تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 24 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 232

نام تاپيک: »» ویندوز 8 و ویژگیهای Windows Developer ««

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام

شما میتونی این کار رو بکنی اما یه راه دیگه هست که بهتره و اون اینه که با نرم افزارهای ایمیج گیری یه ایمیج از درایو ویندوزت بگیری و

یه جایی از سیستم ذخیرش کنی ( پیشنهاد بنده نرم افزار Acronis.True.Image.Home.2012 ) که در تهایت سادگی و سرعت و قدرت

هستش و بعد یه سی دی بوتیبل با خودش درست میکنی تا در موقع لزوم ازش استفاده کنی ، شما در محیط ویندوز هم میتونی اطلاعاتت

رو برگردونی اما اگه از طریق بوت سیستم این کار رو بکنی بهتره

بعدش ویندوز 8 رو نصب کن و هر وقت که نخواستی در عرض چند دقیقه ویندوز 7 رو برگردون با تمام نرم افزارهایی که داشتی

ممنون دوست عزیز میشه به صورت تصویریس یا حداقل به صورت مرحله به مرحله ( گام به گام )توضیح بدید ؟

آخه دو ویندوزه حجم هارد میخواد که من ندارم ، با اینکه هاردم یک ترا هست ولی باز هم درایو D: پره و تو جاهای دیگه هم به همون شرایط
    من الان این ویندوز 7 رو خیلی وقته که دارم و کلا راضی هستم و تا حالا هم آپدیته و نرم افزارهای زیادی روش نصب کردم که اگه بخوام دوباره ویندوز 7 نصب کنم تقریبا نه وقتش رو دارم و نه حوصلش رو که به حالت الانش برگردونم و همه نر افزارها رو نصب کنم
    اگه توضیح دقیق بدید که اگه ویندوز 8 رو نصب کردیم و نپسندیدیم به راحتی به همین ویندوزی که داریم ( دقیقا با جزئیات و نرم افزارهای نصب شده فعلی و با همه آپدیتها و تنظیماتش ) برگردیم ، تا بتونیم با خیال راحت ویندوز رو آپدیت کنیم و اگه دوست نداشتیم بدون هیچ دردسری به ویندوز 7 کنونی بر گردیم.
    من مثلا الان تو ویندوز 7 ویندوز ایکس پی هم داخلش نصبه نمیدونم اگر تو 8 هم کار کنه عالی میشه ، یا مثلا نرم افزار کیز سامسونگ که تنها راه برنامه زدن به گوشیم هست ( و برنامه خیلی بد قلقی هست ) اگه کار نکنه مجبورم برگردم
    به هر حال من فکر میکنم اگه زحمتش رو بکشید و با جزئیات توضیح بدید نه تنها من بلکه خیلی ها استفاده میکنن
    با تشکر

2. این کاربر از 14708 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

ممنون دوست عزیز میشه به صورت تصویریس یا حداقل به صورت مرحله به مرحله ( گام به گام )توضیح بدید ؟

آخه دو ویندوزه حجم هارد میخواد که من ندارم ، با اینکه هاردم یک ترا هست ولی باز هم درایو D: پره و تو جاهای دیگه هم به همون شرایط
    من الان این ویندوز 7 رو خیلی وقته که دارم و کلا راضی هستم و تا حالا هم آپدیته و نرم افزارهای زیادی روش نصب کردم که اگه بخوام دوباره ویندوز 7 نصب کنم تقریبا نه وقتش رو دارم و نه حوصلش رو که به حالت الانش برگردونم و همه نر افزارها رو نصب کنم
    اگه توضیح دقیق بدید که اگه ویندوز 8 رو نصب کردیم و نپسندیدیم به راحتی به همین ویندوزی که داریم ( دقیقا با جزئیات و نرم افزارهای نصب شده فعلی و با همه آپدیتها و تنظیماتش ) برگردیم ، تا بتونیم با خیال راحت ویندوز رو آپدیت کنیم و اگه دوست نداشتیم بدون هیچ دردسری به ویندوز 7 کنونی بر گردیم.
    من مثلا الان تو ویندوز 7 ویندوز ایکس پی هم داخلش نصبه نمیدونم اگر تو 8 هم کار کنه عالی میشه ، یا مثلا نرم افزار کیز سامسونگ که تنها راه برنامه زدن به گوشیم هست ( و برنامه خیلی بد قلقی هست ) اگه کار نکنه مجبورم برگردم
    به هر حال من فکر میکنم اگه زحمتش رو بکشید و با جزئیات توضیح بدید نه تنها من بلکه خیلی ها استفاده میکنن
    با تشکر
    شما نصبش بکنید اصلا نیاز به آموزش نداره. اگر جایی گیر کردین داخل تالار ویندوز 7 بگین یا به من پ.خ کنین راهنمایی کنم.
    نسخه 2011 نصب کنید(2012 مشکلاتی برای فعال سازی داره و از نظر قدرت هم من تفاوتی ندیدم)

4. 2 کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

ببخشید دوست من اگه دیر شد

خوب بعد از نصب نرم افزار و اجرای اون با صفحه زیر روبرو میشیم و اگه نشد به سربرگی میریم که علامت زد
    م

در مرحله بعد به قسمت بکاپ میریم

در این مرحله درایوی رو که میخواییم ازش بکاپ بگیریم رو انتخاب میکنیم

در قسمت بعد محلی رو برای ذخیره بکاپ در نظر میگیریم و گزینه Back up now رو میزنیم

در مرحله بعدی به سراغ ایجاد دیسک بوتیبل میریم

ادامه کار برای ایجاد سی دی راحت هستش و خودتون ادامه بدید متوجه میشید

بعد از ایجاد سی دی اون رو برای موقع لزوم کنار میزاری و هر وقت که خواستی اطلاعاتت رو برگردونی سیستم رو ریستارت میکنی و

از طریق سی دی بوت میکنی ( کار در محیط کاملا کرافیکی و زیبایی انجام خواهد شد ) و به اون آدرسی میری که بکاپت رو ذخیره کردی

و با انتخاب اون و زدن گزینه رفرش تمام اطلاعاتت در عرض چند دقیقه برمیگرده

ببخشید چون امکان تهیه عکس از این مرحله وجود نداشت ناچار شدم به توضیح تنها اکتفا کنم

شما همیشه بعد از نصب ویندوزت و نرم افزارهای مورد نظرت یه بکاپ ازش بگیر و هر وقت احساس کردی که ویندوزت کند شده و یا به هر

دلیلی خراب شد یا پرید از طریق همون سی دی بوتیبل ویندوزت رو تازه کن مثل روز اول

ضمنا اگه اطلاعتتون خیلی مهم هستش این روش رو یه بار روی یه سیستم دیگه تست کنید تا با مراحل کار آشنا بشید

مطمئن باشید که با یه بار انجام این کار قدرت و سرعت این نرم افزار شما رو کاملا مجذوب خودش خواهد کرد

اگه مشکلی بود بازم در خدمت هستم
    Last edited by amir.7; 02-03-2012 at 11:52.

6. 8 کاربر از amir.7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه zehneziba11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من استفاده می کنم,مشکل خاصی نداره !!! ارزش دانلود هم داره ...
    ولی پیشنهاد می کنم اگه تا به حال دانلود نکردید کمی صبر کنید تا نسخه جدیدش به احتمال زیاد تا چند روز دیگه منتشر میشه رو استفاده کنید که مطمئناً اشکالاتی که فعلاً داره تو اون برطرف بشه.

سلام
    مگه قراره تا چند روز دیگه نسخه جدیدتری منتشر بشه ..؟

اگه آره ،چرا با این فاصله کم //؟چه فرقی با نسخه فعلی داره..؟

میشه بیشتر وکاملتر توضیح بدبد

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام
    مگه قراره تا چند روز دیگه نسخه جدیدتری منتشر بشه ..؟

اگه آره ،چرا با این فاصله کم //؟چه فرقی با نسخه فعلی داره..؟

میشه بیشتر وکاملتر توضیح بدبد

سلام

خیر دوست من این پست مال قبل از ارائه نسخه بتا بود و منظور همین نسخه چند روز پیش بود

نسخه RC قراره چند ماهه دیگه عرضه بشه .

9. 4 کاربر از amir.7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان توضیحاتتون فوق العاده عالی بود بابت وقتی که گذاشتید تشکر میکنم .
    متشکرم

11. 2 کاربر از 14708 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Fate2646's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض حداقل سخت افزارهای مورد نیاز برای نصب ویندوز 8 بتا

دو روز از ارایه ویندوز 8 نسخه بتا گذشته است. آیا شما سراغ امتحان جدید ترین نسخه ویندوز رفته اید؟ البته هر کسی حاضر به نصب یک سیستم عامل در وضعیت آزمایشی نمی شود، اما یکی از سوالات مهم، حداقل های سخت افزاری مورد نیاز برای نصب ویندوز 8 بتا است.

خوشبختانه مایکروسافت در این مورد کاملا خوب عمل کرده و می توان گفت تقریبا هر کامپیوتری قادر به نصب این سیستم عامل خواهد بود. برای نصب این سیستم عامل شما باید حداقل این سخت افزارها را داشته باشید:

- پردازشگر 1GHz یا بالاتر
    - یک گیگابایت رم برای نصب نسخه ۳۲ بیتی و ۲ گیگابایت برای نصب نسخه ۶۴ بیتی.
    - ۱۶ گیگابایت فضای هارد دیسک برای نسخه ۳۲ بیتی و ۲۰ گیگابایت برای ۶۴ بیتی.
    - کارت گرافیکی که از DirectX9 با درایور WDDM 1.0 یا بالاتر پشتیبانی کند.

در واقع از آنجایی که این سیستم عامل برای تبلت ها هم ساخته شده بنابراین در مقایسه با ویندوز 7 به سخت افزار پایین تری احتیاج دارد. بنابراین روی کامپیوترهایی با سخت افزار ضعیف شما سرعتی بالاتر در مقایسه با ویندوز 7 به دست می آورید.

اما اگر می خواهید ویندوز 8 بتا را روی تبلت ها هم امتحان کنید مایکروست فعلا این مدل ها را برای نصب نسخه آزمایشی پیشنهاد کرده است:

- HP Elitebook 2760p convertible
    - ASUS EP121 tablet
    - Dell Inspiron Duo convertible
    - Lenovo x220t convertible
    - نمایشگر 3M M2256PW 22
    - Samsung Series 7 slate

اگر به هر کدام از این محصولات دسترسی دارید می توانید همین الان لذت ویندوز 8 را روی نمایشگر لمسی هم تجربه کنید.

اما همیشه می دانستیم که ویندوز در نسخه های مختلفی به کاربران ارایه می شود. امروز جستجوی کاربران در رجیستری ویندوز 8 نشان داد که قرار است منتظر ورود ویندوز 8 در این نسخه ها باشیم:

- Windows 8 Starter
    - Windows 8 Home Basic
    - Windows 8 Home Premium
    - Windows 8 Professional
    - Windows 8 Professional Plus
    - Windows 8 Enterprise
    - Windows 8 Enterprise Eval
    - Windows 8 Ultimate
    - Windows 8 ARM edition

البته این نسخه ها هنوز توسط خود مایکرسافت تایید نشده اما می توان با اطمینان زیادی منتظر ارایه آنها در پاییز امسال بود.

narenji.ir

13. 2 کاربر از Fate2646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه مجتبی 70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    مشهد

5

سلام
    ویندوز هشت اومده به بازار یا نه؟
    منظورم ویندوز سون ویرایش شدش نیست خود ویندوز هشت
    و چرا مایکروسافت توی سایتش چیزی در این مورد نداره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    || اراک ||

پيش فرض

سلام
    ویندوز هشت اومده به بازار یا نه؟
    منظورم ویندوز سون ویرایش شدش نیست خود ویندوز هشت
    و چرا مایکروسافت توی سایتش چیزی در این مورد نداره؟
    نسخه Consumer Preview یا همون بتا چند روزی هست که اومده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام مجدد
    من ویندوز 8 رو نصب میکنم روی سون ، تا 100 درصد هم تموم میشه ولی وقتی میخواد ویندوز بالا بیاد تو همون صفحه ای که ویندوز لود میشه میمونه و ارور میده ، و بعدش هم همین 7 رو ریستور میکنه
    مشکل از کجا میتونه باشه ؟ چرا آپگرید نشد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •