تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: از من مهندس کامپیوتر به شما دوستان پی 30 ورلدی!!!

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام.
    ربط مهندس بودنم اینکه، من از روی هوا و ... حرف نمی زنم. من می دونم سیستم عامل چه تعرفی داره. یک کاربر چه خواسته های از نرم افزار باید داشته باشه. توسعه سیستم عامل ها را تا حدودی بهش آشنا هستم. با بحث مرتبط با مهندسی نرم افزار آشنایی دارم. می دونم که "اینترفیس" خوب چه ویژگی داره. می دونم وقتی می خوای یک نرم افزار را به صورت مهندسی بررسی کنی باید به کجاها توجه کنی و اینکه میتونم در رابطه با نقاط ضعف و قوت یک نرم افزار بحث کنم و در آخر اینکه بالاخره مهندسی گفتن ... .

تنضیمات صفحه نمایش، صفحه قفل، اپراتور، شبکه. تنظمیات تماس، بلک لیست. متاسفانه در طی بررسی تنظیمات به نکات متعددی برخوردم که علا حضور ذهن ندارم تا همه آنها را با جزئیات برایتان بیاورم. ولی با گرم شدن بحث سعی میکنم تمام قسمتهایی که به نظرم مهم هست را در پستها بعدی بگذارم.

مثلا شما در حال گردش در وب هستید. ناگهان (به طور کامل نگهانی!) یک نفر به شما زنگ میزند. بار گذاری صفحات به طور موقت متوقف می شود، شما به تماس پاسخ می دهید و بعد دوباره بارگذاری از سر گرفته می شود. البته با دسترسی به دیگر نرم افزارها (که امکان آن بسیار محدود و مربوط به taskbar می باشد) این مسئله باز هم وجود دارد. دسترسی به map (متوقف شدن جستجوی GPR) و سایر نرم افزار هم به همین شکل است.

مثلا میل رو نمیشه بست! با ریست بسته میشه و فضای اختصاص یافته به آن در رم به رم برمیگرده.(میل گفتم چون همین آلان خواستم ببندمش!)

بله، یکسری برنامه ها رو با ریست هم نباید بست! مثل آنتی ویروس. ولی استارت آپ ویندوز به طور کامل در دسترس از به غیر از نرم افزارهای سیستم مورد نیاز و ... .
    سلام.

خوب در مورد این نکاتی که اول بحث فرمودید بنده هم اطلاع دارم به طور کامل و جامع .اما در مورد تنظیمات که فرمودید میشه دونه دونه مشکلات رو بفرمایید که بشه بحث کرد و نتیجه گرفت؟مثلا" تنظیمات صفحه نمایش: چه تنظیماتی؟ صفحه قفل چه تنطیماتی؟و...و...و.....
    شما اینو هم در نظر گرفتید که دارید در مورد یک گوشی موبایل صحبت مبکنبد؟ اما در مورد قطع بار گذاری صفحات وب من تا حالا با این مشکلی که شما میگید برخورد نکردم حالا باید دوستان دیگه بیان و نطر بدن.در مورد MAP هم اگر منظورتون از GPR همون GPS هست که این مشکل رو هم من نداشتم و بازم میمونه نظر دوستان تا به یک جمع بندی جامع تر برسیم.
    اما بنده الان متوجه شدم که شما هنوز گوشیتون رو رووت نکردید (توی تاپیک مربوط به گوشیتون دیدم)خوب چه طور انتظار دارید که به عنوان یک کاربر به دسترسی های ادمین دسترسی داشته باشید؟ شما که بهتر از هر کسی میدونید تا ادمین سیستم نباشی به خیلی چیزا دسترسی ندارید.اما در مورد بستن برنامه ها شما هر برنامه ای رو که استفاده کنید و با کلید بک ببندید فضای اشغال شد ه ش آزاد میشه (لااقل گوشی هایی که من باهاشون کار کردم اینطور بوده)اینو هم تست بفرمایید.
    اما در مورد یکسری از برنامه ها که توی استارت آپ هستن بنده عرض نکردم نباید با ریست بست بلکه عرض کردم با ریست هم بسته نمیشن و دوباره با بالا اومدن سیستم عامل بطور پیشفرض ران میشن.میتونید با رووت کردن گوشیتون و نصب نرم افزار اونارو هم کنترل کنید.

2. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

[QUOTE=atlas-m;6583923]صبـــــــر!
    صبر کردن برای خریداری که هزینه میکند غیر معقولانه است. ما باید بهتری را انتخاب کنیم نه اینکه صبر کنیم تا انتخابمان بهترین شود.[COLOR="Silver"]

سلام.

خوب بله درست میفرمایید .اما اینو هم در نظر داشته باشید دارید در مورد یک مقوله قابل توسعه صحبت میکنید.بنده هم نگفتم من گوشی و خریدم و میخوام صبر کنم خوب بشه بعد استفاده کنم بلکه عرض کردم با توسعه این سیستم عامل بعضی از نواقص موجود حل میشه و ما هم استفاده میکنیم.با این فرمایش شما هیچ کس نباید از ویندوز استفاده کنه یا از مک و....چون اینا همشون هر روز دارن آپدیت میشن و سرویس پکهای جدیدشون میاد.
    اما در مورد اون انتخاب بهتر هم باید به این مسئله توجه کنیم که هر چی پول میدیم آش میخوریم.شما چقدر پول بابت گوشیت دادی؟ حالا با هم قیمتهای خودش توی سیبمبیان یا ویندوز موبایل یا جاوا مقایسه کن ببین کدوم کامل تره.

4. 4 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوست من ، خدا وکیلی شما تا به حال منوی ریکاوری توی گوشیتون ریختین؟؟؟ تا الان لانچر نصب کردین اصلا؟؟؟ این امکان توی چه گوشی دیگه ای هست که به کلی اینترفیس عوض بشه؟؟؟ تا به حال رام عوض کردین؟؟؟ کدوم گوشی رو مثل اندروید میشه مثل آب خوردن اورکلاک کرد؟؟؟ کدوم سیستم عامل دیگه ای رو میشه بسیاری از امکاناتی رو که از اول نداره بهش اضافه کرد؟؟؟
    اندروید سیستم عاملیه که همه کار میشه توش کرد ، اما نیازه که وارد باشین به این سیستم عامل...
    متاسفانه شما کاملا در ضمینه این سیستم عامل مبتدی هستین... تجربه کار شما با سیستم عامل های اپن سورس مثل لینوکس مسلما کامله ، اما این اصلا به اون مربوط نمیشه... خود من تا 2-3 ماه بعد از خریدن اولین گوشی اندرویدیم ، به گوگل صلوات میفرستادم که این چیه ، البته خوشبختانه فکر میکردم گوشی هم که خریدم بیخوده و ایراد از اندروید نیست ، اما بعدا که یه کمی وارد تر شدم به این سیستم عامل ، به کلی نظرم عوض شد... در حدی که الان واسه ی یک پاور یوزر ، اندروید رو توصیه میکنم ، اما واسه کاربر عادی آیفون...

6. 5 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

نظرت در مورد iOS چیه ؟؟؟

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

یا وینمو 7 حتی

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

1- والا تا اونجایی که من یادمه هنوز خیلیا با اندروید مشکل دارن و میگن کار کردن باهاش سخته ! بعد شما چه جوری میگی راحتو ساده که همه بتونن ازش استفاده کنن !!!
    2 - از نظر شما کدوم سیستم برای حرفه ای هست ؟ ios !?
    3 - شرمنده واقعا شرمنده ولی اینجور عنوان تاپیک زدن اصلا درست نیست چون این چیزا اصلا ربطی به مهندس کامپیوتر بودن و اینا نداره که شما داری از دید یه مهندس کامپیوتر برسیش میکنی !

10. 2 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Хоссейн's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Иран

پيش فرض

من موندم چه جوری شما رو یاد جاوا انداخته

تنضیمات صفحه نمایش، صفحه قفل، اپراتور، شبکه. تنظمیات تماس، بلک لیست
    شما به setting سر بزن تمام این تنظیماتی که گفتین رو داره غیر از بلک لیست که اینم به اندازه کافی برنامه واسش هست.والا من تا هیچ گوشی ای ندیدم که بلک لیست داشته باشه
    میل رو هم میشه با یه برنامه تسک کیلر بست
    کلا واسه هر چیزی یه برنامه هست

12. این کاربر از Хоссейн بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

Y E S عزیز اندروید Black List داره
    رو خود کنتاکت هم که دستتو نگه داری تو آپشن هاش add to black list هست

14. این کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Хоссейн's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Иран

پيش فرض

Y E S عزیز اندروید Black List داره
    رو خود کنتاکت هم که دستتو نگه داری تو آپشن هاش add to black list هست
    پس تمام چیزایی که دوستمون اشکال گرفتن رو بدون مشکل داره
    ولی واسه واسه من نداره ها؟

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

اره بابا black list که داره..توی بخش setting >call setting>blacklist
    کلا ایشون خواستند یه چیزی گفته باشند

17. 2 کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •