تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 19 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 181

نام تاپيک: سؤالات احتمالي قبل از خريد آيپد

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

عزيز ببخشيد من خيلي زحمتت دادم
    اگه ميشه يه لينك دانلود واسه همين برنامه كه ميگي بده
    درود بر شما/
    بفرمائید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام
    من قبلا قصد داشتم گالکسی تب 7500 سامسونگ رو خریداری کنم به خاطر پشتیبانی از GPRS
    میخوام توی مسافرت بتونم از اینترنت استفاده کنم اما با خوندن این تاپیک متوجه شدم که با ایپد هم میشه به اینترنت GPRS دسترسی داشت.چرا توی ارائه مشخصات ایپد نوشته شده از GPRS پشتیبانی نمیشه؟سایت دیجی کالا
    و خبر خوب دیگه که امکان ارتقا به ios5 رو در اینده داره

هدف من از داشتن تبلت 1 - دیدن فیلمهای 1080p با زیرنویس فارسی 2 - دسترسی به اینترنت GPRS و در اینده با ارائه سیم کارت نسل 3 دسترسی به اینترنت پر سرعت اون 3 - دسترسی به برنامه ها و بازیهای زیاد 4 - اتصال با کابل HDMI به LCD و دیدن فیلم 5 - اتصال فلش و یا هارد USB با استفاده از تبدیل به تبلت

یه سوال دیگه:پشتیبانی نکردن از فلش فقط مختص مرورگره؟چه مشکلاتی ایجاد میکنه؟با نرم افزار قابل رفع نیست
    این تبلت میتونه نیازهای من رو برطرف کنه

ببخشید اگه سوالاتم زیاد شد.ممنون میشم به همه اونا جواب بدید
    جواب سوالاتونو دوست عزیزمون دادن اما در راستای تکمیل گفته‌هاشون

امکان آپگرید به iOS 5 از لحظه اول ارایه این سیستم عامل، برای تمام iDeviceهایی که پشتیبانی میشن (آیفون 3GS، 4 و 4S، آیپد و آیپد2، iPod Touch 4G و همچنین Apple TV) وجود داشت.

شما میتونی فیلمهای 1080p رو روی تبلت بریزی و ببینی ولی از این نکته نباید غافل بود که رزولیشن خود آیپد، 720p هست فلذا بهترین رزولیشن فیلم هم مسلماً 720p خواهد بود.
    همونطور که دوستمون گفتن iPad و کلاً iDeviceها بصورت پیش‌فرض فقط با فرمت MP4 قادر به پخش ویدئو هستند ولی این به این معنا نیست که شما نمیتونی هیچ فرمت دیگه‌ای رو روی دستگاهت پخش کنی.
    با استفاده از اپلیکیشن های پلیر موجود توی AppStore شما براحتی میتونی فرمت‌های مختلفی همچون MKV، AVI، MPG و ... رو پخش کنی

تبدیل Dock Connector به HDMI ممکنه ولی شما میتونی از روش بهتری استفاده کنی و اونم قابلیت Air Play و یا همون حالت Mirror که تلویزیون و آیپد رو بصورت بی‌سیم و بواسطه Apple TV به هم وصل میکنه و بالطبع آزادی عمل بیشتری بهتون میده.

آیپد بصورت استاندارد هیچ فلش یا هاردی نمیخوره و برای افزودن این قابلیت باید جیلبریک بشه ولی دست نگهدارین
    از اونجاییکه نیاز شما برای هارد فقط ذخیره و مشاهده فیلم و عکسه، من راه حل بهتری براتون دارم!
    شما آیپد خودتون رو توی حالت استاندارد نگه‌دار و یک هارد چند ده یا چندصد گیگ با قابلیت Wifi تهیه کن که براحتی بتونی فیلمهاتو روش ذخیره کنی و هروقت هم خواستی بهشون دسترسی داشته باشی.

سلام دوستان
    مي خواستم بدونم كه ميشه روي ايپد نرم افزار هاي مهندسي نصب كرد يا نه
    مثل catia
    ممنون/
    دوست عزیز نرم‌افزارهای CAD منابع سیستمی بسیار بالایی نیاز دارند که من خودم به دوستان مهندس و یا دانشجویان رشته مهندسی همیشه گفتم اگه دنبال دستگاه پرتیبل هستند که از عهده نیازشون بر بیاد، فقط و فقط به macbook pro فکر کنند. حتی macbook air هم از عهده این وظایف بر نخواهد آمد. iPad که جای خود داره.

2. 4 کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه compund security's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

جیلبریک یعنی چی؟

در آغاز فعالیت mehdydry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بفرمائید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    جواب سوالاتونو دوست عزیزمون دادن اما در راستای تکمیل گفته‌هاشون
    امکان آپگرید به iOS 5 از لحظه اول ارایه این سیستم عامل، برای تمام iDeviceهایی که پشتیبانی میشن (آیفون 3GS، 4 و 4S، آیپد و آیپد2، iPod Touch 4G و همچنین Apple TV) وجود داشت.
    شما میتونی فیلمهای 1080p رو روی تبلت بریزی و ببینی ولی از این نکته نباید غافل بود که رزولیشن خود آیپد، 720p هست فلذا بهترین رزولیشن فیلم هم مسلماً 720p خواهد بود.
    همونطور که دوستمون گفتن iPad و کلاً iDeviceها بصورت پیش‌فرض فقط با فرمت MP4 قادر به پخش ویدئو هستند ولی این به این معنا نیست که شما نمیتونی هیچ فرمت دیگه‌ای رو روی دستگاهت پخش کنی.
    با استفاده از اپلیکیشن های پلیر موجود توی AppStore شما براحتی میتونی فرمت‌های مختلفی همچون MKV، AVI، MPG و ... رو پخش کنی
    تبدیل Dock Connector به HDMI ممکنه ولی شما میتونی از روش بهتری استفاده کنی و اونم قابلیت Air Play و یا همون حالت Mirror که تلویزیون و آیپد رو بصورت بی‌سیم و بواسطه Apple TV به هم وصل میکنه و بالطبع آزادی عمل بیشتری بهتون میده.
    آیپد بصورت استاندارد هیچ فلش یا هاردی نمیخوره و برای افزودن این قابلیت باید جیلبریک بشه ولی دست نگهدارین
    از اونجاییکه نیاز شما برای هارد فقط ذخیره و مشاهده فیلم و عکسه، من راه حل بهتری براتون دارم!
    شما آیپد خودتون رو توی حالت استاندارد نگه‌دار و یک هارد چند ده یا چندصد گیگ با قابلیت Wifi تهیه کن که براحتی بتونی فیلمهاتو روش ذخیره کنی و هروقت هم خواستی بهشون دسترسی داشته باشی.
    دوست عزیز ممنون از راهنمائی کاملت
    هارد بی سیم واقعا جالب بود.اصلا بهش فکر نکرده بودم.
    این apple tv محدودیت وصل به lcd ال جی و سونی و .. رو داره؟
    تلویزیون من بلوتوث داره.میتونم با بلوتوث فیلمها رو روی tv ببینم؟

اگر من نسخه 3G رو نخرم میشه با قابلیت wifi ایپد اینترنت GPRS ایرانسل و همراه اول و یا سیم کارت نسل 3 رو به ای پد برسونم و ازش استفاده کنم؟مودم 3G وایرلس و یا usb وجود داره که همیشه همراه باشه؟

5. این کاربر از mehdydry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

دوست عزیز ممنون از راهنمائی کاملت
    هارد بی سیم واقعا جالب بود.اصلا بهش فکر نکرده بودم.
    این apple tv محدودیت وصل به lcd ال جی و سونی و .. رو داره؟
    تلویزیون من بلوتوث داره.میتونم با بلوتوث فیلمها رو روی tv ببینم؟

اگر من نسخه 3G رو نخرم میشه با قابلیت wifi ایپد اینترنت GPRS ایرانسل و همراه اول و یا سیم کارت نسل 3 رو به ای پد برسونم و ازش استفاده کنم؟مودم 3G وایرلس و یا usb وجود داره که همیشه همراه باشه؟
    درود بر شما
    خیر با بلوتوث نمیتونید فیلم هاتون رو share کنید
    شما به وسیله مودم 3 جی نمیتونید از gprs استفاده کنید این کار مخصوص کامپیوتر هست.
    تنها راهی که و جود داره اینه که بوسیله گوشی آیفون ویا سری 5 نوکیا و یک سری دیگر از گوشی ها اینترنت gprs رو share کنید بر روی ipad و میتونید این کارو به وسیله لبتاپ نیز انجام بدید.
    برای استفاده از apple tv بر روی lcd محدودیت نخواهید داشت اکثر tv های موجود در بازار یا بهتره بگیم تمامی آنها پورتهای مورد نیاز را به همراه دارند.
    برای دیدن فیلمها میتونید از apple digital av cabel هم استفاده کنید که لازمه تلوزیون شما پورت hdmi داشته باشه من هم اکنون این کارو میکنم.

7. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

درود بر شما
    معنی لغوی جیلبریک یا jailbreak یعنی رهانیدن از زندان.
    این اصطلاح برای آی دیوایس به معنی شکستن قفل نرم افزاری دستگاه به کار میرود .
    کمپانی اپل بنا به سیاست های خاصی که اتخاذ کرده تا کنون مجموعه ای از محدودیتها رو برای کاربرانش فراهم کرده !
    و شما با جیلبرک کردن دستگاهتون عملا از محدودیت ها عبور کرده و به راحتی داستگاه رو کاملا در اختیار میگیرید.
    از جمله این محدودیت ها میتوان به این اشاره کرد که اپل اجازه دسترسی به محتویات درون دستگاه8 رو از طریق مستقیم pc به شما نمیده و شما برای انتقال داده ها بر روی آیدیوایستون حتما باید از برنامه ای به نام آیتیونز استفاده کنید که این به این معنی هست که هر چیزی که دلتون میخواد رو نمی تونید درون دستگاه وارد کنید !
    گفتیم که برای وارد کردن اطلاعات !
    پس شما راهی برای خارج کردن اطلاعاتی از قبیل فیلم موزیک و ... نخواهید داشت.
    میتوان به عدم امکان دانلود توسط مرورگر دیفالت نیز اشاره کرد.
    کم نیست محدودیت های ایجاد شده . ولی در عین حال میتوان آنهارو با جیلبریک کردن دستگاه از بین برد.
    البته انجام جیلبریک هم مباحث خاص خود را داراست و در این بحث نمیگنجد.
    ولی کن I LOVE My Ipad That Dose Not Jailbreaked Yet.
    Last edited by emadpumad; 05-11-2011 at 18:12.

9. 5 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hps2142's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Azәrbaycan

پيش فرض

سلام .1- دوستان کسی میدونه تفاوت ایپد 3g - در 64g با 32g چه تفاوتی داره ؟ (چون اولش فکر میکردم حافظشون فرق میکنه بعد یه جا دیدم واسه 64g نوشته حافظه 32g ! تفاوت این دوتا تو چیه ؟)
    2- به نظرتون کدومش به صرفه تره ؟ 32g یا 64g ؟
    3-در ضمن این روزا دلار گرون شده به نظرتون فعلا منتظر بمونم ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام .1- دوستان کسی میدونه تفاوت ایپد 3g - در 64g با 32g چه تفاوتی داره ؟ (چون اولش فکر میکردم حافظشون فرق میکنه بعد یه جا دیدم واسه 64g نوشته حافظه 32g ! تفاوت این دوتا تو چیه ؟)
    2- به نظرتون کدومش به صرفه تره ؟ 32g یا 64g ؟
    3-در ضمن این روزا دلار گرون شده به نظرتون فعلا منتظر بمونم ؟
    درود برشما
    1 تفاوت این دوتا که شما فرمودید فقط در ظرفیت دستگاه هسا که همونطوری که به چشم میاد در 64 گیگ ظرفیت دستگاه شما 64 گیگابایت هست و در دیگری 32 گیگابایت. و اون چیزی که شما متوجه شدید درست نیست.
    2 بستگی به نظر شما داره و همینطور بستگی به نوع استفادتون. من خودم 64 دارم که تقریبا پر شده پدرم هم یک 32 گیگ داره که با توجه به استفادشون احتیاج به حافظه زیاد ندارن!
    3 قیمت آیپد این روزها نوسانی نسبت به قبل نداشته ولی قطعا در آینده قیمت کاهش پیداکرد و احتیاج به زمان داره

12. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه civilcivil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من میخوام iPad2 بخرم، می خواستم بدونم:
    1- iPad2 های موجود در بازار (پایتخت) امکان jailbreak دارن
    2- خودم میتونم jailbreak کنم یا باید کسی این کار رو برام انجام بده (مثلا فروشنده)
    3- با jailbreak کردن دیگه محدودیتی در app ها نخواهم داشت (از خود سایت apple هم میتونم app بگیرم)
    4- اصلا آیپدی که jailbreak نشه، ارزش خریدن داره
    5- با توجه به اینکه iPad فلش رو پشتیبانی نمیکنه تو وبگردی دچار مشکل میشم یا نه؟
    Last edited by civilcivil; 14-11-2011 at 14:09.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

3

سلام
    من میخوام iPad2 بخرم، می خواستم بدونم:
    1- iPad2 های موجود در بازار (پایتخت) امکان jailbreak دارن
    2- خودم میتونم jailbreak کنم یا باید کسی این کار رو برام انجام بده (مثلا فروشنده)
    3- با jailbreak کردن دیگه محدودیتی در app ها نخواهم داشت (از خود سایت apple هم میتونم app بگیرم)
    4- اصلا آیپدی که jailbreak نشه، ارزش خریدن داره
    5- با توجه به اینکه iPad فلش رو پشتیبانی نمیکنه تو وبگردی دچار مشکل میشم یا نه؟
    درود
    ١- فقط بستگي به نسخه آي او اس داره
    ٢- اگر اطلاعات مختصري داشته باشيد و وقتو حوصله كافي چرا كه نه ؟
    ٣- نخواهيد داشت محدووديت
    ٤- بله
    ٥- خير
    تمامي سؤالهاي شما قبلا در اين فروم پاسخ داده شده بود

15. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه civilcivil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    ١- فقط بستگي به نسخه آي او اس داره
    ٢- اگر اطلاعات مختصري داشته باشيد و وقتو حوصله كافي چرا كه نه ؟
    ٣- نخواهيد داشت محدووديت
    ٤- بله
    ٥- خير
    تمامي سؤالهاي شما قبلا در اين فروم پاسخ داده شده بود
    ممنون از راهنمایی، فقط در خصوص سوال 1:
    من شنیدم تا ورژن 4.3.3 جیلبریک میشه، الان این مدل های موجود تو بازار 4.3.3 هستن یا جدید ترن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •