تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: ساخت هاست dedicated برای کال آف دیوتی4 4

داره خودمونی میشه netstar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض ساخت هاست dedicated برای کال آف دیوتی4 4

چه طور میشه هاست dedicated واسه cod4 ساخت .
    من واسه آنلاین بازی کردن از game ranger استفاده میکنم .اما میخوام بدونم چه طور میشه هاستی ساخت که فقط با دادن ip خودت به دوستت بتنونی باهاش بازی کنی بدون هیچ برنامه ای نه game ranger نه garena نه xfire

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

شما یه هاست باید بخری اول با رم بالا(vps)
    هزینش کمی بالائه با کیفیتش!
    بعدش کلی کار میکنی تا هاست راه بیفته.

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اصلا قابل فهم نیست جوابت

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

برای اینکه شما هنوز از مفهوم هاست و طریقه اینکه گیم سرورا راه میفتن اصلا اطلاعی ندارید و صرفا میخواید بسازید یکی فقط!اول باید برید از کسایی که دارن خوب سوال کنید و یاد بگیرید.
    دوباره میگم:شما یه هاست(بهشون vps)میگن میری میخری.بعدش بازیو روش راه میندازی که این مرحله سخته و حتما باید از کسایی که بلدن ساخت سرور برای بازی رو بپرسی.برا هر بازی معمولا فرق داره.البته گوگلش کنی جوابهایی پیدا میکنی.
    ولی در درجه اول در اینجا و فروم های دیگه دنبال کسی باید بگردی که ساخت چنین سرورهایی رو بلده(برای cod 4).توی تاپیک بازی تو همین انجمن راحت چندین نفر پیدا میکنی!

درضمن هر هاست مشخصاتی داره(مثل سیستم ها) که هر چی بیشتر باشه کیفیت بااتر و هزینه هم بیشتره!

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ببین عزیز من شما در این مورد آگاهی دارید قیول .ولی شرط اول جواب دادن به یه سوال اینه که سوالو بفهمی (البته شاید من خوب نتونستم منظورم رو بگم )من سوالم اینه که چه طور میتونم با کامپیوتر شخصیم تو خونه یه هاست کال آف دیوتی بسازم که یه بازی با دوستم بکنم بعد خاموش کنم برم بدون پرداخت هزینه.اگه بخوام پول بدم واسه هاست خوب تو game ranger هستن کسایی که پول میدی مدیریت هاستو میدن بهت که با یه برنامه rcon راحت موتونی مدیریت کنی سرورو با بهترین پینگ بدون نیاز با vps یا کلی کار دیگه .
    تو gr وقتی هاست میشم (نمیدونم شما بازی کردی یا نه ولی احتمالا بازی نکردی ) یه گزینه دازه به اسم dedicated که اگه اون رو no باشه حله و میتونی تو game ranger بازی کنی ولی نکته اینجاست من نمیخوام اون no باشه میخوام روی lan یا internet بزارمش .
    وقتی اونو رو internet بزاری یه صفحه واست باز میشه به اسم cod4 console که اون همون سروره که ساخته شده حالا خودت میتونی بازی رو باز کنی و به هاستت وصل شی.حالا ip خودتو به دست میاری که من حوصله ندارم بگم چه طور و آخرش یه 28960 اضافه میکنی میدی به دوستت که بهت وصل شه ولی مشکله من همین جاست این ip رو میدم ولی برا اونا time out میده .
    در ضمن انتی ویروسم غیر فعاله پورت 28960 رو هم باز کردم ولی اطمینان ندارم که درست باز کردم (اگه کسی واسه این کار بلده توضیح بده )

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

ببین عزیز من شما در این مورد آگاهی دارید قیول .
    نه والله من فقثط کمی میدونم خودم یکیم نداشتم!

بله سوالتونو درست نفهمیدم.
    ببینید شما یک چیزی هستش براتون:این کاری که میگید اگه راهی باشه به این راحتی پیدا نمیشه و من نشنیدم.
    چون اکثر مواقع کسی بخواد dedicated بسازه از vps استفاده میکنه.
    مدتی در این رابطه تو تاپیک بازی بحث داشتیم ولی راهی برا این چیزی که میخواید پیدا نشد و تا مرحله خودتون وصل شید به هاست خودتون پیش رفتیم.اصل Dedicated برابره با یه هاست ثابت.
    برای همین از اون موقع اکثریت به توافق رسیدیم(در اینجا و انجمنی دیگه) که اگه خواستیم بزنیم تو یاهو به هم بگیم بریزیم گیم رنجر

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

من خودم تا یه جاهاییش پیش رفتم و فهمیدم که اون ip که من به دوستم مدادم ip ای دی اس الم بوده 192.186.x.x وخیلی تحقیق کردم تا فهمیدم که این مشکل از کرک من هست این کرکی که من دارم برای هاست شدن در game ranger هستش
    خیلی دنبال کرک این هاست dedicated گشتم ولی تا حالا که چیزی پیدا نکردم اگه شما پیدا کردید بنویسید

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اقا این خیلی پیچیده تر از این حرفاست اگه علاقمند بودین این رو ببینید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت sajjadheydari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    ارومیه

11

چه طور میشه هاست dedicated واسه cod4 ساخت .
    من واسه آنلاین بازی کردن از game ranger استفاده میکنم .اما میخوام بدونم چه طور میشه هاستی ساخت که فقط با دادن ip خودت به دوستت بتنونی باهاش بازی کنی بدون هیچ برنامه ای نه game ranger نه garena نه xfire
    با سلام خدمت دوستان عزیز این مطالب رو دارم امیدوارم به دردتون بخوره .

1-یک عدد سرور مجازی (حتی الامکان اگر پولتون میرسه یک سرور در داخل ایران که پینگ ها پایین باشه)
    2- نصب نرم افزار گیم رنجر برروی سرور
    3-manu admin mod v0.11.4
    4-بازی cod4 روی سرور
    5- php
    6- grcod4dedrun
    خیلی خوب حالا میتونیم کار رو شروع کنیم
    اول یک توضیح کوچیک درباره ی 3 تا چیز که ممکنه براتون جدید باشه میدم
    1- MANU ADMIN MOD که نرم افزاری برای کنترل هاست کال اف دیوتی هستش که شما میتونید بازی رو با این نرم افزار کنترل کنید مثلا مپ عوض کنید و بازیکن ها رو بن یا KICK کنید.
    2- PHP که برای نصب ADMIN MOD نیاز دارید
    3-GRCOD4DEDRUN این نرم افزار برای اجرای کال اف دیوتی در حالت کنسول است البته شما با ساخت یک شرتکات میتونید براحتی این کار را انجام دهید ولی نمیتوانید از شرتکات برای اجرای سرور در حالت کنسول در گیمرنجر استفاده کنید.که این نرم افزار با دستکاری یک سری از فایل ها این قابلیت رو به شما میده(توجه کنید این اولین باره که این فایل به طور همگانی به انتشار میرسد)
    تقریبا توضیحات اولیه به پایان رسید
    خیلی خوب شما باید ابتدا کال آفدیوتی رو بر روی سرور نصب کنید بعد یک اکونت توی گیم رنجر بسازید(اکونتی مخصوص سرور چون نمیشه با یک اکونت در یک زمان از چند جا آنلاین شد)
    فایل پی اچ پی رو در سرور بریزید (سعی کنید در آدرسی مثل C:/PHP بریذید چون آدرس فایل رو بعدا نیاز داریم)
    حالا ادمین مد رو در این ادرس بریزید:
    WHERE U DID INSTALL COD4/MAIN/
    یعنی جایی که کال آف دیوتی رو نصب کردید در فایل MAIN ، بریزید.
    حالا نوبت یک سری تغییرات در ADMIN MOD هستش.
    اول برید داخل فایل ادمین مدی که در کال آف ریختید از اونجا برید تو فولدر CONFIG و فایل CONFIG.CFG رو باز کنید(حتی الامکان از نرم افزار NOTEPAD++ استفاده کنید)
    خط دوم که نوشته شده IP="127.0.0.1" رو بذارید.
    در خط 4 هم نوشته شده LOGFILE شما باید آدرس MAIN که در فولدر کال آفدیوتی هستش رو بذارید مثلا:
    LOGFILE="C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\cod4\Call Of Duty (4)\main\games_mp.log"
    حالا فایل رو سیو کنید و ببندید.
    شما فایل grcod4dedpatcher را در محله بازی قرار دهید و سپس باز کنید این پچ در محله بازی شما یک فایل با نام iw3mp.exe میسازه که فایلی هست که وقتی شما باز میکنید اونو کنسول اجرا میشه
    حالا شما grcod4dedpatcher را باز کنید و یک سری سوال که اولی میپرسه هاست ددیکتد باشه یا نه که باید y رو وارد کنید و بعدی میپرسه که انتی چیت که همون پی بی هست که میتونید y -n رو بدید سپس میگه مدی میخواید باهاش اجرا کنید که شما معمولا نه رو انتخاب میکنید بعد یک پسورد میخواد با نام rconpassword که پسورد مهمی هست و باید مخفی باشه خودتون یک پسورد رو انتخاب کنید سپس میپرسه با تنظیمات موافق هستید که باید y رو بزنید
    حالا یک فایل با نام iw3mp.exe به وجود اومد شما حالا برید تو گیم رنجر و یک روم دلخواه بسازید سپس ببندید و حالا در پوشه grcod4dedpatcher دنبال یک فایل با نام Scriptstartup بگردید داخل اون یک فایل هست با نام cod4dedrun اونو اجرا کنید و بعد اگه گیم رنجرو خود به خود باز نکرد خودتون بازش کنید حالا روم ایجاد شده و کامپیوتر کار کنترل رو به عهده گرفته یعنی اگه قطع بشه دوباره میسازه و غیره
    حالا تو کنسول 2 چیزو بزنید
    set sv_log_damage 1
    g_logsync 1
    حالا برید تو پوشه main و manu admin mod 11.4 و دنبال فایلی با نام start.bat بگردید و اونو اجرا کنید اگر مشکلی بود در خدمتم فقط میمونه guid شما که وقتی برید تو سرور و بزنید status طی یک 32 رقمی نشونتون میده اونو کپی کنید و در فایل manuadminmod و بعد در admins.cfg جای اون کدی که هست paste کنید
    حالا شما هم ادمین هستید و هم سرور دارید برای تغییر پیامی که هر 60-90 ثانیه میفرسته برید تو manuadminmod و بعد config و بعد plugins و بعد banner.lst که با نتپد باز کنید و بعدم هر پیامی که دلتون خواست بنویسید
    توی badword.lst میتونید کلماتی رو بنویسید که اگه استفاده بشن به مدت 3 بار کیک شه بازیکن
    تو badnames میتونید اسمایی که تو سرور جایی ندارن رو بنویسید

10. 2 کاربر از sajjadheydari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام لطفا اموزش ساخت سرور اختصاصی واسه cod4 رو آموزش بدیین من تو cod4 کلن زدم واسه کلن میخوام سرور بدم هم سرور Hc و هم پرو مد در ضمن سرور ها تو گارنا باشه لطفا راهنمایم کنید (راهنمایی سودمند ) با تشکر
    Vps دارم فقط بگین چیکار واسه ران کردن سرور باید انجام بدم ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •