تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 78

نام تاپيک: بازی پرونده سیاه

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

خوب الان داشتم تعریف می کردم چون خیلی شبیه بازی جان سخت 3 شده .
    گرافیک بازیت که از نظر محیط بهتره.

مثل خودم شکاک شدی ها

یه نکته خیلی مهم باید همین جا بگم:من هیچ کس رو مسخره نمی کنم مگر در یه حالت که مسخره ام کنه یا هی بزنه تو سر دیگران...

2. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب الان داشتم تعریف می کردم چون خیلی شبیه بازی جان سخت 3 شده .
    گرافیک بازیت که از نظر محیط بهتره.

مثل خودم شکاک شدی ها

یه نکته خیلی مهم باید همین جا بگم:من هیچ کس رو مسخره نمی کنم مگر در یه حالت که مسخره ام کنه یا هی بزنه تو سر دیگران...
    پس ایول
    راستی سر این پیاده سازی Achievement ها دهنم صاف شد بدجوری,چون تازه یه چیزایی مبنی بر استفاده همگانی از متغیرها به انجین اضافه شده و هیچ برنامه ای باهاشون نوشته نشده حالا منم ازشون استفاده کردم متغیر تعریف کردم که مثلاً جلیقه ضد گلوله رو برداشتی به متغیری به نام Score مثلاً 20تا اضافه بشه بعداً یه برنامه دیگه این رو چک میکنه اگه امتیاز کل چیزایی که برداشتیم(هر چیزی که تعیین کردم,یه نمونش هم Armor)مثلاً به 100 برسه سلامتی میشه 200
    فکر کن هنوز جایی از اینا آموزش نیست و توضیح کامل هم نیست و فقط در حد چند کلمه از هر کدوم توضیح دارم.
    مثلاً:
    dimvar =X
    X is the name of variable

این تنها ذره ای از سختی های کشیده شده توسط من سر استفاده از این انجین است که هیچ آموزشی براش نیست و اگرم هست خیلی کوتاهه.

فرض کنید الان با این سرسختی بسیار زیاد اومدم روی یونیتی که هر تابع رو کلی توضیح داده و جاهای دیگه هم پر از آموزشه
    خب تعریف بسه(باز الان یه عده میان میگن داری خودنمایی میکنی) فقط میخواستم بگم از رو هوا این بازی در نیومده و بیش از اون مقداری که فکرشو میکنید زحمت پاش کشیده شده.
    فقط قراره لانچر بازی رو بعداً بسازم و جداگانه بدم به مهدیار ولی بازی رو باید 100% کنم اگرم نتونم حداقل 99% میکنم

4. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

فقط قراره لانچر بازی رو بعداً بسازم و جداگانه بدم به مهدیار ولی بازی رو باید 100% کنم اگرم نتونم حداقل 99% میکنم
    آقا ای جمله بندی هست "می کنم " ملت فکر بد می کنن

6. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب دیروز بازی رو دادم!!!
    پس منتظر باشین ببینیم نظر مهدیار و اگه ناشر نظری داده اون چی بوده.

8. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی lord arthas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

حالا که بازی تموم شده چند تا عکس ازش بزار که همه چی هم توش روشن باشه

10. این کاربر از lord arthas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا که بازی تموم شده چند تا عکس ازش بزار که همه چی هم توش روشن باشه
    بازی تموم نشده!!!
    بعدشم شما دقت کنی و عکس ها بیان همه چیز به وضوح دیده میشه.
    بذارین نظر مهدیار رو بشنویم تا بعدش یه تریلر رو کنم.

12. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام پیام جان. بازیت خیلی خوب بود. گرافیکش واقعا خوب از آب در اومد . گیم پلی هم خوب و روون بود.
    فقط یکسری باگ دیدم که احتمالا به خاطر تکمیل نبودن بود. مثلا بعضی سربازها رو سقف خونه ها گیر کرده بودند و شلیک می کردند.
    بعضی وقتها هم الکی چپ و راست می رفتن ولی شلیک نمی کردن.
    مجموعه رو هم که برای ناشر بردیم. بازیت یک خطایی داد که فلان dll نصب نیست و اجرا نشد. نمی دونم مشکل از کجا بود.

14. 3 کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام پیام جان. بازیت خیلی خوب بود. گرافیکش واقعا خوب از آب در اومد . گیم پلی هم خوب و روون بود.
    سلام,خیلی ممنون.
    فقط یکسری باگ دیدم که احتمالا به خاطر تکمیل نبودن بود. مثلا بعضی سربازها رو سقف خونه ها گیر کرده بودند و شلیک می کردند.
    روی سقف خونه ها یجا فقط از روی سقف گاراژ میاد که اونم من ندیدم گیر کنه.
    حتماً عکس بذار ازش ببینم رفعش کنم.
    فکر کنم تو مرحله 2 بود چون زیادی سخت شده بود برنامه داده بودم بیان نزدیک شلیک کنن که پلیر از دورتر شروع به زدن بکنه وگرنه 10 دفعه ممکنه بمیره!!!
    البته چون با مردن بازی تموم نمیشه و میره از چک پوینت مشکلی نیست سختش کنم بهتر از اینه که اینجوری بشه.(نسخه تستی برای همین چیزاست دیگه)
    مجموعه رو هم که برای ناشر بردیم. بازیت یک خطایی داد که فلان dll نصب نیست و اجرا نشد. نمی دونم مشکل از کجا بود.
    احتمالاً MSVCR100.dll رو گفته.
    پیداش میکنم این سری که بازی نهایی رو دادم اونم میدم که بریزین و مشکلش حل بشه.
    فقط تو اینستالر اصلی بازی که ناشر درست میکنه باید این dll رو بذارن که اتوماتیک نصب بشه.
    کلاً 2-3 تا dll دیگه هست برای انجین های مختلف دیگه که اگه نباشه بازی اجرا نمیشه.
    مثلاً برای 3DGS اگه شیدر بزنی یه dll میخواست که هر کسی ممکنه نداشته باشش (اگه یادتون باشه بازی شیطان زنده که تو مجموعه قبلی بود یه dll میخواست)

16. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گیر کردنش رو فهمیدم به خاطر چی بوده.
    فاصله که زیاد میشده اونجوری میشده منم یه کاری کردم که فاصله هر چقدر هم باشه طرف بتونه پلیر رو شناسایی کنه و گیر نکنه.
    این قضیه هم 99% مواقع اتفاق نمی افته ولی نمیدونم چرا هر چندین باری که تست میکنم یه بار این رو میبینم.
    (البته اسکریپتش رو تغییر دادم و ضریب خطا رو کم کردم وگرنه تو قبلیه ممکنه شما بیشتر این قضیه رو ببینید.)
    فکر کنم Waypoint ها رو که برای هوش مصنوعیش دادم بعضی مواقع زیادی میخواد از روشون عمل کنه و از پلیر غافل میشه.

-برنامه نویسی لانچر تمام شد فقط مونده آرت بزنم براش و بازی رو تحویل بدم.

اون Dll هم میارم با بازی میدم که باید بره توی
    C:\Windows\System32
    توی XP ,Vista ,seven هم آدرسش یکیه و فقط موقع نصب باید با مجموعه نصب بشه تا خیالمون راحت باشه همه میتونن اجراش کنن.

18. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب قرار شده یه نقد از بازی خودم بکنم و به قول شما بکوبمش,البته من فرض کردم یه فرد دیگه ساخته برای همین تو جملاتم مخاطب یه نفر مقابل هست.
    البته این کار رو میکنم که بعداً نگین بازیت ضعیفه چرا از بقیه ایراد میگیری,به خاطر خیلی از شرایط مثل وقت کم,تک نفره بودن بازی,حجم زیاد بازی و غیره این مسائل پیش میاد ولی اینا رو نادیده میگیرم و نقد میکنم که فکر نکنید روی بازیم تعصب دارم.

1.تو تصویر بالا کم پلی بودن جا خودکاری و پایین چراغ مطالعه به شدت معلومه و در کل کیفیت بالایی نداره در صورتی که یه تصویر نمایشی که جزو گیم پلی بازی نیست نباید این قدر ناجور باشه.
    2.افکت Filmgrain هم بدک نیست ولی معمولاً تو بازی هایی مثل Left for dead استفاده میشه نه بازی های اکشنی مثل این.
    3.گوشه سمت راست و سمت چپ رو میزی تیره تر از وسطشه.
    4.به نظر میاد چراغ مطالعه روشنه در صورتی که نور تقریباً در همه جا ثابته که در دنیای واقعی این شکلی نیست.

5.خالی بودن محیط توی محوطه های کارخونه کاملاً عادیه ولی مشکل اینجاست که منظره شهر پشتشه و نشون نمیده که کارخونه هست.
    6.تفنگ که توی بازی های اول شخص خیلی مهمه تابلوئه که کم پلیه هر چند که توی خیلی از بازی های خوب هم این ایراد وجود داره ولی دلیل نمیشه این ایراد رو تو هر بازی ببینیم.
    7.طوری سایه روی دست بازیکن افتاده که انگار پست انگشتاش مو داره
    8.بعضی جاها نور آفتاب معلومه ولی بعضی جاها اینطور نیست.

محض اطلاع:تیزی روی زمین رو درست کردم و در بازی نهایی اینجوری نیست.

9. چرا طرف رو کشتی خون نریخته بیرون(البته درجه سنی مجموعه میاد پایین ولی بازیکن کاری با این چیزا نداره)
    نکنه طرف خوابیده

10.این محیط به نظر من فقط یه سایه درست حسابی کم داره.
    11.البته صندلی چوبی میذاشتی یا میز رو فلزی میکردی بهتر میشد.

12.به این محیط نمیخوره انقدر روشن باشه(تو بازی اصلی درست شده)
    13.اون جسده چرا سیاهه(اینم درستش کردم)
    14.چرا این نرده ها رفتن تو هم.
    15.این پل مانندی که از بالاسر رد شده به هیچی بند نیست چرا!!!
    16.زمینش بد نیست و یه جاهاییش کثیف شده جالبش کرده ولی بازم خیلی باحال نشده و بهتر با مدل پر بشه(پر شده)

17.نمیخوام بزنم تو ذوقت چون کار باحالی کردی ولی اون سیم هاش خیلی کم پلی هستن و میشد با اضافه کردن فقط چند تا پلی خیلی بهترش کرد.
    18.عکس بیشتر بده بیشتر ایراد بگیرم.
    راستی اون قسمت که تو دستمون اسنایپ هست(عکسش تو پست شماره 20 هست)حذف شده.

20. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •