تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 78 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 776

نام تاپيک: بحث و گفتگو پیرامون بورس اوراق بهادار

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

داداش به نظرم بعضی سهاما سودشون از بانکم بیشتره اگه در بورس باشی و اگه نخوای یه شرکت گیتی پسند هست در اصفهان که25درصد میده اما باید حداقل2.5 میلیون پول بذاری

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

از کدوم کارکزاری انلاین گرفتین؟ من خودم از سهم اشنا دارم ولی قطی داره ایننطور که شنیدم همه انلاینا اینجوریه
    چرا فولادی یا معدنی نداری
    من چند ساله با فرائر کار میکنم سهم خیلی خوبیه
    منم بانکی دارم راضی نیسم نمیدونم چشون شده در جا میزنن

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

داداش بانکیا تا اینجا سهامداراشونو راضی نکردن اما به نظر من صبرکن شاید بعد اجرای سری دوم هدف مندی یارانه ها یه تکونی خوردن

با سلام خدمت hosein_a
    دوستمان از انتخاب میان سود اوراق مشارکت و سود بانکی سوال کردند که من هم به دید خودم پاسخ گفتم.
    صد البته اگه کسی دانش ورود به بورس رو کسب کنه سودهایی به مراتب بالاتر از نرخ سود بانک ها شناسایی خواهد کرد.

من از کارگزاری پارسیان استفاده میکنم.فولادی و معدنی هم صد در صد مد نظرم بوده.تصمیمم رو زمانی برای خرید گرفتم که خبر بهره مالکانه بگوشم رسید.
    بنظر من هم بانکی ها فعلا دارن درجا میزنن.یه تلنگر کافیه تا حرکت رو به رشدشون رو شروع کنن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام خدمت hosein_a
    دوستمان از انتخاب میان سود اوراق مشارکت و سود بانکی سوال کردند که من هم به دید خودم پاسخ گفتم.
    صد البته اگه کسی دانش ورود به بورس رو کسب کنه سودهایی به مراتب بالاتر از نرخ سود بانک ها شناسایی خواهد کرد.

من از کارگزاری پارسیان استفاده میکنم.فولادی و معدنی هم صد در صد مد نظرم بوده.تصمیمم رو زمانی برای خرید گرفتم که خبر بهره مالکانه بگوشم رسید.
    بنظر من هم بانکی ها فعلا دارن درجا میزنن.یه تلنگر کافیه تا حرکت رو به رشدشون رو شروع کنن.
    سلام عرض شد
    بهره مالکانه دیگه چیه؟
    فکر کنم بانکیا تا اجرای سری دوم هدفمندی یارانه ها گیج باشند هرچند امروز وزمین باز کرد رو مثبت
    من یوخدشو رد کردم

3. این کاربر از hosein_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام عرض شد
    بهره مالکانه دیگه چیه؟
    فکر کنم بانکیا تا اجرای سری دوم هدفمندی یارانه ها گیج باشند هرچند امروز وزمین باز کرد رو مثبت
    من یوخدشو رد کردم

بهره مالکانه یا رویالتی مبلغی است که به منظور بهره برداری از امتیاز منابع دارای ارزش اقتصادی (برای نمونه حق استخراج از معدن) یا برای بهره گرفتن از امتیاز حقوق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به دولت یا مالک پرداخت می‌شود.

درخواست از دولت برای بازنگری درحقوق 30 درصدی معادن سنگ آهن
    خبرگزاری فارس: درپی تعیین30درصدی حقوق دولتی و حق صاحب پروانه بهره‌برداری از معادن سنگ‌آهن گل‌گهر و چادرملو، یکی از مدیران بورسی خواهان بازنگری دولت در مصوبه دوم اسفند شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در پی مصوبه دوم اسفند نمایندگان ویژه رئیس جمهور مبنی بر تعیین 30 درصدی حقوق دولتی و پروانه بهره‌برداری از معادن سنگ‌آهن گل‌گهر و چادرملو، سهام این دو شرکت و توسعه معان فلزات با کاهش قیمت و تشکیل صف فروش روبرو شد، اما سهامداران عمده با جمع آوری سهام این شرکت ها و همچنین سرمایه گذاری امید مانع از بغرنج شدن وضعیت سهام شرکت های سنگ آهنی شدند.
    این در حالی است که مدیرعامل سرمایه گذاری ملی ایران نکاتی را اعلام و خواهان بازنگری دولت در مصوبه دوم اسفند نمایندگان ویژه رئیس جمهور شد.

اما در مورد بانکی ها :

به گزارش خبرنگار مهر، بانک مرکزی در جدیدترین اقدام خود و در ساعات پایانی سال 90 برای دومین بار از حساب بانکها بابت مابه‌التفاوت ارز دریافتی مبالغ زیادی برداشت کرده است.

آخرین خبرها در سال 90 نشان می‌داد که بانک مرکزی حدود 90 درصد پول برداشتی از برخی بانکها را 28 اسفند ماه به حساب‌های آنها برگشت داده اما جدیدترین اطلاعات رسیده حاکی از آن است که در پی تاکید بر اجرای دقیق کمیته پنج نفره ارزی دولت و در ساعات پایانی سال 90 ، بانک مرکزی دوباره از حساب بانکها پول برداشت کرده است.

در این میان، تلاشهای خبرنگار مهر برای پیگیری این موضوع نتیجه داد و برهمین اساس، جدول برداشت دوباره دولت از حساب برخی بانکها بدین شرح است: بانک ملی حدود 530 میلیارد تومان، بانک ملت حدود 210 میلیارد تومان، بانک تجارت حدود 180 میلیارد تومان، بانک سینا حدود 30 میلیارد تومان، بانک پارسیان حدود 110 میلیارد تومان و پاسارگاد حدود 120 میلیارد تومان.

همانطور که در جریانید وزمین بخاطر اعلام پیش بینی سود سال 91،و افزایش چشمگیر آن نسبت به سال90 امروز مورد اقبال واقع شد.
    من نتونستم با قیمت خوبی بفروشم.بازم درست در حساس ترین زمان ممکن این کارگزاری لعنتی( پارسیان ) مشکل داشت.

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

نظر دوستان نسبت به سرمایه گذاری ملت(وملت) چیه؟
    قندی ها رو در هفته پیش رو چطور ارزیابی میکنید.

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

چی بگم در مورد وملت به نظرم فعلا استراحت میکنه و فعلا سراغش نری بهتره
    قندی ها سازمان به نامردی تمام سر تمام قندی ها رو برید و به امید خدا امروز همشون برگشتن شما در این وضعیت میتونید قنیشا و قپیرا بگیرد ولی چون صف خریدن نمیشه خرید انجام داد میمونه قشکر و قشرین موفق باشید

7. این کاربر از BEHZAD2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    دوستمونم راست میگه وملت خبری توش نیس
    من قندی کار نمیکنم

9. این کاربر از hosein_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

چی بگم در مورد وملت به نظرم فعلا استراحت میکنه و فعلا سراغش نری بهتره
    قندی ها سازمان به نامردی تمام سر تمام قندی ها رو برید و به امید خدا امروز همشون برگشتن شما در این وضعیت میتونید قنیشا و قپیرا بگیرد ولی چون صف خریدن نمیشه خرید انجام داد میمونه قشکر و قشرین موفق باشید
    با تشکر از پیشنهادهاتون
    البته بنظر وملت الان موقعیت خاصی داره.اگه موضوع زمين چاتانوگا روشن بشه خیلی فرق میکنه.این سهم با ریسک بالاش در موقعیت کنونی میتونه هم ضرر ده باشه و هم فوق العاده.البته من قبل از مجمع فوق العاده مقداری خریدم!
    من هم به قپیرا خیلی معتقدم ولی امروز فقط 6452 سهم در مثبت کامل معامله شد که به احتمال زیاد میره تو گره
    شاید بشه اون موقع گرفت.قنیشا هم برای خرید مناسبه.اگه بشه یه مقداری قثابت و قنیشا هم میخرم.

11. این کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان چرا ساختمانی ها اینقدر خسته کننده معامله میشن؟
    ثتران،آ س پ،وساخت
    فقط ثشرق و ثنوسا خیلی نا امید کننده نبودند.
    بنظر میرسه بعد از تعدیلات و گزارش های 6 ماهه حرکتشون شروع بشه.
    وملت هم امروز در منفی کامل حجم خودشو زد.
    وغدیر اگه زیر 430 بیاد ارزنده است و حتما خریدارش خواهم بود.
    وزمین رو هم دیروز ردش کردم. بنظر فعلا راکد خواهد بود.
    نظر دوستان چی هست؟

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

اینجا کسی سهام شرکت بورس داره( شرکت اصلی بورس ) ؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان چرا ساختمانی ها اینقدر خسته کننده معامله میشن؟
    ثتران،آ س پ،وساخت
    فقط ثشرق و ثنوسا خیلی نا امید کننده نبودند.
    بنظر میرسه بعد از تعدیلات و گزارش های 6 ماهه حرکتشون شروع بشه.
    وملت هم امروز در منفی کامل حجم خودشو زد.
    وغدیر اگه زیر 430 بیاد ارزنده است و حتما خریدارش خواهم بود.
    وزمین رو هم دیروز ردش کردم. بنظر فعلا راکد خواهد بود.
    نظر دوستان چی هست؟
    به نظر من جو کل بازار گیجه بعضی سهما که عالی باشند رشدشونو میکنند و اکثرا سهما چندتا مثبت و بعد منفی و یه روند ساکنی دارند البته با بازه10 الی 20 درصدی داداش من ساختمانی ندارم اما امروز تعجبی بود صف وغدیرو دادند فکر کنم میخواسن شاخسو ببرند بالا برا بعد که جبران بشه به نظرم چندتا اتفاق مهم پیشه رو هس که خیلی میتونه رو شاخص تاثیر بذاره باید ببینیم چی میشه

---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

اینجا کسی سهام شرکت بورس داره( شرکت اصلی بورس ) ؟؟
    اگه اشتباه نکنم این سهمی که شما میگینو پذیره نویسی کردند و هنوز عرضه اولیه ای نشده

15. این کاربر از hosein_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •