تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 21 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 209

نام تاپيک: مهم : تنظیمات حرفه ای مودمTP-Link

اگه نباشه جاش خالی می مونه poolpool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نظرتون راجبه اینکه تنظیمات مودم برای سیستم رو بزاریم رو اتوماتیک تا از DHCP بگیره چیه ؟

من حس میکنم سرعتم کمتره از وقتیکه به صورت دستی ای پی میدم به کارت شبکه مربوط به مودم

البته حس چیز معقولی نیست و منطقی بحث ش کنیم بهتره !

راستی MTU معمولا به صورت اتوماتیک حدودا نزدیک همون عدد درستش درمیاد مثلا من 1480 تو خوده مودم ست شده و دقیقش که خودم دراوردم 1478 هست ، ضمن اینکه به دلیل اینکه مخابراتم حس کردم نیازی نیست برای دو رقم بالا پایین دستکاریش کنم !

البته واقعیتش رو بگم ، این چیزا تو ایران حساب کتاب نداره ، مثلا مدتی میشه کلا یهووووووو سرعت باز کردن صفحات صفره و بعد سی ثانیه درست میشه !
    گاه صفحات سنگین بالا میان ولی سرعت دانلود دقیقا همون سرعت همیشگی ش هست تو همون زمان

برای سلامتی روح و روان بچه های شبکه کار که قسمتی از کارشون به اینترنت ربط داره همیشه دعا میکنم ! برام هم دعا کنید ! چشمک
    هیچ فرقی نمیکنه دادا
    dhcp کارش اینه که وقتی برای اولین بار وصل میشین به روتر واستون یه آیپی به صورت اتوماتیک میده و subnet mask و default getway رو خودش ست میکنه که معمولا 24 ساعت اعتبار داره ( تمام اینا فقط موقعی که برای اولین بار وصل میشین یا همون وقتی کامپیوتر رو روشن میکنین اتفاق میفته و به مواقع دیگه اصلا ربطی نداره
    آی پی هم بر روی سرعتتون هیچ تاثیری نداره

mtu هم بهتره کمتر باشه تا زیاد تر
    چون وقتی کمتره داده های کمتری رو تو هر packet میفرسته ولی اگه بیشتر باشه باید داده تون رو بشکنه به دوتا packet که این خودش خیلی تو سرعت تاثیر داره

دستکاریش کنین، چون اولا خیلی راحته و دوما خیلی رو سرعت تاثیر داره و سوما حال میده

بالا اومدن صفحات هم به ping تون مربوط میشه نه به پهنای باندتون ( سرعت دانلودتون )

ما هم دعات میکنیم داداش
    موفق باشی

2. 3 کاربر از poolpool بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اره چک ش کردم

راجبه مخابرات

یه واقعیت هایی هست که واقعا باید گفت ادم نمیدونه چطور باید توضیح شون بده
    از یک طرف سرویس های مخابرات برای 256 از 11 هزار تومن شروع شد تا الان که رسیده 16700 تو منطقه ما
    از طرفی که اصلا پشتیبانی کننده نداشت تا الان 1899 اومده که مشخصا معلوم نیست سرویس دهنده ش کی هست
    از یک طرف هم یک کافی نت ! رو مسئول جمع اوری شارژهای ماهیانه شون کردند که اصلا مشخص نیست کی هستند ؟ خودشون از یه شرکت معتبر دیگه اینترنت دارند و اونوقت .... !

نمیدونم ، مخابرات واقعا معلوم نیست چی به چیه ، تو خیابانم که راه میری چپ و راستت از بچه های رفیقت هستند که رفتن برا مخابرات سرویس مودم !!! راه اندازی میکنند میگن ما مسئول مخابرات پرسرعتیم

کلا مخابرات علامت سوال باید جاش گذاشت واسه اینترنت پرسرعت ش!

البته ما که راضی هستیم !

4. 2 کاربر از ABACAD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

اره چک ش کردم

راجبه مخابرات

یه واقعیت هایی هست که واقعا باید گفت ادم نمیدونه چطور باید توضیح شون بده
    از یک طرف سرویس های مخابرات برای 256 از 11 هزار تومن شروع شد تا الان که رسیده 16700 تو منطقه ما
    از طرفی که اصلا پشتیبانی کننده نداشت تا الان 1899 اومده که مشخصا معلوم نیست سرویس دهنده ش کی هست
    از یک طرف هم یک کافی نت ! رو مسئول جمع اوری شارژهای ماهیانه شون کردند که اصلا مشخص نیست کی هستند ؟ خودشون از یه شرکت معتبر دیگه اینترنت دارند و اونوقت .... !

نمیدونم ، مخابرات واقعا معلوم نیست چی به چیه ، تو خیابانم که راه میری چپ و راستت از بچه های رفیقت هستند که رفتن برا مخابرات سرویس مودم !!! راه اندازی میکنند میگن ما مسئول مخابرات پرسرعتیم

کلا مخابرات علامت سوال باید جاش گذاشت واسه اینترنت پرسرعت ش!

البته ما که راضی هستیم !
    دقیقا همینه دیگه به همین خاطره که میگن هیچ کس تنها نیست
    پشتیبانیشون که افتضاح هست ، چون اصلا متخصص ندارن کسی که حداقل به اندازه ی 1/10 بچه های P30world بفهمه هم ندارن

ولی خوب من باز از سرویسم راضی هستم خداروشکر

Take Care

6. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

البته خداییش بیشتر سرویس دهنده های ایران حداقل تو استان ها ! اینطورند !

یادمه جایی رو قرار بود شبکه کنیم بعد همین مودم 8811 تی پی لینک رو داشتند ، ما وایرلس باید میزاشتیم ، بعد چراغ اینترنتش روشن نشد که نشد !
    زنگ میزنم سرویس دهنده اقا مک فیل@تر فعال هست یا نه ؟ میگه ببخشید ؟؟؟؟؟ میگم حضوری میام !
    حضوری رفتم دیدم طرف ..... بید ، خلاصه شماره سرویس دهنده مرکز استانشونو گرفتم تا درستش کردند !

از این نمونه ها زیاده

8. این کاربر از ABACAD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud 206-16v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

وقت بخیر
    دوستان آیا راحلی وجود داره که سرعت روتر وایرلس رو هم افزایش داد؟
    آخه بنده TP-LINK مدل TD-W8960N رو دارم با اینکه سرعتش 300 مگابایت در ثانیه است ولی در هنگام اشتراک گذاشتندفایل تصویری از PC به TV یا iPhone به TV ، هر چند ثانیه مثلا15-20 ثانیه طول میکشه تا تصویر رو لود کنه و 2باره به همین شکل(به اصطلاح تصویر با فریز شدن در هر 20 ثانیه همراه هست).
    دانگل TV هم از سری N هستش و پشتیبانی میکنه.

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

وقت بخیر
    دوستان آیا راحلی وجود داره که سرعت روتر وایرلس رو هم افزایش داد؟
    آخه بنده TP-LINK مدل TD-W8960N رو دارم با اینکه سرعتش 300 مگابایت در ثانیه است ولی در هنگام اشتراک گذاشتندفایل تصویری از PC به TV یا iPhone به TV ، هر چند ثانیه مثلا15-20 ثانیه طول میکشه تا تصویر رو لود کنه و 2باره به همین شکل(به اصطلاح تصویر با فریز شدن در هر 20 ثانیه همراه هست).
    دانگل TV هم از سری N هستش و پشتیبانی میکنه.
    برای اینرنت منظورتون هست یا استفاده برای دانگل ؟
    سرعت رو افزایش نمیشه داد ولی بهینه میشه کرد که باید این تاپیک رو بخونین چند صفحه قبلترش رو
    تنظیم خاصی هم نداره:

Take Care

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud 206-16v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

برای اینرنت منظورتون هست یا استفاده برای دانگل ؟
    سرعت رو افزایش نمیشه داد ولی بهینه میشه کرد که باید این تاپیک رو بخونین چند صفحه قبلترش رو
    تنظیم خاصی هم نداره:

Take Care
    ممنونم از توجه شما به تاپیک من ولی منطور من قابلیت روتر مودم هست،توضیح دادم .
    اون تنظیمات مربوط به افزایش سرعت اینترنت هستش ولی من در مورد سرعت اشتراک گذاشتن(از طریق روتر مودم هست).
    بازم متشکرم ، اگه دوستان اطلاعی در مورد افزایش سرعت روتر رو دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

امروز رفتم همینجوری سر زدم یکی از رفقا که مغازه کامپیوتری خودش داره ... مودم وایرلس Tplink 8901G گرفته بودند یک هفته بود سر به سرش میزاشتند ولی چراغ اینترنت روشن نشده بود که نشده بود و تو این مدتم طبق گفته خودشون 7 مدل کانفیگ سرش پیاده کرده بودند !

منم تا دیدمش پرسیدم قبلا مودم کابلی 8811 داشتین ، گفتین مک رو ریست کنند واستون ؟ گفتند نع !
    گفتم اول اونکارو بکنید بعد کانفیگ اینام حله

قبلا با این مدل کار نکرده بودم ، یه لحظه صفحه کانفیگ رو دیدم کمی متحیر موندم هرچند مثل بقیه مودم ها بود سر و تهش ! ولی گزینه ریبوت کردند و یا حذف تنظیمات قبلی رو نداشت

واسم سوال پیش اومد سریع رفتم راهنمای زبان اصلی ش رو خوندم ولی نکته خاصی پیدا نکردم، جریان این مدل مودم چیه ؟

شاید یه شخصی دو سه نوع کانفیگ سوار کرد رو سیستم یا میخواست بکنه باید چیکار کنه ؟ یا وقتی خواست پاکشون کنه ؟

خلاصه زنگ زدم مرکز استان طبق معمول و مک مودم ریست شد ولی بازم چراغش روشن نشد ... البته خوده مودم رو دستی یادم رفت ریست کنم ... خودمم کار داشتم گفتم ببرینش پیش اونجایی که ازش اینترنت گرفتی و نمایندگی مرکز استان هست (و از قضا نمایندگی تی پی لینک هم هستند و این مودم رو قبول دارند)

برده بودنش پیشش فقط ریست دکمه کرده بود و دقیقا با همون کانفیگی که هم من هم خوده رفیقم انجام داده بودیم

اینبار چراغش روشن شده بود

پی نوشت : البته من مشکل رو از جانب سرویس دهنده میدونستم و قبل اینکه بگم ببرینش پیش مسئولین سرویس دهنده کلی با اپراتورشون صحبت کردم و اونم مدام داشت دستکاری اکانت میکرد نهایتش گفت خاموشش کنید تا یه مدت دیگه اگر درست نشد بیارینش دفتر

گاهی اوقات خیلی ساده ادم حالش گرفته میشه هرچند به قول رفیقم بازم تو نبودی این چراغ روشن نمیشد تا هفته دیگه ! چشمک

ولی نمیدونم مشکل از یه کانفیگ یک دقیقه ای ! بود یا سرویس دهنده ؟؟؟؟؟؟

کسی از بچه ها با Tplink 8901G کار کرده ؟؟؟؟؟ واقعا من نمیدونم چطوری میشه هفت مدل کانفیگ سر یه مودم دراورد و پاک هم نتونی بکنی ؟؟؟؟ البته شاید باشه و من کار نکردم نمیدونم کجاست

13. این کاربر از ABACAD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من مودم Tplink td8811 دارم که یک کابل lan و یک usb ساپورت می کنه !

نمیدونه چیکار کردم کابل lan غیرفعال شد ! و فقط usb الان کار می کنه.

می خواستم بدونم الان خراب شده یا ممکن مشکل نرم افزاری باشه ؟

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

من مودم Tplink td8811 دارم که یک کابل lan و یک usb ساپورت می کنه !

نمیدونه چیکار کردم کابل lan غیرفعال شد ! و فقط usb الان کار می کنه.

می خواستم بدونم الان خراب شده یا ممکن مشکل نرم افزاری باشه ؟
    با سلام
    اول اینکه از داخل کانکشن هاتون که اونی که مربوط به adsl و lan میشه رو روش کلیک راست کنید و enable کنید.
    اگه دیدید واکنشی نشون نمیده کابل رو عوض کنید و احتمالا همون کابل قطعی پیدا کرده باشه.

موفق باشید.

16. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •