تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 45

نام تاپيک: راهنمای خرید فلش مموری 16 گیگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

راستی اینا ردی بوست هم داره؟
    با سلام
    ready boost با همه فلش ها کار میکنه فقط نکته ای که هست اگه سرعت خواندن و نوشتن یه فلش بالاتر باشه تاثیر بیشتری داره ولی در کل الان این نکته خیلی قابل توجه نیست چون حتی پر سرعت ترین فلشها هم به گرد سرعت رم نمیرسن! اکثر سیستم های جدید هم حداقل 4 گیگ رم سرعت بالا دارن که دیگه نیازی به این تکنولوژی نیست مگه برای مواقع خاص و اشخاص خاصی که کارهای خاصی می کنن(چقد خاص گفتم!)
    یه نکته دیگه هم در مورد فلش پاتریوت اینه که این فلش همزمان از طرف سه تا شرکت ایمانتک، فرآیند و لایف برد گارانتی میشه که یه امتیاز خیلی بزرگه!یعنی شما می تونی اگه فلشت مشکل پیدا کرد به هر کدوم از این شرکت ها ارجاع بدی!
    البته اینو بگم که شما تو شهرتون بعید میدونم اینو زیر 40 تومن گیر بیاری.
    در کل امیدوارم هر چی که میگیری برات خوب کار کنه. البته یه نکته رو هم بگم اگه خواستی فلش usb3 بگیری یادت باشه که این فلشها روی سیستمهای usb 2 کند میشن و مثلا فلشی که روی سیستم usb3 شما (اگه داشته باشی؟)سرعت بالا عمل میکنه اگه ببریش رو یه سیستم دیگه که usb2 هست خیلی بد عمل میکنه طوری که ادم پشیمون میشه از خرید تکنولوژی روز!
    Last edited by ebi1952; 30-09-2011 at 17:08.

2. 3 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

8

با سلام
    ready boost با همه فلش ها کار میکنه فقط نکته ای که هست اگه سرعت خواندن و نوشتن یه فلش بالاتر باشه تاثیر بیشتری داره ولی در کل الان این نکته خیلی قابل توجه نیست چون حتی پر سرعت ترین فلشها هم به گرد سرعت رم نمیرسن! اکثر سیستم های جدید هم حداقل 4 گیگ رم سرعت بالا دارن که دیگه نیازی به این تکنولوژی نیست مگه برای مواقع خاص و اشخاص خاصی که کارهای خاصی می کنن(چقد خاص گفتم!)
    یه نکته دیگه هم در مورد فلش پاتریوت اینه که این فلش همزمان از طرف سه تا شرکت ایمانتک، فرآیند و لایف برد گارانتی میشه که یه امتیاز خیلی بزرگه!یعنی شما می تونی اگه فلشت مشکل پیدا کرد به هر کدوم از این شرکت ها ارجاع بدی!
    البته اینو بگم که شما تو شهرتون بعید میدونم اینو زیر 40 تومن گیر بیاری.
    در کل امیدوارم هر چی که میگیری برات خوب کار کنه. البته یه نکته رو هم بگم اگه خواستی فلش usb3 بگیری یادت باشه که این فلشها روی سیستمهای usb 2 کند میشن و مثلا فلشی که روی سیستم usb3 شما (اگه داشته باشی؟)سرعت بالا عمل میکنه اگه ببریش رو یه سیستم دیگه که usb2 هست خیلی بد عمل میکنه طوری که ادم پشیمون میشه از خرید تکنولوژی روز!
    سلام
    خلاصه خریدم همین پاتریوت سری Rage رو 35 تومن با همون سه تا گارانتی که گفتید شانس ما هم آخریش بود
    ولی تو کل جاهای که گشتم بیشترین مارکی که بود سیلکون پاور بود و A DATA و HP سیکون مدل 16 سری اولتیما 25 بود A DATA هم 33 بود رنگ ابی رنگ داره مدلشو نمیدونم (کینگمکس هم اصلا پیدا نکردم )
    پشت پکش سه تا هولوگرام داره
    خوده پاتریوت زده 5 سال گارانتی ولی فروشنده گفت 1 سال بیشتر گارانتی نداره
    یه حال گیری دیگه این بود که بازم سرعت خوندن نوشتنش پایین هست روم نمیشه تست بزارم فک کنم مشکل از سیستمم باشه ولی باهمین حال دوباره بعد از ظهر میبرم پیش یارو خودشم تست کنه ببینم چی میگه
    در کل بازم ممنون دوست عزیز

4. این کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

خوب خلاصه مشکل منم حل شده دوست عزیز
    مشکل اینجا بود که وقتی به USB های پشت مادربرد میزدم سرعت کم بود ولی الان چند وقتی میشه که از این کارت ریدرهای هست که به جای فلاپی وصل میشه که جای USB هم داره امروز بهش وصل کردم سرعتش خیلی خیلی بهتر شد بازم یه خورده کمه ولی لنگه کفش در بیابان قنیمته
    اینم عکس تست
    رو لپ تاپ رفیقم تست کردم سرعتش خیلی خوب بود همه میگفتن از کجا خریدی

6. این کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام
    اول مبارک باشه!
    دوم در مورد گارانتی ناراحت نباش تا این فلش تو بازار هست ( که چون تازه اومده حداقل چند سالی تو بازار خواهد بود!) گارانتی هم برقراره! احتمالا شما به گارانتی احتیاجی پبدا نمیکنی چون این فلش واقعا با کیفیته و به این راحتی ها از رو نمیره!
    با توجه به صحبتهای شما من چند تا حدس میزنم که با جوابهای شما شاید وضعیت از اینم بهتر بشه:
    1- شما مینبرد سیستمتون چیه( اسم دقیقشو بگید)؟
    2- موقع نصب ویندوز تمام درایورهای داخل سی دی مینبرد رو نصب کردید یا نه؟
    3- تا حالا بایوس مین رو اپدیت کردین یانه؟
    4- با ویندوزهای دیگه هم وضعیت سرعت فلشها همین طوریه یا نه؟
    5- فلش قدیمی رو دوباره تست کنید ببینین سرعتش بهتر نشده؟
    احتمال داره که شما درایور مربوط به usb2 رو که در مینهای قدیمی بود رو نصب نکرده باشین و سیستم با usb1 کار کنه. در ضمن اون تست اخری رو که گذاشتین سرعت خوندن فلش خیلی پایینه باید حداقل 32 باشه.
    یه نکته دیگه این که سرعت فلش وقتی شما به پشت کیس وصل می کنیین باید بیشتر از موقعی که به رم ریدر وصل میکنین باشه و درمورد شما احتمالا مشکلی وجود داره و سعی کنین از این رم ریدرهایی که دائما به سیستم وصله استفاده نکنین که خیلی جالب نیست
    Last edited by ebi1952; 05-10-2011 at 11:00.

8. 2 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

6

با سلام
    اول مبارک باشه!
    دوم در مورد گارانتی ناراحت نباش تا این فلش تو بازار هست ( که چون تازه اومده حداقل چند سالی تو بازار خواهد بود!) گارانتی هم برقراره! احتمالا شما به گارانتی احتیاجی پبدا نمیکنی چون این فلش واقعا با کیفیته و به این راحتی ها از رو نمیره!
    با توجه به صحبتهای شما من چند تا حدس میزنم که با جوابهای شما شاید وضعیت از اینم بهتر بشه:
    1- شما مینبرد سیستمتون چیه( اسم دقیقشو بگید)؟
    2- موقع نصب ویندوز تمام درایورهای داخل سی دی مینبرد رو نصب کردید یا نه؟
    3- تا حالا بایوس مین رو اپدیت کردین یانه؟
    4- با ویندوزهای دیگه هم وضعیت سرعت فلشها همین طوریه یا نه؟
    5- فلش قدیمی رو دوباره تست کنید ببینین سرعتش بهتر نشده؟
    احتمال داره که شما درایور مربوط به usb2 رو که در مینهای قدیمی بود رو نصب نکرده باشین و سیستم با usb1 کار کنه. در ضمن اون تست اخری رو که گذاشتین سرعت خوندن فلش خیلی پایینه باید حداقل 32 باشه.
    یه نکته دیگه این که سرعت فلش وقتی شما به پشت کیس وصل می کنیین باید بیشتر از موقعی که به رم ریدر وصل میکنین باشه و درمورد شما احتمالا مشکلی وجود داره و سعی کنین از این رم ریدرهایی که دائما به سیستم وصله استفاده نکنین که خیلی جالب نیست
    سلام
    ممنون
    1- این جوری که من از سایت ایسوس نگاه کردم USB 1.1 رو ساپورت می کنه 4.5 ساله سیستم رو دارم نمیدونستم USB 1.1 رو ساپورت می کنه
    2-نه نصب نمی کنم از زمانی که ویندوز سون نصب کردم دیگه درایوهای مادربرد رو نصب نمی کنم خود سون میشناسه ( راستی این درایو واسه ویندوز ایکس پی هست رو سون جواب نمیده)
    3-نه
    4-با لپ تاپ رفیقم تست کردم سرعتش خوب بود 25 تا 30 مگ رایت میکرد
    5-تست کردم سرعتش بهتر شده سرعت نوشتن 3.5 مگ و خوندنش 20 مگ
    میدونم وقتی به USB پشت کیس وصل میشه باید بیشتر باشه ولی نمیدونم به اون رم ریدر که میزنم خوبه
    من زیاد استفاده نمی کنم دیروز مجبوری وصلش کردم که یه تستی هم بزنم که شد این
    این رم ریدره خودشه 2 رو ساپورت می کنه بعد که من از طریق مادربرد کابلش رو وصل کردم دوباره با همون سیستم 1.1 استفاده می کنه واسه همین بازم یه خورده اختلاف سرعت دارم
    بازم همین خوبه کارمو راه میندازه
    یه تشکر ویژه هم از شما دوست عزیز داشتم که تو این چند روز واسم وقت گذاشتید
    Last edited by adrenalin; 05-10-2011 at 21:09.

10. 2 کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام
    من وظیفه خودم میدونم که وقتی در مورد یک موضوع اطلاعات کافی دارم از هیچ کمکی به دوستان دریغ نکنم.
    شما هم انشالله دیگه وقتشه یه حالی به این سیستم بدی تا بتونی بهتر از امکانات روز استفاده کنی.
    در پناه حق

12. 3 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

آقا مبارکت باشه،فقط یه چیز !
    خیلی خیلی حواست به جنس کلگیش باشه،قسمتی که از تو بدنه میاد بیرون،
    فک میکنم جنسش مثل Xporter هستش،من 2 تا خریدم،جفتشم کلگیش لق شد و بعد کامل شکست،تنها ضعفشون همینه،خیلی خیلی حواست باشه

داره خودمونی میشه seyed_mahdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام

بهتره قبل از خرید یه نگاهی به اینجا بندازید و به نظر میرسه در سرعت رایت Adata و پاتریوت بهتر عمل کرده البته نه همه سری شون از Hp هم فقط سری های بالای 220 رو بگیرید و 16 گیگ حتما یا 4 گیگ تو 8 گیگ اصلا موفق نبوده من خودم دارم

تستای این سایت کاملا درسته من 3 تا فلش دارم که خودم تستاشو انجام دادم الان که به این سایت نگاه کردم دیدم همونارو زده.

پس اول مدل فلشتونو انتخاب کنید بعد تو بازار دنبالش بگردید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

6

سلام

بهتره قبل از خرید یه نگاهی به اینجا بندازید و به نظر میرسه در سرعت رایت Adata و پاتریوت بهتر عمل کرده البته نه همه سری شون از Hp هم فقط سری های بالای 220 رو بگیرید و 16 گیگ حتما یا 4 گیگ تو 8 گیگ اصلا موفق نبوده من خودم دارم

تستای این سایت کاملا درسته من 3 تا فلش دارم که خودم تستاشو انجام دادم الان که به این سایت نگاه کردم دیدم همونارو زده.

پس اول مدل فلشتونو انتخاب کنید بعد تو بازار دنبالش بگردید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام دوست عزیز
    چند وقتی میشه که پاتریوت رو خریدم وخیلیم ازش راضی هستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Baby nfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز مبارک باشه فلش نو اینطور که پست ها رو خوندم به نظر میرسه فلش واقعا خوبی هست.

اسمش دقیقا patriot rage هست یا پیشوند و پسنودی هم داره؟ مثل فلش های hp که v220w و امثالهم دارن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •