تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از این یک سال یا بیشتری که اینجا برا کنکور و انتخاب رشته

راي دهنده
21. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

15 71.43%
  • تا حدی

6 28.57%
  • خیر

0 0%
صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: ◄◄خداحافظی کنکوری های 90ی که دیگه نمیتونن یا کمتر میتونن این ورا بیان ►►

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض ◄◄خداحافظی کنکوری های 90ی که دیگه نمیتونن یا کمتر میتونن این ورا بیان ►►

{ ادامه سوال نظرسنجی نیفتاده(ببخشید):
    از این یک سال یا بیشتری که اینجا برا کنکور و انتخاب رشته سر میزنید راضی هستید؟ }

سلام.(و یا خدا حافظ)

دیگه پرونده کنکور 90م بسته شد و الان همه 90 ای ها مشغول ثبت نامن یا دارن میرن کلاس و یا برا سال بعد دارن میخونن،اینجا هم برا خداحافظی گذاشتم تا اگه نتونستید بیاید اینجا یا کمتر تونستین از همدیگه وداع کنیم و خاطره ای از هم داشته باشیم......

Last edited by M E S S I; 23-09-2011 at 11:41.

2. 14 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه فرشاد $'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    شهر غربت

پيش فرض

دمت گرم عجب تاپیکی زدی
    یادش بخیر اون روزهای نه چندان دور تا صبح میشستیم و سایت سنجشو رفرش میکردیم بعد هی میومدیم توی تاپیک کنکور نود و به سایت سنجش و همه ی کارمندا و رییس و معاون و نگهبان و قائم مقام سازمان سنجش پشت سرشون حرفهای بد (میفهمید منظورم چیه؟) میزدیم
    خدا حافظ هممون باشه
    تمام شد

4. 10 کاربر از فرشاد $ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

خیلی دلم گرفت وقتی این تاپیکو دیدم ، یاد اون روزایی افتادم از صبح هر یه ساعت سر میزدم به تاپیک کنکور 90 و میدیدم تاپیک 5 صفحه یا بیشتر جلو رفته و 70 80 نفر دارن تاپیکو نگاه میکنن
    دوران کنکور به نظرم بهترین دوران زندگیم بود حداقلش این بود که یه هدف خیلی بزرگ برای خودم داشتم و خوشبختانه به این هدفم رسیدم ، امیدوارم همه تو زندگیشون موفق باشن

6. 6 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دمت گرم عجب تاپیکی زدی
    یادش بخیر اون روزهای نه چندان دور تا صبح میشستیم و سایت سنجشو رفرش میکردیم بعد هی میومدیم توی تاپیک کنکور نود و به سایت سنجش و همه ی کارمندا و رییس و معاون و نگهبان و قائم مقام سازمان سنجش پشت سرشون حرفهای بد (میفهمید منظورم چیه؟) میزدیم
    خدا حافظ هممون باشه
    تمام شد
    امیدوارم هرجا هستی موفق باشی...............

8. 3 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohmrg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ناراحت شدم وقتی عنوان تاپیک رو دیدم ....

یاد اون روزای 7 -8 مرداد هم به خیر که شروع کردیم به رفرش زدن ....ولی موقعی که نتیجه کنکور اومد کسی نبود که واقعا از نتیجه اش راضی باشه ....

یاد اون روزای 7-8 شهریور هم به خیر که شروع کردیم به رفرش زدن .....ولی موقعی که نتیجه انتخاب رشته اومد کسی نبود که واقعا از نتیجه اش راضی باشه ....

همگی دوستان موفق و پیروز باشید

10. 7 کاربر از mohmrg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه omnia.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اخ دلم گرفته
    یادش به خیر از روزای اول تابستون 89 با بچه ها بودم
    چه روزایی ...اخ یادش به خیر...یادتون میاد کارنامه هارو ....بمبای انرجی رو... بچه هایی که نا امید میشدن... کتابارو ...عیدو...2 ماه اخرووو...شب کنکوررر....بعد کنکور ....تا روز دادن کارنامه ها ...و رفرشای پشت سره هم همه ی ما که سنجش کی کارنامرو میزاره....و الان تموم شد....چه داستانی بود...ولی تموم شد.
    واقعا مثل خونوادم دوستون دارم یکسال با هم بودیم...چقد ارزو میکردم کی پس کنکور تموم میشه...زود تر تموم شه دیگه.
    ولی با دیدن این تاپیک میخوام برگردم عقب حیف بود ...
    نمیدونم چه جوری این جمله هامو تموم کنم !!!!
    تموم نمیکنم بی پایان میرم ....9کره همتونم دربست ت ت ت ت
    Last edited by omnia.2008; 23-09-2011 at 14:46.

12. 6 کاربر از omnia.2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز leon scott kendy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض

نگو چه قدر میمودیم اینجا هی می پرسیدم یکی جواب نمی داد سره تاپیک رو می کنیدیم همه عصبی بودن
    خوب الان بچه ها خدا رو شکر همه دارن می رن امیدومارم همه جاهای خوب و رشته ی مورد علاقشون قبول شده باشن

14. 6 کاربر از leon scott kendy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fmpr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    پشت دریا ها :دی ( همون تهرون خودمون :دی )

پيش فرض

دوران خوبی بود ... صرف نظر از سختیاش و درس خوندن ... توی پیش که بودم هی میگفتم خدایا پس چرا تموم نمیشه اما الان دوست دارم برگرده ...
    از نظر رتبه که اصلا راضی نبودم اما خداروشکر دانشگاه و رشته مو دوست دارم ...
    ایشالله هممون موفق شیم ...

16. 6 کاربر از fmpr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad1122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

خوب هر چی که من میخوام بگم رو سایر دوستان قبل از من گفتن! من قبل از عید بیشتر فعال بودم و تو تاپیک کنکور 90 حدودا هفته ای یکبار سر میزدم! و هر دو هفته که کانون امتحان داشتیم از مهر تا آخرای اسفند کارنامه رو میذاشتم تو تاپیک! البته فکر نکنم دیگه کسی منو یادش بیاد! اما به نظرم تا قبل از عید اینکه کارنامه میذاشتیم خوب و مفید بود و یه جور حس رقابت ایجاد میکرد وقتی کارنامه بقیه رو میدیدم که از من بهتر زدن! نمیدونم چرا الان همه تو تاپیک کنکور 91 میگن نیاین تو اینجا و ضرر داره! البته بستگی داره! آدم میتونه درست استفاده کنه میتونه هم فقط وقتشو تلف کنه! ولی برا من که به خصوص پشت کنکور بودم و دیگه دوستام دانشگاه بودن و نمیتونستم باهاشون رقابت کنم برام مفید بود و باعث میشد حس رقابت داشته باشم! بعد عید هم دیگه کمتر اومدم و کارنامه نذاشتم! اما یکی از کاربرای اینجا که اسم کاربریش sadboy012 بود (الان تغییر اسم داده شده atmosphere) خیلی بهم کمک کرد و با اینکه خودش دانشجو بود و سرش شلوغ بود بهم کمک میکرد و سوالهای منو راجع به کنکور جواب میداد و خواستم اینجا از ایشون تشکر کنم. من دوران پیش دانشگاهی و پشت کنکور موندنم رو دوست نداشتم اما به هر حال خودش یه جور خاطره است! و نمیشه گفت آدم خاطره هاش رو دوست نداره! منم اون رتبه ای که میخواستم نیوردم اما الان از دانشگام و رشتم راضیم! اگرچه اون چیزی نبود که از اول میخواستم! ولی دیگه کنکور تموم شد و دانشجو شدیم! دیگه هیچی! خداحافظ کنکور 90!!! و امیدوارم همه کسانی که کنکور دادن و امسال دانشجو شدن تو دانشگاه هم موفق باشن... امیدوارم که همه خوش باشین و تو زندگی هم خیلی خیلی خیلی موفق بشین...

18. 6 کاربر از farhad1122 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه omnia.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب هر چی که من میخوام بگم رو سایر دوستان قبل از من گفتن! من قبل از عید بیشتر فعال بودم و تو تاپیک کنکور 90 حدودا هفته ای یکبار سر میزدم! و هر دو هفته که کانون امتحان داشتیم از مهر تا آخرای اسفند کارنامه رو میذاشتم تو تاپیک! البته فکر نکنم دیگه کسی منو یادش بیاد! اما به نظرم تا قبل از عید اینکه کارنامه میذاشتیم خوب و مفید بود و یه جور حس رقابت ایجاد میکرد وقتی کارنامه بقیه رو میدیدم که از من بهتر زدن! نمیدونم چرا الان همه تو تاپیک کنکور 91 میگن نیاین تو اینجا و ضرر داره! البته بستگی داره! آدم میتونه درست استفاده کنه میتونه هم فقط وقتشو تلف کنه! ولی برا من که به خصوص پشت کنکور بودم و دیگه دوستام دانشگاه بودن و نمیتونستم باهاشون رقابت کنم برام مفید بود و باعث میشد حس رقابت داشته باشم! بعد عید هم دیگه کمتر اومدم و کارنامه نذاشتم! اما یکی از کاربرای اینجا که اسم کاربریش sadboy012 بود (الان تغییر اسم داده شده atmosphere) خیلی بهم کمک کرد و با اینکه خودش دانشجو بود و سرش شلوغ بود بهم کمک میکرد و سوالهای منو راجع به کنکور جواب میداد و خواستم اینجا از ایشون تشکر کنم. من دوران پیش دانشگاهی و پشت کنکور موندنم رو دوست نداشتم اما به هر حال خودش یه جور خاطره است! و نمیشه گفت آدم خاطره هاش رو دوست نداره! منم اون رتبه ای که میخواستم نیوردم اما الان از دانشگام و رشتم راضیم! اگرچه اون چیزی نبود که از اول میخواستم! ولی دیگه کنکور تموم شد و دانشجو شدیم! دیگه هیچی! خداحافظ کنکور 90!!! و امیدوارم همه کسانی که کنکور دادن و امسال دانشجو شدن تو دانشگاه هم موفق باشن... امیدوارم که همه خوش باشین و تو زندگی هم خیلی خیلی خیلی موفق بشین...
    به دمت گرم دیگه......مگه میشه شمارو یادمون بره ؟!!!!!!!........شوخی میکنی با ما؟9کرتم به خدا

20. 4 کاربر از omnia.2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •