزنید.ضمن اینکه شما یکسری از برنامه هاشو با ریست هم نمیتونی ببندی (مثل همون برنامه های ویندوز که توی استارت آپ هستن عمل میکنه).اما شما میتونی با نصب برنامه و ادیت استارت آپ اونارو حذف کنی.
    در آخر این موضوعی که شما مطرح کردید رو بنده ربطش رو به مهندسی کامپیوتر متوجه نشدم.
    سلام.
    ربط مهندس بودنم اینکه، من از روی هوا و ... حرف نمی زنم. من می دونم سیستم عامل چه تعرفی داره. یک کاربر چه خواسته های از نرم افزار باید داشته باشه. توسعه سیستم عامل ها را تا حدودی بهش آشنا هستم. با بحث مرتبط با مهندسی نرم افزار آشنایی دارم. می دونم که "اینترفیس" خوب چه ویژگی داره. می دونم وقتی می خوای یک نرم افزار را به صورت مهندسی بررسی کنی باید به کجاها توجه کنی و اینکه میتونم در رابطه با نقاط ضعف و قوت یک نرم افزار بحث کنم و در آخر اینکه بالاخره مهندسی گفتن ... .

تنضیمات صفحه نمایش، صفحه قفل، اپراتور، شبکه. تنظمیات تماس، بلک لیست. متاسفانه در طی بررسی تنظیمات به نکات متعددی برخوردم که علا حضور ذهن ندارم تا همه آنها را با جزئیات برایتان بیاورم. ولی با گرم شدن بحث سعی میکنم تمام قسمتهایی که به نظرم مهم هست را در پستها بعدی بگذارم.

مثلا شما در حال گردش در وب هستید. ناگهان (به طور کامل نگهانی!) یک نفر به شما زنگ میزند. بار گذاری صفحات به طور موقت متوقف می شود، شما به تماس پاسخ می دهید و بعد دوباره بارگذاری از سر گرفته می شود. البته با دسترسی به دیگر نرم افزارها (که امکان آن بسیار محدود و مربوط به taskbar می باشد) این مسئله باز هم وجود دارد. دسترسی به map (متوقف شدن جستجوی GPS) و سایر نرم افزار هم به همین شکل است.

مثلا میل رو نمیشه بست! با ریست بسته میشه و فضای اختصاص یافته به آن در رم به رم برمیگرده.(میل گفتم چون همین آلان خواستم ببندمش!)

بله، یکسری برنامه ها رو با ریست هم نباید بست! مثل آنتی ویروس. ولی استارت آپ ویندوز به طور کامل در دسترس از به غیر از نرم افزارهای سیستم مورد نیاز و ... .
    Last edited by atlas-m; 29-10-2011 at 01:51.

15. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام.

خوب الیته یک مقدار هم سلیقه ای هست.من تقریبا" از سال 2003 با ویندوز موبایل کار میکردم.اما الان دارم با آندروید کار میکنم.مشکل خاصی توش ندیدم.البته نه اینکه اصلا" مشکل نداشته باشه اما غیر قابل حل نبوده.ضمن اینکه به این نکته هم باید توجه کنیم که تازه حدود 2 ساله اومده و قاعدتا باید کم و کسری هایی داشته باشه که به مرور زمان این مشکلات حل میشه و کاربرها هم میتونن با آپدیت گوشیهاشون مشکلاتشون رو کمتر کنن.

17. 3 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

11 صبر کردن برای خریداری که هزینه میکند غیر معقولانه است. ما باید بهتری را انتخاب کنیم نه اینکه صبر کنیم تا انتخابمان بهترین شود.

سلام.

خوب الیته یک مقدار هم سلیقه ای هست.من تقریبا" از سال 2003 با ویندوز موبایل کار میکردم.اما الان دارم با آندروید کار میکنم.مشکل خاصی توش ندیدم.البته نه اینکه اصلا" مشکل نداشته باشه اما غیر قابل حل نبوده.ضمن اینکه به این نکته هم باید توجه کنیم که تازه حدود 2 ساله اومده و قاعدتا باید کم و کسری هایی داشته باشه که به مرور زمان این مشکلات حل میشه و کاربرها هم میتونن با آپدیت گوشیهاشون مشکلاتشون رو کمتر کنن.
    صبـــــــر!
    صبر کردن برای خریداری که هزینه میکند غیر معقولانه است. ما باید بهتری را انتخاب کنیم نه اینکه صبر کنیم تا انتخابمان بهترین شود.

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

منظورم خودمم ها
    از جناب دوستمان "لطفعلی خان قاجار" تقاضا دارم که پست شماره دوم خود در این تایپیک را تغییر دهد و از لفظ بهتری برای اعتراض خود استفاده کند.

بسیار ممنونم.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •