تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 99 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 990

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2012

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

دوستان من بازیو خریدم ! انتی ویروس رو هم موقع نصب غیر فعال کرده بودم ... اما حالا که روی فایل اجرایی بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته !! در صورتی که وقتی وارد Task Manager میشم میبینم که پروسه ی این بازی 50% cpu رو اشغال کرده اما خبری از اجرا شدن بازی نیست وباید بصورت دستی خودم پروسشو ببندم
    .
    کسی این مشکل رو داشته و روش حل یا حداقل دلیل این مشکلو میدونه ؟!
    .
    مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    ايــــــــران-ماهشهر

پيش فرض

یعنی واقعاً این سری بدترین نوع تو سری ها ست.
    1- مستر لیگ نی تونی با تیم اصلی بازی کنی مگر اینکه 100gp داشته باشی (10 برد!!)
    2-هر توپی که از حریفت بگیری خطاست! تازه ممکنه کارت زرد هم بگیری!
    3- داور همیشه به نفع طرف مقابل شماست. امتحان کنید! دو نفره بازی کنید ، داور به نفع دسته 2 خواهد بود.
    4- دروازیان شما یه اسکول به تمام معنی است (مخصوصاً کاسیاس!!)
    5- ابرستاره تیم شما به درد یه قرون هم نمی خوره ( حتی مسی )
    6- ضعیف ترین بازیکن تیم حریف همتون رو مثل آب خوردن درییل می شده ( فکر کنم اینا تازه رسیدن به فیفا که چند بار کلید سرعت رو که بزنی با دروازبان هم می توانستی تمام زمین رو دور بزنی و کسی نمی تونست شما رو بگیره)
    7- 99% خطاهای شما کارت زرد داره
    8- 90% خطاهای شما وقتی اتفاق میفته که شما توپ حریف رو مثل بچه ادم گرفتی ، ولی حریف می تونه شما رو جر بده و توپ رو بگیره ، خطا هم نیست!! ( کاملاً عادلانه است و اعصاب شما هم که از پولاده تازه روش زده برای 3+!!!)
    9- 98% خطاهای پشت محوطه شما گل می شه!!!
    10- عمراً بتونین توی 6 قدم حریف به یارتون پاس بدین ( توپ رو یارتون عینهو الاغ می زنه تو اوت (حتی رونالدو) )
    11- یک عمر باید دنبال پچ باشین!!
    12- گوینده انگلیسی که اصلاً معلوم نیست داره چی رو گزارش می کنه ! هنوز بازی شروع نشده شما 0-2 جلویی

واقعاً این سری 2012 بازی مزخرفیه بجای اینکه از بازی لذت ببرید ، اعصابتون داغون می شه

3. 7 کاربر از prance_of_pirsia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mosolim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

3- داور همیشه به نفع طرف مقابل شماست. امتحان کنید! دو نفره بازی کنید ، داور به نفع دسته 2 خواهد بود.
    6- ضعیف ترین بازیکن تیم حریف همتون رو مثل آب خوردن درییل می شده ( فکر کنم اینا تازه رسیدن به فیفا که چند بار کلید سرعت رو که بزنی با دروازبان هم می توانستی تمام زمین رو دور بزنی و کسی نمی تونست شما رو بگیره)
    8- 90% خطاهای شما وقتی اتفاق میفته که شما توپ حریف رو مثل بچه ادم گرفتی ، ولی حریف می تونه شما رو جر بده و توپ رو بگیره ، خطا هم نیست!! ( کاملاً عادلانه است و اعصاب شما هم که از پولاده تازه روش زده برای 3+!!!)
    10- عمراً بتونین توی 6 قدم حریف به یارتون پاس بدین ( توپ رو یارتون عینهو الاغ می زنه تو اوت (حتی رونالدو) )
    12- گوینده انگلیسی که اصلاً معلوم نیست داره چی رو گزارش می کنه ! هنوز بازی شروع نشده شما 0-2 جلویی

واقعاً این سری 2012 بازی مزخرفیه بجای اینکه از بازی لذت ببرید ، اعصابتون داغون می شه

سلام

نکات بسیار به جا بود مخصوصا این مورد آخر که حسابی رو اعصابه منه.

پروفشنال javadlf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من اون گزارشگر انگلیسی 400MB صفحه دوم رو دانلود کردم و هیچ مشکلی هم نداره.

ولی منوهای بازی ( In-game Text ) هنوز فرانسویه. برای انگلیسی کردن اونها باید چیز دیگه ای دانلود کنم؟

ویرایش ---------------------

فایلی که مربوط به انگلیسی کردن منوها میشه اسمش dt05_e.img هست که حجمش حدود 5MB هست.

حالا دوستانی که این فایل رو دارن میتونن برام آپلودش کنند یا اینکه لینک دانلودی براش بدن؟
    Last edited by javadlf; 03-10-2011 at 11:35.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بازی من تاره !

هیچ پچی هم نصب نکردم خود بازی بدون پچه بعد که مسابقه شروع میشه تصویر انگار تاره ولی میشه بازی کرد

ولی مثل نسخه های قبلی واضح نیست

مشکل چیست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوست گلم برای گزارشگر باید هم مشکل داشته باشه چون این ورژن اصلی PC بازی نیست.ورژن xbox هست که کانورت شده.بعد یک عده رفتن از توی دمو بازی گزاشگر انگلیسی اضافش کردند.شمااگر یک کم دندون رو جیگر میذاشتی تا 17 مهر وژن اصلی کامپیوتر میاد.
    در مورد گرفتن توپ هم الان گرفتن توپ واردی میخواد.ببخشید اگه شما هر توپی رو که میری سمتش بتونی بگیری این بازی چه فرقی داره با فوتبال سگا.

8. این کاربر از redman1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mahdi.pars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

به نظر من 2011 خیلی بهتر بود

آخر فروم باز hoomi_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با این اوصاف بهتره صبر کنیم برای نسخه کامل پی سی یا خیلی فرقی با این نسخه نداره؟ من شک دارم اینو نصب کنم یا نه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام

من این پچ 1.1 که 230 مگ هست رو نصب کردم . بعد اینکه نصب کردم بازی دیگه اجرا نمیشه

کسی میدونه مشکل کجاست؟؟؟

پروفشنال hobgoblin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست گلم برای گزارشگر باید هم مشکل داشته باشه چون این ورژن اصلی PC بازی نیست.ورژن xbox هست که کانورت شده.بعد یک عده رفتن از توی دمو بازی گزاشگر انگلیسی اضافش کردند.شمااگر یک کم دندون رو جیگر میذاشتی تا 17 مهر وژن اصلی کامپیوتر میاد.
    در مورد گرفتن توپ هم الان گرفتن توپ واردی میخواد.ببخشید اگه شما هر توپی رو که میری سمتش بتونی بگیری این بازی چه فرقی داره با فوتبال سگا.
    دوست عزيزم

آخه چرا اطلاعات غلط ميديد. مگه ميشه نسخه xbox يه بازي رو كانورت كرد براي pc؟؟؟؟؟ البته بعضي بازي ها هستند كه توسط خود كمپاني بازي ساز اصطلاحا از نسخه كنسول پورت ميشن ولي اينجوري نيست كه هر كسي بتونه اين كارو انجام بده.

اين نسخه بازي كه الان دست من و شماس نه دمو هست نه كانورت شده. نسخه نهايي هم هست فقط يه مشكل داره اونم اينه كه نسخه انگليسي بازي نيست.

براي اينكه بشه بازي رو انگليسي بازي كرد فايل گزارشگر انگليسي كه احتمالا مربوط به نسخه 2011 بوده همراه با بازي پخش شده كه جواب نمي ده. البته بعد از يه مدتي هم گزارشگر درست براي بازي اومد كه خود من نصب كردم و دارم بازي مي كنم هيچ مشكلي هم نداره. حجم اين فايل گزارشگر انگليسي جديد نزديك 400 مگه و چند صفحه قبل دوستان زحمت كشيدن و گذاشتن.

13. 2 کاربر از hobgoblin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •