تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 111

نام تاپيک: [تحلیل اختصاصی P30world] چرا آمار و آنالیز Strategy Analytics درباره سهم فروش حدود 27 درصدی اندروید در بازار تبلت اشتباه و گمراه کننده است؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

چند روز پیش Chitika که شرکتی در زمینه تبلیغات آنلاین و موبایل است آمار زیر رو منتشر کرد:

آمار مال 10 روز اول سال 2012 است که وضعیت بقیه تبلت ها نسبت به آیپد رو نشون می ده.. کلیه این چهار تبلت هستن روی همدیگه به ازای هر 100 بازدید آیپد، فقط 8 بازدید داشتن..

سایر تبلت هایی که اینجا نیستن همگی زیر 1 بودن و مجموع همگی غیر آیپد ها هم زیر 10. این آمار هم تا حدود بسیار زیادی نشان از صحت آنالیز پست اول داره.

2. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

تحلیل اختصاصی! که n تا مغلطه داشت نیاز به یک مغلطه دیگر نداره
    هر آدم کم سوادی میتونه با سرچ کردن tablet market share بفهمه که وضع بازار چی بود و چی شد
    اگر هم کسی خودش آمار گرفته حتما بیاد اعلام کنه تا همه استفاده ببرن
    پیش بینی ماههای آینده هم نیاز به علم غیب نداره Overcrowding the Android tablet market
    چیزی که مشخصه روزهای خوش اپل گذشت و دیگر تکرار نخواهد شد

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

تحلیل اختصاصی! که n تا مغلطه داشت نیاز به یک مغلطه دیگر نداره
    هر آدم کم سوادی میتونه با سرچ کردن tablet market share بفهمه که وضع بازار چی بود و چی شد
    اگر هم کسی خودش آمار گرفته حتما بیاد اعلام کنه تا همه استفاده ببرن
    پیش بینی ماههای آینده هم نیاز به علم غیب نداره Overcrowding the Android tablet market
    چیزی که مشخصه روزهای خوش اپل گذشت و دیگر تکرار نخواهد شد
    اگه مغلطه داره لطفا مغلطه هاش رو پیدا کنید ما هم متوجه بشیم. اگه ما سواد نداریم لطفا شما با سواد ها یه آمار از مارکت شر تبلت ها بیارید که آمار بی سواد ها رو نقض کنه... و یه ریپورت معتبر از پیش بینی آنالیست های معتبر که نشون بده این " Overcrowding the Android tablet market " داره مارکت شری برای تبلت های اندروید میاره (نه فقط Fragmentation!).

ببخشید ولی شما Credibility خودتون در بحث ها رو قبلا با فحاشی و مسخره کردن و توهین به ایده های مخالتفتون در بحث ها از دست دادید اگه منبع معتبر برای فرمایشاتتون دارید لطف کنید در غیر این صورت بحث رو به ما بی سواد ها واگذار کنید که نه بلدیم سرچ کنیم و کارمون با مغلطه است!

ممنون.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

مغلطه: "کلامی که مردمان بدان در غلط و اشتباه افتند"
    به قول یکی از فلاسفه معاصر:"نهایت بیچارگی،درماندگی و مغلطه گری آنجاست که انسان با کوبیدن یک پدیده بخواهد پدیده دیگری را بر کشد"
    من هرگز دنبال Credibility نیستم چون هر چی بود نصیب حضرت پیشوا (استیو جابز) و پیروانش شد چیزی برای ما نموند
    هرگز هم با ادبیاتی بدتر از استیو جابز که اسوه اخلاق بود حرف نزدم و به کسی هم فحاشی! نکردم و نمیکنم
    وقتی که آمارها همه گمراه کننده هستند و به هیچ سایتی نمیشه اعتماد کرد پس بهتره هر کسی برای خودش یک تحلیل اختصاصی داشته باشه
    من برای افراد کم سواد گفتم که سرچ کنند و گر نه دانشمندان که تحلیل اختصاصی خودشان را دارند و هیچ مرجعی جز اپل را قبول ندارند
    طرفداران اندروید هم ادعا میکنند که الان تبلتهای high end اندرویدی بیش از 40% سهم بازار جهانی را دارند و کسی هم نمیتونه خلافش را ثابت کنه
    این تحلیل اختصاصی! در هر سه محور بر اساس مغلطه بود و هیچ ارزشی نداشت و در موردش بحثهای بیهوده زیادی شد
    جالب این بود که بعضیها سخاوت کردند و سهم اپل را از 95% تقلیل دادند به 85% تا کمپانیهای دیگر هم ورشکست نشوند و تبلتهای بیچاره اندرویدی بیش از این خاک نخورند!
    چند نمونه از تحلیلهای اختصاصی که فراتر از مغلطه بودند و در تاریخ ثبت شدند:
    تبلت های اندروید در انبار ها و قفسه ها (و خوشبینانه ترین حالت در کمد های منازل) در حال خاک خوردن هستند!
    Andy Rubin (که SVP موبایل گوگل و مهمترین شخصیت اندروید است) در مصاحبه ای که چند روز پیش با AllThingsD انجام داد گفت "There are 6 million Android tablets out there" ، این نکته Out There اصلا مشخص نیست به چه معنی بود
    موفقیت یک سیستم همیشه با موفقیت اکوسیستمش همراهه، ما موفقتی در اکوسیستم تبلت های اندروید نمی بینیم که همچین پیشرفتی رو توجیه کنه.
    اگه واقعا اینطوره (و از هر 4 تبلتی که فروخته میشه یکی اندرویده) چرا نه در فروشگاه ها، نه در تبلیغات تلویزیون و پوستر ها، نه در فرودگاه ها و مراکز خرید، نه در دانشگاه هیچ تبلت اندرویدی نمی بینیم؟
    چرا هیچ شرکت نرم افزاری معروفی هیچ App مهمی برای Honeycomb عرضه نکرده؟
    در کل این بازی با آمار گوگل و ممانعت از انتشار آمار واقعی به سود مصرف کننده ها نیست
    شواهد از این حاکیه که موقیت اندروید در دنیای موبایل در دنیای تبلت حداقل در آینده نزدیک تکرار نخواهد شد.

6. 2 کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

مغلطه: "کلامی که مردمان بدان در غلط و اشتباه افتند"
    به قول یکی از فلاسفه معاصر:"نهایت بیچارگی،درماندگی و مغلطه گری آنجاست که انسان با کوبیدن یک پدیده بخواهد پدیده دیگری را بر کشد"
    ممنون!

من هرگز دنبال Credibility نیستم چون هر چی بود نصیب حضرت پیشوا (استیو جابز) و پیروانش شد چیزی برای ما نموند
    هرگز هم با ادبیاتی بدتر از استیو جابز که اسوه اخلاق بود حرف نزدم و به کسی هم فحاشی! نکردم و نمیکنم
    گرچه علاقه ای به اینکار ندارم ولی مثلا چند نمونه از مسخره کردن و توهین های شما:
      محتوای مخفی: ... 
    طرفداران اپل که عکس مرحوم جابز را به در و دیوار میزنند مرجعی جز سایت اپل را قبول ندارند!
    امیدوارم آیپد همینطور بمونه تا طرفداران متعصبش راضی باشند
    منتظر حملات برادران حزب الاپلی باش
    اساتید اینجا نیستن باید بری بخش آیپد!
    حالا بقیه اش به کنار

وقتی که آمارها همه گمراه کننده هستند و به هیچ سایتی نمیشه اعتماد کرد پس بهتره هر کسی برای خودش یک تحلیل اختصاصی داشته باشه
    دقیقا.. اینجا هم مثال یک آمار اشتباه بود که چون صرفا مخالف چیزی بود که شما بهش تعصب داشتید میشه مغلطه!

من برای افراد کم سواد گفتم که سرچ کنند و گر نه دانشمندان که تحلیل اختصاصی خودشان را دارند و هیچ مرجعی جز اپل را قبول ندارند
    این یکی هم اصلا تیکه انداختن و ... نبود!

طرفداران اندروید هم ادعا میکنند که الان تبلتهای high end اندرویدی بیش از 40% سهم بازار جهانی را دارند و کسی هم نمیتونه خلافش را ثابت کنه
    "طرفداران اندروید هم ادعا می کنند..."

ادعا رو هر کسی می تونه بکنه، مثل شما که پشت سر هم دارید ادعاهای عجیب می کنید و در سایر تاپیک ها هم مشاهده کردیم، مهم اینه که یک شخص منابع مستند کافی پشت سر ادعاهاش داشته باشه، مثل پست اول همین تاپیک.

برعکس عقیده شما خلاف ادعا ها رو می تونیم ثابت کنیم. طرفداران اندروید ادعا کردن 30 درصد آمار فروش درستشونه، در پست اول خلافش ثابت شد چون اونقدر مستندات و منابع علمی، آمارهای مختلف و معتبر و روش های آنالیز علمی وجود داره که هر ادعای بی پایه و اساسی رو باور نکنیم.

این تحلیل اختصاصی! در هر سه محور بر اساس مغلطه بود و هیچ ارزشی نداشت و در موردش بحثهای بیهوده زیادی شد
    بحث های ما بی ارزش، ما ادعای با ارزش بودن نداریم. عجیبه که شما اینقدر وقت با ارزشتون رو صرف بی ارزش نشون دادن بحث های سایرین می کنید و این بحث های به قول شما "بیهوده" ای که انجام شد رو ادامه می دید!

جالب این بود که بعضیها سخاوت کردند و سهم اپل را از 95% تقلیل دادند به 85% تا کمپانیهای دیگر هم ورشکست نشوند و تبلتهای بیچاره اندرویدی بیش از این خاک نخورند!
    سخاوت خیر، تقریب بر اساس مستندات و وضعیت بازار که البته آمار Chitika هم این عدد رو تایید کرد.. شما شاید تایید نکنید. مهم نیست.

حرفی هم از ورشکست شدن و ... زده نشد، اینها نتیجه گیری های شخصی شماست.
    چند نمونه از تحلیلهای اختصاصی که فراتر از مغلطه بودند و در تاریخ ثبت شدند:
    تنها چیزی که از این بحث داره وارد تاریخ می شه یک تحلیل علمی و یک متعصب که چون این تحلیل با تصورات و تعصابتش سازگار نیست اتهام مغلطه می زنه و به تمسخر می گیره.. شما رو می بینم یاد فیلم Inception می افتم! همه مواردی که مثال زدید در متن کاملا توضیح داده شده و شما با بریدن ابتدا و انتهای یک متن و در آوردن یک جمله می خواهید چیزهای عجیبی رو نشون بدید (که مشخصه کار چه کسانی است)..

من کسی نیستم که اینجا مغلطه می کنم، من هم البته ادعایی ندارم که هرچیزی که می گم بی نقصه، ولی اگه اشکالی وجود داره باید دقیقا اشاره بشه و دلایل وجود اون اشکال نه اینکه کلی بگیم و ببافیم.
    Last edited by Stream; 24-01-2012 at 21:53. دليل: ..........

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

ممنون!

دقیقا.. اینجا هم مثال یک آمار اشتباه بود که چون صرفا مخالف چیزی بود که شما بهش تعصب داشتید میشه مغلطه!

این یکی هم اصلا تیکه انداختن و ... نبود!

"طرفداران اندروید هم ادعا می کنند..."

ادعا رو هر کسی می تونه بکنه، مثل شما که پشت سر هم دارید ادعاهای عجیب می کنید و در سایر تاپیک ها هم مشاهده کردیم، مهم اینه که یک شخص منابع مستند کافی پشت سر ادعاهاش داشته باشه، مثل پست اول همین تاپیک.

برعکس عقیده شما خلاف ادعا ها رو می تونیم ثابت کنیم. طرفداران اندروید ادعا کردن 30 درصد آمار فروش درستشونه، در پست اول خلافش ثابت شد چون اونقدر مستندات و منابع علمی، آمارهای مختلف و معتبر و روش های آنالیز علمی وجود داره که هر ادعای بی پایه و اساسی رو باور نکنیم.

بحث های ما بی ارزش، ما ادعای با ارزش بودن نداریم. عجیبه که شما اینقدر وقت با ارزشتون رو صرف بی ارزش نشون دادن بحث های سایرین می کنید و این بحث های به قول شما "بیهوده" ای که انجام شد رو ادامه می دید!

سخاوت خیر، تقریب بر اساس مستندات و وضعیت بازار که البته آمار Chitika هم این عدد رو تایید کرد.. شما شاید تایید نکنید. مهم نیست.

حرفی هم از ورشکست شدن و ... زده نشد، اینها نتیجه گیری های شخصی شماست.

تنها چیزی که از این بحث داره وارد تاریخ می شه یک تحلیل علمی و یک متعصب که چون این تحلیل با تصورات و تعصابتش سازگار نیست اتهام مغلطه می زنه و به تمسخر می گیره.. شما رو می بینم یاد فیلم Inception می افتم! همه مواردی که مثال زدید در متن کاملا توضیح داده شده و شما با بریدن ابتدا و انتهای یک متن و در آوردن یک جمله می خواهید چیزهای عجیبی رو نشون بدید (که مشخصه کار چه کسانی است)..

من کسی نیستم که اینجا مغلطه می کنم
    شما در همین تاپیک همان اول بحث شعور مخاطب را بردی زیر سوال:
    تصور اینکه یکی شیطانه و یکی فرشته (یکی خوب و یکی بد!) یه تصور بچه گانه است
    پس به من درس اخلاق نده که قبلا فلان حرف دو پهلو را زدم
    جمله انگلیسی هم که به اسم من نوشتی از شخص دیگری بود، در گوگل سرچ کن تا بفهمی که کی و کجا گفته شده
    کلا در این تحلیل یک سری نتیجه گیریهایی شد که از اساس مغلطه بود و ارزشی نداشت و چند موردش هم گزیده شد برای ثبت در تاریخ
    یعنی چی که تبلتهای اندرویدی دارند خاک میخورند! مگه شما تو کار تمیز کردن انبارهایی؟
    کی گفته که هیچ شرکت معروفی هیچ اپ یا گیمی برای هانی کامب نساخته؟
    اینکه شما در فروشگاهها و تبلیغات و ... هیچ تبلت اندرویدی ندیدی فقط نشانه بلند نظریه!
    من تحلیلی نکردم که تعصبی داشته باشم نسبت به چیزی ولی بعضیها مثل اشخاص جزم اندیش هستند که هیچ وقت دست از افکار پوسیده بر نمیدارند
    این آمارهای 95% هم مربوط ماههای اولی بود که آیپد عرضه شد نه امروز. کاملا مشخصه که روزهای خوش اپل گذشت ولی هنوز بعضیها با خاطرات گذشته دلخوشند
    در ضمن شما من را یاد کتاب isteve انداختی که طرف با خود بزرگ بینی همه کس و همه چیز را زیر سوال میبرد؟
    اگر دوست داری برای دلخوشی این تاپیک بیخودی را بالا بکشی بگو طرفداران آیپد بیان کمک و هر روز آمارهای جدید بفرستند
    و دیگر هیچ ...
    Last edited by F R E E M A N; 22-01-2012 at 23:43.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

شما در همین تاپیک همان اول بحث شعور مخاطب را بردی زیر سوال:
    پس به من درس اخلاق نده که قبلا فلان حرف دو پهلو را زدم
    خیر شعور هیچ کس زیر سوال نرفت.. شما تفاوت توهین به شخص و اشتباه دونستن یک مطلب رو نمی دونید مثل اینکه! من در حدی نیستم که به کسی درس اخلاق بدم ولی تفاوت توهین و بحث رو متوجه می شم، همونطور که اون دوستمون که من این رو در پاسخ بهش گفتم به خوبی متوجه شدند و اصلا هم جای ناراحتی نبود.
    جمله انگلیسی هم که به اسم من نوشتی از شخص دیگری بود، در گوگل سرچ کن تا بفهمی که کی و کجا گفته شده
    شما در انجمن آیپد وقتی با افرادی بحث می کردید که شما فن اپل می دونیدشون و بعد هم اون جمله رو نقل قول کردید مسلما شما دارید مستقیما توهین و فحاشی می کنید.. حالا اصل حرف از هر کسی که باشه. و البته در یک بحث زمانی یک طرف شروع به توهین و فحاشی و مسخرگی می کنه که در موضوع بحث حرف دیگه ای برای گفتن نداشته باشه مثل همین الان در همین پست که شما لحنتون عوض شد، مسخرگی رو آوردید توی کار و مستقیما بحث رو شخصی کردید.
    کلا در این تحلیل یک سری نتیجه گیریهایی شد که از اساس مغلطه بود و ارزشی نداشت و چند موردش هم گزیده شد برای ثبت در تاریخ
    بسیار عالی!
    یعنی چی که تبلتهای اندرویدی دارند خاک میخورند! مگه شما تو کار تمیز کردن انبارهایی؟
    خیر (باز هم مسخرگی)
    نتیجه گیری بود بر اساس اینکه تبلت ها ساخته می شوند ولی در آمارهای بر اساس میزان استفاده وجود ندارند. برعکس تصور شما من نیاز ندارم انبار تمیز کنم تا بدونم چه خبره، بر اساس منابع خبری و آماری می تونم نتیجه گیری کنم.
    کی گفته که هیچ شرکت معروفی هیچ اپ یا گیمی برای هانی کامب نساخته؟
    اپ های آموزشی، مجلات، روزنامه ها، اپ هایی مثل Flipboard و ... کدومشون برای هانی کامب وجود دارن؟ هیچ کدوم الان بیشتر از 5,000 روزنامه و مجله نسخه های آیپد دارن (از جمله همه ناشرهای معروف). شما بگید وضع نفوذ نشریات در هانی کامب چطوره. چرا فیس بوک و توییتر برای هانی کامب نداریم؟
    اینکه شما در فروشگاهها و تبلیغات و ... هیچ تبلت اندرویدی ندیدی فقط نشانه بلند نظریه!
    خیر، نشانه عدم حضورشونه
    من تحلیلی نکردم که تعصبی داشته باشم نسبت به چیزی ولی بعضیها مثل اشخاص جزم اندیش هستند که هیچ وقت دست از افکار پوسیده بر نمیدارند
    باز هم توهین و مسخره کردن.
    این آمارهای 95% هم مربوط ماههای اولی بود که آیپد عرضه شد نه امروز.
    تاریخ همه آمارها مشخصه.. مثلا آمار Chitika مال 10 روز ابتدایی سال 2012 است.
    کاملا مشخصه که روزهای خوش اپل گذشت ولی هنوز بعضیها با خاطرات گذشته دلخوشند
    این "روز های خوش اپل گذشت" کاملا مثل حرف یه عده است که می گفتند "فلان تمدن در حال فروپاشی است". تمام ریپورت های مالی، فروش و ... نشون می ده اپل در بهترین دوران تاریخشه و همینطور در حال بهتر شدنه.
    در ضمن شما من را یاد کتاب isteve انداختی که طرف با خود بزرگ بینی همه کس و همه چیز را زیر سوال میبرد؟
    اگه اینجا چیزی زیر سوال رفت با دلیل و مدرک بود، کسی که با خودبزرگ بینی (یا دیگران-خرد-بینی) دلیل و مدرک سایرین رو نقض کرد من نبودم.
    اگر دوست داری برای دلخوشی این تاپیک بیخودی را بالا بکشی بگو طرفداران آیپد بیان کمک و هر روز آمارهای جدید بفرستند
    مسلما در ادامه آمارهای موافق و مخالف رو باز هم همینجا قرار خواهم داد.
    این پست آخر شما خیلی خوب بحث رو تموم کرد، ابتدا مغالطه دونستن بحث و بعد از تشویق به ارائه دلیل و مدرک شروع به مسخرگی و توهین کردید. دقیقا این رفتار رو زمانی شاهد هستیم که از طریق درست و علمی قدرت و منطق کافی برای اثبات ادعاها وجود نداره.

امیدوارم موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

خیر شعور هیچ کس زیر سوال نرفت.. شما تفاوت توهین به شخص و اشتباه دونستن یک مطلب رو نمی دونید مثل اینکه! من در حدی نیستم که به کسی درس اخلاق بدم ولی تفاوت توهین و بحث رو متوجه می شم، همونطور که اون دوستمون که من این رو در پاسخ بهش گفتم به خوبی متوجه شدند و اصلا هم جای ناراحتی نبود.
    اگر اینطوره پس حرفهای من هم مستقیما به کسی نبود و توهین محسوب نمیشه

شما در انجمن آیپد وقتی با افرادی بحث می کردید که شما فن اپل می دونیدشون و بعد هم اون جمله رو نقل قول کردید مسلما شما دارید مستقیما توهین و فحاشی می کنید.. حالا اصل حرف از هر کسی که باشه. و البته در یک بحث زمانی یک طرف شروع به توهین و فحاشی و مسخرگی می کنه که در موضوع بحث حرف دیگه ای برای گفتن نداشته باشه مثل همین الان در همین پست که شما لحنتون عوض شد، مسخرگی رو آوردید توی کار و مستقیما بحث رو شخصی کردید.
    در مورد اون جمله هم قبلا گفتم که هیچ فحشی توش نبود، چون اگر بود باید ادیتش میکردی
    حرفهای من خیلی هم جدی بود و بستگی داره به برداشت شما

نتیجه گیری بود بر اساس اینکه تبلت ها ساخته می شوند ولی در آمارهای بر اساس میزان استفاده وجود ندارند. برعکس تصور شما من نیاز ندارم انبار تمیز کنم تا بدونم چه خبره، بر اساس منابع خبری و آماری می تونم نتیجه گیری کنم.
    همه منابع آماری را میبری زیر سوال بعد میگی بر اساس منابع آماری نتیجه گیری کردی!

اپ های آموزشی، مجلات، روزنامه ها، اپ هایی مثل Flipboard و ... کدومشون برای هانی کامب وجود دارن؟ هیچ کدوم الان بیشتر از 5,000 روزنامه و مجله نسخه های آیپد دارن (از جمله همه ناشرهای معروف). شما بگید وضع نفوذ نشریات در هانی کامب چطوره. چرا فیس بوک و توییتر برای هانی کامب نداریم؟
    روزنامه و مجله چه اهمیتی داره در دنیای اینترنت!
    یک آماری از اپ های جدید اندروید بگیرید بعد ببریدش زیر سوای

خیر، نشانه عدم حضورشونه
    پس حتما هنوز دارند خاک میخورن

باز هم توهین و مسخره کردن.
    کاملا جدی گفتم بدون هیچ توهین و مسخره بازی

تاریخ همه آمارها مشخصه.. مثلا آمار Chitika مال 10 روز ابتدایی سال 2012 است.
    این آمار از نظر من هیچ ارزشی نداره

این "روز های خوش اپل گذشت" کاملا مثل حرف یه عده است که می گفتند "فلان تمدن در حال فروپاشی است". تمام ریپورت های مالی، فروش و ... نشون می ده اپل در بهترین دوران تاریخشه و همینطور در حال بهتر شدنه.
    این هم تحلیل اختصاصی من برای آینده بود
    امیدوارم که سهامداران اپل ناراحت نشده باشند
    اگه اینجا چیزی زیر سوال رفت با دلیل و مدرک بود، کسی که با خودبزرگ بینی (یا دیگران-خرد-بینی) دلیل و مدرک سایرین رو نقض کرد من نبودم.
    ما مدرکی ندیدم جز یک سری نتیجه گیریهای جانب دارانه بدون داشتن آمار فروش دقیق و رجیستر
    مسلما در ادامه آمارهای موافق و مخالف رو باز هم همینجا قرار خواهم داد.
    کار بسیار خوبیه
    پیشنهاد میکنم یک تاپیک مهم برای آمار فروش تبلتها ایجاد کنید
    این پست آخر شما خیلی خوب بحث رو تموم کرد، ابتدا مغالطه دونستن بحث و بعد از تشویق به ارائه دلیل و مدرک شروع به مسخرگی و توهین کردید. دقیقا این رفتار رو زمانی شاهد هستیم که از طریق درست و علمی قدرت و منطق کافی برای اثبات ادعاها وجود نداره.
    من بحث را تموم نکردم و قرار نیست چیزی را ثابت کنم
    شما 3 ماه پیش ادعاهایی داشتی و امروز هم روش پافشاری میکنی پس باید دلایل محکمی بیاری نه یک آمار الکی
    بحث کردن با من چیزی را ثابت نمیکنه
    امیدوارم موفق باشید.
    موفق باشید
    Last edited by F R E E M A N; 21-01-2012 at 22:54.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ما مدرکی ندیدم جز یک سری نتیجه گیریهای جانب دارانه بدون داشتن آمار فروش دقیق و رجیستر
    کار بسیار خوبیه
    پیشنهاد میکنم یک تاپیک مهم برای آمار فروش تبلتها ایجاد کنید
    من بحث را تموم نکردم و قرار نیست چیزی را ثابت کنم
    شما 3 ماه پیش ادعاهایی داشتی و امروز هم روش پافشاری میکنی پس باید دلایل محکمی بیاری نه یک آمار الکی
    بحث کردن با من چیزی را ثابت نمیکنه
    موفق باشید
    اگه گوگل مثل اپل و مایکروسافت آمار درست و حسابی می داد که اصلا بحثی نداشتیم. کل این مباحث فقط به یک دلیل از روز اول شروع شد:
    ممانعت و مخفی کاری گوگل و شرکا از انتشار آمار رسمی
    زدن تاپیک برای آمار فروش تبلت ها هم کاملا بی فایده است تا زمانی که فقط اپل آمار فروشش رو اعلام می کنه، تا وقتی گوگل آمار فروشش رو اعلام نکنه همین آمارها و ریپورتهایی که شاید دقیق هم نباشن و نتایج متناقض هم رشون دیده میشه تنها راه تخمین زدن وضعیت و جهت گیری بازار هستند و تحلیل هایی مثل همین (که Cnet هم تحلیلی مشابه داشت) تاپیک تنها راه هستند برای توجیه این تناقضات.

ممنون.

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگه گوگل مثل اپل و مایکروسافت آمار درست و حسابی می داد که اصلا بحثی نداشتیم. کل این مباحث فقط به یک دلیل از روز اول شروع شد:
    ممانعت و مخفی کاری گوگل و شرکا از انتشار آمار رسمی
    زدن تاپیک برای آمار فروش تبلت ها هم کاملا بی فایده است تا زمانی که فقط اپل آمار فروشش رو اعلام می کنه، تا وقتی گوگل آمار فروشش رو اعلام نکنه همین آمارها و ریپورتهایی که شاید دقیق هم نباشن و نتایج متناقض هم رشون دیده میشه تنها راه تخمین زدن وضعیت و جهت گیری بازار هستند و تحلیل هایی مثل همین (که Cnet هم تحلیلی مشابه داشت) تاپیک تنها راه هستند برای توجیه این تناقضات.

ممنون.
    باید بشه تاپیک رو زد چون فکر کنم دادن امار کار oem ها هست فردا مایکرو هم احتمالا اماری دقیق نمیده چون اینها فقط سیستم عامل تولید می کنن برای فروش خود سخت افزار فکر کنم هر کسی وظیقه داره برای محصولش فروشش رو خودش اعلام کنه که معمولا شرکتها اینکار و می کنن دیگه؟!
    تا جایی که می دونم گوگل فقط می گه چند تا دستگاه اندرویدی در روز بصورت انلاین رجیستر می کنن که تازه چندان دقیق نیست! در مورد تبلتها هم که سه ماه پیش بنده خداها گفتن ما اینقدر شیپ کردیم شما قبول نکردین دیگه چیکار کنن لول

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •