تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 28 اولاول ... 8141516171819202122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 273

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Driver: San Francisco

آخر فروم باز pclord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Sisakht

پيش فرض

کارت گرافیکتو اپدیت کن
    موفق باشید
    سلام

کارت گرافیک آپدیت هست ، این پیغام مربوط به سی پیو فکر کنم باشه و ایم بازی سی پیو 2 هسته ای میخواد.برای همین سی پیوی من که یک هسته ای هست اجراش نمیکنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir.prs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    every where

6

دوست عزیز مشکلت چیه ؟

---------- Post added at 09:30 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

سلام

کارت گرافیک آپدیت هست ، این پیغام مربوط به سی پیو فکر کنم باشه و ایم بازی سی پیو 2 هسته ای میخواد.برای همین سی پیوی من که یک هسته ای هست اجراش نمیکنه.
    منم تعجب کردم دیگه اخرین کار این بودش که کارت رو اپ کنی خوب اگه سی پی یوت 1هسته ای دیگه چرا گفتی
    من فک کردم سی پی یوت حله ولی این ارور رو میده

3. این کاربر از Amir.prs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

من سیوم پاک شد لــــــــــــطــــــــــف ا برام یه سیو بزارید.

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

از چپتر 5 و 4 یا هر چی
    اتفاقا من تو همین چپتر ها یود که back up گرفته بودم به دلایلی
    .
    بفرما :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من از این مسیر کپی کردم بنابراین شما هم گمونم باید همینجا کپی کنی فولدر savegame رو

کد:

5. این کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این چه کاریه هر بازی ماشینی رو که یکم سبک open world همراهش داشته باشه رو یه عده میان با gta مقایسه میکنن و این حرفا ؟! یعنی چی خوب ؟! اصلا هدف ساخت بازی چیزی شبیه gta بودن نبود و نخواهد بود عزیز و کسی هم منتظر gta نبود !! معنی این بازی از اسمش مشخصه !! Driver !!

اتفاقا خیلی هم بازی هیجان انگیز و فوق العاده ای شده و میشه گفت یکی از بهترین درایور های سری بود حتی بهترین از نظر من فقط از لحاظ گرافیکی ضعیف عمل کرده که اونم قابل تحمل هستش وگرنه از لحاظ گیم پلی و داستان , ... عالی هستش .
    دوست عزیز با چنتا تا گیم زدن که نمیشه ادعای گیمری کرد یه عده میان و فلان چیزو میگن یعنی چی؟؟؟
    هر کی ندونه فکر میکنه مثلا من همین دیروز ای دی اس ال خریدم نشستم اینو دانلود کردم هیچی هم از بازی نمیدونم
    امیدوارم بدونید هندلینگ این نیست که دست رو رو حرکت گذاشتنی ماشین زمینو بخوره
    همین کارارو میکنید هر سال دست کم چنتا بگو مگو و جدال تو این انجمن دیده میشه . همین چن وقت پیش سر بحث بازیسازی یه بزن بکوب حسابی راه افتاد دلیلشم این بود بچه مچه ها با گیمرا کل انداخته بودن

مثل این که شما اصلا این بازی رو نکردید چون اگه بازی میکردید اینا رو نمیگفتید
    هدلینگ بازی که از نسخه اول بازی بسیار تمجید و تشکر داشته از سویه سایت های مختلف اما این نسخه برنده 3 جایزه شده از هنلدیگ گرافیکشم که خوبه شما بهتره که بری همون Gta رو بازی کنی که وقتی با 320 Km/s داری میری راحت بپیچی یا این که الان ترمز کنی فردا شب ماشین وایسته
    اگه گیمر بودی اینا رو نمیگفتی
    نه بابا دیگه چی؟ مثله اینکه داره میشه همون کلکل و نباید ادامه بدیم دیگه .باید تو فرصت مناسب از این دوستمون بپرسم شما سال 1999 چنسالتون بود؟ اصلا اون موقع میدونستید ps1 چیه؟ خداییش

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    every where

پيش فرض

دوست عزیز با چنتا تا گیم زدن که نمیشه ادعای گیمری کرد یه عده میان و فلان چیزو میگن یعنی چی؟؟؟
    هر کی ندونه فکر میکنه مثلا من همین دیروز ای دی اس ال خریدم نشستم اینو دانلود کردم هیچی هم از بازی نمیدونم
    همین کارارو میکنید هر سال دست کم چنتا بگو مگو و جدال تو این انجمن دیده میشه . همین چن وقت پیش سر بحث بازیسازی یه بزن بکوب حسابی راه افتاد دلیلشم این بود بچه مچه ها با گیمرا کل انداخته بودن

نه بابا دیگه چی؟ مثله اینکه داره میشه همون کلکل و نباید ادامه بدیم دیگه .باید تو فرصت مناسب از این دوستمون بپرسم شما سال 1999 چنسالتون بود؟ اصلا اون موقع میدونستید ps1 چیه؟ خداییش
    مگه فقط اون موقع PS1 بوده بچه

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

-----------------

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    I S F A H A N

پيش فرض

دوست عزیز مشکلت چیه ؟
    بازی رو اجرا میکنم هیچ اتفاقی نمی افته ؟ همه اینکار ها رو هم که تا حالا گفتن اجاک دادم !! ولی هم چنان مشکل پا بر جاست !!

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

من همچین ادعایی کردم ؟! اصلا شما فکر کن من 4 تا گیم زدم !! اما شما که با تجربه هستید سعی کنید تو تاپیک هر بازی که ماشین داره صحبت از gta نکنید !! شما اگه کل سری driver هارو بازی کرده بودید نمیومدید اونطوری به بازی کرک شده رو خریدید رو بکوبید و کلی مزیت ها و لذت های این بازی زیبا که کلی پیشرفت داشته رو زیر سوال ببرید و به تعبیری به کسایی که لذت بردن توهین کنید !!
    +

در ضمن ... عزیزم من منظورم مستقیم به شما نبود ... چرا که شما دقیقا مثه یه سری ادم که کم هم نیستن اون پست رو نوشتید !! یه سری ادمی که کلا فقط یه بازی رو میشناسن به اسم gta !( شاید دور و بر خودتون هم دیده باشید )! و هر بازی که ماشین توش داشته باشه و یکم المان های open world داشته باشه و تو شهر بگردی رو ناخود اگاه با همون مقایسه میکنن !! حالا چه مافیا 2 !! چه همین بازی !! یا حتی محصول همون راک استار که la noire باشه !! رو اگه برید تو تاپیکاشون میبینید این دست افراد رو مثلا به این دلیل که تو یه موردی به gta شباهت نداره . میان میفتن به خرده گیزی !!! شما هم اگه بقول خودتون یه گیمر حرفه ای هستید و از اون پست بنده ناراحت شدید عذر میخوام اما سعی کنید صریقه ی صحبت کردنتون راجه بازی ها رو تغییر بدید .. چرا که اون پسستتون رو هر کسی ببینه دقیقا انگار دست نوشته ی یه گیمر مبتدی که کل دنیای بازی ها رو gta میبینه رو داره نگاه میکنه !( البته جسارت به شما نمیکنم اما همینطور به نظر میاد ) ! حالا خود دانی ! اگه مایل بودید بحث رو هم ادامه بدید ( که پیشنهاد نمیشه ) پست بنده رو نقل قول کنید و بیارید تو تاپیک اصلی بازی !! اینجا همونطور که میدونید جاش نیست مشکلات نصب و اجراست
    Last edited by SA.JJ.AD; 19-10-2011 at 23:09.

11. این کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    I S F A H A N

پيش فرض

سلام یه نیگا بندازین به این لینک :
    کد:
    ویندوز من 64 بیته !!!

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    every where

پيش فرض

بازی رو اجرا میکنم هیچ اتفاقی نمی افته ؟ همه اینکار ها رو هم که تا حالا گفتن اجاک دادم !! ولی هم چنان مشکل پا بر جاست !!
    اون کرک 49 مگی رو دانلدو کردی حتما ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •