تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 35

نام تاپيک: دلیل ارزان بودن محصولات ایسر

اگه نباشه جاش خالی می مونه mos2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    همين نزديكيها

پيش فرض

بی منطق تر از این استدلال ندیده بودم.

واقعا برای این جور تفکرها متاسفم
    در حال حاضر دل از ایسر ارزونتره اول یه قیمت بگیر بعد اظهار نظر کن
    دلیل ارزان بودن محصولات ایسر:
    1- سیاست شرکت ایسر بر حاشیه سود کم (ایسر با حاشیه سود 5 درصدی و اپل 26 درصد)
    2- استفاده از مواد ارزان قیمت در بدنه که قیمت دستگاه رو کاهش میدهد
    3- تولید انبوه . اگه دقت کنید 4 برند پر فروش جهان قیمتهای پایینی دارند چون تولیداتشون زیاده و قیمت تمام شده شون کمتره. (شما 100 تا میخ تولید کنید با 100 هزار تا قیمت تموم شده یکیه؟)
    4-اهمیت ندادن به طراحی

ایسر یکی از بهترین برندها نسبت به قیمت هست . بهترین اثبات برای این مدعی آمار فروش جهانی و آخرین آمار رضایت مندی مشتری های ایسر هست که از 5 نمره خیلی خوووب 4 رو گرفته بعد از اپل و لنوو

عالی

به اضافه اینکه دولت چین به برند های چینی معافیت مالیاتی میده
    پس خرج بقیه شرکتها که تو چین کارخونه میزنن و برندشون برای جای دیگس بالاتره یکم

2. 2 کاربر از mos2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

3- تولید انبوه . اگه دقت کنید 4 برند پر فروش جهان قیمتهای پایینی دارند چون تولیداتشون زیاده و قیمت تمام شده شون کمتره. (شما 100 تا میخ تولید کنید با 100 هزار تا قیمت تموم شده یکیه؟)
    4-اهمیت ندادن به طراحی

ایسر یکی از بهترین برندها نسبت به قیمت هست . بهترین اثبات برای این مدعی آمار فروش جهانی و آخرین آمار رضایت مندی مشتری های ایسر هست که از 5 نمره خیلی خوووب 4 رو گرفته بعد از اپل و لنوو
    من لپتاپ قبلیم دل بودش اینساپایرون الان ایسر 4750G دارم . و اتفاقا از دل بهتر هم هست .کاملا پایدارو عالی کار میکنه تا الان هم مشکلی نداشته .فقط تنها ضعفش کیفیت پایین اسپیکرش و بدنه کیفیت پایینش هست که اونم اصلا برای من مهم نیست.مهم سخت افزارش هست که عالیه. کارت گرافیک با چیپ Nvidia 540GT و 8 گیگ هم روش انداختم کاملا پایدار کار میکنه.

4. این کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه +::::MehrdaD::::+'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    DRAENOR

پيش فرض

4-اهمیت ندادن به طراحی

بی منطقی جواب من میشه با سوالی طرح شده یکی دونس
    این جور تفکر که اپل و...بهتر از فلان محصول هستند به درد نمی خوره من واسه شما متاسفم (همه می دونن)
    زیادی رفیقام تو دانشگاه تهیه کرده بودن و خودم که باهاش کار کردم می دونم چه جوریه نیازی به ارقام نبود
    1-میتونید اینو از مشاور لپ تاپ p30world هم بپرسید که میگه گرافیک داریم تا گرافیک و رم داریم تا رم و........
    یعنی این سود کم میکنه و گرافیکش با اپل برابره!(مسلمآ این کاهش قیمت با کاهش کیفیت و کارایی
    در یک رابطه مستقیمه ولی کاهش سود در رتبه ی دوم قرار داره)
    2-من هم به این موضوع اشاره کردم عزیزم
    3-اگه یه محصولو زیاد کنید مسلمآ قیمتش کم میشه ولی معلومه که کیفیت ساخت پایین می یاد (عجب تفکر
    جالبی که میخ با لب تاب؟لااقل با گوشی مقایسه میکردی )
    4-کی میگه طراحیش به درد نمیخوره (واسه ضایع کردن نمی گم طراحیش که خوبه .چه چیزی تو طراحیش وجود نداره که تو لب تاب های دیگه وجود داره )
    بیشتر مردم که وضع مالی خوبی ندارن اینو میگیرن آره نسبت به پولش خوبه تازه به سوال اول نگاه بکن بعد اینو
    بگو گفته دلیل ارزانی نگفته میزان فروش در جهان
    این آمار و ارقام به درد نمی خوره وقتی اونایی که با دل حال می کنن میگن ایسر به درد نمی خوره (شما حالا آمار بیار)

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    DRAENOR

پيش فرض

ایسر واسه این که گوی سبقت را از دل هم بگیرد

کیفیت تمامی اجرای لپ تاب خود را کم کند که به مزخرف بودن محصولاتش می انجامه.

این جمله منه اینو گفتم میخواد گوی سبقتو بگیره من نگفتم که گرفته( داره سعی میکنه )
    من گفتم می انجامه نگفتم انجامید به آینده اشاره داره نه حال.

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

1-میتونید اینو از مشاور لپ تاپ p30world هم بپرسید که میگه گرافیک داریم تا گرافیک و رم داریم تا رم و........
    یعنی این سود کم میکنه و گرافیکش با اپل برابره!(مسلمآ این کاهش قیمت با کاهش کیفیت و کارایی
    خب . . . من هر چی فکر میکنم چنین حرفی نزدم .
    پس کی میتونه باشه ؟ (اگه نمیتونی اینجا بگی پ . خ کن )

این آمار و ارقام به درد نمی خوره وقتی اونایی که با دل حال می کنن میگن ایسر به درد نمی خوره (شما حالا آمار بیار)
    بهتره این پست رو با دقت بخونی .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نمونه های اینچنینیه زیادی دارم که میتونم بگم ، ولی چون ارزش نداره براش وقت بذارم ، بیخیالش میشم .

همه ی این حرف هارو بذاریم کنار .
    یه روز که خودت وقت داشتی ، برو بازار پیش تعمیرکار ها ، وازشون بپرس بیشترین خرابی برای کدوم برند و کدوم مدل هست .
    تعدادی از بچه های این فروم این کارو کردن ، و جوابش این شده :
    1 - دل سری اینسپایرون
    2 - HP
    3 - سونی

حتما در جواب اینکه دل بیشترین خرابی رو داره میخوایی بگی " خب فروش بالاتری داره و خرابیش طبیعیه که بالا باشه "
    خود فرونشده گان دل اذعان دارن که از هر 5 تا لپ تاپ دل (5010 و یا 5110 ) 2 الی 3 تاش مرجوع میشه ، واین برای یه برند و مدل آمار خیلی خرابیه .
    و . . .
    .
    .
    .

8. 3 کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mos2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    همين نزديكيها

پيش فرض

منم سونی دارم مثل چی پشیمونم

از خرابی دل هم کم نشنیدم

ایسر واقعا مطمئن تره برام
    حتی از سونی احمق
    Last edited by mos2010; 06-12-2011 at 02:58.

حـــــرفـه ای mehrdad21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

این جور تفکر که اپل و...بهتر از فلان محصول هستند به درد نمی خوره من واسه شما متاسفم (همه می دونن)
    زیادی رفیقام تو دانشگاه تهیه کرده بودن و خودم که باهاش کار کردم می دونم چه جوریه نیازی به ارقام نبود
    3-اگه یه محصولو زیاد کنید مسلمآ قیمتش کم میشه ولی معلومه که کیفیت ساخت پایین می یاد (عجب تفکر
    4-کی میگه طراحیش به درد نمیخوره (واسه ضایع کردن نمی گم طراحیش که خوبه .چه چیزی تو طراحیش وجود نداره که تو لب تاب های دیگه وجود داره )
    بیشتر مردم که وضع مالی خوبی ندارن اینو میگیرن آره نسبت به پولش خوبه تازه به سوال اول نگاه بکن بعد اینو
    بحث با شما فایده نداره . احتمالا فکر میکنی سی پی یو Core i5 اپل رو شرکت اینتل اختصاصی میزنه و ایسر میره آت و آشغالهاشو می خره؟

یه جمله و تمام : کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده نمیشه بیدارش کرد.

11. 3 کاربر از mehrdad21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

میدونم دوستان حال وحوصله جواب دادن ندارن با اجازتون من این دوستمون رو یکم راهنمایی میکنم

ببین دوست گلم وقتی شما میگی گرافیک داریم تا گرافیک درسته مثل وقتی که یه گرافیک چیپش 6370 باشه اون یکی 6850 خب این دوتا خیلی باهم فرق میکنن.... هر دو رو هم شرکت AMD میزنه ولی این حرف شما اونجا اشتباهه که دو برند مختلف مثل همون اپل و ایسر جفتشون از یه چیپ(کانفیگ رمش و ... به کنار) استفاده میکنن شما شک نکن که قدرت این دو باهم برابره چون جفتشو یه شرکت میزنه با مشخصات یکسان و این شرکتها فقط خریدارن.... در مورد CPU هم دقیقا همین طوره....

درمورد اون گرافیکی هم که دوستتون خریده بود....

میزان حافظه ی گرافیک اونقد مهم نیست مهم چیپ گرافیکه چون مال شما قوی تر بوده بهتر بوده

موفق باشید

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اتفاقا دل مدل Xpsاش خوبه و اینسپایرون از نظرم کیفیت افتضاحی داره!
    هرچند ایسر یکی از سگ جون ترین محصولات بر پایه ارزون بده ولی زیاد بده! طراحی شده و از نظرم حتی آیکونیا تبش هم با قیمت بسیار پایین با کیفیت ترین تبلت توی رنج 500-550ه و واقعا ایسر یکی از بهترین کمپانی های لپ تاپ و تبلته!

14. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    DRAENOR

پيش فرض

خب . . . من هر چی فکر میکنم چنین حرفی نزدم .
    پس کی میتونه باشه ؟ (اگه نمیتونی اینجا بگی پ . خ کن )

بهتره این پست رو با دقت بخونی .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نمونه های اینچنینیه زیادی دارم که میتونم بگم ، ولی چون ارزش نداره براش وقت بذارم ، بیخیالش میشم .

همه ی این حرف هارو بذاریم کنار .
    یه روز که خودت وقت داشتی ، برو بازار پیش تعمیرکار ها ، وازشون بپرس بیشترین خرابی برای کدوم برند و کدوم مدل هست .
    تعدادی از بچه های این فروم این کارو کردن ، و جوابش این شده :
    1 - دل سری اینسپایرون
    2 - HP
    3 - سونی

حتما در جواب اینکه دل بیشترین خرابی رو داره میخوایی بگی " خب فروش بالاتری داره و خرابیش طبیعیه که بالا باشه "
    خود فرونشده گان دل اذعان دارن که از هر 5 تا لپ تاپ دل (5010 و یا 5110 ) 2 الی 3 تاش مرجوع میشه ، واین برای یه برند و مدل آمار خیلی خرابیه .
    و . . .
    .
    .
    .
    شما رو نمی گم فکر کنم تو لپ تاب های اپل فعالیت می کرد اسمش امید بود.
    من هم از کار بچه ها تشکر می کنم واقعآ کار خوبی بود منم این کارو می پسندم
    ولی 1-حتمآ همین جواب رو می دم .فروش این محصولات بالاست خرابی های که میارن واسه این محصولات بیشتره(منظورم دله).دل که فروشش تو کشور ما زیاده قطعآ خرابی زیاد تری داره.اینم نسبی باید حساب کنید یعنی مثلآ 100دل خریداری شده خرابیش رو با 10 تا ایسر می سنجن.
    2-اچ پی هم که گزینه بعدی بعد از دله تو ایران(به خدا واسه ضایع کردن نمی گم ولی اینو از بیشتر جونا پرسیدم
    مخصوصآ دانشجوها و اونا بعد دل اچ پی رو بیشتر می پسندن ) (تک و توک که خواستن تجربه ی جدیدی داشته باشن ایسر گرفتن و پشیمونن)
    3-اینو باشما موافقم بااین که قیمت بالایی داره (تقریبآ)ولی ازش نداره اینو منم تحقیق کردم و به همین نتیجه رسیدم .
    حرف فروشنده ها شرط نیست(خیلی موزین). هنوز خود اپل اعلام کرده و خبرهای می رسه که اپل آیفون جدید
    مشکلاتی داره بازم میخرن حالا چه برسه به این که فروشنده ها می گن.
    تازه به دوتا مدل نگاه نمی کنن به سابقش نگا می کنن مثل اپل (اگر چه جدیدآ چند محصول مشکل دار داده
    ولی بازم همون اپله و بهش اعتماد می کنن دل که اسمش از اپلم تو ایران قدیمی تره
    ایرانیا واسه چی بازم دل میخرن چون سابقه خوبی داره و ایسر که سابقه ای تو ایران نداره و تازه اومده آیا اگر خوب باشه میخرنش؟هنوز طول میکشه تا جا بیفته )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •