تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 75 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 749

نام تاپيک: iPhone 4S | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فور اس

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ولی 4s سریع افت قیمت میکنه چون دیزاینش با 4 مو نمیزنه و مطمئن باشین اکثر کاربرا مجبور میشن آیفون4 خودشون رو نگه دارن و اونایی هم که میخوان تازه آیفون بخرن با توجه به ارزون بودن 4 نسبت به 4s همون 4رو انتخاب میکنن.
    دقیقا درسته ،

پ.ن : استیو کجایی . . .

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوستان اخبار حاکی از اینه که Siri واقعا به همون شکلی که معرفی شد کار می کنه، به همون سرعت و دقت. هنوز نمیشه گفت ولی شاید در حال رویارویی با قوی ترین AI ای که به دست افراد عادی رسیده باشیم.

3. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

سهام اپل 5% افت کرده .
    مبارکه

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اینجاس ادم متوجه میشه این iOS چقدر انعطاف پذیریش ضعیفه (شوخی: دی)
    اندو هم وضع بهتری نداره ، چون مثلا Atrix که qHD ــه گیم های HD توش فول اسکرین نیستن : ))

یه سری سوال واسه من پیش اومده...
    1- از رم و جی پی یو آیفون 5 صحبتی نشد (جی پی یو فقط گفتن دوال کوره :|) ، اطلاعی ازشون هست یا باید تا وارد بازار شدنشون صبر کنیم؟؟؟
    2- iPod Touch 5 یا 4S (اسم نگفتن ) ، A5ــه؟؟؟ رم و جی پی یو اون چی؟؟؟

چیزی که فعلا از سخت افزار آیفون 4s مشخصه اینه که به راحتی قوی ترین سخت افزار یه گوشی یعنی GS2 رو خورد میکنه

+
    این Siri چــنه؟؟؟
    Last edited by .:PAR3A:.; 05-10-2011 at 16:10.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوستان اون 5 درصد سهام اپل هم برگشت و امشب نسبت به 2 شب پیش کلا بالاتر هم رفته. اینقدر روش مانور ندین

یه سری سوال واسه من پیش اومده...
    1- از رم و جی پی یو آیفون 5 صحبتی نشد (جی پی یو فقط گفتن دوال کوره :|) ، اطلاعی ازشون هست یا باید تا وارد بازار شدنشون صبر کنیم؟؟؟
    2- iPod Touch 5 یا 4S (اسم نگفتن ) ، A5ــه؟؟؟ رم و جی پی یو اون چی؟؟؟

چیزی که فعلا از سخت افزار آیفون 4s مشخصه اینه که به راحتی قوی ترین سخت افزار یه گوشی یعنی GS2 رو خورد میکنه
    1. صحبتی نشد ولی وقتی گفته شده چیپ A5 احتمالا GPU مانند A5 در iPad 2 هست. رم رو اطلاعی در دست نیست (اپل هیچ وقت رم ها رو اعلام نمی کنه و بعد از عرضه معلوم میشه!)

2. نه، Touch ها هیچ فرقی با قبل نکردن به جز قیمت پایینتر برای 8 گیگ و رنگ سفید. از A5 خبری نیست.

7. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

علی جان من که نظرم مثبت هست واقعا و کاملا باهات موافقم

الان یک گوشی کامل رو در پیش رو داریم. شارژ بهتر باتری ، فضای 64 گیگابایتی همراه با ضبط Full HD و دوربینی با کیفیت بهتر. پردازنده قدرتمند تر که قطعا نرم افزار های قدرتمند تری رو برای استفاده کاربران به ارمغان می آره و سایر ویژگی هایی که بهش اشاره شد.

اپل سیر تکاملی خودش رو پیش گرفت و این چیز عجیبی نیست.

دقیقا مساله از اونجایی شروع میشه که در عین اینکه اصلا به اپل اهمیت نمیدن در ظاهر ولی انتظاراتی دارن ازش.

من در کل مثبت ارزیابی می کنم

شما بگو این انصافه ؟ iPhone 4 + iOS Vs Samsung , LG , HTC , ... + Android
    الان توی دنیای گجت ها یه تنوع کاذب و خیلی بیخود ایجاد شده که توی Customer یه حس تنوع طلبی رو ایجاد و رشد میده. این نسل رو زدم، واسه بعدیش صفحه رو دو اینچ می کشم اون ور تر کاربر حال میکنه باهاش، بدنه آلومینیومی بود حالا پلاستیک فلان جنس می زنم که تنوع باشه، الان مد شده کلید های هوم چراغ قرمز داشته باشن منم قرمز می زنم و... همه اینا سود آوره و کاربر راضی کن، ولی یه نکته هست، همش مقطعیه و در واقع مثل صدای بلندی هست که از توی طبل بیرون میاد...
    ابتکار(؟) های جدیدی که هیچ کدوم محتوایی ندارن و فقط باد هوا هستند.

اما در مورد اپل این چیزا صدق نمی کنه. شکی نیست که اون هم اول از همه چیز دنبال سودشه، ولی نه مقطعی و نه با صدای دهلی که از اسپک های مزخرف بخواد بیرون اومده باشه. از روی اصول و استراتژی های بلند مدت Marketing که باعث میشه هنوزم که هنوزه iPhone 3GS ، iPod Classic ... رو دوست داشته باشه و به این راحتی از دستشون بده. من که توی هیج شرکت دیگه ای اینها رو ندیدم.

همه مون عادت داریم و من یکی گوشم از این انتقادهای پس از کنفرانس پره، کنفرانس آیپد2 که تموم شد خودم یادمه سیل انتقادها از اپل هم توی سایتهای گجت هم توی فروم ها بیداد می کرد. همه میگفتن از اپل انتظار بیشتری میره و نمی دونم از رقبا عقب میفته و ... ولی نتیجه کاملاً برعکس شد.
    آیفون 4 هم همین قضیه بود. iPhone 4S هم همین خواهد شد.

تنها مسئله ای که هنوز برام حل نشده هست این بود که چرا اپل برای این آپدیت که خیلی کلی نبود برنامه یک ساله اش رو به هم زد.

9. 3 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه invisgirl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یعنی تا پایان امسال دیگه هیچ گوشی نمی زنه اپل؟ (منظورم سال 90)

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

ولی 4s سریع افت قیمت میکنه چون دیزاینش با 4 مو نمیزنه و مطمئن باشین اکثر کاربرا مجبور میشن آیفون4 خودشون رو نگه دارن و اونایی هم که میخوان تازه آیفون بخرن با توجه به ارزون بودن 4 نسبت به 4s همون 4رو انتخاب میکنن.

سلام آیفون 4 اس فقط طرحش با آیفون 4 یکیه اونم چیز عجیبی نیست یه نگاه به سالهای قبل بکنید متوجه میشید

آیفون و 3جی و 3 جی اس هم شبیه هم بودن تازه اون 3 تا گوشی تو سه سال زد که شبیه بودن کار جالبی بود

به نظرم اگر با اون سیاست هم بره جلو تازه سال دیگه هم باید شبیه همین بزنه ولی خوب اون موقع احتمالا اسمش

میشه ایفون 5 و بدیهیه که طرحش عوض میشه .

آیفون 4 اس از نظر امکانات یه سرو گردن از 4 بالاتره مثه 3 سری قبل که هرکدوم امکاناتشون بالاتر میرفت

در مورد اسم گذاری هم 4s اسم جالبی از کار دراومد( iphone 4s = iphone for s (steve

12. 2 کاربر از S@nti@go_s&k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام من یه سوال داشتم . به نظرتون ایده ی خوبیه من به یکی از آشناهامون که تو آمریکا زندگی میکنه و تا یه مدت دیگه میخواد بیاد ایران بگم یه آیفون 199 دلاری با قرار داد اپراتور بخره برام بیاره بعد این جا آنلاکش کنم؟ کلا آنلاک کردن چه معایبی داره و چقدر هزینه داره؟ یه سوال دیگه هم این که iOS5 رو میشه جیل بریک کرد؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

کسی جواب نمیده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •