تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: دلیل ارزان بودن محصولات ایسر

داره خودمونی میشه +::::MehrdaD::::+'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    DRAENOR

پيش فرض

خب . . . من هر چی فکر میکنم چنین حرفی نزدم .
    پس کی میتونه باشه ؟ (اگه نمیتونی اینجا بگی پ . خ کن )

بهتره این پست رو با دقت بخونی .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نمونه های اینچنینیه زیادی دارم که میتونم بگم ، ولی چون ارزش نداره براش وقت بذارم ، بیخیالش میشم .

همه ی این حرف هارو بذاریم کنار .
    یه روز که خودت وقت داشتی ، برو بازار پیش تعمیرکار ها ، وازشون بپرس بیشترین خرابی برای کدوم برند و کدوم مدل هست .
    تعدادی از بچه های این فروم این کارو کردن ، و جوابش این شده :
    1 - دل سری اینسپایرون
    2 - HP
    3 - سونی

حتما در جواب اینکه دل بیشترین خرابی رو داره میخوایی بگی " خب فروش بالاتری داره و خرابیش طبیعیه که بالا باشه "
    خود فرونشده گان دل اذعان دارن که از هر 5 تا لپ تاپ دل (5010 و یا 5110 ) 2 الی 3 تاش مرجوع میشه ، واین برای یه برند و مدل آمار خیلی خرابیه .
    و . . .
    .
    .
    .
    تازه باید به گارانتی شم نگاه کرد کسی که از کیفیت محصول خودش مطمنه و اونو گارانتی طلایی می کنه
    برای ضرر نکردن خودشم که شده نمیاره لپ تابی دست مردم بده که مشکل داشته باشه
    هر محصولی که خریدش میره بالا گارانتی های بی کیفیت و حتی قاچاقش هم میره بالا

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    DRAENOR

پيش فرض

بحث با شما فایده نداره . احتمالا فکر میکنی سی پی یو Core i5 اپل رو شرکت اینتل اختصاصی میزنه و ایسر میره آت و آشغالهاشو می خره؟

یه جمله و تمام : کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده نمیشه بیدارش کرد.
    دقیقآ همین فکر رو می کنم چون خودم به چشم دیدم و استفاده کردم
    برای مثال اگر مک بوک اپل با رم 512 ویندوز 7یا vista را راحت اجرا کنه لپ تاب های دیگر شرکت ها با همان میزان رم به هیچ وجه نمی تونن با اون کیفیت اجراش کنن و برای همین هست که ارتقا سخت افزار های اپل برای مثال رم
    به 1گیگ هزینه ای بیشتر از 8 گیگ رم برای دیگر محصولات
    از این بحث ها سودی به من نمی رسه که بخوام بخوابم یا خودمو به خواب بزنم (من ایهوو هستم هرگز نمی خوابم)
    کلید اسرار زیاد نگا می کنی یا.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    DRAENOR

پيش فرض

میدونم دوستان حال وحوصله جواب دادن ندارن با اجازتون من این دوستمون رو یکم راهنمایی میکنم

ببین دوست گلم وقتی شما میگی گرافیک داریم تا گرافیک درسته مثل وقتی که یه گرافیک چیپش 6370 باشه اون یکی 6850 خب این دوتا خیلی باهم فرق میکنن.... هر دو رو هم شرکت AMD میزنه ولی این حرف شما اونجا اشتباهه که دو برند مختلف مثل همون اپل و ایسر جفتشون از یه چیپ(کانفیگ رمش و ... به کنار) استفاده میکنن شما شک نکن که قدرت این دو باهم برابره چون جفتشو یه شرکت میزنه با مشخصات یکسان و این شرکتها فقط خریدارن.... در مورد CPU هم دقیقا همین طوره....

درمورد اون گرافیکی هم که دوستتون خریده بود....

میزان حافظه ی گرافیک اونقد مهم نیست مهم چیپ گرافیکه چون مال شما قوی تر بوده بهتر بوده

موفق باشید
    جوابتنو تو پست mehrdad21 دادم

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    DRAENOR

پيش فرض

نشد دیگه
    منم باید یه منی بوس آدم بریزم اینجا
    که بگن دل بهتره
    منطق و استدلال شما همینه

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

نشد دیگه
    منم باید یه منی بوس آدم بریزم اینجا
    که بگن دل بهتره
    منطق و استدلال شما همینه
    آخه بدبختی اینه که برای برند دل (سری اینسپایرون) یه پیکان آدم هم پیدا نمیشه ، چه برسه به مینی بوس !!!

در ضمن تو همین تاپیک بالغ بر 6 نفر اومدن از ایسر دفاع کردن ، اگر به گفته ی شما :

ایرانیا واسه چی بازم دل میخرن چون سابقه خوبی داره و ایسر که سابقه ای تو ایران نداره و تازه اومده آیا اگر خوب باشه میخرنش؟هنوز طول میکشه تا جا بیفته )
    باشه ، پس حرفت نقض میشه که !!!!

راستی ادامه دادن این بحث ، مجادله ای بیش نیست ، پس بهتره بحث رو ادامه ندیم !!!
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستانی که تو کار خرید و فروش لپ تاپ هستند بهتر کیفیتهاشونو حس میکنند به نظر من در حال حاضر اشغال ترین برند دل میتونه باشه متاسفانه که قدیم خیلی خوب بود و چیز خرکاری بود
    در ادامه باید بگم که بستگی به ادم داره که بخواد چقدر خراج لپ تاپ کنه بعضی ها میخوان زیر 800 یا 900 خرج کنند که بهترین برند همون ایسر میشه و واقعا هم جوابگو همه چیزه
    و برای قیمت های بالاتر هم میشه برندهای دیگه پیشنهاد کرد ولی کیفیت ایسر دیگه بی عیب و نقصه از لحاظ سخت افزاری
    حالا بعضیها هستند که برند و قیافه براشون مهمه میرن سراغ برندهای دیگه و گرنه هیچ تفاوتی از لحاظ قدرت و کیفیت به نظر من ندارند
    بنده اشنایی دارم که خودش به کارخانه های چینی رفت و امد داره و میگفت بخدا اون سی پی و هارد و گرافیکی میزارن رو سونی همون رو هم میزارن رو ایسوس یا اچ پی فقط قایفشون با هم فرق میکنه
    البته منظور از این حرف برابر بودن باس و چیپ یکسان است

7. این کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

تو این تاپیک میگن ایسر از اپل بهتره
    لطفآ شما هم نظر بزارید
    کد:
    دیدی گفتم ادامه دادن این بحث مجادلس !!!!
    جهت اطلاع دوستان میگم « آقا مهرداد رفته تو تاپیک اپل این پست رو داده »

کد:
    پست 4676 رو بخونید .

تجربه ی من نشون داده ، معمولا تو این جور بحث ها افرادی قربانی میشن و از طرف مدیرا "اخطار" میگیرن .

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

دقیقآ همین فکر رو می کنم چون خودم به چشم دیدم و استفاده کردم
    برای مثال اگر مک بوک اپل با رم 512 ویندوز 7یا vista را راحت اجرا کنه لپ تاب های دیگر شرکت ها با همان میزان رم به هیچ وجه نمی تونن با اون کیفیت اجراش کنن و برای همین هست که ارتقا سخت افزار های اپل برای مثال رم
    به 1گیگ هزینه ای بیشتر از 8 گیگ رم برای دیگر محصولات
    از این بحث ها سودی به من نمی رسه که بخوام بخوابم یا خودمو به خواب بزنم (من ایهوو هستم هرگز نمی خوابم)
    کلید اسرار زیاد نگا می کنی یا.
    جوابتنو تو پست mehrdad21 دادم
    متاسفانه چنین چیزی که شما میگی درست نیست
    درضمن ویندوز رو لپ تاپ های اپل زیاد جالب نمیشه
    و اینکه چرا پرفرمنس اپل با سخت افزار یکسان کمی بیشتر از لپتاپ های دیگست خود سیستم عامل مک هست نه قطعات شرکت

من دیگه بحث رو ادامه نمیدم دوست عزیز شما بهتره یکم اطلاعاتتون رو افزایش بدین بعد انقد با اعتماد به نفس پست بدین

موفق باشید

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

این جدیدترین تحقیق سایت pcworld در مورد ضریب اطمینان و کیفیت برندهاست و نشان میده که دل چقدر سقوط کرده
    کد:
    Last edited by F R E E M A N; 06-12-2011 at 23:40.

آخر فروم باز SaeedEminem2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    مسلما هیچ ارزونی بی دلیل و هیچ گرونی بی حکمت نیست(البته به استثنای کشور ما که کلا همه چی بی دلیل گرونه و بی دلیل گرون تر هم می شه، مثل سکه)
    خودم مک بوک پرو دارم با دل هم کار کردم. از هیچ نظر قابل مقایسه نیستن. ال سی دی اپل بدون شک با کیفیت ترینه حتی در مقایسه با سونی. از نظر طراحی بقیه پیش اپل صفر در مقابل هزارند. و اینکه جدا از سی پی یو و کارت گرافیک که از جای مشترکی تهیه می شه، مابقی قطعات از بهترین متریال ممکن تهیه شده و پیشنهاد خود من به هرکی که خواسته از این مارک لپ تاپ بخره این بوده که هیچ نیازی به صرف هزینه ای بین 80 تا 200 هزار تومان واسه ضمانت نیست
    نمی دونم چرا این طرز فکر تو ایران جا افتاده که اپل با ویندوز خوب کار نمی کنه چون تجربه من بر خلاف این رو نشون داده. مثلا در حین بازی هایی مثل کرایسس یک و 2، کال آف دیوتی مادرن وار فیر 2 و بلک آپس، میزان مصرف سی پی یو حتی به 40 درصد هم نرسیده، با احتساب قرار دادن تمام این بازی ها رو حداکثر تنظیمات و کیفیت ممکن
    یک نکته ای که این وسط گم شده در مورد اپل اینه که هزینه ی خرید یک ویندوز 7 اصلی حدود 300 دلاره، در حالی که آخرین نسخه از سیستم عامل مک یعنی لاین فقط 25 دلار قیمت داره. ویندوز نیاز به سریال یا کرک داره و رو تمام سخت افزار ها نصب می شه (جدا از کشش اون سخت افزار). اما مک نیاز به هیچ سریال یا کرکی نداره ولی فقط رو سخت افزار خود اپل نصب می شه ( کاری به هکینتاش ندارم چون رو درصد خیلی پایینی از سخت افزار های دیگه نصب می شه اونم نه با حد اکثر کارایی. بماند که نصب کردنش کار حضرت فیله). حالا این وسط، آیا ارزش جدید ترین سیستم عامل مک و یا حتی نسخه ی قبلی فقط 25 دلاره؟ اگه نگیم همون 300 دلار ویندوز، لاقل 225 دلار ارزش سیستم عامل مکه که 200 دلارش وقت خرید سخت افزار یک بار برای همیشه پرداخت شده. 200 دلار هزینه ی بدنه ی آلومینیومی مک بوکه، همین حدود هم بابت برند گرفته می شه، حالا اگه قطعه به قطعه از نظر قیمت حساب بشه معلوم می شه که حتی یک دلار هم از بقیه بسته به سطح کارایی سخت افزار، اضافه تر گرفته نمی شه
    با ایسر کار نکردم اما دل در مقایسه با اپل مثل گاری می مونه در کنار بنز !

12. این کاربر از SaeedEminem2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •