تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 78 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 776

نام تاپيک: بحث و گفتگو پیرامون بورس اوراق بهادار

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

من تو پست 127 دقیقا نفهمیدم این نقد شوندگی چیه!
    چی هست؟

خرید به صورت آنلاین راحته؟
    یعنی کلیک می کنی و خیلی راحت می خری؟
    کنترل پنل یا همون صفحه کاربری اختصاصی دارم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه bache pooldar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    كرمانشاه

پيش فرض

دوستان به نظر شما سهام پترو خلیج فارس تا چه میزانی بالا میره؟ من خودم 750 خریدم. سود جالبی هم که اعلام نکرده .به نظرتون فردا بفروشمش یا صبر کنم؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان به نظر شما سهام پترو خلیج فارس تا چه میزانی بالا میره؟ من خودم 750 خریدم. سود جالبی هم که اعلام نکرده .به نظرتون فردا بفروشمش یا صبر کنم؟
    ممنون میشم پاسخ بدید
    دوست عزيز براي فروش "فارس" عجله نكن.تو بازار منفي امروز مقاومت خيلي خوبي داشت.

4. 2 کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من تو پست 127 دقیقا نفهمیدم این نقد شوندگی چیه!
    چی هست؟

خرید به صورت آنلاین راحته؟
    یعنی کلیک می کنی و خیلی راحت می خری؟
    کنترل پنل یا همون صفحه کاربری اختصاصی دارم؟
    * نقدشوندگي يك سهام به معناي امكان تبديل سريع آن به پول نقد و يا به عبارت ساده تر،امكان فروش سريع آن است.هر قدر بتوان سهمي را سريع تر به فروش رساند،قابليت نقد شوندگي آن بيشتر است.
    اوراق بهاداري كه بطور روزانه و به دفعات مكرر معامله مي شوند نسبت به اوراق بهاداري كه با تعداد محدود و دفعات كم گردش دارند،قابليت نقدشوندگي بيشتري و در نهايت ريسك كمتري دارد.

** خريد بصورت آنلاين راحت هست.ولي يك سري محدوديت ها داره كه البته فعلا براي شما نمي تونه آزار دهنده باشه.
    ***‌ بله با انتخاب سهام از ليست،و وارد كردن تعداد و قيمت مورد نظر(در بازه قيمتي مجاز) و با فشردن كليد خريد/فروش سفارش شما ثبت مي شود به همين راحتي!
    **** بله هر مشتري صفحه اي مخصوص و با مشخصات خودش دارد .

هر كارگزاري از مشترياني كه تقاضاي انجام معاملات آنلاين را دارند معمولا آزموني مي گيرند كه ساده است.

6. 2 کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

* نقدشوندگي يك سهام به معناي امكان تبديل سريع آن به پول نقد و يا به عبارت ساده تر،امكان فروش سريع آن است.هر قدر بتوان سهمي را سريع تر به فروش رساند،قابليت نقد شوندگي آن بيشتر است.
    اوراق بهاداري كه بطور روزانه و به دفعات مكرر معامله مي شوند نسبت به اوراق بهاداري كه با تعداد محدود و دفعات كم گردش دارند،قابليت نقدشوندگي بيشتري و در نهايت ريسك كمتري دارد.

** خريد بصورت آنلاين راحت هست.ولي يك سري محدوديت ها داره كه البته فعلا براي شما نمي تونه آزار دهنده باشه.
    ***‌ بله با انتخاب سهام از ليست،و وارد كردن تعداد و قيمت مورد نظر(در بازه قيمتي مجاز) و با فشردن كليد خريد/فروش سفارش شما ثبت مي شود به همين راحتي!
    **** بله هر مشتري صفحه اي مخصوص و با مشخصات خودش دارد .

هر كارگزاري از مشترياني كه تقاضاي انجام معاملات آنلاين را دارند معمولا آزموني مي گيرند كه ساده است.
    اگر بخوام سهم رو تو سایت بفروشم
    باید اعلام فروش کنم تا یکی بخره؟
    یعنی باید بیاد سهم من رو بخره؟
    یا به جایی واریز میشه؟
    چه جوریه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اگر بخوام سهم رو تو سایت بفروشم
    باید اعلام فروش کنم تا یکی بخره؟
    یعنی باید بیاد سهم من رو بخره؟
    یا به جایی واریز میشه؟
    چه جوریه؟
    !!!
    هر جايي كه بخواهيد سهامتان را بفروشيد بايد ابتدا سفارش فروش با قيمت مورد نظرتان را ثبت كنيد(البته در بازه قيمتي مشخص).
    خريدارن از يك طرف و فروشنده ها از طرف ديگر قيمتي را براي معامله مشخص مي كنند.زماني كه اين قيمت ها در يك نقطه به هم رسيدند معامله انجام مي گيرد.
    بعد از اينكه سهامتان فروش رفت،مبلغ حاصل از آن در حسابتان نزد كارگزاري واريز مي شود.كه با آن يا قصد خريد سهام ديگري را داريد و يا اينكه براي دريافت آن بايد فرم درخواست وجهي را پر كنيد تا بعد از دو سه روزي مبلغ درخواستي به حساب بانكيتان واريز شود.
    شما خيلي كنجكاو هستيد بنابراين انجام معاملات براي شما خيلي هيجان انگيز خواهد بود!

9. 2 کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از شما تشکر می کنم
    خیلی ممنون از پست های مفیدتون
    !!!
    هر جايي كه بخواهيد سهامتان را بفروشيد بايد ابتدا سفارش فروش با قيمت مورد نظرتان را ثبت كنيد(البته در بازه قيمتي مشخص).
    خريدارن از يك طرف و فروشنده ها از طرف ديگر قيمتي را براي معامله مشخص مي كنند.زماني كه اين قيمت ها در يك نقطه به هم رسيدند معامله انجام مي گيرد.
    بعد از اينكه سهامتان فروش رفت،مبلغ حاصل از آن در حسابتان نزد كارگزاري واريز مي شود.كه با آن يا قصد خريد سهام ديگري را داريد و يا اينكه براي دريافت آن بايد فرم درخواست وجهي را پر كنيد تا بعد از دو سه روزي مبلغ درخواستي به حساب بانكيتان واريز شود.
    شما خيلي كنجكاو هستيد بنابراين انجام معاملات براي شما خيلي هيجان انگيز خواهد بود!
    یک سوال دیگه پیش اومد
    چه جوری میشه؟
    یعنی یک نفر می یاد اونجا قیمت رو مشخص می کنه؟

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو *IN*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    New North Korea                     In The Name of Father

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از شما تشکر می کنم
    خیلی ممنون از پست های مفیدتون

یک سوال دیگه پیش اومد

چه جوری میشه؟
    یعنی یک نفر می یاد اونجا قیمت رو مشخص می کنه؟
    یه کتاب هست به اسم "شناخت گاوها در بورس" کتاب خیلی مفیدیه تمام مراحل کار و مفاهیم رو خیلی ساده توش شرح داده...
    فکر کنم بتونه بیشتر سوالتت رو جواب بده...
    فایل pdfش تو اینترنت هست اگه نتونستی پیدا کنی بگو برات آپلود کنم...

12. 2 کاربر از *IN* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اطلاعيه مهم درخصوص سهميه مشتريان بر خط در عرضه اوليه نماد معاملاتي تاپيكو: به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند، امروز سه شنبه مورخ 24/02/1392تعداد 000ر000ر450ر1 سهم معادل 5 درصد از سهام شرکت سرمايه گذاري نفت و گاز پتروشيمي تامين متعلق به شركت سرمايه گذاري تامين اجتماعي به عنوان 475امين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم در نماد "تاپيكو" عرضه خواهد شد.تعداد 000ر000ر50 سهم جهت عرضه براي مشتريان برخط در نظر گرفته شده است.كارگزاران محترم درجريان كشف قيمت سهام شركت مذكور، مي بايست دسترسي مشتريان برخط را مسدود نمايند.هر گونه مسئوليت ناشي از عدم مسدود بودن دسترسي مشتريان برخط هر كارگزاري بر عهده آن كارگزاري و مدير معاملات بر خط مي باشد.مقتضي است پس از فرآيند كشف قيمت توسط ايستگاههاي كاري كارگزاران و پس از ارسال پيام مي بايست دسترسي مشتريان بر خط توسط كارگزاران فعال شود.بديهي است تا قبل از آن زمان دسترسي مشتريان بر خط نمي بايست فعال باشد.همچنين سهميه در نظر گرفته شده براي هر مشتري بر خط‌ حداكثر تعداد 000ر10 سهم مي باشد.معاونت بازار
    ساعت : 2013/05/14-0843

14. 2 کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یه کتاب هست به اسم "شناخت
    گاوها
    در بورس" کتاب خیلی مفیدیه تمام مراحل کار و مفاهیم رو خیلی ساده توش شرح داده...
    فکر کنم بتونه بیشتر سوالتت رو جواب بده...
    فایل pdfش تو اینترنت هست اگه نتونستی پیدا کنی بگو برات آپلود کنم...
    یکی از گاو ها را من شناختم
    پالایشگاه نفت تهران(شتران) سهمی بود که شدیدا روی آن تبلیغ کرد و حالا صف فروش است
    سبد من:
    فاراک
    فاذر
    شبندر
    رکیش
    مداران
    حتاید
    خراسان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •