تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: گیرنده دیجیتال خودرو..

پروفشنال New-P30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

14 گیرنده دیجیتال خودرو..

سلام

گیرنده دیجیتال برای خودرو چه مدلی رو پیشنهاد می کنید.. ؟ ؟

این مدل مناسبه ؟ ؟

قابلیت استفاده از مولتی مدیا پلیر و گیرنده دیجیتال در منزل و اتومبیل

و قرار گرفتن بر روی میز بصورت افقی و یا عمودی...

سپاس .

تاريخ عضويت
    Jan 2011

9 یعنــی...

.

. یعنی کسی گیرنده دیجیتال خودرو نداره و استفاده نمی کنه که کمی راهنمایی کنه ما رو..

.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

.

. یعنی کسی گیرنده دیجیتال خودرو نداره و استفاده نمی کنه که کمی راهنمایی کنه ما رو..

.
    مرد مومن معلومه کسی استفاده نمیکنه از اون حرفا زدیا !!! یعنی ملت اینقدر بیکارن بخوان تو ماشین برنامه های تلویزیونی ببینن ؟

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

مرد مومن معلومه کسی استفاده نمیکنه از اون حرفا زدیا !!! یعنی ملت اینقدر بیکارن بخوان تو ماشین برنامه های تلویزیونی ببینن ؟
    اگه نمتونستی خونه بری و تلویزیون ببینی و دلت میخواست تی وی ببینی حتما هر کسی اینکارو میکنه
    و تو اتوبوس و مینیبوسا که تلویزیون هست ولی تو ماشین نمیزارن کسی.

5. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

11

اگه نمتونستی خونه بری و تلویزیون ببینی و دلت میخواست تی وی ببینی حتما هر کسی اینکارو میکنه
    و تو اتوبوس و مینیبوسا که تلویزیون هست ولی تو ماشین نمیزارن کسی.
    .

. ...

.
    Last edited by New-P30world; 06-10-2011 at 15:47.

داره خودمونی میشه esfahan-viuna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

شما به جای خرید این گیرنده دیجیتال میتونید از مانیتور هایی که هم فلش میخوره و هم گیرنده دیجیتاله استفاده کنید قیمش حدود 180 تا 190هزار تومنه مال پروویژن خوبه

تاريخ عضويت
    Jan 2011

1

.

. والا من خودم چون مسافرت زیاد میرم خیلی خیلی خــیــلـــی پیش اومده تو ترافیک و پشت چراغ قرمز دیدم دارن تی وی نگاه می کنن.. از جوابتون تعجب کردم بــرادر !

. ما معمولا خانوادگی مسافرت بریم مخصوصا راه دور.. دیگه از آهنگ و رادیو زده میشیم و معمولا یجای مناسب چادر برپا می کنیم و... دلمون واسه تی وی تنگ میشه !

. بـگــذریــم.. گویا باید برم پیش نصاب های پخش ماشین آمار بگیرم.. اینجا جاش نبود..

. خوش باشید..

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

شما به جای خرید این گیرنده دیجیتال میتونید از مانیتور هایی که هم فلش میخوره و هم گیرنده دیجیتاله استفاده کنید قیمش حدود 180 تا 190هزار تومنه مال پروویژن خوبه
    .

. دمه شما گرم.. خیلی هم گرون بنظر نمیاد.. تو وب نمونه دیگه ایی به غیر از پروویژن.. دیدید لینک بزارید بی زحمت..

. سپاس..

.
    Last edited by New-P30world; 06-10-2011 at 15:59.

9. 2 کاربر از New-P30world بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

.

. والا من خودم چون مسافرت زیاد میرم خیلی خیلی خــیــلـــی پیش اومده تو ترافیک و پشت چراغ قرمز دیدم دارن تی وی نگاه می کنن.. از جوابتون تعجب کردم بــرادر !

. ما معمولا خانوادگی مسافرت بریم مخصوصا راه دور.. دیگه از آهنگ و رادیو زده میشیم و معمولا یجای مناسب چادر برپا می کنیم و... دلمون واسه تی وی تنگ میشه !

. بـگــذریــم.. گویا باید برم پیش نصاب های پخش ماشین آمار بگیرم.. اینجا جاش نبود..

. خوش باشید..

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

.

. دمه شما گرم.. خیلی هم گرون بنظر نمیاد.. تو وب نمونه دیگه ایی به غیر از پروویژن.. دیدید لینک بزارید بی زحمت..

. سپاس..

.

از اون لحاظ اره حق با شماست من فکر کردم برای تو شهر میخوای !!! اخه مگه ادم چقدر تو ماشینه ک بخواد تی وی ببینه ولی تو مسافرت واقعا لازمه

اگه نباشه جاش خالی می مونه tap10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

من تو مشهد مارک مارشال رو قیمت کردم 140 تومن بود. البته یک روز سوار تاکسی شدم تی ویش روشن بود گفتم دیجیتاله گفت اره مارکش رو سوال کردم گفت سونی هرچی گشتم گیرم نیومده تا الان. اما از مارشال کلا از محصولاتش خوشم نمیاد. دوستان اگر مارک دیگه ای سراغ دارن پیشنهاد بدن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه tap10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

بلاخره پس از سالیان سال ابرقدرت صوت وتصویر خودرو (پااااااایونیر) گیرنده دیجتال تولید کرد.GEX - 500DVB

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

13. این کاربر از tap10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •