تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: تاکسی سمند یا تاکسی پژو405

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض تاکسی سمند یا تاکسی پژو405

سلام.برای خرید تاکسی به چند شرکت تاکسیرانی مراجعه کردم و فقط تاکسی پژو405 دوگانه سوز و تاکسی سمند دوگانه سوز موجود است که قیمت تاکسی پزو405 19 میلیون تومان و قیمت تاکسی سمند 18 میلیون تومان است. چند میلیون تومان گرانتر می فروشند.
    حالا بدون توجه به قیمت به نظر شما کدامیک برای کار مناسبتر و کم خرج و دردسر کمتری دارد؟

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

405 بعد یه مدت بهتر از سمند میمونه سمند بعد چند سال مثل اولش راه نمیره ماشین بیش از حد معمول تنبل میشه ,شما بازم میتونی از بقیه تاکسی دارا که این ماشینو دارن تحقیق کنی
    ولی به عنوان یه مسافر سوار شدن تو سمندو ترجیح میدم!

3. 3 کاربر از Amir..H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سمند راحتی بیشتری هم برای راننده و هم برای مسافران به ارمغان میاره اما در طولانی مدت به نسبت پژو بیشتر به سروصدا میافته ولی من هم سمند رو ترجیح میدم با توجه به اینکه ارزونتر هم درمیاد و امکانات بیشتری هم داره .

5. 3 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سمنده اگه ef7 باشه بحثش جداست اما فکر کنم xu7 باشه ، من تا اونجا که دیدم خیلی از تاکسی داران سمند فقط فحش و بدوبیراه نثارش میکنند و از اصطحلاک بالاش ناراضی هستند ، میگن سنگینه و مدام لنت و لاستیکش تموم میشه
    من نظرم روی 405 هستش چون همونجور که هممون دیدیم تاکسی سمند بعد از 1 سال همه جاش ول میشه

7. این کاربر از AmiRreZA_RAcEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سمنده اگه ef7 باشه بحثش جداست اما فکر کنم xu7 باشه ، من تا اونجا که دیدم خیلی از تاکسی داران سمند فقط فحش و بدوبیراه نثارش میکنند و از اصطحلاک بالاش ناراضی هستند ، میگن سنگینه و مدام لنت و لاستیکش تموم میشه
    من نظرم روی 405 هستش چون همونجور که هممون دیدیم تاکسی سمند بعد از 1 سال همه جاش ول میشه
    سنگین بودن سمند به علت کلفت تر بودن ورق بکار رفته در بدنه هست . البته ایمنی بیشتر سمند نباید فراموش بشه . سمند 120 کیلوگرم از پژو سنگین تر هست که به نظر من این وزن آنقدر قابل توجه نیست که ازش میگن .
    موتور XU7 واقعا موتور نامناسبی هست . کم بازده و پر مصرف . پژو هم با همین موتور هست . اگر بتونید موتور EF7 تهیه کنید خیلی بهتر هست . در حال حاظر هم سمند تاکسی با این موتور ارایه میشه . پژو TU5 هم اگر ارایه بشه ماشین بدی نیست . پژو قرص تره .
    در نهایت باید بگم که اگر دوست دارید همیشه تاکسی سرحالی داشته باشید واقعا باید بهش رسیدگی کنید . من سمندی دیدم که با 800 هزار کیلومتر کارکرد هنوز عالی کار میکنه و هیچ مشکلی نداره چون بهش رسیدگی شده .

9. 2 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pourya_bo2pmc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

13

سلام.برای خرید تاکسی به چند شرکت تاکسیرانی مراجعه کردم و فقط تاکسی پژو405 دوگانه سوز و تاکسی سمند دوگانه سوز موجود است که قیمت تاکسی پزو405 19 میلیون تومان و قیمت تاکسی سمند 18 میلیون تومان است. چند میلیون تومان گرانتر می فروشند.
    حالا بدون توجه به قیمت به نظر شما کدامیک برای کار مناسبتر و کم خرج و دردسر کمتری دارد؟

دوست عزیز شک نکن و 405 بگیر

من چه به تجربه و چه به تجربه یدیگران هر وقت تاکسی سمند سوار شدم و از رانندش پرسیدم وحشتناک ناراضی بود و میگفت ماشین سنگینیه و تو شهر رانندگی باهاش سخته و بیشتر به درد جاده میخوره
    و همگی متفق القول پشیمون که 405 نگرفتن

اما تجربه ی خودم
    سمند بدلیل وزن بیشترش نسبت به 405 ، رانندگی باهاش سختتر و بعد مدتی این وزن بیش از حد سبب خرابی در جلو بندی ماشین و شنیدن صداهای اضافی در این قسمت میشه ، سادش جلوبندیت لقو لوق میشه

اینا در مورد 405 و سمند ایکس یو سون بودش
    اما در مورد سمند ای اف سون رای رو به سمند میدم

405 بگیر بعد نگی نگفتی

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز شک نکن و 405 بگیر

من چه به تجربه و چه به تجربه یدیگران هر وقت تاکسی سمند سوار شدم و از رانندش پرسیدم وحشتناک ناراضی بود و میگفت ماشین سنگینیه و تو شهر رانندگی باهاش سخته و بیشتر به درد جاده میخوره
    و همگی متفق القول پشیمون که 405 نگرفتن

اما تجربه ی خودم
    سمند بدلیل وزن بیشترش نسبت به 405 ، رانندگی باهاش سختتر و بعد مدتی این وزن بیش از حد سبب خرابی در جلو بندی ماشین و شنیدن صداهای اضافی در این قسمت میشه ، سادش جلوبندیت لقو لوق میشه

اینا در مورد 405 و سمند ایکس یو سون بودش
    اما در مورد سمند ای اف سون رای رو به سمند میدم
    رانندگی با سمند به مراتب از 405 راحت تر هست چون همین سنگینی باعث پایداری ماشین روی جاده میشه .
    دوست عزیز شما در ابتدا از زیروبند و رانندگی بد صحبت میکنید اما میاید میگید اگر موتور ... بود سمند !
    از همون روزی که سمند وارد بازار شد وزن زیادش رو ایراد گرفتن و تا الان هم این ایراد به این ماشین وارده و چون مونده روش .
    واقعا تفاوتی بین این دو ماشین نیست و قبلا هم گفتم تفاوت وزن خیلی نامحسوس هست .

12. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

یه نظر دوستان فقط وزن بیشتر باعث پایداری میشه ؟!!!!!

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یه نظر دوستان فقط وزن بیشتر باعث پایداری میشه ؟!!!!!
    خیر وزن زیاد به تنهایی باعث پایداری نمیشه اما در این بحث چون مقایسه بین سمند و 405 هست در این مورد صحبت شد .

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

شما با 405 2000 برو تو پیچ .میبینی سمند و پارس خوابشم نمیبینن اینجوری بشینن تو پیچ . همین الانشم اگه این ارتفاع شتری رو نداشته باشه خیلی خوب میشنیه تو جاده و پایداره . چیزی که ایران توش دست برده باشه غیر استاندار میشه
    -------------------------------------------------------------
    کلا خرید 405 برای تاکسی بهتره . خرجش پایینه . مثلا کاسه چراغ جلو زیره 20 تومنه . برای تاکسی این چیزا مهم تره
    در مورد راحتی و توان فنی و حرکتی هم که چیزی کم نداره

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •