تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راهنمایی برای پرینتر و اسکنر و سه کاره

داره خودمونی میشه غمزه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

14 راهنمایی برای پرینتر و اسکنر و سه کاره

سلام به همه دوستان
    قصد خرید پرینتر و اسکنر دارم ولی در خرید جداگانه یا یک سه کاره شدیدا تردید دارم ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنند کدوم بهتر و به صرفه تر هست ؟ آیا این مطلب که در سه کاره ها اگه یکی اشون خراب بشه کلا از کار می افته درست هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟/
    اطلاعاتی که درباره اشون باید موقع خرید لحاظ کنم چه چیزی هایی هستند و ممنون میشم درباره اشون توضیح بدین چی مدلی از چه شرکت سازنده ای؟
    درباره هد و کارتریج و چیپ و تونر و میزان مصرف برق و مدت دوام جوهر و مدت شارژ، چگونگی شارژ و میزان وضوح و کیفیت و قیمت ممنون میشم توضیحات ساده و کاربردی بدین اطلاعات من در حد صفر هست .
    در ضمن من قبلا یه دی وی دی رایتر مارک اچ پی خریدم که از اول خرید فروشنده اش که یه شرکت معتبر و باسابقه است با علم خراب بودن اون اونو بهم فروخت و درواقع انداخت بهمین خاطر روی مارک اچ پی مشکل دارم و نمی دونم این مارک برای پرینتر یا یه سه کاره به درد می خوره یا نه ؟
    مبلغ تمام شده تا 240 تومان برام مقدوره
    از راهنمایی دوستان دنیا دنیا ممنون هستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    دوست من دقيق مشخص كنيد كه چي ميخوايدو كاربردتون چيه
    تك رنگ ميخواهيد يا رنگ
    ليزري ميخوايد يا جوهر افشان
    كاربردتون چيه
    ميزان استفادتون

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض پرینتر لیزری و تک رنگ

پرینتر لیزری و تک رنگ
    اگه امکانش هست بفرماید کدوم بهتره تک رنگ یا رنگیش

داره خودمونی میشه dara0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام

انتخاب پرینتر بستگی به کاربرد ومیزان استفاده شما از ان داره وهمچنین مقدار هزینه ای که شما در نظر گرفته اید .شرایط رو بگید تا بهتر بشه کمک تون کرد

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض چاپگر و اسکنر

دوستان عزیز من برای کاربرد خانگی در حد یه دانشجوی کامپیوتر و یه کم کار در حد پول تو جیبی برای دیگران از پرینتر و اسکنر استفاده می کنم مثل ثبت نام ها و تایپ و یه کم برای خودم استفاده در طول ماه متغیره و ممکن است از اون یه ماه اصلا استفاده نکنم و یه ماه کلی کار باهاش انجام بدم
    در ضمن دوستان درباره تونر و کارتریج و شارژ و... که در ابتدای تاپیک سوال کردم اصلا اطلاعات ندادین لطفا راهنمایی کنین قبلا از یاری سبزتان ممنونم

داره خودمونی میشه dara0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان عزیز من برای کاربرد خانگی در حد یه دانشجوی کامپیوتر و یه کم کار در حد پول تو جیبی برای دیگران از پرینتر و اسکنر استفاده می کنم مثل ثبت نام ها و تایپ و یه کم برای خودم استفاده در طول ماه متغیره و ممکن است از اون یه ماه اصلا استفاده نکنم و یه ماه کلی کار باهاش انجام بدم
    در ضمن دوستان درباره تونر و کارتریج و شارژ و... که در ابتدای تاپیک سوال کردم اصلا اطلاعات ندادین لطفا راهنمایی کنین قبلا از یاری سبزتان ممنونم
    سلام

با شرایط شما پرینتر لیزر جت تک رنگ پیشنهاد میشه مثال سامسونگ 1660
    دلائل
    کاتریج قابل شارژ -کیفیت در چاپ - با هر شارژ چاپ مقدار 700 برگ متن {البته به میزان کیفیت مورد استفاده متغیر است }-هزینه نگهداری بسیار کم -وعدم خرابی کارتریج بر اثر استفاده نکردن به مدت طولانی

موفق با شید

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مجددا سلام
    هیچ کدوم از دوستان درباره تونر کارتریج عمر مفید کارتریچ و چیپ و میزان وضوح و کیفیت خوب ( چه درجه ای از وضوح رو کیفیت خوب می گین ) و اطلاعات دیگری که موقع خرید باید لحاظ کنم هیچ توضیحی ندادین لطفا کمک کنین نمیخوام باز موقع خرید سرم کلاه بره لطفا کمک کنین ممنون از دوستان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •