تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 28

نام تاپيک: شکستن قفل CD آموزشی

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

4 شکستن قفل CD آموزشی

سلام به بچه های گل p30world

اساتید محترم من جدیدا یه CD دستم رسیده که روش قفل داره. یه قفل نرم افزاری ساده هست به نظر من. هدف من از شکستن قفلش این نیست که ازش کپی کنم. درایو DVD RW من با این CD مشکل داره و نمی تونه بخونتش. مثل یه دیسک خالی نشونش میده. کلا با بعضی از CD ها مشکل داره. داخل یه کامپیوتر دیگه امتحان کردم و تونستم ازش ایمیج بگیرم. اما بعد از اینکه ازش درایو مجازی ساختم یا حتی رایتش کردم به این error برخوردم :

این شد که اومدم اینجا تا بتونم از شما راهنمایی بگیرم. محتویات داخل CD رو هم براتون گذاشتم اگه لازم شد می تونم آپلود کنم براتون تا بتونید مشکل رو از نزدیک ببینید :

راستی نمیشه از محتویاتش هم بدون نرم افزار استفاده کرد. یعنی با نرم افزار دیگه نمیشه اجراشون کرد.
    ممنون میشم کمکم کنید.

2. 2 کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

کسی نیست ؟؟؟ اسپمه دیگه آره

داره خودمونی میشه DiR3CToR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهـــــران

پيش فرض

سلام بنده نمیخوام راه به اصطلاح شکستن قفل رو براتون بگم چون برای کپی رایت کشورم ارزش قائلم اما برای اینکه توضیحی باشه در تاپیکتون به احتمال زیاد قفلی که روی محصول مورد نظر شماست قفل Greenway هست و بهتره وقتتون رو با تست ابزارهای مختلف کپی تلف نکنید چون مقاوم هست بهترین گزینه عوض کردن DVD RW هست که نه تنها برای این مورد بلکه برای موارد دیگه هم مشکلی دیگه براتون ایجاد نمیشه

5. 4 کاربر از DiR3CToR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام

سلام بنده نمیخوام راه به اصطلاح شکستن قفل رو براتون بگم چون برای کپی رایت کشورم ارزش قائلم اما برای اینکه توضیحی باشه در تاپیکتون به احتمال زیاد قفلی که روی محصول مورد نظر شماست قفل Greenway هست و بهتره وقتتون رو با تست ابزارهای مختلف کپی تلف نکنید چون مقاوم هست بهترین گزینه عوض کردن DVD RW هست که نه تنها برای این مورد بلکه برای موارد دیگه هم مشکلی دیگه براتون ایجاد نمیشه
    اگر که امکان داره یک توضیحی در مورد این قفل و نحوه کارش بدهید

بای

7. این کاربر از ehsan30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه DiR3CToR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهـــــران

پيش فرض

سلام جزئیات هیچ قفلی مواردی که مربوط به برنامه نویسی میشه رو هیچ برنامه نویسی منتشر نمیکنه که مشخص بشه دقیقا قفل مورد نظر چیکار میکنه اما در کل این قفل اکثر متدهای کپی براش تعریف شده و در مقابل درایوهای مجازی و نرم افزارهای مختلف کپی مقاوم هست در مورد موارد جانبی اعم از فیلم و غیره تنها از اتوران برنامه قابل دسترس هستند چون کریپت شده هستند و با درایوری که براش نوشته شده قابل اجرا هستند اگر از دید کرکینگ بهش نگاه بشه کرک کردنش ساده تر به نظر میرسه تا کپی از اون البته فردی که میخواد کرک کنه باید با آنپک کردن هم آشنا باشه چون این قفل از Themida هم استفاده میکنه این توضیحات به صورت کلی بود و وارد جزئیات نشدم

9. 3 کاربر از DiR3CToR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

یعنی نظر شما اینه برای یه CD باید 30 تومن هزینه کنم ؟؟؟ از خیرش میگذرم. ممنون به خاطر کمکتون

11. این کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.reCoder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Binary Land

پيش فرض

ای بابا !!
    پس این قفل Greenway است!! گفتم چرا آخر فایل اجرایی هم امضای شرکت هست!!! (آقا ایول!! به برنامه نویسهای خودمون بسیار امیدوار شدم!!!)
    فکر کنم بازی PES2011 هم با این نرم افزار پروتکت شده باشه که ..... (بدلیل محتوای غیر قانونی سانسورش کردم!!!)
    کلا در حال بررسی می باشم!!!

13. این کاربر از Mr.reCoder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

پچ این قفل وجود داره و پیداش کردم. می تونین تاپیک رو ببندین. این پچ رو تمام قفلهای greenway کار می کنه.

به نقل از یکی از فروم ها:

توضییحات :
    خوب همونطور که میدونید این قفل یکی از بهترین قفل های سیدی در بازار ایران هستش و نسخه های متفاوتی هم از این قفل دیده شده . دسته بندی کلی که من تا الان بدست آوردم 3 - 4 نوع از این قفل را آنالیز کردم

دسته بندی اول مربوط به قفل سریالی میشد که خیلی قدیمی بود و آموزش اون هم فکر کنم تو PC7s باشه
    دسته بندی دوم DLL که در System32 کپی میشد که اون DLL با ASProtect - Themida محافظت میشد .
    دسته بندی سوم که دیگه خبری از اون DLL در System32 نیستش و همه کارها بر روی دوش پلاگین های این قفل هستش که در نسخه های دایرکتور CopyStop و در نسخه های MBB وظیفه پلاگین KingStop هستش که این پلاگین ها با Themida محافظت میشن

این کرک در دو نسخه Public و Prive8 ارائه شده که در نسخه Public فقط دسته بندی دوم در نظر گرفته شده است و در نسخه Prive8 دسته بندی سوم به همراه Encryptor فایل های کد شده با این قفل هم اضاف شده .

طرز کار با برنامه ساده است . اسم DLL را وارد میکنید به طور مثال MANAXxX - DANAXxX که XxX شماره DLL محصول هستش . خوب بعد که اسم DLL را وارد کردین میتونید مستقیما اون را در System32 بسازید و یا در کنار برنامه و نکته دیگه اینکه برنامه خودش DLL ساخته شده را ReadOnly خواهد کرد و دیگه این کار نیاز نیستش .

با اینکه این قفل یکی از بهترین قفل های سیدی در بازار ایران هست ولی بدون عیب هم نیست و در ضمن سیستم تشخیص درایو مجازی این قفل بر خلاف کدهایی که نوشته شده برای تشخیص درایو های مجازی خیلی ضعیف عمل کرده .

15. 3 کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.reCoder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Binary Land

پيش فرض

پچ این قفل وجود داره و پیداش کردم. می تونین تاپیک رو ببندین. این پچ رو تمام قفلهای greenway کار می کنه.

به نقل از یکی از فروم ها:

توضییحات :
    خوب همونطور که میدونید این قفل یکی از بهترین قفل های سیدی در بازار ایران هستش و نسخه های متفاوتی هم از این قفل دیده شده . دسته بندی کلی که من تا الان بدست آوردم 3 - 4 نوع از این قفل را آنالیز کردم

دسته بندی اول مربوط به قفل سریالی میشد که خیلی قدیمی بود و آموزش اون هم فکر کنم تو PC7s باشه
    دسته بندی دوم DLL که در System32 کپی میشد که اون DLL با ASProtect - Themida محافظت میشد .
    دسته بندی سوم که دیگه خبری از اون DLL در System32 نیستش و همه کارها بر روی دوش پلاگین های این قفل هستش که در نسخه های دایرکتور CopyStop و در نسخه های MBB وظیفه پلاگین KingStop هستش که این پلاگین ها با Themida محافظت میشن

این کرک در دو نسخه Public و Prive8 ارائه شده که در نسخه Public فقط دسته بندی دوم در نظر گرفته شده است و در نسخه Prive8 دسته بندی سوم به همراه Encryptor فایل های کد شده با این قفل هم اضاف شده .

طرز کار با برنامه ساده است . اسم DLL را وارد میکنید به طور مثال MANAXxX - DANAXxX که XxX شماره DLL محصول هستش . خوب بعد که اسم DLL را وارد کردین میتونید مستقیما اون را در System32 بسازید و یا در کنار برنامه و نکته دیگه اینکه برنامه خودش DLL ساخته شده را ReadOnly خواهد کرد و دیگه این کار نیاز نیستش .

با اینکه این قفل یکی از بهترین قفل های سیدی در بازار ایران هست ولی بدون عیب هم نیست و در ضمن سیستم تشخیص درایو مجازی این قفل بر خلاف کدهایی که نوشته شده برای تشخیص درایو های مجازی خیلی ضعیف عمل کرده .
    این مال انجمن مورتال کومبات نیست؟؟؟

17. این کاربر از Mr.reCoder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

این مال انجمن مورتال کومبات نیست؟؟؟
    آره. راستش هنوز به پچ نرسیدم. اینک دانلودشون خراب بود

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •