تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 78 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 776

نام تاپيک: بحث و گفتگو پیرامون بورس اوراق بهادار

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوستان اگه من بخوام مثلا 1000 تا سهم از یه شرکتی بخرم که قیمت هر سهم 100 تومن باشه باید چیکار کنم؟ (میدونم 1000تا زیاد نیست) باید به کارگزاری مراجعه کنم و بگم میخوام سهام بگیرم؟ لطفا مراحل خرید سهام توضیح بدین . متشکر

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

دوستان اگه من بخوام مثلا 1000 تا سهم از یه شرکتی بخرم که قیمت هر سهم 100 تومن باشه باید چیکار کنم؟ (میدونم 1000تا زیاد نیست) باید به کارگزاری مراجعه کنم و بگم میخوام سهام بگیرم؟ لطفا مراحل خرید سهام توضیح بدین . متشکر
    بله دوست عزیز باید به یک کارگزاری مراجعه کنید و کد بورسی بگیرید . پس از اون میتونید از طریق تلفن ، اینترنت و حضوری اقدام به خرید و فروش سهام کنید .

یک توصیه : بدون شناخت از شرایط بازار هیچ وقت وارد نشید .

موفق باشید .

3. 2 کاربر از Abbas.V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

شما اگه براي اولين بار قرار هست كه اقدام به خريد و فروش سهام كنيد،در مرحله اول با مراجعه به هر كدام از كارگزاري ها با ارائه اصل و تصوير شناسنامه و کارت ملی بدون پرداخت هیچ وجهی مي بايستي كد سهامداري دريافت كنيد. (مدت زمان اخذ كد سهامداري حداقل 48 ساعت مي باشد)
    ادامه كار رو خود كارگزاري ها براي شما توضيح خواهند داد.شما فقط همين يكبار ميخواين سهم بخريد يا قصد خريد و فروش بيشتري دارين؟ در هر صورت هر سوالي داشتي بپرس من هم در صورت دانستن، پاسخ خواهم داد.فعلا مرحله اول دريافت كد سهامداريست.

5. این کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

فعلا قصد دارم فقط سهام بخرم تا بعد خدا بزرگه. قصد فروش نه ولی قصد خرید دارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

فعلا قصد دارم فقط سهام بخرم تا بعد خدا بزرگه. قصد فروش نه ولی قصد خرید دارم
    همانطور كه جناب Abbas.V اشاره كردن شما بسته به زماني كه در اختيار دارين ميتونيد حضوري،اينترنتي و يا آنلاين اقدام به خريد و فروش سهام كنيد.
    در ضمن توصيه دوستمان رو هم جدي بگير و اگه شناختي از بازار ندارين بايد خودتان را مسلح كنيد به دانش و تجربه(تجربه اي بدون هزينه با خريد و فروش در تالار بورس مجازي [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و البته تو ايران بيشتر رانت.
    بهر حال اوضاع بور س ايران در شرايط فعلي مناسب نيست و سرمايه داران با توجه به ريسك بالا ميل به خروج از بازار دارن..

8. 2 کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام دوستان یه توصیه هم من بکنم الان شاخص وارد فاز اصلاحی شده با این وضع سیاسی و نرخ دلار و خیلی چیزهای دیگه بهتره سراغ بورس نرید یعنی اصلا خرید و فروش نکنید اینا به خودشون هم رحم نمیکنن چه برسه به سرمایه های کوچک ما همه بزرگان دارن کم کم خارج میشن
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان یه توصیه هم من بکنم الان شاخص وارد فاز اصلاحی شده با این وضع سیاسی و نرخ دلار و خیلی چیزهای دیگه بهتره سراغ بورس نرید یعنی اصلا خرید و فروش نکنید اینا به خودشون هم رحم نمیکنن چه برسه به سرمایه های کوچک ما همه بزرگان دارن کم کم خارج میشن
    با تشکر
    سلام دوست گرامی
    میشه بگین منظورتون از اینکه همه بزرگان دارن خارج میشن ینی چه کسانی؟سهامدارانه حقوقی؟با دلیل بیان کنین
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام دوست گرامی
    میشه بگین منظورتون از اینکه همه بزرگان دارن خارج میشن ینی چه کسانی؟سهامدارانه حقوقی؟با دلیل بیان کنین
    با تشکر
    خب شما یه نگاه به شاخص کل بندازید ببنید وضعیت هر روز منفیه یه روز مثبت میشه فرداش دوباره منفی به نظرت چرا اینطوریه وقتی نقدینگی نباشه همین طوری میشه
    خب نقدینگی رو کیا وارد بازار بورس میکنن خب معلومه حقوقی ها کله گنده ها با این وضعیت اصلا جای منو و شما نیست
    موفق باشی عزیز

12. 2 کاربر از BEHZAD2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خب شما یه نگاه به شاخص کل بندازید ببنید وضعیت هر روز منفیه یه روز مثبت میشه فرداش دوباره منفی به نظرت چرا اینطوریه وقتی نقدینگی نباشه همین طوری میشه
    خب نقدینگی رو کیا وارد بازار بورس میکنن خب معلومه حقوقی ها کله گنده ها با این وضعیت اصلا جای منو و شما نیست
    موفق باشی عزیز
    دوست گرامی اگه ما بخوایم شاخصمون هر روز بره بالا پس شاخص داون جونز کشکه شما برو یه دید یکساله به شاخص بنداز ببین چقدر رشد کرده وتا کجا جای اصلاح داره
    شاخص بورس موقع اصلاح عوامل سیاسی هم در ان تاثیر داره نمونه واضحش مذاکرات5+1 شما ببین اگه فردا مذاکرات مثبت اعلام بشه شما سهمیو که بر فرض امروز قصد خریدشو رو درصدمنفی داشتی شاید سه شنبه حتی تو صف خریدم گیرت نیاد
    من منکر حرف شما نیستم اما حرف شما وقتی 100%درسته که همه سهامدارایه حقوقی در مقطعی و بطور همزمان از سهم خارج بشن که این اتفاق نیافتاده بورس ایران رانت هست اما نه اینی که شما میگی
    موفق باشی

14. 2 کاربر از hosein_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

دوست گرامی اگه ما بخوایم شاخصمون هر روز بره بالا پس شاخص داون جونز کشکه شما برو یه دید یکساله به شاخص بنداز ببین چقدر رشد کرده وتا کجا جای اصلاح داره
    شاخص بورس موقع اصلاح عوامل سیاسی هم در ان تاثیر داره نمونه واضحش مذاکرات5+1 شما ببین اگه فردا مذاکرات مثبت اعلام بشه شما سهمیو که بر فرض امروز قصد خریدشو رو درصدمنفی داشتی شاید سه شنبه حتی تو صف خریدم گیرت نیاد
    من منکر حرف شما نیستم اما حرف شما وقتی 100%درسته که همه سهامدارایه حقوقی در مقطعی و بطور همزمان از سهم خارج بشن که این اتفاق نیافتاده بورس ایران رانت هست اما نه اینی که شما میگی
    موفق باشی
    حسین جان الان دیگه بورس رو جایگاهی واسه سرمایه گذاری نمیدونم شاید شما بعدا به این نتیجه برسید
    بورسی که با هر خبری مثبت و منفی شد به نظر من به درد نمیخوره مثلا چه خبری یکیش فلان وزیر مثلا برگشته به فلانی چیز بدی گفته این مثال بود که همه ی شما در طول روز در روزنامه و تلویزیون میبنید به راحتی روی بورس تاثیر میزارن
    حسین جان اینکه من میگم بورس تهران 90 درصد رانته شاید باورت نشه ولی هست از کارگزارها بگیر تا کله گنده ها این وسط کی ضرر میکنه سهامدار حقیقی خرد چون جایی واسه بازی با بزرگان نداره اقتصاد ایران بیماره نشونه هاش هم تو بورس مشخصه
    امیدوارم که این مشکل درست شه تا زمانی که این مسائل حل نشه به نظرم سرمایه گذاری تو بورس اشتباهه
    حسین جان الان شما اشاره به مذاکرات 5+1 داشتی به فرض که مثبت بود به نظرت چند روز این مثبت دووم میاره اصلا به روز میکشه به نظرت چه کسایی از قبل خبر داشت و خرید کردن و موقع مناسب سهم رو میندازن به کسایی دیگه
    این یه چیز مشخصیه یه توصیه هم به دوستان عزیز دارم در مورد بازارهای مالی دنیا تحقیق کنن ببینن چجوری عمل میکنن
    با تشکر

16. 2 کاربر از BEHZAD2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •