تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 43 از 43

نام تاپيک: راهنمايي خريد پرنتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام

جوهري كه من گفتم پارس تك نبود كه ink-tech بود .

من تو چرخ هايي كه تو نت ميزدم پيدا كردم .سايتش تو شرايط ايزوله و كاملا يكسان اينكار كرده بود و مال يك ازمايشگاه بود و واسه يك شخص خاص نبود.
    مثلا براي تست تغيير رنك ذر برابر نور به عكس هاي پرينت شده به مدت 200 ساعت با لامپ زنون نو ردهي كرده بود و نتايج ذكر كرده بود.

تمام اندازه گيري هاشم با يك دستگاه مخصوص اندازه گيري ساخت المان بود كه تغيير رنگ تك تك رنگ ها به عدد ذكر شده بود دقيق كه من اسمش يادم نيست ولي نوشتم نگاه ميكنم ميگم و چون وقتي بود كه ميخواستم مخزنم به فروشنده پس بدم زياد وقت نداشتم ببينم چي به چي هست وي نكات مهم يادداشت كردم.الانم تو هيستوري نميتونم پيدا كنم .اگه پيدا كردم لينكش ميزارم.

عكس هاي پرينت شده هم گذاشته بود . هم بعد ازمايش و هم قبلش.

البته برنده شدن wox همونطور كه گفتم تو بيشتر موارد اختلاف جزيي بود كه خود سايت نوشته بود اتلافات ناچييز و جوهر ها تقريبا مشابه.

البته ناگفته نماند كه چند تا جوهر ديگه بودن كه از 2 تاشون از از اين wox و ink-tech برده بودند مخصوصا يكيشون كه با اختلاف فاحش برده بو خصوصا در تست تطبيق پذيري رنگ .البته رنج قيمتشم 2 برابر wox بود.
    Last edited by mojtaba_iut63; 17-10-2011 at 18:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    اين پرينتر هاي ليزري چند كاره سياه و سفيد ايا اسكنشون هم سياه و سفيده يا اسكن رنگي هم انجام ميدهند؟

اگه اسكن رنگي انجام ميدهند بهتر نيست من به جاي يه اسكنر ساده كه 120 ميخوام پو ل بدم يه پرينتر چند كاره ليزري بگيرم تا از نظر پرينت متن هم تامين باشم.

اگه اينجوري هست .چند مدل خوب بهم معرفي كنيد.البته قيمت نره زياد بالا هر چي كمتر بهتر.

اگه چاپ 2 رو هم قيمت تصاعدي نميبره بالا . چژاپ دو رو هم دشته باشه بهتره؟

داره خودمونی میشه kING ANSHAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    AHVAZ

پيش فرض

سلام دوستان.من امروریه 7283 درخواست دادم.البته خون بدل شدم تا یکی انتخاب کردم.توبازارمیگفتن اینونخراونوبخر.ولی من تو نت خیلی پرسوجوکردم.اگه خوب گوش بدی اطلاعاتی که دارمودراختیارت میزارم.اولا اگه میخای دستگاه چندکاره بخری مثله خودمن که وقتی بالاپائین کردم دیدم بصرفه تره این چنددستگاه ازهمه بهترند.البته اول باید تولیزری یا جوهری خودت یکی انتخابی کنی.ولی اگرکیفیت خوب میخای بایددور لیزرم خط بکشی.HPC510-HPM475NW-BROTHR MFC990CW-HP PRO CM1415-HP7510 FOTOSMART-HP8600-این ازچندکارها.ولی اگهتک کاره میخای من بشخصه محصولات اپسون یااچ پی رو پیشنهادمیکنم.مثلا پی50 اپسون که تانک خورهم هست.یا1410اچ پی.اینوخودت بهترمیدونی.چون بایددید برگه ا4میخای یا ا3.ولی اگه چندکاره بگیری بنظرمن بهتره.البته شایدمن اشتباه میکنم.ولی بااین وضع مملکت کهپرینتر290تومنی رومیدن 695تومن.دیگه باید ساخت.7283توتمام ایتمهاش بهترینه.البته سی510یکم ازاون بالتره.ولی امکانات 7283بهتره.دیگه خود دانی.این دستگاه6رنگه هست که البته کیفیتو فوق العاده بالا میبره.اما ازقدیم گفتن هرچقدرپول بدی اش میخوری.دوستان راجب نگه داری .واستفاده ازاین دستگاه اگه مطلبی دارن ممنون میشم کمکم کنن.بازم ممنون وبدرود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •