تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: انستیتو ملی بازی سازی !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

بنیاد خوب می دونه حمایت از بازی سازی و وام دادن ریسکه و اوضاع بازی سازی تو ایران از اوضاع سیاسی کشور ایران تو جهان بدتره با خودش فکر کرده که چطوری از چنگ مردم پول به قاپه اخه لامسب یه میلیون هشصد برای مدرکی که تو جهان پشیزی نمیارزه.بازی حرفه ای ساختن تو ایران جوکه که اگه 100 نفر جمع بشن با ماهی 500 میشه 500 میلیون ماهی دیگه بازی بخواد تموم شه حساب کنید طرف چقدر بایید به کارکنانش بده بازی هم تموم بشه 300 میلیون هم گیرشون نمیاد واقعا خنده داره صنعت بازی تو ایران
    فقط بچه ها تمرکز ببرین بازی پلت فرم با game play جذاب که هم نیرویه کمتری می خواد هم استقبال ازش خوبه

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

بنیاد خوب می دونه حمایت از بازی سازی و وام دادن ریسکه و اوضاع بازی سازی تو ایران از اوضاع سیاسی کشور ایران تو جهان بدتره با خودش فکر کرده که چطوری از چنگ مردم پول به قاپه اخه لامسب یه میلیون هشصد برای مدرکی که تو جهان پشیزی نمیارزه.بازی حرفه ای ساختن تو ایران جوکه که اگه 100 نفر جمع بشن با ماهی 500 میشه 500 میلیون ماهی دیگه بازی بخواد تموم شه حساب کنید طرف چقدر بایید به کارکنانش بده بازی هم تموم بشه 300 میلیون هم گیرشون نمیاد واقعا خنده داره صنعت بازی تو ایران
    فقط بچه ها تمرکز ببرین بازی پلت فرم با game play جذاب که هم نیرویه کمتری می خواد هم استقبال ازش خوبه
    واقعا از تیکه ای که به ما انداختید ممنونم....

آخر فروم باز iload's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اسپم:
    پرویز-بابا عزیزتر از جانم قربون بون اون قسمت خالی موهات برم میشه بهم یه میلیون و هشت صد بدی.
    پدر-بله عزیزم چرا نشه فقط چند صبر کن قند عسلم....
    ناگهان پدر با دوتا یوزی اومد...

یه هفته بعد

درگذاشت جوان ناکام ....پرویز بازگشا
    بازگشت همه به سوی اوست...

شوخی کردم
    یوزی نه شادگان ! جالب بود کلی خندیدم .

4. 2 کاربر از iload بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اسپم:
    پرویز-بابا عزیزتر از جانم قربون بون اون قسمت خالی موهات برم میشه بهم یه میلیون و هشت صد بدی.
    پدر-بله عزیزم چرا نشه فقط چند صبر کن قند عسلم....
    ناگهان پدر با دوتا یوزی اومد...

یه هفته بعد

درگذاشت جوان ناکام ....پرویز بازگشا
    بازگشت همه به سوی اوست...

شوخی کردم
    یه هفته بعد؟؟؟
    با دو تا یوزی ابکِشِت میکنه یه هفته بعد میمیری؟؟ چه جونی تو داری!(شوخی)

6. 3 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

به نظر من برای شروع بد نیست

ولی اینکه خودمون بخونیم فک کنم بهتره و فقط کافی کمی انگلیسی رو تقویت کنیم که یه دنیا به رومون بازمیشه

راستی کسی میدونه اموزش xna رو هم داره یا نه من خودم بیشتر از 20 تا کتاب در موردش دارم به نظرتون کتاب خوندن

کافیه یا باید کلاس برم؟
    اگه میدونی انگلیسیت اینقدر خوبه، سعی کن بری تو سایتش و آموزشهای ویدیویی که تو سایتش گذاشتن ببینی. نمی دونم XNA آموزش ویدیویی تو سایتش داشته باشه یا نه ولی اگه نداشتم یه کم تو گوگل بگردی پیدا میشه. همون طور که تو سایت UDK گفته، بعضی چیزا رو فقط با دیدن میشه یاد گرفت.

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا این چند وقت این کلاسها یه کم رفته رو مخ من. ولی خیلی هزینه هاش سر سام آوره

یه سری آمار جدید بدم اینکه ظاهرا 140 نفر تو این کلاسها ثبت نام کردند. با آقای داوودی در بخش تولید هم که به همراه احسان صحبت کردیم می گفت این ها اکثرا با هم تیم تشکیل دادن و می خوان بازی بسازن و همشون هم بخوان احتمالا از بنیاد حمایت بگیرند. فکر کنید اوضاع حمایتی بنیاد گل بود به سبزه هم آراسته می شه. و با توجه به اینکه این آموزش دیدگان دست پرورده های خود بنیاد هستند دیگه حتما بیشتر تحویل گرفته می شن.

9. 5 کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •