تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 54

نام تاپيک: اا مقایسه iPad 2 و Samsung Galaxy Tab 10.1 اا

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام.
    واقعا اینترنت GPRS روی آیپد جواب میده؟
    اینجوری که خیلی خوبه!
    درود بر شما
    بله جواب ميده و براي استفاده هاي روزا نه بسيار كارامد هست
    البته قابليت بسيار بالاي مرورگر سافاري در كد گشايي صفحات اينترنتي رو نبايد در سرعت حاصله نا ديده گرفت
    ولي جاي پيشرفت زيادي داره
    و جاي اميد واري هست كه اين پيش رفت هرچه زود تر ميسر بشه و برسيم به روزي كه ..
    ديروز شبكه اپراتور سوم تامين تلكام به صورت رسمي در كرج راه اندازي شد
    و مطمينا براي بقاي خودش و اثبات قابليتهاش كيفيت اينتر نت بالاتري. نسبت به ايرانسل خواهد داشت كه باعث دلگرميست
    Last edited by emadpumad; 23-10-2011 at 01:47.

2. 3 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

11

سلام دوست من
    من یک چیزایی نوشتم اگر خونده باشی !!! نمی خوام اظهار نظر کنم و یا آرای دیگران را کم و زیاد کنم ولی با تمام این داستان ها یه چیزی را باید گفت آنهم صادقانه :
    توی این بازار رقابتی آی پد یک سمت است و همه مدل های تبلت یک سمت دیگه و همشون هم از یک سیستم استفاده میکنند و مثل هم هستند ولی هنوز زورشون به آی پد نمیرسه!!!!!!!!!!!!!!
    از لحاظ سرعت حتی تو عوض کردن صفحه هم باقی لرزش دارند ولی آی پد آنقدر سریع این کار را انجام میده که انگار با دست شما هماهنگه .
    اما بازم میگم این سیستم احتیاج به یک بک بن خوب داره و تو ایران براش محیا نیست ولی میشه ردیفش کرد مثل دوستی که در بالا ...

یه چیز دیگه یکی از دوستان نوشته بود در مورد 3G
    در اینجا 4G وجود داره که 10 برابر سرعت بیشتری از 3G داره ولی من هیچ سیستمی را با آن ها خرید نمیکنم ابزار قابل حمل کوچکی وجود دارند که برای شما این امکان را میسر میکنند و چند فایده هم دارند:
    1- شما میتوانید برای تمامی لوازم دیگرتان از آن استفاده کنید
    2- قیمت ارزان تری دارند
    3- هزینه ماهیانه اینترنت آن ها کمتر است مثلا" برای 3G شما باید مینیمم 30 دلار در ماه بپردازید حال آنکه با این ابزار حدود 14 دلار میپردازید البته به ایران مربوط نمیشه ولی خوب ...

و من فکر میکنم طمانی که بستر برای 3G در ایران آماده بشه دیگه از دور خارج شده و 100G به بازار آماده
    راستی شاید بتونم برای شما اگر مایل باشید از اینجا براتون بفرستم قیمتش شاید کمتر باشه البته من نمیدونم اونجا اصلا" چه قیمتی داره و.....

موفق باشید
    درود بر شما هم وطن گرامي
    پستي كه داديد مبهم و مجهول هست لطفا اصلاح بفرماييد
    ٤g وجود دارد ولي هيچ چيزي را با آن خريد نمي كنيد ؟
    چه چيز را خريداري كنيد و بفرستيد ؟

4. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

من تا همین 10 دقیقه پیش به شدت علاقه داشتم ipad بگیرم ولی این گلکسی تب ما رو یه خورده آورده تو دو راهی
    میخواستم ببینم الان راحت میشه از app store دانلود کرد ؟ یا ف ی ل تره ؟ میشه کانکشن PPTP ساخت ؟
    من نگران اینم بگیرم کلی دردسر داشته باشه خرید app ازش.
    از اونور میگن راحت میشه از فروشگاه android خرید داشت.البته خوب app هاش خیلی کمتر از ipad هست این دلیلی هستش که من میخوام ipad بگیرم.
    و موندم 3G بگیرم یا wifi only میترسم برم wifi بگیرم پس فردا همه اپراطور ها واسه ما آدم بشن 3G راه بندازن.از یه طرفم میگم 3G بگیرم با توجه به پولی که الان دارم مجبورم 16 گیگ بگیرم که 12 گیگ بیشتر حافظه نداره
    کلا موندیم رو هوا
    درود
    شما براي استفاده از اپ هاي اپل بايد از آيتيونز خريد كنيد و شركت آپل از جمله تحريم كنندگان ايران هست و بايد از روش تغيير آيپي براي تهيه نرم افزارها استفاده كنيد
    كار دشواري نيست اينكار و خيلي ها مثل خود من به راحتي اين كار رو انجام ميديم حتي ساده تر از دانلود يك نرم افزار از يك سايت اينترنتي فارسي !
    شما با خريد يك گيفت كارت ٢٠ دلاري مي تونيد خيلي از نرم افزارهاي دلخواهتون رو تهيه كنيد .
    من يه ١٥ دلاري خريدم به قيمت ٢٤ هزارتومان لان ٥ دلارش رو استفاده كردم بعيد ميدونم فعلا هم قصد استفاده كردن از بقيشو داشته باشم مگر آنجايي كه يه كمو كسري احساس كنم كه الان همه چيم تكميله

6. 2 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alan wake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض

سلام

دیروز ipad 2 (3G) 64G خریدم و از دیروز تا حالا دارم توش میچرخم میچرخم میچرخم !

واقعآ بینظیره .واقعا محصولات APPLE یه جادویی تو خودشون دارن که بعد از مدت کمی کار باهاشون عاشقشون میشی.

برای دوستانی که در خرید تبلت بین galaxy tab 10.1 و apple ipad 2 دو دل هستند باید بگم تو خرید ipad 2 شک نکنید.

و جالبه الان دارم به تاپیکی که زدم میخندم !!!

ممنون از تمامی دوستانی که نظرات مفید دادند ...

8. 7 کاربر از alan wake بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

سلام

واقعآ بینظیره .واقعا محصولات APPLE یه جادویی تو خودشون دارن که بعد از مدت کمی کار باهاشون عاشقشون میشی.

برای دوستانی که در خرید تبلت بین galaxy tab 10.1 و apple ipad 2 دو دل هستند باید بگم تو خرید ipad 2 شک نکنید.

مبارکتون باشه ، ایشالله به خوبی ازش استفاده کنید.

اتفاقا زمانی محصولات اپل خودشونو نشون میدن که اون هارو در دست بگیرید و باهاشون کار کنید ، در عین سادگی ، پیچیده اند

در صورتی که هر سوال مشکل و یا ... داشتید در بخش های مربوطه مطرح کنید دوستان عزیز کمکتون خواهند کرد.

iOS دستگاهتون چه ورژنی هست ؟
    Last edited by SIMON137; 25-10-2011 at 01:06.

10. این کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام

lدرود
    مبارک باشه لطفا در تاپیک مربوط به قیمت عنوان کنید چه قیمتی خریدید
    باتشکر

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

چند تا سوال مهم

1 . آیپد برنامه مدیریت دانلود داره؟ یه چیزی مثلا مثل idm? اگه نداره یعنی فقط با مرورگر باید دانلود کنیم؟
    2 . فایهلای دانلود با آیپد رو اعم از موسیقی فیلم به راحتی میشه به لپ تاپ یا پی سی منتقل کرد؟
    3 . آیپد سرعت اینترنت شیر شده wifi افت داره یا با همون سرعت دانلود میکنه؟ اگه با مرورگرش دانلود کنیم چطور؟
    4 . برای خرید و دانلود از appstore حتما نیاز به vpn هست یا بدون vpn هم راهی هست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

چند تا سوال مهم

1 . آیپد برنامه مدیریت دانلود داره؟ یه چیزی مثلا مثل idm? اگه نداره یعنی فقط با مرورگر باید دانلود کنیم؟
    2 . فایهلای دانلود با آیپد رو اعم از موسیقی فیلم به راحتی میشه به لپ تاپ یا پی سی منتقل کرد؟
    3 . آیپد سرعت اینترنت شیر شده wifi افت داره یا با همون سرعت دانلود میکنه؟ اگه با مرورگرش دانلود کنیم چطور؟
    4 . برای خرید و دانلود از appstore حتما نیاز به vpn هست یا بدون vpn هم راهی هست؟
    درود بر شما
    1 بله برنامه های زیادی برای دانلود وجود دارند که باید از app store تهیه کنید
    2 بله
    3 شاهد افت سرعت نخواهید بود و مثل لبتاپ و سایر دیوایس ها پاسخ گو هست شما با مرورگر دیفالت آیپد ( سافاری ) نمیتونید دانلود کنید مگر اینکه جیلبریک باشه دستگاهتون و افزونه safari download manager رو از سایت سیدیا نصب کرده باشید
    4 بله باید وی پی ان داشته باشید و راهی دیگه ندارید

آخر فروم باز 1navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام چند تا سوال
    منم بین این دوتا موندم البته موتورولا زوم هم تو لیستام هست
    دل خودم بیشتر با ipad2 هست
    جالبه گلکسی تب رو نتونستم پیدا کنم میشه قیمتش رو بگید
    درضمن چندتا سوال در مورد ipad2 دارم ورژن 5 ios جلبیرینگ دائم میشه یا نه چقدر هزینه جلبیرینگه آیا میشه نرم افزار های کرک شده رو هم روش نصب کرد
    آیا نرم افزار siri برای ipad2 هم میاد
    ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام چند تا سوال
    منم بین این دوتا موندم البته موتورولا زوم هم تو لیستام هست
    دل خودم بیشتر با ipad2 هست
    جالبه گلکسی تب رو نتونستم پیدا کنم میشه قیمتش رو بگید
    درضمن چندتا سوال در مورد ipad2 دارم ورژن 5 ios جلبیرینگ دائم میشه یا نه چقدر هزینه جلبیرینگه آیا میشه نرم افزار های کرک شده رو هم روش نصب کرد
    آیا نرم افزار siri برای ipad2 هم میاد
    ممنون
    Galaxy Tab 10.1 3G P7500 32GB 1000000 تومان ( آل دیجیتال )
    تاکنون جیلبریک نشده برای آیپد 2 ولی آنده مشخص نیست
    اگر بدی بیرون چیزی حدود 50 هزار تومان و اگر خودتون انجام بدید هیچی
    وقتی جیلبریک بشه میشه برنامه های کرک شده رو هم روش نصب کرد
    در حال حاظر خبری مبنی بر پورت شدن سیری برای آیپد 2 منتشر نشده چون قبل از هر چیز لازمه که اون رو روی یک آیپد جیلبریک شده با نسخه 5 به بالا تست کنند که تا الان این اتفاق نیفتاده
    خواهش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •