تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 96

نام تاپيک: <<< بحث و گفتگو درباره مانيتور حرفه اي LG IPS226v >>>>>>

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان من هم چند روز پیش این مانیتور را خریداری کردم کیفیت رنگاش خوبه ولی نورش چشمامو اذیت میکنه همش باید نورشو کم کنم برای وب گردی و افیسو این چیزا و برای بازی و فیلم زیاد کنم در ضمن من تو این مونیتور اثری از این قابلیت AUTO BRIGHT
    ندیدم ولی تو سایت مادیران نوشته که داره دوستانی که این مدلو دارند در این مورد اطلاعی دارند؟

اگر این قابلیتو داشته باشه باید یه سنسور هم داشته باشه ولی من که پیداش نکردم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکلی که ذکر کردید من با مدل دیگری از مانیتور ال جی داشتم.... به نظرم این مانیتور برای فیلم عالی ست ولی واسه وب گردی چشم رو اذیت میکنه.

3. این کاربر از Ehsan_2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان من هم چند روز پیش این مانیتور را خریداری کردم کیفیت رنگاش خوبه ولی نورش چشمامو اذیت میکنه همش باید نورشو کم کنم برای وب گردی و افیسو این چیزا و برای بازی و فیلم زیاد کنم در ضمن من تو این مونیتور اثری از این قابلیت AUTO BRIGHT
    ندیدم ولی تو سایت مادیران نوشته که داره دوستانی که این مدلو دارند در این مورد اطلاعی دارند؟

اگر این قابلیتو داشته باشه باید یه سنسور هم داشته باشه ولی من که پیداش نکردم.
    دوست عزیز این عکسی که شما گذاشتی در واقع توضیح تکنولوژی smart package هست و مانیتوری که یک و یا چند تا از ویژگی های این عکس رو داشته باشه ، دارای تکنولوژی smart package است .
    مانیتور ips226v ویژگی Auto Bright رو نداره ولی مثلا" Cinema mode رو داره .

5. 2 کاربر از persiantoolsbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

Ehsan و Armin عزیز در مورد وبگردی و اذیت شدن چشم با یکسری از مانیتورها باید این توضیح رو بدم که مانیتورهای led ای که کنتراست بالا و کیفیت تصویر و روشنایی تصویر خیلی خوبی دارن برای بازی و تماشای فیلم و ... خیلی خوب و لذت بخش هستن ولی برای خواندن و وبگردی بعد از مدتی ممکنه چشم اذیت بشه که با پایین آوردن روشنایی تصویر خیلی راحت میشه تنظیمات روشنایی مانیتور رو تغییر داد . در حالیکه اگر مانیتوری با کنتراست پایین تر تهیه کنیم ممکنه برای وبگردی نیازی به تغییر تنظیمات روشناییش نباشه ولی هرگز نمیتونیم تصاویر رو با کیفیتی که توی مانیتورهای led با کنتراست بالا هست ، مشاهده کنیم . بنابراین این ویژگی یه آپشن خوب حساب میشه .

7. 2 کاربر از persiantoolsbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام

من هم LG IPS226V گرفتم. رنگ و زاویه دید عالیه. تنها ظاهرش ساده است که برای من مزیته. در فیلم و گرافیک بی نظیره. فقط هنوز باهاش گیم اکشن نزدم. گرافیکم Intel HD 3000 مجتمع Intel Core i5 2500K هست که طبیعتا Full HD عملکرد جالبی نداره. FIFA 12 خوب بود. گارانتی مادیران 290 خریدم. مثل اینکه زیر 500 مانیتور کاملی پیدا نمیشه.

9. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام

من هم LG IPS226V گرفتم. رنگ و زاویه دید عالیه. تنها ظاهرش ساده است که برای من مزیته. در فیلم و گرافیک بی نظیره. فقط هنوز باهاش گیم اکشن نزدم. گرافیکم Intel HD 3000 مجتمع Intel Core i5 2500K هست که طبیعتا Full HD عملکرد جالبی نداره. FIFA 12 خوب بود. گارانتی مادیران 290 خریدم. مثل اینکه زیر 500 مانیتور کاملی پیدا نمیشه.
    با این قیمت خیلی خوبه.. دیگه از این کلاس بالاتر تو این رنج قیمت نیست و همه میرن بالای 500. Calibration فراموش نشه.

11. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با این قیمت خیلی خوبه.. دیگه از این کلاس بالاتر تو این رنج قیمت نیست و همه میرن بالای 500. Calibration فراموش نشه.
    آرمان جان تنظیم نوره یا کاری فراتر از اون باید انجام بدم؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آرمان جان تنظیم نوره یا کاری فراتر از اون باید انجام بدم؟
    فراتر از اینهاست.. معمولا بدون Calibrator های سخت افزاری کار طاقت فرسا و طولانی ایه ولی خب وقتی بهینه شد تفاوت ها بسیار زیاده. مانیتورهای گرون تر خودشون در کارخانه تک تک Calibrate می شن ولی خب یکی از کارهایی که انجام شده تا قیمت IPS ها پایین بیاد همین حذف Calibration در کارخانه بوده.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان منم این مانیتور رو خریدم تنها مشکلی که داره اینه که گوشه های پنل یا همون صفحه lcd با قاب(برای من گوشه بالا سمت راست) به اندازه یک میل بازی میکنه. شایدم من حساسم!!!زنگ زدم مادیران کارشناسشون اومد دید گفت طبیعیه. و این مانیتورا اینجورین. میخوام ازتون بپرسم که به نظر شما هم طبیعیه یا برم به هر زوری هست عوضش کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان منم این مانیتور رو خریدم تنها مشکلی که داره اینه که گوشه های پنل یا همون صفحه lcd با قاب(برای من گوشه بالا سمت راست) به اندازه یک میل بازی میکنه. شایدم من حساسم!!!زنگ زدم مادیران کارشناسشون اومد دید گفت طبیعیه. و این مانیتورا اینجورین. میخوام ازتون بپرسم که به نظر شما هم طبیعیه یا برم به هر زوری هست عوضش کنم؟
    دوستان کسی نیست که بتونه من رد راهنمایی کنه؟

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •