تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: طریقه آنلاین بازی کردن PES 2012 با سریال ارجینال ؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima1221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

اقا فقط میتونم بگم گرفتاری داره

داره خودمونی میشه saber136's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان آنلاین بازی کردن فوتبال به چه صورتی هست؟ منظورم حالت بازی انلاین فوتبال است یعنی امکان بازی کردن با 10 بازیکن مقدور میباشد؟ در کل چطوریه اگه کسی در مورد ماشین بازی هم تجربه ای داره ممنون میشم بگه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

بی خیال بابا

پروفشنال migmig3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کسی سایت ایرانی یا خارجی سراغ نداره که بشه با پی پال ازش سی دی کی pes2012 رو خرید؟؟؟

داره خودمونی میشه mh.mahmoudi68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونه خودمون

پيش فرض

خوش به حال ما که فیفا بازی میکنیم
    اگه نشد بار اول با چیز پی ان تست کنید

داره خودمونی میشه aka_karkas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوستای گلم من خودم بازی می کنم راه انداختنش یه بدبختیه که خدا نصیب نکنه اما راه بیفته حال می ده
    من یه توضیح می دم به زبان شیرین فارسی/فینگلیش/کامپیوتری/ساده لذتشو ببرید

قبلش مردونگی کن پینگ کونامی بگیر ببین راه داره بازی کنی یا نه اصلا، راحت هم است:
    کلید ویندوز رو صفحه کلید رو نگه داری و R رو بزنی حالا بنویس CMD و اینتر کن تو صفحه جدید بزن ping konami.net
    حالا مقدار average رو ببین اگر از 450 کمتر بود تو قهرمانی اگه نه 34 تومن دادی به فنا حالا برو دنبال سرویس (مثلا همینطوری الکی می گن این شرکتا) سرعت بالا.

شما بازیتو با سریال اوریجینال بریز بعد پچ رسمیش هم که الان 1.03 هست تو سایتهای فارسی هست بگیر بریز کرکش هم بزن تنگش حالا می ری تو بازی میگه دیتا پک جدید هست اونو دانلود کن حالا برو تو پوشه C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\download یه فایل هست به نام dt0f.img از این یه کپی بگیر این همون دیتا پکس که بازیت پاک شد یا هر چی نیاز نباشه دویاره دانلود کنی، حالا ممکنه تو بری یه سری پچ مثل PESEDIT بریزی که اگه همچین کاری کردی پیشنهاد می کنم فولدر کیت سرور رو از تو پوشه C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012 خارج کنی و نکته دیگه اینکه تو این پوشه هم نباید فولدر کونامیت باشه که سیوات توشه اینجا:C:\Users\***\Documents جای ستاره اسم یوزر کامپیوتر خودته که باید بزاری

خوب حالا برو ستینگ بازی رو باز کن برو تو آنلاین تیک auto رو بردار و پورته باشه 5739 اوکی کن
    بیا اینترنت اکسپلورر یا هر اکسپلورری بزن : 192.168.1.1 و یوزر و پسورد هر دو هست admin (اگه عوض نکردین)
    حالا کانفیگ مودمها با هم فرق داره ولی همه دارند این چیزی که میگم، دنبال NAT بگردید و تو قسمت Virtual Servers وارد بشید حالا شما اینجا پورت udp با شماره 5739 باز کنید همه را 5739 بزنید یک آپی آدرس هم می خواد که باید کلید ویندوز رو صفحه کلید رو نگه داری و R رو بزنی حالا بنویس CMD و اینتر کن تو صفحه جدید بزن IPCONFIG و اینتر کن حالا یکم که بری بالا (اسکورول بار) یه جا نوشته IPv4 address که اینو باید اونجا وارد کنی اینارو سیو کن اینجا تمومه کار.
    حالا تو گزینه های مودم میگردی دنبال UPnP و enable میکنیش سیو کن و این صفحه رو ببند دیگه جدا چون می دونم حال بهم زنه استیلش

نکته بعدی فایرواله که باید از داخلش پورت باز کنید که حالا هرکدام راه خاصی داره فقط بگردید و ببینید کجا tcp یا udp می بینید بعد پورت 5739 باز کنید.

آآآآآآآآآآآمااااااااااااا ااااااا حالا باید یوزر و پسورد اینجا بسازی : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از اونجایی که شرق و غرب تو کف خفن بودن ما هستن و حسادت کورشون کرده که مارو نمی بینن اسم کشور عزیزمون اینجا هم نیست ،پیشنهاد من هر کشوری جز این عربی هاست بزن Germany که آریایی باشه حداقلزبانو بزن انگلیسی که قشنگ بفهمی چی میگهفرم رو پر کنید تیک agree هم بزنید و next حالا برو به ایمیلت و رو لینکی که فرستاده کلیک کن خوب حالا تو صفحه جدید کونامی آیدی که همون آیدی هست که تو بازی باهاش می ری خفن باشه پس 8 تا 32 حرف ، آها قدیما گیم آیدی داشته کونامی که الان نداره شما هم هیچی نزن next رو بزن و تو صفحه جدید یک چک کن و رجیستر کن

pes2012 آنلاین شما آماده است
    Last edited by aka_karkas; 01-01-2012 at 15:07.

7. این کاربر از aka_karkas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام به همه و آقای aka_karkas اگه میشه تو آنلاین بازی کردن pes 2012 کمکم کنید من pacth را از سایت ---------- دانلود و نصب کردم و تو سایت کونامی هم ثبت نام کردم راستش توضیحات شما را نفهمیدم خب سیستم زیاد بلد نیستم اگه ممکنه لطف کنید تلفنی به من بگید چجوری آنلاین بازی کنم ، واعا تو کفم.
    09389050138
    خیلی ممنون میشم اگه این کارا برام بکنید آقای aka_karkas

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •