تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 36

نام تاپيک: {آموزش} طریقه ریختن بازی های XBOX360 رو هارد اکسترنال با هر ظرفیتی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

مرسی کار کرد دمت گرم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

میشه با یه فلش شونزده گیگ گه مثلا شاید دوتا بازی روش نصب بشه کارمو راه بندازم؟
    مثلا دو تا بازی نصب کنم بعد رو بعد فایلای اون دوتارو بریزم تو کامپیتر بعد دوباره روش نصب کنم
    بعد هر وقت که خواستم مثلا فایل نصب بازی مورد نظر رو بریزم رو فلشه و ...؟

داره خودمونی میشه lampard_1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام من تازهxbox خریدم.مدلشم slim 250 gig هستش.میخواستم بدونم این install کردن بازی تو هارد خود xbox چطوری انجام میشه. من فقط تنها dvd رو توی دستگاه میذارمو بازی میکنم .اما شنیدم وقتی بازیو نصب کنم تو هارد دیگه فقط یه بار اول بازی دستگاه با dvd لود میکنه و دیگه وسط بازی احتیاجی به چرخش dvd نیست.اگه میشه برام توضیح بدید ممنونتون میشم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

سلام من تازهxbox خریدم.مدلشم slim 250 gig هستش.میخواستم بدونم این install کردن بازی تو هارد خود xbox چطوری انجام میشه. من فقط تنها dvd رو توی دستگاه میذارمو بازی میکنم .اما شنیدم وقتی بازیو نصب کنم تو هارد دیگه فقط یه بار اول بازی دستگاه با dvd لود میکنه و دیگه وسط بازی احتیاجی به چرخش dvd نیست.اگه میشه برام توضیح بدید ممنونتون میشم
    رو بازی Y رو بزن بعد نصب کن خواستی بازی کنی برو تو لایبرری ازون جا پلی کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

آقا یعنی واسه هارد اکسترنال وقتی 16gbاستفاده میگیریم بعد وصل میکنیم به کامپوتر مثلا یه پوشه به اسمxbox3602 بسازیم حافظه مئرد استفاده 32gb میشود یا این که فقت همان 16gbاستفاده میشود؟

داره خودمونی میشه Pooyan mm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    شمال ^

پيش فرض

برای jtag کردن ورژن داشبوردتون باید قدیمی باشه
    اگه قدیمیه بگو تا برات توضیح بدم چیکار کنی
    x360 ام یه وسیلس که وصل میشه به ایکس باکس می تونی بازی هارو بریزی توش از تو اون اجرا کنی
    ميشه توضيح بدى

اگه نباشه جاش خالی می مونه parya_shilan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    وطن

پيش فرض

سلام به همه
    آفرین بمن عید ها مو جمع کردم رفتم یه ایکس باکس 360-250g خریدم ............... با کینکت .......... این کینکتش خیلی مهمه آخه کلاس داره.

خلاصه دیشب رو تا صبح بیدار موندم و همش نگاش کردم تا صبح بشه آخه موقع که رسیدیم خونه دیدیم ای بابا این که سر سیم برقه ازاون خارجکی هاست حالا ببینید چه حسی داره
    بعداز این همه شور و هیجان جوانی و نوجوانی بشین کنار دستگاه وهمش نوازشش کن ..... خلاصه دیروقت بود امروز صبح رفتم یه تبدیل سه شاخه گرفتم
    از دوستانی کسی توصیه واسه اول قضیه ندارن میخوام یه فنی چیزی تو داخل میز تلویزیون واسش تعبیه بکنم انگاری میگن که گرم میشه ممکنه بسوزه واین حرفا من که جونم به جونش بسته اونوقت چیکار کنم اگه طوریش بشه .
    راستی یه فایل mp4 از روی فلش خواستم اجرا کنه واسه نمایش فیلم گفت که باید آپ دیت بشه موقع خریدن فروشنده اون بازی بلک اسپاس 2 رو انداخت روش و بازی رو اجرا کرد دستگاه خیلی راحت اجراش کرد و گفت که این آخرین آپ دیت هست کسی دراین مورد اطلاعی داره.
    توگوشی موبایل یه کدی رو وارد میکنی کار کرد گوشی رو نشون میده میخواستم بدونم که این دستگاه هم این جور چیزی داره که آک بودنش رو نشون بده که دستگاه نکنه مثلا سه ماه کارکرده باشه آخه تو هاردش یه چندتا سیو پیداکردم به طرف گفتم گفت مال همون آپ دیت هستش .....حالا ماکه باورمون نشد
    .... لطفا راهنمایی بکنید....ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا این X360 usb pro چه قیمته؟
    از کجا میشه خرید؟
    یعنی با این میشه بازیهای دانلود شده رو بدون رایت کردن توی کنسول ریخت؟....لطفا بیشتر توضیح بدین
    دوستان میشه توضیح بدید؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه dath-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بندرعباس شهر آفتاب

پيش فرض

دوستان میشه توضیح بدید؟!
    دوست عزیز یه زمانی من هم دنبالش بودم ولی داخل ایران من که پیداش نکردم.............

آخر فروم باز babak_gww's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    U.Iran

پيش فرض

لطفا بخونین...

میشه با روشی مشابه همین روش بازی هارو با کامپیوتر روی ایکس باکس نصب کرد
    و بعد با دیسک برنر مکس بازی رواجرا کرد؟؟ ( چون من خودم رایت برنرمکس میزنم اکثر اوقات تو نصب ارور کلین دیسک میده) ... اما بدون نصب راحت میشه بازی کرد

حالا این کار رو چطوری میشه انجام داد؟ فکر میکنم شدنی باشه

فقط کافیه همون پروسه نصب رو با کامپیوتر انجام داد ... یعنی دی وی دی رو با مثلا "دیمون تولز" توی درایو مجازی مانت میکنیم بعد ( این مرحله رو مطمئن نیستم ) میشه با کپی کردن اطلاعاتش توی فلش در واقع بازی رو نصب کرد

بعد متصل کنیم به کنسول و با دیسک بازی کنیم ... به نظرتون شدنی هست؟؟؟

الان مشکلی که هست اینه که با mount کردن ایمیج فقط 3 فولدر خالی و یک فایل رو میبینیم حجم دیسک رو هم 48 مگابایت نشون میده
    در صورتی که باید بیشتر از 8 گیگ باشه
    کسی راه حلی بلده؟
    Last edited by babak_gww; 26-07-2014 at 15:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •