تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 78 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 776

نام تاپيک: بحث و گفتگو پیرامون بورس اوراق بهادار

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض بحث و گفتگو پیرامون بورس اوراق بهادار

به نام خدا
    تو این دوره زمونه که کار کم پیدا میشه و درآمدها پایین هست و یا اگه شغلی هم پیدا بشه در کارخانجات باید روزی چندین ساعت کار سخت کنی و کلی اخم و تخم و منت بشنوی و ببینی و آخر سر با کلی دنگ و فنگ و دیرکرد بری اطاق حسابداری و حقوق پایه اداره کار را بگیری که عین گوشت قربونی هست و زود آب میشه ...
    حالا اگه مدرک دانشگاهی هم داشته باشی و مجبور باشی کارگری کنی که خیلی حال گیریه...نمونش من و همسرم که با هم تو کارخونه ای کار می کردیم و همسرم با داشتن مدرک لیسانس شیمی باید از صبح تا غروب تو کارخونه کار می کرد و آخر سر باید با مدرک لیسانس همون حقوقی رو می گرفت که کارگر زیر دیپلم می گرفت...

انسان به طور غریزی راحت طلب هست و بیشتر دنبال کاری میگرده با کمترین فعالیت بدنی و بیشترین یا بهترین درآمد

به همین خاطره که یک مدتی سرمایه گذاری بصورت هرمی باب شده بود-یا الآنه بیشتر کسانی که سر و کار با کامپیوتر و اینترنت دارن دنبال ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات کلیکی یا تبلیغات از طریق وبلاگ و سایت هستن...که اگر در این زمینه ها اگاهی داشته باشید قطعاً می دونید که علی رغم وقت گذاری در این نوع تجارت باز هم سود دهی کمی خواهید داشت-منکه ندیدم شخصی از این طریق سود خوبی کسب کنه

خود من همه اینها را تجربه کردم اما فایده ای نداشت
    الان دارم فکر می کنم این حرفهام مثل ایمیلهای تبلیغاتی که طرف اول میاد زمینه چینی میکنه برای مثلاً دعوت به عضویت در سایتی که تبلیغات کلیکی میکنه که البته این زمینه چینی براش سود هم داره اما شاید شرکت شما در بورس کمکی به سودآوری من نداشته باشه...

همونطور که از اسم تاپیک بر میاد می خوام در این تاپیک به بورس اوراق بهادار بپردازم

همه شما قطعاً یکبار کلمه بورس اوراق بهادار را شنیدید و حتماً یکبار اون تابلو قرمزه بورس تهران را در تلویزیون دیدید!

نمی دونم نیاز هست کلاً از پایه بورس را توضیح بدم یا نه؟نیاز هست بگم روند کاری بورس چگونه است؟یا ایا شما می دونید در بورس چه شرکتهایی هستند؟کارگزار چیه؟پرتفوی چیه؟به چه روشهایی میشه سرمایه گذاری کرد؟تحلیل تکنیکال چیه؟
    اما اگر ببینم تاپیک مورد قبول کاربران قرار بگیره حتماً تا جایی که بتونم اینها را توضیح میدم.

اما
    1-ایجاد این تاپیک و تبلیغ بورس اوراق بهادار حداقل در کوتاه مدت سودی برای من نداره،شاید حرفه ای ها بهتر بدونن من چی میگم
    2-بورس اوراق بهادار مثل سایتهای کلیکی کم درآمد نیست به شرطها و شروطه ها.امروز 1000 تا از سهمی می خری با قیمت مثلاً 100 تومن یک ماه بعد با توجه به امکان بالا رفتن هر سود نسبت به روز گذشته( 4% ) حداقل 50 هزار تومن سودآوری داره(البته این نوع خرید و فروش توصیه نمیشه -مثال بود)دقت کنید که این یک خرید بود و با گسترش سبد خرید سود هم بالا میره(در شرایط ایده آل)-کدوم یک از سایتهای کلیکی یا ایمیل مارکتینگ چنین سودی میده؟
    3-بورس اوراق بهادار مثل فعالیت هرمی ممنوع نیست
    4-با اندکی قدرت تحلیل و شم اقتصادی می تونید با سرمایه اندک به سود خوبی برسید
    5-شرکت در بورس اوراق بهادار می تونه به شرایط اقتصادی کشور کمک کنه

من قبل از ایجاد این تاپیک با یکی از مدیران هماهنگ کردم و ایشون نظرش مثبت بود
    حتماً لازمه بگم این تاپیک اگه بگیره جایی برای آموزش تخصصی نیست چون خودم هم تازه کارم و اصلاً این تاپیک نیاز سایت بود.شما اگه دقت کنید در فیس بوک و کلوب و اکثر جوامع مجازی بخشی به این نام فعال است که افراد در این بخش به تبادل نظر در مورد سهام ها و شرکتها و تحلیل ها می پردازن
    البته تا جایی که بتونیم کمک می کنیم به افراد علاقه مند و امیدوارم در این سایت کاربران متخصصی باشن که از تجربیات اونها بتونیم استفاده کنیم

راستی یادم رفت بگم به بازار بورس میگن بازار وحشی!!!
    منتظر نظر و استقبال کاربران هستم

2. 12 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

یعنی هیچکی علاقه ای به سرمایه گذاری در بورس نیست؟
    یعنی سایتهای کلیکی یا ایمیل مارکتینگ خیلی درآمد بالایی داره؟یا حتماً ماشالله جیبها همه پر پول هست؟!
    به هرحال من حاضر به کمک هستم
    تا به حال هم سهم های زامیاد و بانک نوین و فنرسازی(خزر)را خریدم

داره خودمونی میشه big W's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام

جناب وین رونی عزیز یک دوستی دارم که هر روز میشینه جلوی کامپیوتر و به مونیتور نگاه میکنه توی صفحه مونیتور هم یک چیز چهار گوشی وجود داره و اون وسط رنگ مشکی و یک رنگ سبز اون وسط هی مثل خط نوار قلب که دکتر ها از آدم ها میگیرند بالا پایین میره و از مارکت های آسیا و استرالیا و آمریکا و اروپا نمیدونم
    چطور میخره و همان روز هم میفروشه و اینکه فکر میکنم خیلی حسود هست یا اینکه میبینه من چون توی این کار نبوده و برام سخت است هر وقت گفتم به من یاد بده بی معرفت یاد نمیده در ضمن من در خارج از کشور زندگی میکنم لطف کن و یگو ویا آموزشی اینجا برام بنویس.
    Last edited by big W; 03-10-2011 at 02:14. دليل: درست کردن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض معاملات بورس اوراق بهادار

با سلام
    میخواستم این فروم رو باز کنم برای اینکه عزیزانی که در کار بورس هستند اطلاعات خود را در مورد بازار سهام .نحوه خرید و فروش. شرکتهای بورسی . طریقه سود کردن در بازار سهام و..... ارائه کنند .. با تشکر

6. این کاربر از SEPAHAN2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

منم موافقم یاد بدید.چون دوست داشتم سرمایه گذاری کنم اما پدرم نذاشت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اقا اینجا چقدر سوتو کوره اخه شمام شدین سهامدار
    کسی هس بازارو دنبال کنه بیاد تبادل نظر

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

دوستان عزیز بورس اوراق بهادار واسه کسیه که دانش اینکارو داشته باشه نه اینکه مثل من یه سرمایه جور کنه به خیال خودش پولدار میشه اینطوری نمیشه واسه هر کاری باید تلاش و دانش اون کارو به دست اورد
    اگه میخوایید وارد این بازار بشید بهتون توصیه اکید میکنم بسیار با دانش و مطالعه وارد بشید در غیر اینصورت ضرر حتمیه
    خوشحال میشم کمکتون کنم
    ممکنه شانس داشته باشید سرمایتون 2 برابر بشه و برعکس هر روز بشینید اب شدن سرمایتون رو ببینید
    سوالی بود در خدمتم

دوستان این عکسو نگاه کنید بیشترین ضرر ها از این 20 مورده این موارد توسط استاد نیما ازادی نوشته شده
    Last edited by Ezel; 27-03-2012 at 12:22. دليل: ادغام

10. 4 کاربر از BEHZAD2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض بورس

با سلام

جناب وین رونی عزیز یک دوستی دارم که هر روز میشینه جلوی کامپیوتر و به مونیتور نگاه میکنه توی صفحه مونیتور هم یک چیز چهار گوشی وجود داره و اون وسط رنگ مشکی و یک رنگ سبز اون وسط هی مثل خط نوار قلب که دکتر ها از آدم ها میگیرند بالا پایین میره و از مارکت های آسیا و استرالیا و آمریکا و اروپا نمیدونم
    چطور میخره و همان روز هم میفروشه و اینکه فکر میکنم خیلی حسود هست یا اینکه میبینه من چون توی این کار نبوده و برام سخت است هر وقت گفتم به من یاد بده بی معرفت یاد نمیده در ضمن من در خارج از کشور زندگی میکنم لطف کن و یگو ویا آموزشی اینجا برام بنویس.
    با سلام
    دوست خوبم باید قبل از ورود به بورس حتما یه سری اطلاعات رو به عنوان دانش اولیه داشته باشی وگرنه بطور قطع اوضاع خوبی نخواهی داشت.اگه کسی نیست که بتونی از نزدیک ازش سوال کنی،میتونی از کارگزاری هایی که دوره های آموزشی(بعضا رایگان) برگزار میکنند بهره بگیری.نمیدونم شما دسترسی آسانی به اونا دارید یا نه.
    بطور کل دو نوع تحلیل در زمینه بورس وجود داره.1-تحلیل فاندامنتال 2-تحلیل تکنیکال
    خوب بطور واضح شما برای استفاده از تحلیل فاندامنتال باید تمام عوامل تاثیر گذار روی قیمت سهم رو بشناسید و بتونید اطلاعات مالی شرکت ها(اعم از ترازنامه ها،صورت های سود و زیان،وضعیت شرکت و صنعتی که وارد شده اید و ...) که در اختیار همه قرار داره رو بخوبی تحلیل و بررسی کنید.این تحلیل نیازمند داشتن دانش اولیه و تجربه است و بسیار زمان بر.
    اما نتایجی که از این نوع تحلیل بدست می آورید بسیار مطمئن تر و ارزشمندتر نسبت به تحلیل تکنیکال است.
    اما در تحلیل تکنیکال شما بر اساس روندهایی که سهم در گذشته داشته تصمیم گیری میکنید و از یک سری ابزار ریاضی، نسبت ها و نمودارها بهره میگیرید.یادگیری این نوع تحلیل بسیار ساده تر از نوع فاندامنتاله و زمان بسیار کمی از شما میگیره. اما طبیعتا نتایج حاصل از این نوع تحلیل خالی از ریسک نیست.
    برای تحلیل تکنیکال کتاب "تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه" نوشته "جان.جی.مورفی" ترجمه "کامیار فراهانی فرد و رضا قاسمیان" میتونه براتون مفید باشه.

سال خوبی داشته باشید.

12. 4 کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوست من شما سهامدار شرکت های بورسی هستین و آیا تا الان خرید و فروش کردین؟

یعنی هیچکی علاقه ای به سرمایه گذاری در بورس نیست؟
    یعنی سایتهای کلیکی یا ایمیل مارکتینگ خیلی درآمد بالایی داره؟یا حتماً ماشالله جیبها همه پر پول هست؟!
    به هرحال من حاضر به کمک هستم
    تا به حال هم سهم های زامیاد و بانک نوین و فنرسازی(خزر)را خریدم
    استاد گرانقدر این سهامی رو کی و با چه قیمت هایی خریدین.
    شما بلند مدت کار میکنین یا کوتاه مدت و میان مدت؟

مستقیم ارسال نشد دوباره میفرستم
    شما تو بورس فعالیت میکنین؟بورس کالا،معاملات آتی و . . . هم فعالید؟
    Last edited by Arash4484; 23-08-2013 at 02:52. دليل: ادغام

پروفشنال ahad_judo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

چرا بعضی وقتها شرکت ها سهامشون رو بصورت اوراق مشارکت میذارن؟
    یعنی در حال ورشکستن؟؟
    کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه؟

صفحه 1 از 78 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •