تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 75

نام تاپيک: مهم: بهبود جوش و آکنه روی صورت و بدن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

منم توی سایت یکی از دکترهای متخصص پوست خوندم که چیزی به نام خون کثیف وجود نداره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شايد منظور از خون كثيف غليظ بودن و چربي بالا هست.
    دكترها هميشه توصيه مي كنند تغذيه بايد سرشار از سبزيجات و نوشيدني بسيار باشه.

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

عزیزم بدن که خون تمیز و کثیف نداره.خون سیاهرگها چون بدون اکسیژن هستند همه جع تیره و به قول معروف کثیف هست و خون سرخرگها اکسیزن دار و به قول معروف تمیز.
    درمورد حجامت هیچ شکی در تاثیرش نیست اما از لحاظ علمی علتش خون تمیز و کثیف نیست.بلکه از نوع میرگهایی هست که از اونها خون گرفته میشه.چون جریان خون در این مویرگها کم میشه و با حجامت و خارج کردن خون و افزایش جریان خون در اونها این عمل اتفاق می افته.منم زیاد شنیدم که میگن پشت کمر جایی هست که خون پالایش میشه و در حجامت خون کثسف رو میگیریم ولی با چند تا دکتر که صحبت میکردم منکر کلی این قضیه شدند و در جوابم گفتند پس چرا فقط کمر رو حجامت نمیکنین و 21 نقطه برای حجامت هست مثل دست و پا و شانه و ....
    ولی در کل حجامت خیلی به سلامتی کمک میکنه و اثرش روی پوست خیلی عالیه.تجربه اش کنین حتما.
    با عرض سلام...
    بله اوامر شما کملا صحیح هست اسم سیاهرگهایی که خون بدون اکسیژن رو به دهلیز راست قلب میرسونند بزرگ سیاهرگهای زیرین و زبرین هستش با نام علمی Venae Cavae که تقریبا خون بدون اکسيژن کل بدن رو به دهلیز راست قلب منتقل میکنند

با گذر زمان این خونهای غیر قابل استفاده یا به بیان شیرین دوستمون بدون اکسیژن در پشت بدن و نقاطی دیگر قرار میگیره و در فرصتهای مناسب توسط خود بدن دفع میشه، اما روند خیلی آهسته هستش به گونه ای که به مرور زمان به تراکم این خونهای آلوده اضافه میشه و طبیعتا سلامتی ما رو تحت تاثیر قرار میدن. و به همین خاطر حجامت توصیه میشه.
    حجامت طبیعت مدبره ما که در واقع روحی هوشمند در بدن ما هست و بدن مارو به سمت تعادل سوق میدهد ، تنظیم میکند.
    طبیعت مدبره همون جیزیه که مثلا وقتی صفرای بدن شما بالا میره شما ناخوداگاه دوست دارید مواد با طبع سرد بخورید.
    صفراویها دوست دارن در تابستان مواد با طبع خنک بخورند و یا بلغمی ها که طبع سرد و تر دارند.
    حالا درکل ، با تغذیه ناسالم این طبیعت مدبره به مرور در بدن منحرف میشه و دیگه درست عمل نمیکنه و به ناچار بدن باید با این روشهای تغذیه ی ناسالم خودش رو سازگار کنه که دقیقا مثل وجدان هستش که وقتی زیاد ارتکاب به عمل گناه میکنید دیگه وجدان ضعیف میشه و اثری نداره.
    بیماری هایی که توسط حجامت پیشگیری و یا درمان میشن:
    سرماخوردگی مکرر- آنفولانزا - آلرژی فصلی- بیماری پوستی جوش و کورک- درمان اعتیاد- رفع سلولیتهای بدن - درمان چاقی- بهبود کارائی کلیه - دفع چربی کبد- افزایش کلسترول و دی گلیسیرید خون- دیابت غیر وابسته به انسولین- اوره بالا- فشار خون غیر طبیعی «بالا یا پایین» - غلظت خون بالا- مسمومیت غذایی و دارویی- سردرد میگرنی- تنگی رگها- اعتیاد به مواد مخدر- افسردگی- سنگینی سر- اسپاسم عضلانی- رشد ناکافی و کوتاهی قد- لاغری- واریس- کمر درد- آرتروزها- آکنه و بثورات پوستی- کهیر- آفت دهان- ریزش مو - پر مویی بدن- گر گرفتن بدن- تاری دید- خواب رفتگی و بی حسی عضلات- بیماریهای تناسلی زنان- ناهنجاریهای عصبی- کم اشتهایی-کم هوشی- فراموشکاری- جوش صورت- سکته قلبی- مالیخولیا- خوش زخم شدن بيماران داراي قند خون
    عوارض حجامت:
    حجامت هیچگونه عارضه ای برای بدن نداره اما این افراد می بایست از حجامت خودسر خودداری نمایند: زنان باردار، افرادی که در دوران قاعدگی قرار دارند، افرادی که مشکلات انعقادی خون دارند و بیماران هموفیلی

از جهار ماهگی به بالا میتونید ححامت کنید! به توصیه ی امام صادق( ع) که میفرماین:حجامت در چهار ماهگی باعث حذف لعاب بدن و کاهش حرارت سر و بدن می گردد، لذا توصیه می شود بعد از پایان چهار ماهگی، نوزادان را حجمات بسیار سبک انجام دهید
    توصیه های قبل از حجامت :
    در مراكز معتبر حجامت نمایید.
    - معده نباید خالی باشد، همچنین انجام حجامت بلافاصله پس از صرف غذای پر حجم توصیه نمی شود.
    - بدن خسته نباشد.
    - از فعالیت زیاد و ورزش سنگین، استحمام طولانی، استخر و سونا بپرهیزید
    - مایعات بدن در حد مناسب باشد.
    - قبل از حجامت یک عدد انار میل نمایید.
    - از حجامت در صبح زود و بخصوص قبل از صبحانه جدا پرهیز نمایید.
    - در صورتیکه در محل حجامت دارای پوست پر مویی هستید، ازاله نمودن موهای بدن در موضع حجامت توصیه می گردد.

با حجامت حداکثر 80 سی سی و با خون دادن 500 سی سی خون خارج میشه حداکثر مجاز.
    پیامبر 527 بار حجامت کرد و حدیثی هست ، پیامبر می‌فرماید: «در شب معراج، در آسمان هفتم با هر گروه از ملائک که ملاقات کردم و هر گروه از ملائک که مرا دیدند گفتند، ای محمد(ص) حجامت کن و امت خود را به حجامت امر کن»
    خوب البته اینا کلا مارو از بحث اصلی کشوندن کنار..
    من نوعی با حجامت کردن نتیجه گرفتم برای جوشهای پوستی...پس وقت رو غنیمت بشمارید..

4. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

منم توی سایت یکی از دکترهای متخصص پوست خوندم که چیزی به نام خون کثیف وجود نداره.
    اینم یک فایل از آقای دکتر روازاده هستش که دکترای طب سنتی و اسلامی دارن در یکی از دانشگاههای ایتالیا و پس از آن بازگشت به ایران و خدمت به کشور عزیزمون..
    دانلودش کنید و حرفای دکتر روازاده رو درباره ی حجامت بشنوید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

اینم یک فایل از آقای دکتر روازاده هستش که دکترای طب سنتی و اسلامی دارن در یکی از دانشگاههای ایتالیا و پس از آن بازگشت به ایران و خدمت به کشور عزیزمون..
    دانلودش کنید و حرفای دکتر روازاده رو درباره ی حجامت بشنوید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اتفاقا این فایل رو که از طریق یکی از دوستان به دستم رسید گوش داده بودم و از نظر خود من هم حجامت میتونه توی درمان جوش و آکنه تاثیر داشته باشه چون کسی رو دیدم که با این کار خیلی از جوشهای صورتش بهبود پیدا کرد و اون پست هم صرفا نقل قولی از طرف یک متخصص توی سایتشون بود که من نوشتم

8. این کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان مركز بهداشتي براي حجامت سراغ دارند يا نه؟ لطفا معرفي نماييد

داره خودمونی میشه starless_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بهشت وعده داده شده!!!

پيش فرض

با عرض سلام...
    بله اوامر شما کملا صحیح هست اسم سیاهرگهایی که خون بدون اکسیژن رو به دهلیز راست قلب میرسونند بزرگ سیاهرگهای زیرین و زبرین هستش با نام علمی Venae Cavae که تقریبا خون بدون اکسيژن کل بدن رو به دهلیز راست قلب منتقل میکنند

با گذر زمان این خونهای غیر قابل استفاده یا به بیان شیرین دوستمون بدون اکسیژن در پشت بدن و نقاطی دیگر قرار میگیره و در فرصتهای مناسب توسط خود بدن دفع میشه، اما روند خیلی آهسته هستش به گونه ای که به مرور زمان به تراکم این خونهای آلوده اضافه میشه و طبیعتا سلامتی ما رو تحت تاثیر قرار میدن. و به همین خاطر حجامت توصیه میشه.
    حجامت طبیعت مدبره ما که در واقع روحی هوشمند در بدن ما هست و بدن مارو به سمت تعادل سوق میدهد ، تنظیم میکند.
    طبیعت مدبره همون جیزیه که مثلا وقتی صفرای بدن شما بالا میره شما ناخوداگاه دوست دارید مواد با طبع سرد بخورید.
    صفراویها دوست دارن در تابستان مواد با طبع خنک بخورند و یا بلغمی ها که طبع سرد و تر دارند.
    حالا درکل ، با تغذیه ناسالم این طبیعت مدبره به مرور در بدن منحرف میشه و دیگه درست عمل نمیکنه و به ناچار بدن باید با این روشهای تغذیه ی ناسالم خودش رو سازگار کنه که دقیقا مثل وجدان هستش که وقتی زیاد ارتکاب به عمل گناه میکنید دیگه وجدان ضعیف میشه و اثری نداره.
    بیماری هایی که توسط حجامت پیشگیری و یا درمان میشن:
    سرماخوردگی مکرر- آنفولانزا - آلرژی فصلی- بیماری پوستی جوش و کورک- درمان اعتیاد- رفع سلولیتهای بدن - درمان چاقی- بهبود کارائی کلیه - دفع چربی کبد- افزایش کلسترول و دی گلیسیرید خون- دیابت غیر وابسته به انسولین- اوره بالا- فشار خون غیر طبیعی «بالا یا پایین» - غلظت خون بالا- مسمومیت غذایی و دارویی- سردرد میگرنی- تنگی رگها- اعتیاد به مواد مخدر- افسردگی- سنگینی سر- اسپاسم عضلانی- رشد ناکافی و کوتاهی قد- لاغری- واریس- کمر درد- آرتروزها- آکنه و بثورات پوستی- کهیر- آفت دهان- ریزش مو - پر مویی بدن- گر گرفتن بدن- تاری دید- خواب رفتگی و بی حسی عضلات- بیماریهای تناسلی زنان- ناهنجاریهای عصبی- کم اشتهایی-کم هوشی- فراموشکاری- جوش صورت- سکته قلبی- مالیخولیا- خوش زخم شدن بيماران داراي قند خون
    عوارض حجامت:
    حجامت هیچگونه عارضه ای برای بدن نداره اما این افراد می بایست از حجامت خودسر خودداری نمایند: زنان باردار، افرادی که در دوران قاعدگی قرار دارند، افرادی که مشکلات انعقادی خون دارند و بیماران هموفیلی

از جهار ماهگی به بالا میتونید ححامت کنید! به توصیه ی امام صادق( ع) که میفرماین:حجامت در چهار ماهگی باعث حذف لعاب بدن و کاهش حرارت سر و بدن می گردد، لذا توصیه می شود بعد از پایان چهار ماهگی، نوزادان را حجمات بسیار سبک انجام دهید
    توصیه های قبل از حجامت :
    در مراكز معتبر حجامت نمایید.
    - معده نباید خالی باشد، همچنین انجام حجامت بلافاصله پس از صرف غذای پر حجم توصیه نمی شود.
    - بدن خسته نباشد.
    - از فعالیت زیاد و ورزش سنگین، استحمام طولانی، استخر و سونا بپرهیزید
    - مایعات بدن در حد مناسب باشد.
    - قبل از حجامت یک عدد انار میل نمایید.
    - از حجامت در صبح زود و بخصوص قبل از صبحانه جدا پرهیز نمایید.
    - در صورتیکه در محل حجامت دارای پوست پر مویی هستید، ازاله نمودن موهای بدن در موضع حجامت توصیه می گردد.

با حجامت حداکثر 80 سی سی و با خون دادن 500 سی سی خون خارج میشه حداکثر مجاز.
    پیامبر 527 بار حجامت کرد و حدیثی هست ، پیامبر می‌فرماید: «در شب معراج، در آسمان هفتم با هر گروه از ملائک که ملاقات کردم و هر گروه از ملائک که مرا دیدند گفتند، ای محمد(ص) حجامت کن و امت خود را به حجامت امر کن»
    خوب البته اینا کلا مارو از بحث اصلی کشوندن کنار..
    من نوعی با حجامت کردن نتیجه گرفتم برای جوشهای پوستی...پس وقت رو غنیمت بشمارید..
    حتما همینطوره و تایید میشه.
    تجربه میگه که بعد از حجامت دنیا روشن میشه نمیدونم چرا ولی تاثیر حجامت خیلی زیاده.
    ولی تغذیه هم در درمن جوش پوستی بسیار مهمه.همینطور میزان چربی روی پوست.

11. این کاربر از starless_90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Slim_shady's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یک سوالی داشتم با کدوم کرمها(به جز بروکسی)جای جوشا رو از بین ببریم

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

سلام بله صورتت روشن میشه و جوش هم نمیزنی چون خونت پاک پاکه خیلی ها این کار رو کردن و نتیجه گرفتن
    من خودم حجامت کردم خیلی خوب شد
    وقتی برای پوست رفته بودم دکتر بهم دارو داد و بهم گفت که حجامت رو هم گوشه ی ذهنت داشته باش
    آلوده ترین خون های بدن میاد بیرون
    ولی خون دادن این تاثیر رو نداره ها !
    چون وقتی خون میدی ، خون تمیزت خارج میشه !
    دقیقا اینارو دکتر گفت
    فقط میمونه جای جوشها !!!!
    که اونم باید از پیلینگ استفاده کرد یا کرمهای لایه بردار که خوب میشه.

حجامت چیه؟می شه توضیح بدید
    من ترکم با این کلمه آشنایی ندارم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

بوسیله حجامت خونهای آلوده و غیر قابل استفاده (مانند روغن سوخته وسایل نقلیه) از بدن خارج می شود. این خونها به مرور زمان در پشت و برخی دیگر از نقاط بدن جمع شده و در فرصتهای مناسب به تدریج توسط بدن خارج می شود اما عملکرد بدن در این زمینه بسیار کند است به گونه ای که به مرور زمان بر تراکم این خونهای آلوده افزوده می شود و سلامتی ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

روش حجامت:

محل حجامت پشت کمر است. ابتدا بوسیله لیوان مکش مخصوص خونهای آلوده در نقطه خاصی جمع می شود و سپس توسط تیغ چند خراش سطحی ایجاد می شود. این کار هیچ دردی ندارد. سپس خونهای آلوده وارد لیوان شده و دور ریخته می شود. لیوان و تیغ حجامت استریل و یکبار مصرف می باشند.

البته همونطور که مشخصه من این متن رو کپی پیست کردم.اگه دوستان توضیحات بهتری دارند برای اینکه همه استفاده کنند زحمت نوشتنش رو بکشن.

14. 2 کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه starless_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بهشت وعده داده شده!!!

پيش فرض

فقط چیزی که من میدونم اینه که محل اصلی حجامت پشت کمر هست و گرنه من زیاد دیدم یا شنیدم حجامت از نقاط دیگر بدن مثل دست و پا و شانه و کتف و سینه و... که هرکدوم مخصوص درمان هستند برای مشکلاتی که وجود میان برای یه نفر اما محل اصلی حجامت همونطوریکه همه ی دوستان گفتند همون پشت کمر و زیر گردن هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •