تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 111

نام تاپيک: hp pavilion dv6-6199ee

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض hp pavilion dv6-6199ee

HP Pavilion DV6-6199

لپ تاپ اچ پی دی وی 6-6199

نوت بوک اچ پی سری DV6، مدل دیگری از سری پاویلیون hp می باشد. این لپ تاپ نیز از رده ی نوت بوک های 15.6 اینچی می باشد که به علت مجهز بودن به نمایشگر بزرگ برای کار طولانی مدت، کارهای گرافیکی و بازی مناسب است. به جرات می توان گفت که HP در طراحی نوت بوک های زیبا سنگ تمام می گذارد. ظاهر زیبای فلز تیره رنگ و ساخته شده از آلومنیوم این نوت بوک چشم هر بیننده ای را خیره می سازد، بعلاوه ی اینکه دارای نقوش زیبایی نیز بر روی بدنه می باشد. چنین نقوشی را در بعضی دیگر مدل های این شرکت نیز می توان مشاهده کرد.

مشخصات کلی :

مشخصات کلی:لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم

پردازنده:Intel 2630QM 2.0 GHz Core i7 2.93 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz

حافظه:8 GB DDR3

هارد دیسک:750 GB 5400 RPM

کارت گرافیک:ATI Radeon HD 6770 DDR5 2048 MB UpTo 4096 MB

صفحه نمایش:15.6" - Bright LED

امکانات:BlueRay - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - Finger Print - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7

نام ها ديگر : HP DV6 6199

نقد و بررسی HP Pavilion DV6-6199

نوت بوک اچ پی سری DV6، مدل دیگری از سری پاویلیون hp می باشد. این لپ تاپ نیز از رده ی نوت بوک های 15.6 اینچی می باشد که به علت مجهز بودن به نمایشگر بزرگ برای کار طولانی مدت، کارهای گرافیکی و بازی مناسب است. به جرات می توان گفت که HP در طراحی نوت بوک های زیبا سنگ تمام می گذارد. ظاهر زیبای برنزی رنگ و ساخته شده از آلومنیوم این نوت بوک چشم هر بیننده ای را خیره می سازد، بعلاوه ی اینکه دارای نقوش زیبایی نیز بر روی بدنه می باشد. چنین نقوشی را در بعضی دیگر مدل های این شرکت نیز می توان مشاهده کرد.
    زمانی که مدل HP-Compaq Pavilion DV6 به بازار آمد خیلی از مردم انتظارات بالایی را از نظر کاری از این نوت بوک داشتند. DV6 لپ تاپی نیست که از آن انتظار جا شدن در کیف کوله ی کوچک خود را داشته باشید، یا مرتب وقتی که با پای پیاده به سفر درون شهری می پردازید آن را در تاکسی و اتوبوس با خود حمل کنید. از این لپ تاپ فقط دو انتظار می توانید داشته باشید، کار و زیبایی... البته قیمت مناسبی را نیز دارد. تمام این ویژگی ها نوید این را می دهند که با لپ تاپی قوی از نظر سخت افزاری روبرو هستیم.
    بهتر است با نگاهی اجمالی این نوت بوک را زیر نظر بگیریم. در ظاهر نوت بوکی مشکی رنگ و بسیار زیبا از نظر طراحی را می بینیم که 15.6 اینچ بزرگی دارد. طرح های گردابی روی درب آن خیلی جذاب است. از بالا می توانیم آرم کمپانی hp را مشاهده کنیم که خود نمایی می کند. بدون اینکه درب آن را باز بکنیم آن را بلند می کنیم. سنگینی 3 کیلوگرمی آن حس می شود، ولی در عوض خوش وزن است. به بغل های آن نگاهی می اندازیم. که پر از پورت های خروجی و ورودی است.این بغل ها بر خلاف دیگر سطوح مشکی رنگ ساخته نشده اند، بلکه جلای فلزی نقره ای رنگی به آن ها داده شده است. درایو نوری یا همان DVD COMBO آن در قسمت سمت راست قرار دارد. با آن هم می توانید انواع DVD و CD را اجرا کنید و هم رایت کنید. ورودی شارژر باتری نیز در همان قسمت سمت راست قرار دارد که می تواند باتری 6 سلولی آن را شارژ کند. دو پورت USB نیز در همین قسمت دیده می شود. متاسفانه این نوت بوک فاقد مودم داخلی می باشد، هرچند که می توانید با تهیه ی یک مودم اکسترنال این نقص را هم بر طرف کنید ولی در عوض باز هم در همان قسمت سمت راست می توان ورودی LAN CABLE را نیز مشاهده کرد. شما می توانید از اینترنت مشترک که برای مثال در بیشتر دانشگاه ها عرضه می شود و دارای سرعت بالایی هم می باشد استفاده نمایید. و اما قسمت سمت چپ. بعضی از امکاناتی که قابل مشاهده هستند از این قراراند: دو عدد پورت USB دیگر( تا اینجا شد چهار عدد)، یک عدد خروجی ویدیو که می توان ان را به نمایشگر های بزرگ نصب کرد و رابط HDMI که می توان آن را به HDTV متصل کرد و تصاویر گرفته شده با کیفیت HD را مشاهده نمود. همچنین این نوت بوک دارای دو خروجی هدفون و یک ورودی میکروفون نیز می باشد.
    درب لپ تاپ را باز می کنیم. مسلما پس از باز شدن درب نگاهمان به نخستین چیزی که می افتد صفحه ی کلید آن است. باز هم هنر زیبایی شناسی در این جا نیز مشاهده می شود. هرچند که کلید ها تقریبا نزدیک به هم ساخته شده اند و همانند خیلی از مدل های VAIO از یکدیگر گسسته نیستند ولی کاملا استاندارد هستند و اندازه ی بزرگی دارند. در پایین آن ها فضای بسیار مناسبی برای قرار دادن مچ ها وجود دارد. ماوس پد آن که در میانه قرار دارد باز هم مشکی نیست و به همان رنگ نقره ای فلزی ساخته شده است. دکمه های کلیک Right و Left بزرگ و خوبی را نیز دارد. در کمال تعجب می بینیم که همان طرح های زیبای گردابی این جا نیز ما را تعقیب کرده اند و بر روی جایگاه مچ دست و در سمت چپ ماوس پد نیز مشاهده می شوند. نمایشگر WXGA را نیز می بینیم که وب کم نیز در بالای آن قرار دارد. هرچند که این وب کم توانایی عکاسی و ضبط ویدیو را دارا می باشد ولی برای ارتباط تصویری از طریق مسنجر ساخته شده است. بد نیست بدانیم که علاوه بر آن همه ورودی و خروجی DV6 دارای بلوتوث قدرتمندی نیز می باشد. با وجود Wi-Fi دیگر امکانات ارتباطی آن کامل می شود ولی همچنان جای مودم خالیست...
    در مجموع این نوت بوک برای افرادی توصیه می شود که قصد کار کردن ساعت های زیاد با آن را دارند و همانند کامپیوترهای دسک تاپ در زمان استراحت خود نیز آن را خاموش نمی کنند و یا حد اکثر آن را بر روی حالت Stand by یا Hibernate قرار می دهند. با این نوت بوک می توانید یک دفتر خانگی بسیار عالی برای خود داشته باشید یا به کار کردن با نرم افزارهای مهندسی با آن بپردازید.

بدنه ی فلزی تیره فوق العاده زیبا، خوش ساخت، ستبر و قوی
    نمایشگر بزرگ و روشن
    پردازنده، رم، هارد دیسک و کارت گرافیکی قدرتمند
    ورودی ها و خروجی های متعدد و مفید
    ماوس پد بسیار بزرگ و حساس
    جای گاه مچ زیاد برای راحتی کار کردن با آن
    امکانات ارتباطی اتصال به شبکه ی مناسب
    باتری لیتیومی با کارکرد خوب

عدم تجهیز به مودم داخلی - البته چنانچه به مودم دایال آپ نیاز دارید می توانید از یک مودم اکسترنال استفاده کنید
    برگرفته از سایت digikala
    Last edited by shy_majid_ir; 21-10-2011 at 14:22.

داره خودمونی میشه saasn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Black Mesa

11

میتونی با قیمت کمتر 6177 رو بخری با صرفه تر هم هست.

بنظرم تنها عیب این دو مدل دور هارد پائین (5400) اوناست وگرنه از هر نظر عالی هستن

اگه نباشه جاش خالی می مونه sami-z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

باطری ضعیف

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان كسي اين مدلو داره شنيدم مدلايhp زياد داغ مي كنند مي خواستم بدونم اين مدلم همين طوريه؟ توي توضيحاتي كه بالا بود حرفي از usb3 زده نشده يعني نداره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه larantas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان كسي اين مدلو داره شنيدم مدلايhp زياد داغ مي كنند مي خواستم بدونم اين مدلم همين طوريه؟ توي توضيحاتي كه بالا بود حرفي از usb3 زده نشده يعني نداره؟
    usb3 داره. در مورد حرارت هم کسایی که دارن میگن دیگه داغ نمیکنه یعنی بیش از حد مث مدلهای قبلی داغ نمیکنه.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام 2تا پورت usb3 داره داغ هم نمیکنه اصلا مو قع بازی فنش روشن میشه

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

میتونی با قیمت کمتر 6177 رو بخری با صرفه تر هم هست.

بنظرم تنها عیب این دو مدل دور هارد پائین (5400) اوناست وگرنه از هر نظر عالی هستن
    دیگه خریدمش 6199 رو

داره خودمونی میشه Hossein13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

چرا واسه اجرا کردن فایل های صوتی وتصویری چند ثانیه لوودش طول میکشه؟!

پروفشنال Ramin khuzestan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    پیشاپیش عذر میخوام ولی تاپیک 6177 وجود نداشت و مجبور شدم اینجا بپرسم
    امروز رفتم و لپ تاپ 6177 رو دیدم
    مشخصات cpu i7 ram 4 vga 6770 hdd500
    بلوری نداشت
    قیمت هم 1380000
    میخواستم نظرتون رو در مورد این مدل بدونم و یک اندک مقایسه با 6090
    البته همه گفتن 6090 گیر نمیاد و منم بودجم به 6199 نمیرسه
    حالا به نظر دوستان عدم وجود بلوری در مدل 6177 دلیل قانع کننده ای میتونه باشه که قیدشو بزنم؟ کسی تجربه ای داشت دریغ نکنه
    و مورد آخر اینکه اگر نظرتون در مورد خرید مساعد بود هنگام خرید به چه نکته هایی باید توجه کنم؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    پیشاپیش عذر میخوام ولی تاپیک 6177 وجود نداشت و مجبور شدم اینجا بپرسم
    امروز رفتم و لپ تاپ 6177 رو دیدم
    مشخصات cpu i7 ram 4 vga 6770 hdd500
    بلوری نداشت
    قیمت هم 1380000
    میخواستم نظرتون رو در مورد این مدل بدونم و یک اندک مقایسه با 6090
    البته همه گفتن 6090 گیر نمیاد و منم بودجم به 6199 نمیرسه
    حالا به نظر دوستان عدم وجود بلوری در مدل 6177 دلیل قانع کننده ای میتونه باشه که قیدشو بزنم؟ کسی تجربه ای داشت دریغ نکنه
    و مورد آخر اینکه اگر نظرتون در مورد خرید مساعد بود هنگام خرید به چه نکته هایی باید توجه کنم؟
    ممنون
    سلام دوست من فرقش با 6199 تو حافظه رم و بلوری هست من خودم 6199 دارم 1630000 خریدمش 6190 هم چیز خیلی خوبیه از 6199 فکر کنم گرون تر باشه 6177 هم مدل خوبیه حالا بلوری نداره برمیگرده به نطر خودت خدارو چه دیدی شاید بلورس یهیو خیلی زیاد شد الان چند سال بلوری هست اما هنوز مثل دی وی دی جا نیفتاده ولی بهتر اینده نگری هم داشته باشی بیشتر هزینه کن یکم خیالت جمع تر
    در ضمن 6190 ظاهرا مشکل داشته و مدل 6199 جایگزینش شده اینطور که من تو اینترنت سرچ کردم

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

چرا واسه اجرا کردن فایل های صوتی وتصویری چند ثانیه لوودش طول میکشه؟!
    از مدیاپلیر استنفاده نکن بانرم افزار دیگه ای امتحان کن مال من 3 ثانیه طول میکشه اگه بخواد چندتا فایل بازکنه
    الان تست کردم بیشتر طول میکشه 5 تا6
    Last edited by shy_majid_ir; 28-10-2011 at 21:44.

11. 2 کاربر از shy_majid_ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •