تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 111

نام تاپيک: [تحلیل اختصاصی P30world] چرا آمار و آنالیز Strategy Analytics درباره سهم فروش حدود 27 درصدی اندروید در بازار تبلت اشتباه و گمراه کننده است؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض [تحلیل اختصاصی P30world] چرا آمار و آنالیز Strategy Analytics درباره سهم فروش حدود 27 درصدی اندروید در بازار تبلت اشتباه و گمراه کننده است؟

سلام

این تحلیل اختصاصی P30world است و فقط در همین تاپیک ارائه شده، لطفا اگه کپی می کنید به این تاپیک لینک فعال بدید.

ممنون.

-----------------------

[CENTER]

[RIGHT]
    دو روز پیش Strategy Analytics (یکی از موسسات آنالیز و آمار نسبتا معروف ) آماری منتشر کرد درباره مارکت تبلت ها که در اینجا (با قیمت 7000 دلار) قابل دسترسیه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و خلاصه مطلب رو می تونید در Fierce Wireless بخونید:
    کد:
    بر اساس این گزارش در سه ماهه سوم سال 2011 حدود 67 درصد تبلت های "Ship" شده متعلق به iOS بوده، و 27 درصد متعلق به اندروید (4.5 میلیون) و حدود 6 درصد باقیمونده متعلق به سایر رقبا. همین آمار در سه ماهه سوم سال 2010 حدود 95 درصد برای iOS و 2.3 درصد برای اندروید بوده. نتیجه ای که از این گزارش گرفتند اینه که تبلت های اندروید رشد بسیار سریعی در یک سال اخیر داشتند و فروش آنها حدود 12 برابر شده (در حالی که نسبت فروش iOS در تبلت ها حدود 30 درصد کاهش داشته). ادعای کلی این بود که از هر 4 تبلت فروخته شده در این سه ماهی یکی اندروید بوده.

خب واقعا این آمار خیره کننده است و نشون از موفقیت فوق العاده ای برای اندروید در بازار تبلت ها میده، ولی چرا این آمار نشون دهنده واقعیت در دنیای تبلت نیستند؟

• اولین اشکال رو در همون تعریف اولیه این ریپورت میشه گرفت. این آمار بر اساس تبلت های Ship شده (و نه فروخته شده) گرفته شده. Ship شده به معنی "خارج شدن از کارخانه" است، نه به معنی اینکه چقدر از اونها در حقیقت به مشتری ها فروخته شدن. درسته که در نگاه اول این مقایسه عادلانه به نظر می رسه (چون در شرایط یکسان گرفته شده)، ولی آیا واقعا عادلانه است؟ آیا نسبت Ship به Sale این دو یکسان هست که اینطور مقایسه کنیم؟

• درباره اپل که می دونیم این نسبت 100 درصده، یعنی اپل تمام آیپد هایی که تولید می کنه رو می فروشه، حتی در بعضی مواقع تعداد درخواست ها سریعتر از تولید هست و عده ای باید چند روزی رو در نوبت بایستند تا بتونن خرید کنن. بر اساس آمار رسمی اپل هم این قضیه صدق می کنه و آمار Shipment و Sale بسیار به هم نزدیکه.

• آیا برای اندروید هم میشه همچین حرفی زد؟ نکاتی درباره آمار Sale اندروید وجود داره که در زیر لیست می کنم:

• تا حالا از زمان عرضه نخستین تبلت اندروید تا امروز هیچ آمار رسمی ای از Sale این تبلت ها منتشر نشده، نه از طرف گوگل و نه از طرف شرکای سخت افزاری. در حقیقت اصلا نمی دونیم چقدر از اینها فروش رفته.

• گوگل در ارائه آمار علاقه بسیار شدیدی به آمار Activation روزانه دستگاه هاش داره، و مرتب برای گوشی های اندروید این آمار رو عرضه می کنه، ولی تا حالا یکبار هم این کار رو برای تبلت ها انجام نداده.

• Andy Rubin (که SVP موبایل گوگل و مهمترین شخصیت اندروید است) در مصاحبه ای که چند روز پیش با AllThingsD انجام داد گفت "There are 6 million Android tablets out there" ، این نکته Out There اصلا مشخص نیست به چه معنی بود، یعنی اونهایی که تولید شدن (و فروخته نشدن؟) هم در این 6 میلیون حساب شده؟ ما از این نوع صحبت همچین برداشتی می کنیم چون در غیر این صورت همچین اشتباه آماتوری از همچین شخصیتی بسیار بعید بود. به علاوه همیشه در چنین شرایطی که اطلاعاتی واضح نباشه گوگل (و خود اندی از طریق Twitter) قضیه رو اصلاح می کنه کما اینکه بارها در گذشته اینکار رو انجام داده، اینبار هیچی نگفت!

• بر اساس آمار comScore (موسسه ای که گوگل بارها به آمارش در بازار موبایل اتکا کرده) در سه ماهه اخیر 97.2 درصد آمار Web Browsing تبلت ها در اختیار iOS بوده، چطور این آمار جور در میاد، جز اینکه این تبلت های اندروید در انبار ها و قفسه ها (و خوشبینانه ترین حالت در کمد های منازل) در حال خاک خوردن هستند!

• نتیجه ای که میشه گرفت اینه که مقایسه آمار Shipment تبلت ها مقایسه اشتباهیه، چون درصد بسیار متفاوتی از Shipment های دو پلتفرم در حقیقت فروخته میشه و به دست مشتری ها می رسه.

• دومین اشکال در تعریف تبلت های اندروید بود، با اینکه تعریف تبلت های اندروید می تونه ساده به نظر برسه ولی اصلا ساده نیست. یادمون نره تا فوریه امسال گوگل اصلا پلتفرمی در دنیای تبلت ها نداشت، و برندهای مختلف تبلت هایی با Android 2.x عرضه می کردن. در بررسی Strategy Analytics اینچنین تبلت هایی همگی در دامنه تبلت های اندروید قرار داده شدن، مثل تبلت های 200 دلاری Barnes & Noble یا Archos (که حتی سرویس های گوگل رو هم نداشتن). این تبلت ها صرفا به خاطر قیمت بسیار پایین فروخته میشن و قرار دادنشون در آمار تبلت های اندروید (در کنار تبلت هایی مثل Xoom یا Galaxy Tab 10.1) صحیح نیست.

• با یک کلک و کمی محاسبه میشه تعداد تبلت های Activate شده Honeycomb رو محاسبه کرد. در بخش دولوپر های اندروید گفته شده 1.8 درصد محصولات Activate شده Honeycomb هستند، و طبق گفته Andy Rubin در AllThingsD ، حدود 190 میلیون دستگاه اندروید فعال شده اند که میشه نتیجه گرفت کلا حدود 3.4 میلیون تبلت Honeycomb از ابتدای عرضه تا حالا فروخته شده.

• سومین اشکال در اینجاست که اصلا چرا؟ اگه واقعا اینطوره (و از هر 4 تبلتی که فروخته میشه یکی اندرویده) چرا نه در فروشگاه ها، نه در تبلیغات تلویزیون و پوستر ها، نه در فرودگاه ها و مراکز خرید، نه در دانشگاه هیچ تبلت اندرویدی نمی بینیم؟ چرا هیچ شرکت نرم افزاری معروفی هیچ App مهمی برای Honeycomb عرضه نکرده؟ چرا هیچ مجله معتبری هیچ کاری نکرده؟ چرا حتی گوگل آماری از تعداد App های مخصوص Honeycomb ارائه نمی کنه؟ موفقیت یک سیستم همیشه با موفقیت اکوسیستمش همراهه، ما موفقتی در اکوسیستم تبلت های اندروید نمی بینیم که همچین پیشرفتی رو توجیه کنه.

در نهایت Scale کل مارکت تبلت ها رو هم باید در نظر گرفت. بر اساس همین ریپورت مارکت تبلت ها نسبت به سال قبل 280 درصد رشد داشته، یعنی تقریبا 4 برابر شده. اگه دقت کنیم آیپد در سه ماهه سوم سال 2010 حدود 4.4 میلیون فروش داشت (زمانی که در Q2 عرضه شده بود)، و حتی طبق همین آمار (اگه درست در نظر بگیریم) اندروید در امسال حتی به آمار ابتدایی آیپد هم نرسیده یعنی این رشدی که در فروش داشته عملا از رشد ابتدایی آیپد در بازار پایین تر بوده. در نهایت صحبت کلی اینه که از این ریپورت نمیشه نتیجه خاصی درباره موفقیت اندروید گرفت.

در کل این بازی با آمار گوگل و ممانعت از انتشار آمار واقعی به سود مصرف کننده ها نیست و تا زمانی که گوگل آمار رسمی درباره این قضیه منتشر نکنه نمیشه رای کلی داد ولی فعلا اینطور به نظر می رسه که بازار تبلت ها کماکان مثل گذشته در حال حرکت یک طرفه است، اگه پارسال 95 درصد در اختیار آیپد بود این درصد امسال نهایتا به 85 تا 90 رسیده، و جهت مارکت کماکان مثل سابق در جهت آیپد در حال حرکته و با این سرعتی که می بینیم قرار نیست این وضعیت تغییر خاصی کنه، شواهد از این حاکیه که موقیت اندروید در دنیای موبایل در دنیای تبلت حداقل در آینده نزدیک تکرار نخواهد شد.

آنالیز اکثرا از خودم هست ولی بعضی از ایده ها از Kevin Tofel در Gigaom گرفته شده.
    با تشکر
    Stream

-----------------------

آپدیت: دیروز (22 نوامبر) آمار NPD میران فروش تبلت های غیر آیپد در آمریکا در 10 ماه اخیر رو 1.2 میلیون اعلام کرد که با مقایسه با آمار Web Browsing از comScore و بقیه شواهد کاملا مطابق با این آنالیز است و صحت این آنالیز رو تا حد بسیار زیادی تایید می کنه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

دکمه تشکر کم بود برای زحمتی که کشیدین واسه این نوشته
    ممنون آرمان جان

3. 4 کاربر از saman65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

به نظر میرسه شما طرفدار سرسخت اپل هستید. به نظر من این یک تحلیل نبود. بلکه یک حمله استراتژیک به اندروید بود. شما در این تاپیک فقط اپل رو بزرگ جلوه دادید و سعی در تخریب سیستم عامل اندروید و گوگل کردید.
    شاید وقتش رسیده که قبول کنیم دوران پادشاهی اپل بر اسمارت فون ها و تبلت ها به پایان رسیده. اندروید در حال پیشرفت به سرعت بسیار زیادی هست و از پتانسیل تولیدی بیشتری برخوردار هست. من مطمئن هستم که اندروید محبوب ترین سیستم عامل تبدیل میشه و گوشی ها و تبلت های متنوع اون ، در هر مرز و بومی پیدا خواهد شد. و سرانجام گوشی ها و تبلت های اپل به عنوان یک آغازگر تغییر بزرگ ، قابل احترام و ستایش خواهد بود.

در هر صورت ممنون از زحمتی که کشیدین.

5. 6 کاربر از hatam09 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

به نظر میرسه شما طرفدار سرسخت اپل هستید. به نظر من این یک تحلیل نبود. بلکه یک حمله استراتژیک به اندروید بود. شما در این تاپیک فقط اپل رو بزرگ جلوه دادید و سعی در تخریب سیستم عامل اندروید و گوگل کردید.
    شاید وقتش رسیده که قبول کنیم دوران پادشاهی اپل بر اسمارت فون ها و تبلت ها به پایان رسیده. اندروید در حال پیشرفت به سرعت بسیار زیادی هست و از پتانسیل تولیدی بیشتری برخوردار هست. من مطمئن هستم که اندروید محبوب ترین سیستم عامل تبدیل میشه و گوشی ها و تبلت های متنوع اون ، در هر مرز و بومی پیدا خواهد شد. و سرانجام گوشی ها و تبلت های اپل به عنوان یک آغازگر تغییر بزرگ ، قابل احترام و ستایش خواهد بود.

در هر صورت ممنون از زحمتی که کشیدین.
    کل صحبت درباره این قضیه بود که شما هم بهش اشاره کردید: "اندروید در حال پیشرفت به سرعت بسیار زیادی هست" ، ما همچین چیزی رو در بازار تبلت نمی بینیم، برعکس بازار موبایل. من هیچ طرفداری از هیچ برندی نکردم، بررسی یک سری واقعیات بود. اگه فکر می کنید جایی حرف اشتباهی زدم اشاره کنید بحث می کنیم.

7. 8 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

..........................
    Last edited by F R E E M A N; 20-12-2011 at 23:06.

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من اینده رو از ان اندروید و ویندوز می بینم نه اپل چون این شرکت فوق العاده انحصار گراست علاوه بر اینکه دوست داره نرم افزار رو تحت سلطه قرار بده این براش کافی نیست و می خواد سخت افزار رو هم تحت سلطه داشته باشه
    این انحصار گراییش بشدت خطرناکه و از مایکروسافت خیلی بدتر داره عمل می کنه که همین هم در اینده با عث از دست دادن سهمش از بازار می شه (یکی در مقابل این همه شرکت) منکه به هیچ وجه ازش حمایت نمی کنم اینقدر هم با این اوپن سورس جنگید که فعلا پتک شده و در اینده هم به ملاجش خواهد خورد -اون پتنتهای مسخره استیو جابز هم کمکش نخواهد کرد- درود بر گوگل و اندروید
    حالا نمی خوام برم توش الان دعوا می شه ولی این چیزی که نوشتید اصلا تحلیل نبود با این همه biasی که داشتین !
    Last edited by Mehran NZ; 08-11-2011 at 18:57.

10. این کاربر از Mehran NZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

آندرويد هنوز در تبلت مشكل داره ... ولي بسيار پيشرفت داشته و فكر ميكنم جاي ios بزودي ميگيره!!!

هيچ كس از آمار و ارقام خبر نداره!!! من ك اينجا ب چشم ميبينم بيشتر آندرويد هستند ! 60% كره خاكي مث ما جهان سومي هستن :دي

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

به نظر من بستگی به هدف شما از خرید تبلت داره.
    این مهم نیست که کدوم تبلت پر فروش تره. مهم اینه که کدوم تبلت به درد کار شما میخوره.

فولکس واگن قورباغه ای پر فروش ترین ماشین در کل تاریخ بوده. اما بهترین ماشین نیست.
    هیوندای بالاترین سرعت رشد فروش رو داره. اما بهترین ماشین نیست.
    مرسدس بنز و بی ام دبلیو جزو هیچ کدوم از دو گروه بالا نیستن ولی بهترین ماشین ها هستن.

13. این کاربر از JIGSA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ببخشید که دیر پاسخ میدم، انجمن بزرگه و تاپیک ها زیاد.

من اینده رو از ان اندروید و ویندوز می بینم نه اپل چون این شرکت فوق العاده انحصار گراست علاوه بر اینکه دوست داره نرم افزار رو تحت سلطه قرار بده این براش کافی نیست و می خواد سخت افزار رو هم تحت سلطه داشته باشه
    سنگ مفت گنجشک هم مفت. من و شما کسی نیستیم که بگیم کسی مثل اپل (بزرگترین کمپانی دنیا در همه صنایع!) نتونه همچین هدفی داشته باشه. تسلط بر بیشترین پول خرج شده در یه صنعت هدف هر کمپانی بزرگی است، سوال اینه که مارکت چیه. مارکت اپل فروش این لوازمه، مارکت گوگل سرچ و مارکت یکی هم یخچال و فریزر تلویزیون.

این انحصار گراییش بشدت خطرناکه و از مایکروسافت خیلی بدتر داره عمل می کنه که همین هم در اینده با عث از دست دادن سهمش از بازار می شه (یکی در مقابل این همه شرکت) منکه به هیچ وجه ازش حمایت نمی کنم اینقدر هم با این اوپن سورس جنگید که فعلا پتک شده و در اینده هم به ملاجش خواهد خورد -اون پتنتهای مسخره استیو جابز هم کمکش نخواهد کرد
    همه در بیزنس خودشون انحصارگر هستن. اگه اپل این همه حساسیت به خرج میده در جرئیات محصولاتش به خاطر اینه که این محصولات راه اصلی درآمد اپل هستن، مسلمه هر کسی سعی می کنه از راه اصلی درآمدش محافظت کنه. اینکه چرا این همه جنگ پتنت راه انداخته چون رقیب داره در بازار.

بیزنس گوگل سرچ هست و اطلاعات. گوگل از فروش یه گوشی اندروید سود خاصی نمی کنه، از سرویس هایی که روی این گوشیها داره و سرچ هایی که یوزرها می کنن پول در میاره. برای همین مسلما محصولش رو اپن سورس می کنه تا به هر شکلی که بشه این سرویس ها رو در اختیار هر شخص و یوزر ممکن قرار بده. جالبه بدونید همون قدری که اپل در زمینه محصولات و ... پتنت ثبت کرده گوگل هم در زمینه سرچ و ... پتنت داره. و تنها دلیل اینکه الان در میان جنگ پتنت در زمینه سرچ نیست اینه که رقیبی نداره، و بزرگترین و تنها رقیبش (بینگ) به جای کپی کردن از گوگل از روش های بسیار متفاوتی برای سرچ استفاده می کنه. شک نکنید ثانیه ای که گوگل ببینه یکی از پتنت هاش داره در بینگ کپی میشه پاش به دادگاه و شکایت و ... باز میشه (نظر به اینکه چند بار هم مواقع مشکوک تهدید کرده!). صحبت های اریک اشمیت درباره Siri رو به خاطر بیارید، Siri اولین سرویس اپل بود که بیزنس اصلی گوگل (سرچ) رو تهدید می کرد.

این تصور اینکه یکی شیطانه و یکی فرشته (یکی خوب و یکی بد!) یه تصور بچه گانه است، بیزنس داریم و تصمیمات استراتژیکی که برای بیزنس مفیده. جاهایی انحصار و جاهایی آزادی. اگه گوگل از فروش دستگاه های سخت افزاری سود می کرد همین سیاستی رو داشت که اپل داره، و اگه اپل از سرچ سود می کرد همین سیاستی رو داشت که گوگل داره. چون من شخصا معتقدم هر دو اینها دارن به بهترین و علمی ترین شکل ممکن مدیریت میشن.

منکه به هیچ وجه ازش حمایت نمی کنم اینقدر هم با این اوپن سورس جنگید که فعلا پتک شده و در اینده هم به ملاجش خواهد خورد -اون پتنتهای مسخره استیو جابز هم کمکش نخواهد کرد- درود بر گوگل و اندروید
    در کل به حمایت من و شما که نیازی ندارن ولی جالبه بدونید رابطه اپل با اپن سورس بسیار خوبه. این پروژه های اپن سورس اپل هست:
    کد:
    مرورگری که احتمالا ازش استفاده می کنید (Chrome) از یه پروژه اپن سورس اپل (Webkit) پدید اومده، نه به خاطر اینکه اپل دلش برای دنیا سوخته، چون لازم بود برای کاهش قدرت IE و افزایش تاثیر مرورگرهای موبایل یه استاندارد قوی به کل صنعت (نه فقط اپل) تزریق بشه. اگه Webkit اپن سورس نشده بود الان سهم IE زیر 50 درصد نبود، مرورگرهای موبایل به این خوبی نبودن و احتمالا Adobe هنوز روی Flash Player مانور می داد.

درود بر هر کسی که به خاطر بیزنسش تصمیمات صحیح می گیره این تصمیمات صحیحه که باعث میشه هزینه R&D نسل های بعدی تکنولوژی تامین بشه. چه اپل چه گوگل و چه مایکروسافت.

حالا نمی خوام برم توش الان دعوا می شه ولی این چیزی که نوشتید اصلا تحلیل نبود با این همه biasی که داشتین !
    لطفا برید توش، دعوا نمیشه (همگی اینقدر به بلوغ فکری رسیدیم که با یه نظر مخالف دعوا نکنیم!). بگید کجا Bias بودیم.. شاید شما درست بگید و من تحلیل رو تصحیح کنم.

هيچ كس از آمار و ارقام خبر نداره!!! من ك اينجا ب چشم ميبينم بيشتر آندرويد هستند ! 60% كره خاكي مث ما جهان سومي هستن :دي
    خود کمپانی ها آمار عرضه می کنن و شرکت های معتبر آماری هم هستن.

به نظر من بستگی به هدف شما از خرید تبلت داره.
    این مهم نیست که کدوم تبلت پر فروش تره. مهم اینه که کدوم تبلت به درد کار شما میخوره.

فولکس واگن قورباغه ای پر فروش ترین ماشین در کل تاریخ بوده. اما بهترین ماشین نیست.
    هیوندای بالاترین سرعت رشد فروش رو داره. اما بهترین ماشین نیست.
    مرسدس بنز و بی ام دبلیو جزو هیچ کدوم از دو گروه بالا نیستن ولی بهترین ماشین ها هستن.
    تبلت (و کلا لوازم الکترونیکی) مثل ماشین نیستن. یه اکوسیستم داریم که وابسته است به میزان فروش و میزان مشتری ها و وقتی میزان کاربرها (مشتری های بالاقوه -> پول برای توسعه دهنده ها) بیشتر باشه یه اکوسیستم قوی تر میشه و قدرت اکوسیستم باعث میشه مردم سمت یه محصول برن. به شما اگه بگن یه کنسول بازی فوق العاده اومده که سخت افزارش 20 برابر قوی تره ولی فقط 2 تا بازی داره مسلما سراغش نمی رید.

15. 9 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خیلی قشنگ بود عزیز
    این که سیاست شرکت های عزیز برای فروش و پول بیشتر هست شکی توش نیست!
    و این که اپل هم زنگ خطر براش خورده هم واضح و آشکاره! زمانی 97% آیپد بود حالا چه با آمار غلط یا درست تعدادی رفتن سمت آندروید!
    اپل میدونه با ادامه این روند! مثلا آپدیت ICs و پشتیبانی کامل از صفحه HD و دو هسته ای و کاهش مصرف باطری و امثالهم لحظه به لحظه (با این که به خاطر اوپن سورس بودن کاملا آندروید رو قبول دارم ولی به خاطر نرم افزارو بازی و امثالهم هنوز عقبخ) به IOS نزدیک و نزدیک تر میشه ! و میدونه اگر شکایت و اینا نکنه روزگارش میشه الان نوکیا که اندروید تو یک سال 10سال سیمبین نوکیا رو جمع کرد کامل!
    از نظرم باید اپل یکم قیمت هاشو توی همه جای دنیا متعادل تر کنه و بیاره پایین تر!
    هر چند تو کشور عزیزمون گرونه کلا :|||||| و این یکی از معایبشه ولی این که منی که لینوکس کار و آندو باز هستم هیچوقت نمیتونم با محدودیت های IOS کنار بیام ! به همین خاطر گوشی بعدیم یا تبلت بعدیم هم آندو میمونه
    در مورد آمار اختلاف اصلی به خاطر قیمته! آیپد 2تا بیشتر نیست! آندو 20تا تبلت مختلف داره! با قیمت های خیلی بهتر
    Transformer Prime قراره با قیمت 500دلار عرضه بشه یعنی از آیپد 2 ارزون تر!
    یا این که دولت هند داره برای دانش آموزاش تبلت میزنه 60دلار اونم آندروید! فکر کنید 400میلیون نفر هندی:خخخخخخ=)) تبلت آندروید دستشون باشه!
    در کل توی این آمار باید موسسات تک به تک مقایسه انجام بدن مثلا Galaxy Tab 7.7 Vs Ipad 2
    بعد یک جمع بندی کلی داشته باشن که فلان قدرآندرویدی با این قیمت و سود فروخته شده و فلان قدر ایپد
    موفق باشید

17. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •