تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 35

نام تاپيک: Age Of Empires Online Persian ، بازی عصر امپراطوری آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اینجا کسی هست الان بازی کنه؟ دوستانی که هستن تو بازی Gamertag هاشونو بذارن Add کنیم. فعال باشید!

من پک Persian رو خریدم و الان Level 31 هستم، اگر کسی بازی می کنه لول پایین تر هست Co-op کنم باهاش زودتر لول آپ بشه، اگر بالاتر از من کسی هست سریع خودمو برسونم به 40 باهم PvP بریم حالشو ببریم.

Gamertag من هست : xd0 Mojtaba 0bx

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

اقا یکی کمکم کنه . من بازی را دانلود و نصب کردم وارد بازی شدم . وقتی پلی را زدم از من یک ویندوز لایو خواست ( آیدی ویندوز لایو ) من مال خودمو دادم و پسوردشو . بعد یک صفحه اومد یه از من یک product key میخوا من باید چی بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید .

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اقا یکی کمکم کنه . من بازی را دانلود و نصب کردم وارد بازی شدم . وقتی پلی را زدم از من یک ویندوز لایو خواست ( آیدی ویندوز لایو ) من مال خودمو دادم و پسوردشو . بعد یک صفحه اومد یه از من یک product key میخوا من باید چی بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید .
    این بازی CD-key لازم نداره، شما همون چیزی که خودش زده رو ok کن، واسه منم اومد خودش پر کرده بود جای cd-key رو.

4. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

14

این بازی CD-key لازم نداره، شما همون چیزی که خودش زده رو ok کن، واسه منم اومد خودش پر کرده بود جای cd-key رو.
    ولی برای من جاش خالی بود . فکر کنم من برای همیشه از بازی با این بازی زیبا محروم میشم . درسته ؟

6. این کاربر از zeus122 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

شما همون لینک Error که داده رو باز کن، میری تو یه صفحه یه سری اطلاعات ازت میخواد، پر می کنی دفعه بعد که وارد بازی بشی دیگه CD-Key نمیخواد ازت.

8. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

نه آقا برای من اروری که میاد فقط یک گزینه داره که نوشته ( TRy again) و وقتی اینو میزنم بر میگرده به صفحه ای که باید پروداکت کلید رو بزنم .

10. این کاربر از zeus122 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

شما از Icon کنار ساعت مربوط به Market place مخصوص Windows Live وارد Marketplace شو اونجا لینکش میاد. وقتی بازی رو اجرا می کنی این Icon کنار ساعت میاد، Games for Windows Marketplace اسمشه.

12. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

شما از Icon کنار ساعت مربوط به Market place مخصوص Windows Live وارد Marketplace شو اونجا لینکش میاد. وقتی بازی رو اجرا می کنی این Icon کنار ساعت میاد، Games for Windows Marketplace اسمشه.
    اگر منظورتون اینه که بایو وارد ویندوز مارکت پلیس بشم ، میشم و اطلاعاتی که میخواد رو میزنم اما همش ارور میده و میگه که آیدی لایوم اشتباهه . ولی ایدیم درسته . آیا امکان داره که همه رو پاک کنم و از اول بگیرم ؟ چطوری؟

14. این کاربر از zeus122 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اگر منظورتون اینه که بایو وارد ویندوز مارکت پلیس بشم ، میشم و اطلاعاتی که میخواد رو میزنم اما همش ارور میده و میگه که آیدی لایوم اشتباهه . ولی ایدیم درسته . آیا امکان داره که همه رو پاک کنم و از اول بگیرم ؟ چطوری؟
    شما فقط یه آیدی جدید بساز، اگر آیدی خودت واسه Xbox نیست و برات مهم نیست که حتما با اون آیدی بازی کنی، یکی جدید بساز احتمالا درست بشه.

16. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

آقا تو رو خدا ببخشید ! ببخشید آنقدر اذیتتون کردم . من هر کاری میکنم نمیتونم یک آیدی Xbox بسازم . وقتی همه ی اطلاعات رو میزنم بر میگرده به صفحه ی اول . میشه یدونه برام بسازین؟؟؟؟؟ تو رو خدا ... .

18. این کاربر از zeus122 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •