تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 92

نام تاپيک: مشورت برای خرید دریل برقی

اگه نباشه جاش خالی می مونه shs_micro2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    yaZd

پيش فرض

چه کاری؟ درل در فولاد با مته هایی با با قطر یکی دو سانت روزی 4-5 ساعت؟

با مدل آلمانیش کار کردین؟

ولی شاید باز بین اونای دیگه هم مدل خوبی پیدا بشه برای خونگی به نظر من هم

بد نیستن
    دوست من اینایی که شما میگید کاملا صدق میکنه و هرگز چین آلمان نمیشه
    ولی برای تو خونه لازم نیست که اینقدر خرج کنن
    بعدم برای شما که تو صنعت هستید و بوش و ماکیتا رو لمس کردین راحت فهمیدن اصل بودن یا نبودن دریل نه برای این دوستمون که میخوان برای خونه بگیرن
    پس اینکه شما میگید تا کید میکنید روی آلمانی بودن این دوستمون وقتی میرن توی مغازه سرشون کلاهی میره که من از الان طول و ارتفاعشو وجب کردم
    فروشنده میگه این المانی اصله (درحالی که آلمانی نیست100%و به این سادگیا هم گیر نمی آد من یه شهرو واسش گشتم که میگم )پس قیمتی میگه که دوستمون دستشون راست وایسته (طبق تجربه ای که تو ابزار خریدن دارم)
    ایشون نباید اصلا به اینا فکر کنن ایشون فقط باید اینو مد نظر داشته باشن که با این قیمتی که میخوان هزینه کنن بهترین چیز رو بگیرن چون برای خرید لوازم خونه نباید مثل صنعت مته به خش خاش گذاشت (در عین حال یه چیز کار کن بگیرن)
    درضمن من هرگز حتی برای خونه هم دریل زیر 70تومن رو پیشنهاد نمی کنم چون هنوز یه مته نسوزوندین باید دریلو بزارید دم خونه
    این که من تا کیدم روی ماکیتا هست اونم حدود 80-90تومن چون باهاش کار کردم (از سوراخ کردن قوطی و نبشی و انواع پروفیل گرفته تا فولاد و تفلون و آلمینیوم تا برد مسی از مته 10 تا 0.5 رو هم روش بستم البته با یه سه نظام کوچیک و ظریف)روی پایه دریل هم چیزی از ستونی کم نداره جز صداش(اینم صنعت)

بازم معزرت میخوام از این جفنگیاتی که طبق تجربه ی نداشتم گفتم
    بازم معزرت میخوام

2. این کاربر از shs_micro2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminjigar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوست من اینایی که شما میگید کاملا صدق میکنه و هرگز چین آلمان نمیشه
    ولی برای تو خونه لازم نیست که اینقدر خرج کنن
    بعدم برای شما که تو صنعت هستید و بوش و ماکیتا رو لمس کردین راحت فهمیدن اصل بودن یا نبودن دریل نه برای این دوستمون که میخوان برای خونه بگیرن
    پس اینکه شما میگید تا کید میکنید روی آلمانی بودن این دوستمون وقتی میرن توی مغازه سرشون کلاهی میره که من از الان طول و ارتفاعشو وجب کردم
    فروشنده میگه این المانی اصله (درحالی که آلمانی نیست100%و به این سادگیا هم گیر نمی آد من یه شهرو واسش گشتم که میگم )پس قیمتی میگه که دوستمون دستشون راست وایسته (طبق تجربه ای که تو ابزار خریدن دارم)
    ایشون نباید اصلا به اینا فکر کنن ایشون فقط باید اینو مد نظر داشته باشن که با این قیمتی که میخوان هزینه کنن بهترین چیز رو بگیرن چون برای خرید لوازم خونه نباید مثل صنعت مته به خش خاش گذاشت (در عین حال یه چیز کار کن بگیرن)
    درضمن من هرگز حتی برای خونه هم دریل زیر 70تومن رو پیشنهاد نمی کنم چون هنوز یه مته نسوزوندین باید دریلو بزارید دم خونه
    این که من تا کیدم روی ماکیتا هست اونم حدود 80-90تومن چون باهاش کار کردم (از سوراخ کردن قوطی و نبشی و انواع پروفیل گرفته تا فولاد و تفلون و آلمینیوم تا برد مسی از مته 10 تا 0.5 رو هم روش بستم البته با یه سه نظام کوچیک و ظریف)روی پایه دریل هم چیزی از ستونی کم نداره جز صداش(اینم صنعت)

بازم معزرت میخوام از این جفنگیاتی که طبق تجربه ی نداشتم گفتم
    بازم معزرت میخوام
    عذرخوهی برای چی ؟

خب منم که همینو گفتم:

برای خونگی به نظر من هم بد نیستن

اون دوستمون گفتن مثه بنز گفتم منظورشون اون چیزیه که نوشتم یا نه وگرنه برای کارای خونگی منم یه درل

100 تومنی دارم ؛ بیشتر به نظر من هم هزینه اضافه هست

4. این کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه atrociousman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    به نظر من در حال حاظر بهترین محصول بازار ماکیتا (سری چکشی . sds ) که دو جور تو بازار هست که یکیش هر دو تا سری هم سه نظام هم سری مته مخصوص رو داره قیمتش هم دور و وره 300 فکر میکنم باشه!
    رو حالت چکشی با وزن خودش سنگ کف رو سوراخ میکنه کمتر از 5 ثانیه !!
    عالیه

6. این کاربر از atrociousman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بچه ها تو حدود هاي 20 30 تومن چي هست واسه سوراخ كردن چند نوپان 4 سانتي و فلز هاي 3 سانتي

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بچه ها تو حدود هاي 20 30 تومن چي هست واسه سوراخ كردن چند نوپان 4 سانتي و فلز هاي 3 سانتي
    شما میتونید از دریل های طرح بوش چینی با نامهایی مشابه کمک بگیرید که قیمتی در همین حدود دارند مثلا boosh !
    Botch
    Boutch
    ...

البته اید عرض کنم که فقط بدرد همون چند تا سوراخ می خورن و بدرد کارهای سنگین نمیخورن و در جا زرتشون قمسور میشه ؛)
    Last edited by Ezel; 10-03-2012 at 17:57. دليل: ادغام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

بهترین مارک درل البته هیلتی ودیوالت هستند که بطور حرفه وتخصصی درل تولید میکنند
    من میخوام یک دریل برای کارهای خونگی بخرم. بین برندها موندم ، دیوالت رو پیشنهاد دادن آیا از برندهایی مثل بوش، ماکیتا، متابو و بلک اند دکر بهتره یا نه ؟ هزینه ای که براش گذاشتم تا 250 هزار تومان. با تشکر از دوستان
    Last edited by farhad.n; 01-04-2012 at 04:58.

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من پست های قبلی رو نخوندم (به جز آخرین).
    برای راهنمایی به همه دوستان گلم:

بهترین برند دریل Bosch هست. در کل آلمان در زمینه تولید ابزار اوله و بعد از اون هم امریکا و ژاپن قرار دارن.
    در ایران مورد اعتمادترین برند همون بوش هست با گارانتی ابزارسرا. جزء قدیمی ترین شرکت های گارانتی ابزار هست و تقریباً هم معتبرترینه.

اما اگر فقط برای مصارف خانگی میخواین یه دریل بگیرید، دریل های چینی هم کارتون راه میندازه (که قیمتشون از 40 50 تومن هست به بالا) مثلاً ممکنه هر چند ماهی یه بار از دریل بخواین استفاده کنین، خوب برای این کار 250 تومن هزینه کردن و خرید یک دریل بوش شاید کاری بیهوده باشه.
    اینم بگم که کیفیت سوراخ کردن، علاوه بر دریل خیلی به مته هم بستگی داره که من بارها از دریل چینی و دو مته درجه 1 و درجه 2 استفاده کردم و تفاوتشون رو کاملاً حس کردم.

---------- Post added at 08:09 AM ---------- Previous post was at 08:09 AM ----------

من پست های قبلی رو نخوندم (به جز آخرین).
    برای راهنمایی به همه دوستان گلم:

بهترین برند دریل Bosch هست. در کل آلمان در زمینه تولید ابزار اوله و بعد از اون هم امریکا و ژاپن قرار دارن.
    در ایران مورد اعتمادترین برند همون بوش هست با گارانتی ابزارسرا. جزء قدیمی ترین شرکت های گارانتی ابزار هست و تقریباً هم معتبرترینه.

اما اگر فقط برای مصارف خانگی میخواین یه دریل بگیرید، دریل های چینی هم کارتون راه میندازه (که قیمتشون از 40 50 تومن هست به بالا) مثلاً ممکنه هر چند ماهی یه بار از دریل بخواین استفاده کنین، خوب برای این کار 250 تومن هزینه کردن و خرید یک دریل بوش شاید کاری بیهوده باشه.
    اینم بگم که کیفیت سوراخ کردن، علاوه بر دریل خیلی به مته هم بستگی داره که من بارها از دریل چینی و دو مته درجه 1 و درجه 2 استفاده کردم و تفاوتشون رو کاملاً حس کردم.

11. این کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

با سلام دوباره به دوستان

این که میگن دیوالت بهتر از بوش هست صحت داره یا نه ؟ کدومشون از لحاظ کیفیت بهتره ؟

با تشکر

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام دوباره به دوستان

این که میگن دیوالت بهتر از بوش هست صحت داره یا نه ؟ کدومشون از لحاظ کیفیت بهتره ؟

با تشکر
    والا اینجوری نمیشه گفت که این یکی بهتر از دیگری هست
    هر دو از برند های معتبر و نام آشنا هستند
    من هر دو رو بهتون پیشنهاد میکنم و اگر جایی مردد بودید دیوالت

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام یه دریل برای مصارف خونگی در حدود قیمت 60-70 تومان بگیرم شما چه پیشنهادی میدید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •