تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل نرم افزاری در Epson SX-425W

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

14 مشکل نرم افزاری در Epson SX-425W

سلام
    من چند روز پیش یک سه کاره Epson SX-425W گرفتم .روی دسکتاپ و لپ تاپ من ESET Smart Security 4.0.417.0
    نصبه.
    پس از نصب نرم افزار سه کاره بصورت وایرلس ایکونهای زیر روی صفحه کامپیوتر میاد.
    EPSON Scan
    Epson Easy Photo Print
    Epson SX420W Series Manual
    Epson SX420W Series Manual Network Guide
    تمام ایکونهای بالا از روی صفحه کامپیوتر اجرا و کار هم میکنند .شما با Epson Easy Photo Print میتونید بصورت وایرلس تمام کارهای چاپی خود رو انجام بدین اما مشکل من در اجرا نشدن برنامه EPSON Scan هست که وقتی دبل کلیک میکنی پس از حدود 30 ثانیه این پیغام خطا رو میده
    Cannot communicate with the scanner
    make sure the scanner is on ,correctly setup and connected with no errors indicated.
    For detailed information,see Solving Problems in the User`s Guide.
    البته بعد مدتی متوجه شدم مشکل از قسمت فایروال ESET Smart Security 4.0.417.0 هستش .هرموقع که در فایروال قسمت أNetwork traffic filtering روی Disable all filtering:allow all traffic دبل کلیک میکنم و کلا" حالت Network traffic filteringرو Disable میکن برنامه EPSON Scan اجرا و کار میکنه.
    توESET Smart Security 4.0.417.0 قسمت فایروال قسمت Configure rules & zones هم رفتم و به اسکنر اجازه هم دادم ولی باز هم تا کل فایروال Disable نشه اجرا نمیشه.
    به مادایران از روز دوشنبه 2 ابان تلفن میزنم حتی شماره تلفن من رو هم گرفتن که زنگ بزنند (با اینکه حدود 9 مرتبه تماس با کارشناسان و مدیرانشان داشتم)تمایلی بهمکاری با مشتری ندارند(اقایان نصراللهی و البرزی قسمت مدیریت و شبکه)
    بهر حال با این اوصاف ایا دوستان میتونند بمن کمک کنند تا تنظیمات فایروال ESET Smart Security 4.0.417.0 رو طوری انجام بدم که این برنامه EPSON Scan اجرا بشه .
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ظاهرا" بروبچ اطلاعی از حل این مشکل ندارن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •