تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: تفاوت کیفیت ال جی با سونی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ممنون دوستان. یه جورایی ته دلم قرص شد که با این که دارم پول زیادی می دم اما لا اقل خیالم راحته که یه چیز درست و حسابی و عمری می خرم. همه میگن سونی از همه بهتره. تازه امروز یه جا دیدم یه نفر تلویزیون ال جی که تبلیغش می کنن خریده. یه نرم افزار کامل داشت تا باهاش خیلی قشنگ سایت باز کنیم. خیلی جالب بود.

درباره عینک های سه بعدی تلویزیون ال جی و سونی نظرتون چیه؟ ال جی عینکاش خیلی سبک و ده هزار تومن هست اما سونی میگه ماله من خیلی بهتره و یه دونش میشه 95هزار تومن!!!

یه مسئله دیگه هم هست و اونم تو این اکتیو و پسیو بودن عینکاس. فرقیم باهم می کنن؟ یعنی یه فیلم 3D رو با عینک اکتیو ببینیم یا پسیو فرقی می کنه؟

ممنون
    اگه سه بعدی میخوای بخری برنامه فرق میکنه
    اول اینکه توصیه میکنم هنوز سراغ سه بعدی نرو. اختراعات در این زمینه هی داره افزایش پیدا میکنه هر روز یه اختراع جدید میکنن اون تبلیغ ال جی که خودش مدل قدیمی سه بعدی خودش رو ضایع میکرد رو یادتونه؟ همین دو ماه پیش پخش میکرد
    در هر صورت سه بعدی بدون شک ال جی یکی از بهترینهاست. بیشتر هم به خاطر این مدل جدیدش با عینک مخصوصش میگم که هفت هشت هزار تومن بیشتر نیست و حتی با یکی از مدلهای تلویزیونش خودش ده تا عینک میده.
    ظاهرا تو یه نمایشگاه معتبر همین تازه گی برنده بهترین تلویزیون سه بعدی هم شده.
    (مجله دانستنهای دیجیتال شهریور ماه امسال)

---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

فکر کنم اصلش اینجوری هنوز اینقدر پولدار نشدم که جنس ارزون یا دست دوم بخرم
    ؟
    درسته
    خیلی وقته که از این ضرب المثل استفاده نکرده بودم
    ممنون

2. این کاربر از sabtaab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه manutd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

همیشه نمی شه گفت برندی که معروفتره یا پرفروش تره کالای بهتر و پیشرفته تر می زنه

مگه فروش نوکیا از همه برندها بیشتر نیست پس چرا قابل مقایسه با بلک بری یا اچ تی سی یا اپل نیست

در مورد تی وی هم حتما حتما باید برید چندتا کلیپ فول اچ دی با کیفیت عالی با گسترده رنگ بالا ببرید مخ فروشنده رو بزنید تست کنید رو مدلها کاملا می شه اونطوری تصمیم گرفت

من خودم کلی تست کردم اکثر مارکا رو اما حدود 1 سال پیش واسه همین مدلهای جدیدو نمیدونم. شاهکاره مدلها lg lx9500 بود

باور کنید من همه برندها و مدلها رو پارسال تست شخصی کردم

philips - toshiba -sony - lg - samsung - sharp yrgb - panasonic

اما اونموقع lx9500 بالا دست همه بود

تصویر 2d عالییییییییییییییه

چون منبه تری دی آنچنان اونموقع زیاد نبود من اساس رو بر تصاویر 2d/sd گذاشتم

واقعا توی تصاویر 1080p عالیییییییییییییییه

Last edited by manutd2009; 30-09-2011 at 16:25.

کـاربـر بـاسـابـقـه hovo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

زیر 200 هرتز خرید نکنید
    این مخلص کلام بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

همیشه نمی شه گفت برندی که معروفتره یا پرفروش تره کالای بهتر و پیشرفته تر می زنه

مگه فروش نوکیا از همه برندها بیشتر نیست پس چرا قابل مقایسه با بلک بری یا اچ تی سی یا اپل نیست

در مورد تی وی هم حتما حتما باید برید چندتا کلیپ فول اچ دی با کیفیت عالی با گسترده رنگ بالا ببرید مخ فروشنده رو بزنید تست کنید رو مدلها کاملا می شه اونطوری تصمیم گرفت

من خودم کلی تست کردم اکثر مارکا رو اما حدود 1 سال پیش واسه همین مدلهای جدیدو نمیدونم. شاهکاره مدلها lg lx9500 بود

باور کنید من همه برندها و مدلها رو پارسال تست شخصی کردم

philips - toshiba -sony - lg - samsung - sharp yrgb - panasonic

اما اونموقع lx9500 بالا دست همه بود

تصویر 2d عالییییییییییییییه

چون منبه تری دی آنچنان اونموقع زیاد نبود من اساس رو بر تصاویر 2d/sd گذاشتم

واقعا توی تصاویر 1080p عالیییییییییییییییه

حرف شما کاملا درسته
    اگر یک بلو ری را در سه مدل تلویزیون سامسونگ ال جی و سونی با یک رده مشخص از نظر تجهیزات مقایسه کنید به احتمال زیاد سامسونگ و ال جی کیفیت بالاتری دارند
    اما مسئله برای من طول زمان استفاده است جالب اینکه من خیلی زود لوازم دیجیتالم را عوض میکنم اما ال جی حتی نتوانست سه سال در خانه من دوام بیاورد
    مسئله دوام یکطرف و افت کیفیت تصویر هم یک مسئله دیگر است. ظاهرا این افت کیفیت در ال سی دی های کره ای بیشتر است
    درهر صورت سونی کیفیت را فدای قیمت نکرده

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

حرف شما کاملا درسته
    اگر یک بلو ری را در سه مدل تلویزیون سامسونگ ال جی و سونی با یک رده مشخص از نظر تجهیزات مقایسه کنید به احتمال زیاد سامسونگ و ال جی کیفیت بالاتری دارند
    اما مسئله برای من طول زمان استفاده است جالب اینکه من خیلی زود لوازم دیجیتالم را عوض میکنم اما ال جی حتی نتوانست سه سال در خانه من دوام بیاورد
    مسئله دوام یکطرف و افت کیفیت تصویر هم یک مسئله دیگر است. ظاهرا این افت کیفیت در ال سی دی های کره ای بیشتر است
    درهر صورت سونی کیفیت را فدای قیمت نکرده

دوست عزیز

اصلا این صحبت منطقی نیست شما نمی تونید یک برند با گسترده تولیدی زیاد همشو به یه چشم ببینی

معلومه شما برید یه بنز 50 میلیونی بگیرید با یه مدل 200 میلیونیش متفاوت اینو در کیفیت و کارایی هم لمس خواهید کرد

من هیچ علاقه ای به الجی سامسونگ و سونی ... ندارم و تعصب هم به هیچ عنوان ندارم

اما چون خودم تست بسیار دقیق انجام دادم تا پارسال که شاهکار lx9500 بود اما همیشه شما چیزی رو پیدا نمی کنید 100% بی نقص باشه همین الجی lx9500 رفلکس نور داره مثل hx920 سونی اما از این که بگذریم من به هیچ عنوان با حرفتون موافق نیستم که یه مدل تاپ از یه برندی مثل الجی بر داری و کمتر از 3 سال بهت کار بده

بالاخره یه فرقی بین مدل ارزون قیمت با گرون قیمت هست دیگه

در ضمن من گارانتی می کنم که شما چون 3 سال یه بار عوض می کنی اگه تو طول این 3 سال روزی 7 ساعتم باهاش بترکونی باز بهت کار بده
    ==========================
    مردم ما مردمی بسی باحالا در هر زمینه

بری بازار یارو یخچال سامسونگ ببینه بعد جفتش مارک میله باشه چون اسمه سامسونگ زیاد شنیده میگه دیگه بالاتر از این نیست در صورتی که مارک میله خداست فقط بعضی مارکها هستن که تمام محصولاتشون خداست

حالا شما رفتی یه مدل سونی بخر داداش
    Last edited by manutd2009; 01-10-2011 at 03:24.

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

حرف hovo رو تایید می کنم

البته معیار هرتز معمولا با کمی تخیل شرکتها بکار می برند اما سعی کنید که هرز بالاتر رو انتخاب کنید

مثلا تو برندی مثل فیلیپس 200 هرتزش با 400 الجی برابری می کنه من اینو روی 10 تا 12 کلیپ فوا اچ دی مقایسه کردم کنه من اینو روی 10 تا 12 کلیپ فوا اچ دی مقایسه کردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوست عزیز

اصلا این صحبت منطقی نیست شما نمی تونید یک برند با گسترده تولیدی زیاد همشو به یه چشم ببینی

معلومه شما برید یه بنز 50 میلیونی بگیرید با یه مدل 200 میلیونیش متفاوت اینو در کیفیت و کارایی هم لمس خواهید کرد

من هیچ علاقه ای به الجی سامسونگ و سونی ... ندارم و تعصب هم به هیچ عنوان ندارم

اما چون خودم تست بسیار دقیق انجام دادم تا پارسال که شاهکار lx9500 بود اما همیشه شما چیزی رو پیدا نمی کنید 100% بی نقص باشه همین الجی lx9500 رفلکس نور داره مثل hx920 سونی اما از این که بگذریم من به هیچ عنوان با حرفتون موافق نیستم که یه مدل تاپ از یه برندی مثل الجی بر داری و کمتر از 3 سال بهت کار بده

بالاخره یه فرقی بین مدل ارزون قیمت با گرون قیمت هست دیگه

در ضمن من گارانتی می کنم که شما چون 3 سال یه بار عوض می کنی اگه تو طول این 3 سال روزی 7 ساعتم باهاش بترکونی باز بهت کار بده
    مردم ما مردمی بسی باحالا در هر زمینه

بری بازار یارو یخچال سامسونگ ببینه بعد جفتش مارک میله باشه چون اسمه سامسونگ زیاد شنیده میگه دیگه بالاتر از این نیست در صورتی که مارک میله خداست فقط بعضی مارکها هستن که تمام محصولاتشون خداست

حالا شما رفتی یه مدل سونی بخر داداش
    منم حرف شما رو قبول دارم
    مسئله در کل اينطوريه که اجناس کره اي از جمله ال جي و سامسونگ فقط کمي بهتر از مشابه چيني اشون هستند اما هر دو شرکت دارند تلاش ميکنند بهتر و بهتر بشوند.
    من نسبت به هيچ برندي تعصب ندارم اما وقتي چند تا جنس کره اي از اين دو شرکت بخري و بعد شاهد پرپر شدنش جلوي چشمتون باشيد ممکنه يه کم از اينها بدتون بياد
    مشکل اينجاست که همون طول عمر سه سال هم به سختي در اين اجناس رعايت ميشه. مثلا موبايل من که سامسونگه کمتر از يکسال درست کار کرد الان هم منشي اش از کار افتاده هم اس ام اس رد نميکنه.

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

مهمترین قسمت یک ال سی دی یا ال ای دی پنل هست که پنلهای اکثر مدلهای سونی ساخت شرکت SLCD کره ای هست و بیشتر سهامش در اختیار سامسونگه البته سونی اخیرا با پنلهای شارپ هم ال سی دی تولید میکنه ولی مدلهای 2011 ظاهرا همشون از پنلهای سامسونگ استفاده میکنن.
    ال جی هم از پنلهای IPS استفاده میکنه که افت کیفیت کمتری در زاویه دیدهای عریضتر دارن برندهای پاناسونیک , فیلیپس و ال جی معمولا از این پنلها تو ساخت ال سی دیهاشون استفاده میکنن.
    نکته دیگه تو پنلها تکنولوژی ساخت چیپها هست , چیپهایی که از تکنولوژی 45 نانومتری در ساختشون استفاده شده باشه حرارت کمتری تولید میکنن و در نتیجه عمر بیشتری دارن که فعلا سامسونگ تو این مقوله پیشتاز هست.
    آمار خرابی پنلها که قبلا توی یکی از این تاپیکها قرار گرفته بود و نتیجه تحقیقات بنیاد Display research و Consumer reports بود نشون میداد از نظر میزان خرابی و مراجعه به تعمیرگاه برندهای سامسونگ ال جی و سونی در یک سطح قرار دارن.

10. 4 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

منم حرف شما رو قبول دارم
    مسئله در کل اينطوريه که اجناس کره اي از جمله ال جي و سامسونگ فقط کمي بهتر از مشابه چيني اشون هستند اما هر دو شرکت دارند تلاش ميکنند بهتر و بهتر بشوند.
    من نسبت به هيچ برندي تعصب ندارم اما وقتي چند تا جنس کره اي از اين دو شرکت بخري و بعد شاهد پرپر شدنش جلوي چشمتون باشيد ممکنه يه کم از اينها بدتون بياد
    مشکل اينجاست که همون طول عمر سه سال هم به سختي در اين اجناس رعايت ميشه. مثلا موبايل من که سامسونگه کمتر از يکسال درست کار کرد الان هم منشي اش از کار افتاده هم اس ام اس رد نميکنه.
    =============================

دوست گرامی معلومه میری موبایل سامسونگ می خری اونم نه سری گالکسی بلکه از این بیسیکها اونطوری می شه

تو همون سری گالکسیم مدل خوب و بد داره

مثلا i9000 / 9003 توپه اما ice دست که می کشی رو السی دیش پخش رنگ می ده

در ضمن قرار نیست همه اقلامو با هم مقایسه کنید

آیا میکروسافت تبهری که در نرم افزار داره در تولید سخت افزارم داره
    یا ibm خدای سازنده Procecore اما در زمینه نرم افزار تبلت که تخصصی کار نمی کنه که

امیدوارم دوستان بحثی می کنندقبلش بهش فکر کنن همه چیو با هم قاطی نکنن

من دورو برم کلی وسیله از همین مارکای به اصطلاح کره ای است اما به این صورتم که می گید نیست که کمتر از 3 سال از دور خارج بشن

لبته بستگی به طرز استفاده هم داره خیلیها رو دیدم دوشاخه برق tv همیشه تو برق بیخیاله بیخالم هستن 4 روز دیگه که تی وی ترکید میگن brande خوبی نبوده

البته با اجازه استاد گرامی جناب alucard که در این زمینه استاد بنده هستن.

تاپیک LG LX9500

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by manutd2009; 01-10-2011 at 18:26.

12. این کاربر از manutd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •