تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 62

نام تاپيک: تستهای پردازنده ی بولدوزر + بحث های پیرامون ان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

10 تستهای پردازنده ی بولدوزر + بحث های پیرامون ان

خب این تاپیک رو ایجاد کردم تا هم از تستهایی که از بولدوزر منتشر میشه با خبر بشیم و هم در مورد

این cpu بحث و صحبت کنیم تا کاراییش برامون مشخص بشه

این تاپیک با اومدن هر تست حالا یا توسط بنده یا دوستان اپدیت میشه و تسها به همراه تاریخ انتشارشون

توی تاپیک گذاشته میشه.....

-----------------------------------------------------

بالاخره انتظارها پایان یافت و بولدوزر منتشر شد

بعد از تاخیرهای بسیار بالاخره امروز بولدوزر منتشر شد و سایتهای زیادی از این cpu ریویو ها و تستهای مختلف گذاشتن..

اینطور که تست این سایتها مشخص میکنه بولدوزر اصلا از 2600 و 980 قویتر نیست بلکه در بعضی موارد از 1100 خود amd

هم ضعیفتره که این واقعا عجیب بنظر میرسه و جای تامل داره...

به طور کلی این گفته هست که چون اکثر برنامه ها از تعداد هشت هسته ی amd نمیتونن استفاده کنن و اکثر اوقات

2 تا 6 هسته ی این cpu غیر فعال است باعث کارایی کم ان شده ولی تا چه زمانی برنامه ها میتونن از این هشت هسته به خوبی استفاده کنن

این سوالیه که توی ذهن خیلی از افراد وجود داره..؟

و سوال دیگه اینه که واقعا بولدوزر اینقدر ضعیف عمل کرده؟با اون همه تبلیغات یکم باورش سخته..

به نظر من باید صبر کرد تا ببینیم این پردازنده در اورهای بیشتر و تستهای دیگری که ازش بیرون میاد چه خواهد کرد....

فعلا برای قضاوت کمی زوده چرا که همین ساتهایی که بولدوزر رو از 1100 ضعیفتر نشون میدن توی یه تست دیگه از 980 قویتر میدوننش..

در اخر هم یه سری تست که مقداری شما رو به بولدوزر دلگرم کنه میزارم که این بهترین تستیه که بولدوزر توسنته خودشو توش نشون بده..

تستها مربوط به October 13, 2011 از سایت guru3d :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کرایسیس 2

برای دیدن همه ی تستها به لینکی که از سایت گذاشتم مراجعه کنید...
    Last edited by majid322; 13-10-2011 at 20:35.

2. 9 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تستهای سایت hardocp مربوط به تاریخ Tuesday , October 11, 2011 :

کد:

برای دیدن باقی تستها به سایت مرجع برید...

4. 7 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

ممنونم، تاپیک بسیار مفیدی هست... فقط اگه از قرار دادن بنچمارک های متعدد و پی در پی جلوگیری بشه بهتره، تا هم صفحه سنگین نشه و هم بار علمی بالاتر بره!

من نظرمو در تاپیک اخبار گفتم، اگه دوستان مایل باشن بحث رو همین جا ادامه میدیم!

پیروز باشید.

6. 4 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از سایت hardocp در تاریخ Tuesday , October 11, 2011

کد:
    تست بازی battlefield 3

مابقیه تستها رو توی لینکی که گذاشتم ببینید...

توی این تستها مشخص شد که با اینکه 2600 تا 4.8 و بولدوزر تا 4.6 اور شده بود برنده بولدوزر amd بود..
    Last edited by majid322; 13-10-2011 at 22:52.

8. 5 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

اصلا مسئله تعصب نيست . يك شركت داره مستقيما به كاربران صدمه ميزنه.
    چرا داره ضربه میزنه؟ این چیزی جز عقیده شخصی شما نیست، البته عقیدتون محترمه ولی اعتباری نداره دوست عزیز.

شك نكنيد توي لپتاپ هاي سبك نت بوك اينتل قافيه رو باخته .
    شما پست های من رو میخونید یا فقط میبینید من پست دادم جواب میدید؟

مگه من در پست قبلیم نگفتم که:

بقیه حرف هاتون در مورد APU های AMD و ... هم هیچ ربطی به سری Zambezi نداره، اون که بدیهی هست APU های AMD از اتم ها در پردازش گرافیک بسیار قدرتمند ترن...
    NVIDIA هم مشكلات زيادي داره در زمينه حرارتي برگشتيش واقعا زياده از ديد يك كارشناس كه به چند شركت مشاوره ميدم عرض ميكنم .
    Nvidia رو چرا وارد بحث کردید آخه...! اصلا چه ربطی داشت...؟ این اصلا اصلا به بحث ما ربطی نداره و در تاپیک خودش در خدمتتون هستم که اصلا TJ Max GPU های با حرارت بالای Nvidia چند درجه هست و ...

واقعيت با تعصب اشتباه نگريد APU روي تبلت ها و اسمارت فونها هم خواهد آمد .
    باز که تکرار حرف های قبلی...

AMD مهندسين دانشمند ATI رو داره كه واقعا بي نظيرن من تونستم با يكيشون صحبت كنم فقط بگم شايد سه سال جلو نر از انويديا هستند ولي به دليل همكاري سابق انويديا با AMD نميخواد حريف رو كيش و مات كنه .
    مشک آن است که خود ببوید...

این که AMD مهندس های دانشمند داره و شما باهاشون صحبت کردید رو کاری ندارم... این بحث ها قدیمی شده دوست من!

دوباره وارد به بحث GPU ها شدید که اصلا ربطی به بحث ما نداشت...

سندي بريج هم بيشتر تبليغه تا واقعيت
    بله خوب هر محصولی از Nvidia/Intel به نظر شما چیزی جز تبلیغ نیست.

در آخر؛ امیدوارم جواب من رو کامل بدید، همچنین از فرافکنی و گفته های بی ربط(مثل Nvidia و ATI و ...) پرهیز کنید تا بحث به نتیجه برسه.

پیروز باشید.

10. 7 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز PC_Expert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خب نکته ها رو آقا عرفان گفتند. فقط یک نکته:

فراموش نکنیم مهم ترین چیز برای این شرکت ها سود مالی و چاپیدن جیب من و شما هست. که در این امر اینتل استاده.

اما این که AMD یک سوکت رو کش میده و 3 نسل پردازنده روش ارایه میده 2 دلیل داره

یکی اینکه در معماری پیشرفت چندانی نداره و پردازنده های کم و بیش مشابه رو در نسل های جدید ارایه میده، همون طوری که میدونید فقط سوکت نیست که در مادربرد اهمیت پیدا میکنه، طراحی مادربرد و ویژگی های چیپ ها اصلی ترین عامل هستند و سوکت ظاهری ترین و خارجی ترین نمود اونه

دوم اینکه دلیل اینکه AMD میاد چپ و راست پردازنده ضریب باز ارایه میکنه، پردازنده اش رو روی سوکت قبلی ارایه میده و یا امکان آنلاک شدن پردازنده و از این دست عامل های مشوق رو ارایه میده اینه که میدونه با این کار هاست که میتونه بخشی از خریداران رو جذب کنه، وگرنه این دو شرکت هرگز در یک سطح نیستند و هیچ یک نیز برای مشتری دل نمی سوزونند و به فکر سود خود هستند، و اگه AMD هم جایگاه اینتل رو داشت همین بساط بود...

12. 6 کاربر از PC_Expert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با توجه به این تستی که من گذاشتم بنظرم میشه به بولدوزر امیدوار بود...

چیز جالبی که من بهش پی بردم بولدوزر با اورکلاک بهتر ظاهر شده..

14. این کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

سلام بر دوستان خودم!
    بنظر من نتایج بد نیست! البته انتظار همه این بود که تو تمام تست ها،( حتی تست هایی که فقط 1 یا 4 هسته رو پشتیبانی میکنن) بولدوزر اینتل رو دپو کنه! که این درست نیست! در هر صورت ای کاش AMD یدونه 6 هسته ای قوی میداد، که این قدر سر وصدا بلند نشه!
    8150 از 2600 ارزونتره! مادربردش هم همینطور! شما فکر میکنید دلیل قیمت پایین سندی بریج ها چیه؟
    همین سر وصدای تبلیغاتی بولدوزر! اگه همین نبود الان باید 2600 رو بالای 600 تومن میخریدیم!
    مثلا الان سوکت X79 اومده که هم مادربردهای گرانقیمتی داره و هم پردازندهاش گرونه! 1000 دلار!
    پس ناراحت نباشید!
    8170 و PileDriver که یادتون نرفته!
    موفق و امیدوار باشید!

16. 5 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه bida's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام بر دوستان خودم!
    بنظر من نتایج بد نیست! البته انتظار همه این بود که تو تمام تست ها،( حتی تست هایی که فقط 1 یا 4 هسته رو پشتیبانی میکنن) بولدوزر اینتل رو دپو کنه! که این درست نیست! در هر صورت ای کاش AMD یدونه 6 هسته ای قوی میداد، که این قدر سر وصدا بلند نشه!
    8150 از 2600 ارزونتره! مادربردش هم همینطور! شما فکر میکنید دلیل قیمت پایین سندی بریج ها چیه؟
    همین سر وصدای تبلیغاتی بولدوزر! اگه همین نبود الان باید 2600 رو بالای 600 تومن میخریدیم!
    مثلا الان سوکت X79 اومده که هم مادربردهای گرانقیمتی داره و هم پردازندهاش گرونه! 1000 دلار!
    پس ناراحت نباشید!
    8170 و PileDriver که یادتون نرفته!
    موفق و امیدوار باشید!
    حالا که حباب تبلیغاتی بولدوزر ترکیده و اینتل مونده و یه بازار تقریبا انحصاری ، سیاست آینده اینتل رو چطور ارزیابی می کنید ؟

با عرضه PileDriver انتظار چه تغییر عمده ای رو دارید ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه CHAPTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    -_-

پيش فرض

خب ، خوشیختانه AMD بالاخره به نتایج بولدوزر که در ریویوها بدست اومده واکنش نشون داد
    در وبلاگ AMD ، بخش مربوط به بازی Adam Kozak که ظاهرا مدیر تولید شرکت هم هست ، مقاله ای منتشر کردند
    خود ایشون هم اعتقاد دارن تمرکز بولدوزر برای دستیابی به توان مطلوب و با سرعت بالا در نسل بعدی برنامه های کاربردی و بازی های با وضوح بالا می باشد. جایی که پردازنده هایی AMD خودشون رو نشان خواهند داد.
    نتایج تست بازی جدید Battlefield 3 رو پردازنده FX-8150 ، Core i7 2600K و Phenom™ II X6 1100T انجام شده می تونید ببینید

ما یک شرکت متعهد به مشتریان مان و دائما در حال گوش دادن و کار به منظور بهبود محصولات مان هستیم.

منبع:
    کد:
    Last edited by CHAPTER; 14-10-2011 at 11:18.

19. 7 کاربر از CHAPTER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •