تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 19 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 181

نام تاپيک: سؤالات احتمالي قبل از خريد آيپد

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

11 سؤالات احتمالي قبل از خريد آيپد

درود بر دوستان گرامي
    از اين به بعد هرگونه سؤال در رابطه با خريد آيپد را در اين تاپيك مطرح كنيد و از طرح سؤالات خود پيرامون اين موضوع در تاپيكهاي ديگر
    جداً خود داري كنيد
    با تشكر

داره خودمونی میشه PNC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    من امروز یه ipad 2 16 GB 3G گرفتم
    موقع خرید فروشنده به من دو نوع نشون داد یه نوعش کارتونش بزرگتر بود که گفت این برای کشور های عربی هستش این باریک هستش برای کشور های اروپایی بعد به من گفت این که کارتونش لاغر تر هستش بهتره منم همون رو گرفتم.
    به چه صورته ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام
    من امروز یه ipad 2 16 GB 3G گرفتم
    موقع خرید فروشنده به من دو نوع نشون داد یه نوعش کارتونش بزرگتر بود که گفت این برای کشور های عربی هستش این باریک هستش برای کشور های اروپایی بعد به من گفت این که کارتونش لاغر تر هستش بهتره منم همون رو گرفتم.
    به چه صورته ؟
    درود بر شما
    تبریک میگم و امید وارم لحظات لذت بخشی رو با آیپدتوم داشته باشید.
    این طور که متوجه شدم جدیدا یک سری آیپد از طرف کمپانی اپل ارایه شده که بعه همراه اسمارت کاور اشانتیون به فروش میرسه و اون بسته که بزرگتر بوده حاویه یک اسمارت کاور هست.
    البته این رو من خودم از یک فروشنده پرسیدم و خودم ندیدم همچین چیزیو !

داره خودمونی میشه matrix2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

باسلام خدمت دوستان عزيز

من قصد خريد ipad 2 داشتم
    ميدونم تو پست هاي مختلف درمورد شرايط ‌original بودن دستگاه و كيفيت و محتواي pack درزمان خريد سوال شده ؛
    اما چون اين تاپيك درهمين خصوص بود ميخواستم اگر امكان داره تمام جزئيات و نكات لازم در زمان خريد و همچنين موارد مربوط به راه اندازي اوليه ipad 2 گفته بشه .
    باتشكر . . .
    Last edited by matrix2015; 25-10-2011 at 08:58.

5. این کاربر از matrix2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من قصد خريد ipad 2 داشتم
    ميدونم تو پست هاي مختلف درمورد شرايط ‌original بودن دستگاه و كيفيت و محتواي pack درزمان خريد سوال شده ؛
    اما چون اين تاپيك درهمين خصوص بود ميخواستم اگر امكان داره تمام جزئيات و نكات لازم در زمان خريد و همچنين موارد مربوط به راه اندازي اوليه ipad 2 گفته بشه .
    باتشكر . . .
    سوال منم هست.

و به نظرتون من آیپد رو از استرالیا یکی برام بخره وبیاره ، تفاوت قیمتش چقدر میشه ؟ می صرفه همچین کاری ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

باسلام خدمت دوستان عزيز

من قصد خريد ipad 2 داشتم
    باتشكر . . .
    درود بر شما
    همون طور که گفتید " جزییات " زیاد هست .شما س<الات خودتون رو بپرسید تا پاسخ بدم

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

سوال منم هست.

و به نظرتون من آیپد رو از استرالیا یکی برام بخره وبیاره ، تفاوت قیمتش چقدر میشه ؟ می صرفه همچین کاری ؟
    اگه یکی از اپل استور براتون از چایی آیپد بیاره و نخاهید هزینه پست رو متحمل بشید اختلاف قیمت به صرفه ای پیدا میکنه و معقول هست این کار

8. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه matrix2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستم ؛
    ممنون از توجهي كه داشتيد و سريع پاسخ داديد .
    من ميخواستم تو يه پست كل جزييات توضيح داده بشه تا با سوالاي زياد وقتتون گرفته نشه .
    من سؤالارو بصورت آيتم به آيتم ميپرسم و ممنون ميشم اگر پاسخ بديد :
    1. مشخصات ظاهري Pack (جعبه) اصلي و original مربوط به ipad 2 در زمان خريد به چه شكل قابل تشخيصه ؟
    2. محتواي داخل Pack بعد از باز كردن شامل چه چيزهايي بايد باشه ؟
    3. براي راه اندازي ابتدايي تبلت بايد چه كارايي انجام داد ؟
    4. به نظر شما از وسايل جانبي مربوط به ipad 2 كدوم از همه ضروري تر و كاربردي تره تا خريداري بشه ؟
    پيشاپيش از وقتي كه ميزاريد ممنونم . .

آخر فروم باز oghyanoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من قصد خرید ipad2 برای کارهای دانشگاهی دارم.
    آیا با نرم افزار office در آیپد میتونم فایل های word و power point را که در pc ساختم، مشاهده کنم؟؟
    آیا قابلیت ویرایش هم داره؟ فارسی به خوبی ساپورت میشه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام دوستان
    من قصد خرید ipad2 برای کارهای دانشگاهی دارم.
    آیا با نرم افزار office در آیپد میتونم فایل های word و power point را که در pc ساختم، مشاهده کنم؟؟
    آیا قابلیت ویرایش هم داره؟ فارسی به خوبی ساپورت میشه؟
    درود بر شما
    در همان پست اولي پاسخ شمارو دادم
    بله با نرم افزار quick office و يا نرم افزار هاي مشابه ديگر ميتوانيد فايلهاي آفيس را مشاهده و به صورت محدود ويرايش كنيد
    فارسي به خوبي و بدون كو چكترين مشكل ساپورت ميشود

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام دوستم ؛
    ممنون از توجهي كه داشتيد و سريع پاسخ داديد .
    من ميخواستم تو يه پست كل جزييات توضيح داده بشه تا با سوالاي زياد وقتتون گرفته نشه .
    من سؤالارو بصورت آيتم به آيتم ميپرسم و ممنون ميشم اگر پاسخ بديد :
    1. مشخصات ظاهري Pack (جعبه) اصلي و original مربوط به ipad 2 در زمان خريد به چه شكل قابل تشخيصه ؟
    2. محتواي داخل Pack بعد از باز كردن شامل چه چيزهايي بايد باشه ؟
    3. براي راه اندازي ابتدايي تبلت بايد چه كارايي انجام داد ؟
    4. به نظر شما از وسايل جانبي مربوط به ipad 2 كدوم از همه ضروري تر و كاربردي تره تا خريداري بشه ؟
    پيشاپيش از وقتي كه ميزاريد ممنونم . .
    تمام دستگاه هاي آپل كه در بازار موجود است orginal هست و جنس درجه دو وجود نداره پس نميخواد نگران اين موضوع باشي.
    و گاهاً ممكنه يك جنس درجه چندم كه شايد فقط و فقط كمي شبيه دستگاه اصلي هست رو مشاهده كنيد كه اگر تاحالا حتي يك بار هم از محصولات اپل استفاده نكرده باشي به راحتي متوجه ميشي كه اين اورجينال نيست و به طور كلي كيفيت محصولات اپل فوقولعاده بالاست.
    بعد از باز كردن جعبه يك سيم usb به همراه يك آداپتور شارژر و يك آيپد و يك دفتر چه راهنما همين.
    اگر سيستم عامل ٥ ios باشه ميتونيد بدون متصل كردن به كامپيوتر اونو راه اندازي كنيد و به اصطلاح بالا بياريد ولي اگه سيستم عامل شما نسخه هاي قبلي باشه حتما بعد از خريد براي استفاده از دستگاه احتياج داريد اونو به كامپيوتر و آيتيونز وصل كنيد و اونو ريجيستر كنيد.
    حتما بعد از خريد يك screen protective يا محافظ صفه نمايش براي دستگاهتون تهيه كنيد سعي كنيد اسكرين پروتكتور از نمونه مات و ضد لك بگيريد اگه از نمونه براق بگيريد جايه لكه خيلي روش ميمونه.
    حتما اسمارت كاور بگيريد واقعا بدرد بخوره سعي كنيد نمونه چرميش رو گير بياريد .
    انواع اسمارت كاور تقلبي داخل بازار هست خيلي بايد دقت كنيد براي خريد اسمارت كاور.
    اگر هم كسي هستيد كه آيپدتون رو بيرون ميبريد يه كيف هم واسش بخريد .
    من خودم يك خروجي hdmi و يك گيفت كارت آيتيونز هم گرفتم شايد شما احتياج به اون نداشته باشيد

اميد وارم پاسخ تمام سوالات گرفته باشيد اگر نه كه بيشتر بپرسيد

13. 5 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 19 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •