تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 14 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 140

نام تاپيک: همه چیز در باره ی Asus EeePC 1015PX

کـاربـر بـاسـابـقـه zahedy2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

سلام
    یه کم راجع به نتبوکمون بنویسم
    یادم رفت بگم که من با کانفیگ زیر گرفتم
    N570
    2Gig ram
    320 Hard
    من به هوم پریمیوم ارتقا دادم با اون کدی که آقای mp888 گذاشته بودند و خب خوشگلتر شده و دوباره زدم که سیستم به خودش نمره بده که قبلا 2.6 بود به خاطر گرافیکش که الان شده 2.8 . بقیه چیزها قابل قبوله
    سی پی یو = 3.3
    رم = 4.7
    گرافیک = 2.8
    گیمینگ گرافیک = 3.0
    هارد = 5.9

تو سایت ایسوز را هم نگاه کردم و یه چندتا آپدیت بایوس و گرافیک و غیره اومده که هنوز وقت نکردم بایوس را آپدیت کنم

فیلم despicable me را هم که رزولوشن 1280*700 داره ریختم که با 20 ثانیه تاخیر در شروع فیلم پخش کرد اما اصلا لگ نداره و سریع می تونم به هر زمانی که میخواهم جابه جا بشوم. کیبردش همچنان برای کار تایپ خوبه. الانم دارم با همون تایپ می کنم و پست می فرستم
    دوستانی که بایوس آپدیت کرده اند:
    آپدیت بایوس را پیشنهاد می کنید؟ خیلی تفاوت ایجاد می کنه؟

این سیستم عامل دوم قضیه اش چیه. 15 تا هاردم رفته درایو healthy شده !!!
    Last edited by zahedy2006; 01-12-2011 at 20:24.

2. این کاربر از zahedy2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام

دوستانی که مدل 1015px را دارند لطفا در مورد زمان پاسخگویی باتری ان توضیح دهند. مثلا با استفاده از وایرلس و وبگردی چند ساعت دووم میاره ؟ و اگر تحت شرایط دیگری هم بررسی و محاسبه کردید لطفا اینجا بگذارید

بنده قصد تهیه این نت بوک را دارم اما مدت شارژ برایم خیلی مهم است

با سپاس

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

سلام

دوستانی که مدل 1015px را دارند لطفا در مورد زمان پاسخگویی باتری ان توضیح دهند. مثلا با استفاده از وایرلس و وبگردی چند ساعت دووم میاره ؟ و اگر تحت شرایط دیگری هم بررسی و محاسبه کردید لطفا اینجا بگذارید

بنده قصد تهیه این نت بوک را دارم اما مدت شارژ برایم خیلی مهم است

با سپاس
    سلام
    من امروز نت بوک رو تست کردم و تقریبا 4 ساعت روشن بود و بازی می کردم (کانتر توی کتابخونه!) یه نیم ساعتی تو اینترنت بودم اما وایرلس رو بعدش خاموش نکرده بودم (تقریبا یه ساعت وایرلس داشتم) و بعدش اومدم خونه و دیدم 47 درصد باتری مونده
    در ضمن من نور صفحه را روی ماکزیمم می گذارم و کمش نمی کنم
    در ضمن آداپتور این مدل 5 سانت در 5 سانت در 2 سانته !! (تقریبا) یعنی اصلا جای خاصی نمی گیره !

5. 2 کاربر از zahedy2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    اگه دقت کرده باشین، وقتی باتری رو در بیارین، یه ورودی سیمکارت (احتمالا) می بینین! کسی وارده!؟

7. این کاربر از sedr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    من امروز نت بوک رو تست کردم و تقریبا 4 ساعت روشن بود و بازی می کردم (کانتر توی کتابخونه!) یه نیم ساعتی تو اینترنت بودم اما وایرلس رو بعدش خاموش نکرده بودم (تقریبا یه ساعت وایرلس داشتم) و بعدش اومدم خونه و دیدم 47 درصد باتری مونده
    در ضمن من نور صفحه را روی ماکزیمم می گذارم و کمش نمی کنم
    در ضمن آداپتور این مدل 5 سانت در 5 سانت در 2 سانته !! (تقریبا) یعنی اصلا جای خاصی نمی گیره !

با سلام و تشکر از zahedy2006 که وقت گذاشتید. با این اوصاف مشکل باتری نخواهم داشت

اگر لطف کنید در مورد آخرین قیمت این نت بوک با گارانتی ای مثل سازگار و بدون گارانتی هم برام بگین ممنون میشم و اینکه از کجا تهیه کنم (تهران) ؟

ضمنا این نت بوک در چند رنگ عرضه میشه

با تشکر

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

با سلام و تشکر از zahedy2006 که وقت گذاشتید. با این اوصاف مشکل باتری نخواهم داشت

اگر لطف کنید در مورد آخرین قیمت این نت بوک با گارانتی ای مثل سازگار و بدون گارانتی هم برام بگین ممنون میشم و اینکه از کجا تهیه کنم (تهران) ؟

با تشکر
    خواهش می کنم.
    فقط یک نکته که باتری من 6 سل هست و به راحتی 6 ساعت را جواب می ده (فکر کنم رو حالت power saving بیشتر هم بشه)
    یه مقداراعدادی که خود لپ تاپ نشون می ده چرت می زنه. مثلا روی 52 درصد می گه 2 ساعت و 57 دقیقه بعد روی 47 درصد می گه 2 ساعت !!
    فکر کنم وزن کل نت بوک و آداپتورش با وزن آداپتو لپ تاپ ایسوس دوستم برابری کنه !!!
    قیمت دقیق یادم نیست اما از 435 شروع میشه تا 480 - بالاتر که دیگه فروشنده داره می کشه روش (من 435 پیدا نکردم!)
    گارانتی ویستا 460 هست
    چندتا پست بالاتر آقای mehrdad21 قیمت گذاشتند و پیغام بدهید آدرس بهتون بدهند ولی من این قیمت ها را از بازار رضا گرفتم. تو بازار ایران پیدا نکردم (به جز یکی که می گفت 480 تومن همون ویستا)
    Last edited by zahedy2006; 05-12-2011 at 11:41.

10. این کاربر از zahedy2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mehrdad21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با تشکر
    سلام با گارانتی امرتات (سفید و مشکی) 465
    بدون گارانتی (قرمز) 430
    اگه دوست داشتی پ خ بزن راهنمایی ات کنم

12. این کاربر از mehrdad21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    اگه دقت کرده باشین، وقتی باتری رو در بیارین، یه ورودی سیمکارت (احتمالا) می بینین! کسی وارده!؟

یعنی کسی وارد نیست!؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خواهش می کنم.
    فقط یک نکته که باتری من 6 سل هست و به راحتی 6 ساعت را جواب می ده (فکر کنم رو حالت power saving بیشتر هم بشه)
    یه مقداراعدادی که خود لپ تاپ نشون می ده چرت می زنه. مثلا روی 52 درصد می گه 2 ساعت و 57 دقیقه بعد روی 47 درصد می گه 2 ساعت !!
    فکر کنم وزن کل نت بوک و آداپتورش با وزن آداپتو لپ تاپ ایسوس دوستم برابری کنه !!!
    قیمت دقیق یادم نیست اما از 435 شروع میشه تا 480 - بالاتر که دیگه فروشنده داره می کشه روش (من 435 پیدا نکردم!)
    گارانتی ویستا 460 هست
    چندتا پست بالاتر آقای mehrdad21 قیمت گذاشتند و پیغام بدهید آدرس بهتون بدهند ولی من این قیمت ها را از بازار رضا گرفتم. تو بازار ایران پیدا نکردم (به جز یکی که می گفت 480 تومن همون ویستا)
    مرسی از پاسخ
    آقا مهرداد هم لطف کردن پاسخ دادن
    ان شاالله بزودی یکی میگیرم. هر وقت گرفتم خدمتتون اعلام می کنم

با سپاس

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

سلام
    سلام
    من حدس زدم شاید اینا از یک پنل برای چند مدل استفاده می کنند و شاید تو مدلی جای سیم کارت داشته باشه اما همه مدلهای 10 اینچی را دیدم که هیچکدوم سیم کارت نمی خوره... شما مطمئنی به ابعاد سیم کارت هست؟ (گرچه خودم هم دارما !!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •