تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 35 از 35

نام تاپيک: دلیل ارزان بودن محصولات ایسر

کاربر فعال OS X MrDevil's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    مسلما هیچ ارزونی بی دلیل و هیچ گرونی بی حکمت نیست(البته به استثنای کشور ما که کلا همه چی بی دلیل گرونه و بی دلیل گرون تر هم می شه، مثل سکه)
    خودم مک بوک پرو دارم با دل هم کار کردم. از هیچ نظر قابل مقایسه نیستن. ال سی دی اپل بدون شک با کیفیت ترینه حتی در مقایسه با سونی. از نظر طراحی بقیه پیش اپل صفر در مقابل هزارند. و اینکه جدا از سی پی یو و کارت گرافیک که از جای مشترکی تهیه می شه، مابقی قطعات از بهترین متریال ممکن تهیه شده و پیشنهاد خود من به هرکی که خواسته از این مارک لپ تاپ بخره این بوده که هیچ نیازی به صرف هزینه ای بین 80 تا 200 هزار تومان واسه ضمانت نیست
    نمی دونم چرا این طرز فکر تو ایران جا افتاده که اپل با ویندوز خوب کار نمی کنه چون تجربه من بر خلاف این رو نشون داده. مثلا در حین بازی هایی مثل کرایسس یک و 2، کال آف دیوتی مادرن وار فیر 2 و بلک آپس، میزان مصرف سی پی یو حتی به 40 درصد هم نرسیده، با احتساب قرار دادن تمام این بازی ها رو حداکثر تنظیمات و کیفیت ممکن
    یک نکته ای که این وسط گم شده در مورد اپل اینه که هزینه ی خرید یک ویندوز 7 اصلی حدود 300 دلاره، در حالی که آخرین نسخه از سیستم عامل مک یعنی لاین فقط 25 دلار قیمت داره. ویندوز نیاز به سریال یا کرک داره و رو تمام سخت افزار ها نصب می شه (جدا از کشش اون سخت افزار). اما مک نیاز به هیچ سریال یا کرکی نداره ولی فقط رو سخت افزار خود اپل نصب می شه ( کاری به هکینتاش ندارم چون رو درصد خیلی پایینی از سخت افزار های دیگه نصب می شه اونم نه با حد اکثر کارایی. بماند که نصب کردنش کار حضرت فیله). حالا این وسط، آیا ارزش جدید ترین سیستم عامل مک و یا حتی نسخه ی قبلی فقط 25 دلاره؟ اگه نگیم همون 300 دلار ویندوز، لاقل 225 دلار ارزش سیستم عامل مکه که 200 دلارش وقت خرید سخت افزار یک بار برای همیشه پرداخت شده. 200 دلار هزینه ی بدنه ی آلومینیومی مک بوکه، همین حدود هم بابت برند گرفته می شه، حالا اگه قطعه به قطعه از نظر قیمت حساب بشه معلوم می شه که حتی یک دلار هم از بقیه بسته به سطح کارایی سخت افزار، اضافه تر گرفته نمی شه
    با ایسر کار نکردم اما دل در مقایسه با اپل مثل گاری می مونه در کنار بنز !
    سلام.
    فکر نکنم مقایسه یک لپ تاپ حدود 800 تومان از دل یا ایسر با مک بوک 2 میلیونی (کانفیگ مشابه) کار درستی باشه.تو ایران کسی که لپ تاپ با dos میگیره نمیره ویندور ارجینال بخره. و اینکه پول بیشتری که اپل میگیره همش برای کیفیت و بدنه ی آلومینیومی و مک نیست و بیشتر پول برند و منحصر به فرد بودنشو میگیره.

2. 2 کاربر از MrDevil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سعید جان من رو 723 ویندوز نصب کردم PES ریختم بازی کنم بدجور داغ کرد
    شما همچین مشکلی نداشتی؟

درضمن مدلهایی رو مقایسه کنید که هم قیمت هستن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام
    مک نیاز به هیچ سریال یا کرکی نداره ولی فقط رو سخت افزار خود اپل نصب می شه ( کاری به هکینتاش ندارم چون رو درصد خیلی پایینی از سخت افزار های دیگه نصب می شه اونم نه با حد اکثر کارایی. بماند که نصب کردنش کار حضرت فیله).
    آقا 3 تا سوال:
    1- هکینتاش چیه؟
    2- ویندوز روی کدوم اپلها نصب میشه؟ رو همه نمیشه؟
    3 - این بازیها که گفتی رو کدوم سیستم عامل بازی کردی؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان درسته که سی پی یو و گرافیک و ... همشون یکسان استفاده میکنند ولی کیفیت ساخت هم شرطه .. شاید یکی وسواس تر و با دلسوزی بیشتر (همون استاندارد معروف) البته نمیدونم چند درصد فرایند تولید ماشینیه ولی مسلما همه ش نیست ...
    من خودم یه مدت ایسر ارزون داشتم (ارزونترین لپ تاپ ، مدلش یادم نمیاد) همه چیش خوب بود ولی کیبردش ذلم کرده بود باید یواش و با ملاحظه میزدی والا قاطی میکرد

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان این بحث بی ارتباط با بخش مشاوره هست
    لطفا در تاپیک ایسر و تالار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بحث بفرمایید
    بسته شد

7. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •